Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-01 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Kraków - Mediolan, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Bergamo Orio al Serio Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Codziennie z Krakowa do Mediolanu na lotnisko Orio al Serio bezpośrednie loty oferuje tani przewoźnik Ryanair. Wyloty z Krakowa w sezonie letnim 2017 odbywają się codziennie. Wylot z Krakowa w poniedziałki o godzinie 16:20, lądowanie w Mediolanie o godz 18:05, we wtorki, środy i soboty o godz 17:30-19:15, czwartki o 21:25-23:10, piątki 14:40-16:25 oraz niedziele o godz 14:25-16:10. Loty powrotne z Mediolanu do Krakowa siedem razy w tygodniu od poniedziałku do niedzieli. Już dzisiaj możesz rezerwować tani bilet lotniczy Kraków - Mediolan linii Ryanair online lub pod numerami infolinii.

Pozostałe tanie loty do Mediolan

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Mediolan. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-08-05 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Mediolan (MIL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    1. U2 2594

    2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)

Podróż do Milano

2017-10-12 11:55 Kraków (KRK) 2017-10-12 14:50 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • U2

    1. U2 2593

    2017-10-12 11:55 Kraków (KRK) 2017-10-12 13:50 Milano (MXP)

Cena 332 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    1. U2 2594

    2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)

Podróż do Milano

2017-10-12 09:50 Kraków (KRK) 2017-10-12 16:15 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1432

    2017-10-12 09:50 Warszawa (WAW) 2017-10-12 11:50 Milano (BGY)

  • LO

    1. LO 3905

    2017-10-12 14:20 Kraków (KRK) 2017-10-12 15:15 Warszawa (WAW)

Cena 429 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    1. U2 2594

    2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)

Podróż do Milano

2017-10-12 09:50 Kraków (KRK) 2017-10-12 22:35 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1432

    2017-10-12 09:50 Warszawa (WAW) 2017-10-12 11:50 Milano (BGY)

  • LO

    1. LO 3921

    2017-10-12 20:40 Kraków (KRK) 2017-10-12 21:35 Warszawa (WAW)

Cena 395 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-10-05 21:15 Kraków (KRK) 2017-10-06 08:35 Milano (LIN)
Całkowity czas podróży: 11h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3818

    2017-10-05 21:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 23:30 Paris (CDG)

  • AZ

    1. AZ 339

    2017-10-06 07:05 Paris (CDG) 2017-10-06 08:35 Milano (LIN)

Podróż do Milano

2017-10-12 11:55 Kraków (KRK) 2017-10-12 14:50 Milano (LIN)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • U2

    1. U2 2593

    2017-10-12 11:55 Kraków (KRK) 2017-10-12 13:50 Milano (MXP)

Cena 661 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    1. U2 2594

    2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)

Podróż do Milano

2017-10-12 13:50 Kraków (KRK) 2017-10-12 21:45 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 6h 55m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2783

    2017-10-12 13:50 Paris (CDG) 2017-10-12 15:20 Milano (MXP)

  • U2

    1. U2 3817

    2017-10-12 18:35 Kraków (KRK) 2017-10-12 20:45 Paris (CDG)

Cena 629 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    1. U2 2594

    2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)

Podróż do Milano

2017-10-12 14:00 Kraków (KRK) 2017-10-12 23:25 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2921

    2017-10-12 14:00 Manchester (MAN) 2017-10-12 15:10 Milano (MXP)

  • U2

    1. U2 1871

    2017-10-12 18:50 Kraków (KRK) 2017-10-12 22:25 Manchester (MAN)

Cena 654 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-10-05 21:15 Kraków (KRK) 2017-10-06 08:55 Milano (LIN)
Całkowity czas podróży: 11h 40m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3818

    2017-10-05 21:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 23:30 Paris (CDG)

  • U2

    1. U2 3931

    2017-10-06 07:25 Paris (CDG) 2017-10-06 08:55 Milano (LIN)

Podróż do Milano

2017-10-12 11:55 Kraków (KRK) 2017-10-12 14:50 Milano (LIN)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • U2

    1. U2 2593

    2017-10-12 11:55 Kraków (KRK) 2017-10-12 13:50 Milano (MXP)

Cena 613 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-10-05 21:15 Kraków (KRK) 2017-10-06 09:20 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3818

    2017-10-05 21:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 23:30 Paris (CDG)

  • U2

    1. U2 2778

    2017-10-06 07:50 Paris (CDG) 2017-10-06 09:20 Milano (MXP)

Podróż do Milano

2017-10-12 11:55 Kraków (KRK) 2017-10-12 14:50 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • U2

    1. U2 2593

    2017-10-12 11:55 Kraków (KRK) 2017-10-12 13:50 Milano (MXP)

Cena 613 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    1. U2 2594

    2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)

Podróż do Milano

2017-10-12 22:25 Kraków (KRK) 2017-10-13 16:45 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 17h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2791

    2017-10-12 22:25 Paris (CDG) 2017-10-12 23:55 Milano (MXP)

  • U2

    1. U2 3815

    2017-10-13 13:35 Kraków (KRK) 2017-10-13 15:45 Paris (CDG)

Cena 598 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    1. U2 2594

    2017-10-05 14:15 Kraków (KRK) 2017-10-05 16:05 Milano (MXP)

Podróż do Milano

2017-10-12 21:55 Kraków (KRK) 2017-10-13 16:45 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 17h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3936

    2017-10-12 21:55 Paris (CDG) 2017-10-12 23:30 Milano (LIN)

  • U2

    1. U2 3815

    2017-10-13 13:35 Kraków (KRK) 2017-10-13 15:45 Paris (CDG)

Cena 634 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 01-06-2017

    Czy lecąc z grupą dzieci do 12 lat dostaniemy zniżki? Ilość osób około 30.

  • 17-05-2017

    Do Włoch lata mnóstwo osób, ja bardzo chętnie odwiedzam Milano. Loty na ostatnia chwilę niezbyt korzystne.

  • 12-04-2017

    Uwielbiam Mediolan zwłaszcza wiosną, pogoda jest już piękna a nie ma takich tłumów jak na wakacjach

  • 28-02-2017

    Mediolan to piękne miasto naprawdę warte zobaczenia, kto byl ten rozumie o co chodzi, a kto nie niech korzysta

  • 14-10-2016

    Przynajmniej macie bezpośrednie loty z Krakowa do Włoch, my z Rzeszowa coś nie mamy szczęścia. Były jakieś przymiarki do Rzymu ale nie wypaliło.

  • 26-10-2015

    Duże promocje wchodzą do Mediolanu. Czekałam czekałam i się doczekałam. Warto czasem dać sobie na wstrzymanie z kupnem, nie tylko butów, ale i lotów sie okazuje :D

  • 02-09-2014

    Od połowy września zaczynają się naprawdę dobre ceny, ta takie czekam i takie tanie loty opłaca się kupować, a nie przepłacać jak ostatnio moi znajomi, bo kupili je za późno. Mediolan tylko RYANAIREM.

  • 28-03-2014

    Kupuje regularnie bilety do Mediolanu i zawsze trafiam w dobre ceny, Ryanair trzyma poziom. Większość osób narzeka na te linie, ale ja wystawiam pozytywny komentarz.

  • 11-07-2013

    Ogólnie ceny jak dla mnie znośne, wiadomo że wszyscy liczą na duże zniżki, ale nie zawsze da się złapać coś w extra cenie. Loty bezpośrednie, nie ma się do czego doczepić.

  • 22-03-2013

    Wszystko fajnie ale jak mam dotrzeć z lotniska w moim przypadku do Reszowa dostaje białej gorączki , leciałem 2 godziny z Włoch, a z Krakowa do Rzeszowa 5 godzin- szok, może troche nie na temat ale taka prawda

  • 07-08-2012

    Nie da się ukryć, że kupowanie biletów bliżej lotu jest strasznie stresujące, bo ceny z dnia na dzień rosną w zastraszającym tempie, ale nic tańszego od Ryanaira do Włoch nie lata.

  • 25-05-2012

    Często korzystam z lotów Ryanaira bo własnie mozna znaleść dobre cenowo loty. Taniej niż autokarem i bez porównania szybkość lotu przekonuje. Kupujcie tanie bilety do Włoch.

  • 14-04-2012

    Znalazłem promocyjne ceny z Krakowa do Mediolanu lotnisko Bergamo od 18 do końca Maja 2012. Można zarezerwować przelot za 108 zł !!!

  • 13-04-2012

    Kupiłam bilet do Mediolanu właśnie z Krakowa. W obie strony zapłaciłam 185 zł - aż to mi się podejrzane wydaje, że tak tanio !!! Jak wróce to opiszę jak było :)

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena