Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Marzec 2019

Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Marzec 2019

Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-27 - 2020-03-31
Promocja aktualna: do 2019-03-31

Lot na trasie Kraków - Palermo, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Punta Raisi Linie lotnicze Ryanair .

Palermo położone na północno zachodnim wybrzeżu Sycylii nad Morzem Tyrreńskim, uważane jest za jej kulturalna, gospodarcza i turystyczna stolicę. 35 km na zachód od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Palermo (PMO), największy na Sycylii. Bezpośrednie loty na to lotnisko ogłosiły tanie linie Ryanair. Połączenia realizowane z Krakowa od 29 października 2019 dwa razy w tygodniu. Wylot z krakowskich Balic dwa razy w tygodniu, we wtorek w godz 15:15, planowany przylot do Palermo o godz 17:35, loty w soboty w godz 16:25-18:45. Połączenia z Palermo do Krakowa także w e wtorki w godz 18:00-20:25 oraz w sobotę w godz 19:10-21:35. Bilety w sprzedaży już dziś, zapraszamy do zakupu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.03.2019
  • 21.03.2019

Pozostałe tanie loty do Palermo

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Palermo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Palermo (PMO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-05-14 20:00 Kraków (KRK) 2019-05-15 11:25 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6877

    2019-05-14 20:00 Kraków (KRK) 2019-05-14 21:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6451

    2019-05-15 09:40 Mediolan (BGY) 2019-05-15 11:25 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2019-05-22 11:50 Kraków (KRK) 2019-05-22 19:30 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8922

    2019-05-22 11:50 Palermo (PMO) 2019-05-22 13:30 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR3038

    2019-05-22 16:55 Wenecja (TSF) 2019-05-22 18:30 Kraków (KRK)

Cena 407 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-05-14 20:00 Kraków (KRK) 2019-05-15 11:25 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6877

    2019-05-14 20:00 Kraków (KRK) 2019-05-14 21:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6451

    2019-05-15 09:40 Mediolan (BGY) 2019-05-15 11:25 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2019-05-22 07:30 Kraków (KRK) 2019-05-22 19:05 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 10h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6452

    2019-05-22 07:30 Palermo (PMO) 2019-05-22 09:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2019-05-22 16:15 Mediolan (BGY) 2019-05-22 18:05 Kraków (KRK)

Cena 411 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2019-05-14 20:00 Kraków (KRK) 2019-05-15 11:25 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6877

    2019-05-14 20:00 Kraków (KRK) 2019-05-14 21:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6451

    2019-05-15 09:40 Mediolan (BGY) 2019-05-15 11:25 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2019-05-18 16:00 Kraków (KRK) 2019-05-19 01:55 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 1 przesiadka

  • V7

    V71578

    2019-05-18 16:00 Palermo (PMO) 2019-05-18 17:05 Neapol (NAP)

  • FR

    FR5414

    2019-05-18 22:55 Neapol (NAP) 2019-05-19 00:55 Kraków (KRK)

Cena 416 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-05-15 07:00 Kraków (KRK) 2019-05-15 22:55 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 15h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2696

    2019-05-15 07:00 Kraków (KRK) 2019-05-15 08:20 Berlin (TXL)

  • FR

    FR334

    2019-05-15 12:25 Berlin (TXL) 2019-05-15 14:40 Neapol (NAP)

  • V7

    V71579

    2019-05-15 21:55 Neapol (NAP) 2019-05-15 22:55 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2019-05-22 11:50 Kraków (KRK) 2019-05-22 19:30 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8922

    2019-05-22 11:50 Palermo (PMO) 2019-05-22 13:30 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR3038

    2019-05-22 16:55 Wenecja (TSF) 2019-05-22 18:30 Kraków (KRK)

Cena 428 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-05-15 07:00 Kraków (KRK) 2019-05-15 22:55 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 15h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2696

    2019-05-15 07:00 Kraków (KRK) 2019-05-15 08:20 Berlin (TXL)

  • FR

    FR334

    2019-05-15 12:25 Berlin (TXL) 2019-05-15 14:40 Neapol (NAP)

  • V7

    V71579

    2019-05-15 21:55 Neapol (NAP) 2019-05-15 22:55 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2019-05-22 07:30 Kraków (KRK) 2019-05-22 19:05 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 10h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6452

    2019-05-22 07:30 Palermo (PMO) 2019-05-22 09:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2019-05-22 16:15 Mediolan (BGY) 2019-05-22 18:05 Kraków (KRK)

Cena 433 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-05-14 20:00 Kraków (KRK) 2019-05-15 11:25 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6877

    2019-05-14 20:00 Kraków (KRK) 2019-05-14 21:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6451

    2019-05-15 09:40 Mediolan (BGY) 2019-05-15 11:25 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2019-05-21 14:50 Kraków (KRK) 2019-05-22 01:00 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 9h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9196

    2019-05-21 14:50 Palermo (PMO) 2019-05-21 16:35 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2019-05-21 22:10 Mediolan (BGY) 2019-05-22 00:00 Kraków (KRK)

Cena 433 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2019-05-14 20:00 Kraków (KRK) 2019-05-15 11:25 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6877

    2019-05-14 20:00 Kraków (KRK) 2019-05-14 21:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6451

    2019-05-15 09:40 Mediolan (BGY) 2019-05-15 11:25 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2019-05-20 07:30 Kraków (KRK) 2019-05-20 18:15 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6452

    2019-05-20 07:30 Palermo (PMO) 2019-05-20 09:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR5505

    2019-05-20 11:40 Mediolan (BGY) 2019-05-20 12:55 Norymberga (NUE)

  • FR

    FR5420

    2019-05-20 15:45 Norymberga (NUE) 2019-05-20 17:15 Kraków (KRK)

Cena 436 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2019-05-15 07:00 Kraków (KRK) 2019-05-15 22:55 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 15h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2696

    2019-05-15 07:00 Kraków (KRK) 2019-05-15 08:20 Berlin (TXL)

  • FR

    FR334

    2019-05-15 12:25 Berlin (TXL) 2019-05-15 14:40 Neapol (NAP)

  • V7

    V71579

    2019-05-15 21:55 Neapol (NAP) 2019-05-15 22:55 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2019-05-18 16:00 Kraków (KRK) 2019-05-19 01:55 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 1 przesiadka

  • V7

    V71578

    2019-05-18 16:00 Palermo (PMO) 2019-05-18 17:05 Neapol (NAP)

  • FR

    FR5414

    2019-05-18 22:55 Neapol (NAP) 2019-05-19 00:55 Kraków (KRK)

Cena 438 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2019-05-13 21:00 Kraków (KRK) 2019-05-14 11:45 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6877

    2019-05-13 21:00 Kraków (KRK) 2019-05-13 22:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6451

    2019-05-14 10:00 Mediolan (BGY) 2019-05-14 11:45 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2019-05-22 11:50 Kraków (KRK) 2019-05-22 19:30 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8922

    2019-05-22 11:50 Palermo (PMO) 2019-05-22 13:30 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR3038

    2019-05-22 16:55 Wenecja (TSF) 2019-05-22 18:30 Kraków (KRK)

Cena 443 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-05-15 18:30 Kraków (KRK) 2019-05-16 10:15 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 15h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6877

    2019-05-15 18:30 Kraków (KRK) 2019-05-15 20:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR9295

    2019-05-16 08:30 Mediolan (BGY) 2019-05-16 10:15 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2019-05-22 11:50 Kraków (KRK) 2019-05-22 19:30 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8922

    2019-05-22 11:50 Palermo (PMO) 2019-05-22 13:30 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR3038

    2019-05-22 16:55 Wenecja (TSF) 2019-05-22 18:30 Kraków (KRK)

Cena 443 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena