Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-03 - 2018-09-30
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Kraków - Rzym, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Ciampino Linie lotnicze Ryanair.

Z Krakowa do Rzymu (CIA) bezpośrednie loty irlandzkimi liniami Ryanair. Tani przewoźnik w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 oferuje loty z Krakowa pięć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Wyloty z Krakowa w poniedziałki o godz 09:30, lądowanie w Rzymie o godz 11:30, we wtorki, czwartki i soboty o godz 14:05-16:05 oraz w niedziele o godz 20:50-22:50. Loty powrotne z Rzymu do Krakowa także 5 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty i niedziele). Tanie bilety lotnicze relacji Kraków - Rzym w promocyjnych cenach. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Rzym

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Rzym. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-02-12 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Rzym (ROM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2018-04-11 16:40 Kraków (KRK) 2018-04-11 18:40 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9663

    2018-04-11 16:40 Kraków (KRK) 2018-04-11 18:40 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-04-18 13:05 Kraków (KRK) 2018-04-18 20:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7591

    2018-04-18 13:05 Valleta (MLA) 2018-04-18 14:30 Rzym (FCO)

  • FR

    1. FR 8811

    2018-04-18 16:40 Kraków (KRK) 2018-04-18 19:20 Valleta (MLA)

Cena 588 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2018-04-11 16:40 Kraków (KRK) 2018-04-11 18:40 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9663

    2018-04-11 16:40 Kraków (KRK) 2018-04-11 18:40 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-04-18 10:00 Kraków (KRK) 2018-04-18 18:15 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8318

    2018-04-18 10:00 Norymberga (NUE) 2018-04-18 11:45 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 5420

    2018-04-18 15:45 Kraków (KRK) 2018-04-18 17:15 Norymberga (NUE)

Cena 548 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2018-04-11 16:40 Kraków (KRK) 2018-04-11 18:40 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9663

    2018-04-11 16:40 Kraków (KRK) 2018-04-11 18:40 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-04-18 09:55 Kraków (KRK) 2018-04-18 22:50 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 135

    2018-04-18 09:55 Berlin (SXF) 2018-04-18 12:00 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 1711

    2018-04-18 20:35 Kraków (KRK) 2018-04-18 21:50 Berlin (SXF)

Cena 478 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2018-04-11 10:40 Kraków (KRK) 2018-04-11 15:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 5h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3920

    2018-04-11 10:40 Kraków (KRK) 2018-04-11 11:35 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1441

    2018-04-11 13:25 Warszawa (WAW) 2018-04-11 15:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2018-04-18 09:55 Kraków (KRK) 2018-04-18 22:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 135

    2018-04-18 09:55 Berlin (SXF) 2018-04-18 12:00 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 1711

    2018-04-18 20:35 Kraków (KRK) 2018-04-18 21:50 Berlin (SXF)

Cena 581 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2018-04-11 16:40 Kraków (KRK) 2018-04-11 18:40 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9663

    2018-04-11 16:40 Kraków (KRK) 2018-04-11 18:40 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-04-18 22:05 Kraków (KRK) 2018-04-19 14:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 141

    2018-04-18 22:05 Berlin (SXF) 2018-04-19 00:10 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 1711

    2018-04-19 12:05 Kraków (KRK) 2018-04-19 13:20 Berlin (SXF)

Cena 488 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2018-04-11 22:15 Kraków (KRK) 2018-04-12 09:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2018-04-11 22:15 Kraków (KRK) 2018-04-11 23:30 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 134

    2018-04-12 07:30 Berlin (SXF) 2018-04-12 09:30 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-04-18 13:05 Kraków (KRK) 2018-04-18 20:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7591

    2018-04-18 13:05 Valleta (MLA) 2018-04-18 14:30 Rzym (FCO)

  • FR

    1. FR 8811

    2018-04-18 16:40 Kraków (KRK) 2018-04-18 19:20 Valleta (MLA)

Cena 493 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2018-04-11 22:15 Kraków (KRK) 2018-04-12 09:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2018-04-11 22:15 Kraków (KRK) 2018-04-11 23:30 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 134

    2018-04-12 07:30 Berlin (SXF) 2018-04-12 09:30 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-04-18 08:00 Kraków (KRK) 2018-04-18 15:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7000

    2018-04-18 08:00 Bruksela (BRU) 2018-04-18 10:20 Rzym (FCO)

  • SN

    1. SN 2547

    2018-04-18 12:40 Kraków (KRK) 2018-04-18 14:30 Bruksela (BRU)

Cena 585 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2018-04-11 22:15 Kraków (KRK) 2018-04-12 09:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2018-04-11 22:15 Kraków (KRK) 2018-04-11 23:30 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 134

    2018-04-12 07:30 Berlin (SXF) 2018-04-12 09:30 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-04-18 10:00 Kraków (KRK) 2018-04-18 18:15 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8318

    2018-04-18 10:00 Norymberga (NUE) 2018-04-18 11:45 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 5420

    2018-04-18 15:45 Kraków (KRK) 2018-04-18 17:15 Norymberga (NUE)

Cena 453 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2018-04-11 22:15 Kraków (KRK) 2018-04-12 09:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2018-04-11 22:15 Kraków (KRK) 2018-04-11 23:30 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 134

    2018-04-12 07:30 Berlin (SXF) 2018-04-12 09:30 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-04-18 09:55 Kraków (KRK) 2018-04-18 22:50 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 135

    2018-04-18 09:55 Berlin (SXF) 2018-04-18 12:00 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 1711

    2018-04-18 20:35 Kraków (KRK) 2018-04-18 21:50 Berlin (SXF)

Cena 383 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2018-04-11 22:15 Kraków (KRK) 2018-04-12 09:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2018-04-11 22:15 Kraków (KRK) 2018-04-11 23:30 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 134

    2018-04-12 07:30 Berlin (SXF) 2018-04-12 09:30 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-04-18 22:05 Kraków (KRK) 2018-04-19 14:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 141

    2018-04-18 22:05 Berlin (SXF) 2018-04-19 00:10 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 1711

    2018-04-19 12:05 Kraków (KRK) 2018-04-19 13:20 Berlin (SXF)

Cena 393 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

28 opinie

Dodaj komentarz

  • 06-06-2017

    Kupiłem bilet na sierpień, cena 600 PLN, moi znajomi w tamtym tygodniu kupili za 470 PLN, gdybym pomyślał o tym wcześniej byłoby dużo taniej.

  • 22-12-2016

    Dosyć popularne połączenie bo zawsze pełen samolot leci a przy tym ceny na tym kierunku sa bardzo zachęcające, poelcam

  • 03-08-2016

    Fajnie się prezentowała Alitalia z Papieżem Franciszkiem jak przyleciał do Krakowa na Dni Młodzieży. LOT za to na trasie Kraków Rzym wracał.

  • 08-06-2016

    Właśnie jestem na świeżo po zakupie Alitalii - w jedna stronę z bagażem 23kg wyszło mi 320 PLN. Potwierdzam niskie ceny i dostępność miejsc ! Kupujcie póki okazja.

  • 15-03-2016

    Są już nowe newsy: ponownie wraca trasa RZYM-KRAKÓW "Alitalia powróci na trasę z Rzymu Fiumicino do Krakowa. Nowy sezon niesie ze sobą nowe wyzwania, ale również nowe możliwości. Loty trzy razy w tygodniu, w każdy wtorek, czwartek oraz niedzielę..." Bardzo lubię włoskie linie, ceny od 229 zł w jedną stronę.

  • 10-03-2016

    Normalna sprawa na Ryanairze kupujesz wcześniej oszczędzasz, później płacisz więcej, choć wiadomo zdarzaja sie odstępstwa od normy

  • 14-02-2016

    Teraz widzę jaki sens ma wcześniejsze kupowanie biletów. Dzisiaj ceny tak nie zachęcają jak w grudniu. Zdecydowanie podrożało.

  • 10-12-2015

    Kupiliśmy bardzo tanio z mężem bilety do Rzymu na Ciampino w lutym i muszę przyznać że za dwie osoby wyszło nas niecałe 600zł, mam nadzieje że podróż będzie tak samo udana jak zakup biletów.

  • 24-11-2015

    WYCIECZKI DO RZYMU SĄ DOBRYM POMYSŁEM DLA WSZYSTKICH. ZBLIŻA SIĘ SYLWESTER POMYŚLCIE GDZIE NAJLEPIEJ SPĘDZICIE CZAS.

  • 19-11-2015

    ~Teresa nie wiedziałaś że po wykupieniu biletów Ryanaira bilet jest imienny a oddać go innej osobie oznacza to samo co zmienić nazwisko, co w tanich liniach wiąże się z wniesieniem opłat. Aż mnie ciekawi czy udało Ci sie komuś odsprzedać bilety? bez urazy.

  • 09-11-2015

    Chętnie oddam bilety na lot do Rzymu w terminie 11.11-2015 lot FR9663. Ktoś byłby zainteresowany?

  • 04-09-2015

    LECIMY W LISTOPADZIE. MAM NADZIEJĘ ŻE OMINIEMY MGŁY. W TAMTYM ROKU DUŻO LOTNISK BYŁO SPARALIŻOWANYCH ZŁYMI POGODAMI

  • 11-08-2015

    Potwierdzam, często latam na tej trasie z dziećmi i Panie z Ryanaira jak tylko było wolne miejsce pozwalały zająć mi miejsce na fotelach z większą przestrzenią na nogi za co ogromnie dziękuję. Z dzieciakami to duża wygoda.

  • 12-05-2015

    Mam bilety na czerwiec w dobrej cenie, Ryanairem leciałam juz nie raz i zawsze byłam zadowolona i czułam się bezpiecznie. Miło spędzałam czas na pokładzie czytając bądź słuchając muzyki. Polecam tanie latanie.

  • 01-04-2015

    Ja właśnie kupiłem bilet na 4 kwietnia w bardzo dobrej cenie. Już od dłuższego czasu sprawdzałem czy cena się utrzyma ale w sumie duzo nie podrożała. Postanowiłem dłużej nie naciagac sytuacji. czytałem że na ostatnią chwilę tanich linii się nie kupuje.

  • 12-12-2014

    Jeszcze nie miałem okazji być w Rzymie, a to duże przeżycie. Zbieram się w sobie na wylot ale jak dotąd ciągle nie wypadło. Postanowiłem znaleźć coś e dobrej cenie i zwiedzić Włochy.

  • 14-11-2014

    Ja też wolę latać na lotnisko Ciampino, jest położone zaledwie 15 kilometrów od centrum miasta. Na rowerze jak ktoś się uprze może dojeżdżać. To lubię, dobra lokalizacja lotniska blisko centrum jest bardzo ważna.

  • 22-08-2014

    nie trzeba zachęcać, znamy te linie, jeszcze dodatkowy plus że latają na CIAMPINO a nie jak Wizzair na Fiumicino.

  • 21-08-2014

    Dobre połączenie mamy z Krakowa do Rzymu, tanimi liniami Ryanair, leciałam z rodziną w jedna stronę na powrocie, czego żałuje że od razu nie kupilismy w dwie tylko autokar. Zachęcam.

  • 26-09-2013

    Dopiero co kupowałem bilety na wakacje a tu jaz trzeba pomyśleć o biletach na świeta póki co są w dobrej cenie bo potem pewnie zdrożeją, no ale wtedy to musowo trzeba do domu przyleciec, dobrze że jest to połaczenie na Ryanairze bo zawsze to jakaś oszczędnośc

  • 19-07-2013

    Każdego roku razem z dziećmi latamy do Rzymu w sezonie wakacyjnym - szczególnie interesuje nas sierpień. Zauważyłam jednak że ceny są dużo wyższe niż w innych miesiącach. No ale z dziećmi jazda innym transportem zupełnie odpada. Dobre bezpośrednie loty ale za wysokie ceny.

  • 12-06-2013

    Jeśli się kupi tanio bilet można i raz w miesiącu latać, ale na wakacjach tak ceny podskoczyły że ja się prędko nie wybiore, a szkoda bo juz bym poleciała, poczekam do wrześni

  • 12-04-2013

    LECIAŁEM W OSTATIM MIESIĄCU I JUZ SZYKJE SIE NA NASTEPNY LOT, SUPER , POLECAM

  • 05-02-2013

    Ciagle czekam na loty z Rzeszowa , póki co korzystam z tego połączenia które w sumie jest ok

  • 22-08-2012

    Myślałam że powrót z Polski do Rzymu będzie tańszy :( no ale trudno, urlop się skończył do pracy trzeba wrazać, szkoda żę nie pomyślałam o bilecie wcześniej ale nie wiedziałam dokładnie kiedy bede musiała wracać

  • 16-08-2012

    na trasie Kraków -Rzym latam częto i zawsze wybieram to połaczenie, dla mnie najlepsze

  • 04-07-2012

    Faktycznie dużo osób lata ale widać że głownie do pracy a szkoda bo Paryż to przepiękne miasto.

  • 15-05-2012

    ile bym nie leciał zawsze pełen samolot ludzi, o czyms to chyba swiadczy

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena