Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2019

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Powrót

Luty 2019

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-17 - 2019-10-25
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Kraków - Neapol, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Capodichino Linie lotnicze easyJet . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie linie easyJet w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 oferują bezpośrednie loty z Krakowa do Neapolu. Loty z Krakowa dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Krakowa w poniedziałki o godz 14:00, planowane lądowanie w Neapolu o godz 16:00, w piątki o godz 10:20-12:20. Loty relacji odwrotnej z Neapolu do Krakowa także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki w godz 11:30-13:30 oraz w piątki o godz 07:55-09:50. Kup bilet do Neapolu online lub zadzwoń pod numery infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 17.02.2019
  • 16.02.2019

Pozostałe tanie loty do Neapol

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Neapol. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-02-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Neapol (NAP).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4046

    2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)

Podróż do Naples

2019-03-26 10:40 Kraków (KRK) 2019-03-26 22:20 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1833

    2019-03-26 10:40 London (STN) 2019-03-26 12:40 Naples (NAP)

  • FR

    1 . FR 2436

    2019-03-26 18:00 Kraków (KRK) 2019-03-26 21:20 London (STN)

Cena 317 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4046

    2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)

Podróż do Naples

2019-03-26 21:55 Kraków (KRK) 2019-03-27 15:25 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 16h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 4119

    2019-03-26 21:55 Milan (BGY) 2019-03-26 23:20 Naples (NAP)

  • FR

    1 . FR 4523

    2019-03-27 08:30 City of Brussels (CRL) 2019-03-27 10:05 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 6728

    2019-03-27 12:25 Kraków (KRK) 2019-03-27 14:25 City of Brussels (CRL)

Cena 408 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4046

    2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)

Podróż do Naples

2019-03-26 19:15 Kraków (KRK) 2019-03-27 14:10 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 17h 55m / 3 przesiadki

  • OE

    1 . OE 2331

    2019-03-26 19:15 Stuttgart (STR) 2019-03-26 21:05 Naples (NAP)

  • OE

    1 . OE 2338

    2019-03-27 05:50 Bologna (BLQ) 2019-03-27 07:05 Stuttgart (STR)

  • OE

    1 . OE 303

    2019-03-27 08:55 Vienna (VIE) 2019-03-27 10:15 Bologna (BLQ)

  • OE

    1 . OE 304

    2019-03-27 12:10 Kraków (KRK) 2019-03-27 13:10 Vienna (VIE)

Cena 379 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4046

    2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)

Podróż do Naples

2019-03-26 17:30 Kraków (KRK) 2019-03-27 14:10 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 19h 40m / 2 przesiadki

  • V7

    1 . V7 1835

    2019-03-26 17:30 Catania (CTA) 2019-03-26 18:40 Naples (NAP)

  • W6

    1 . W6 2852

    2019-03-26 20:35 Vienna (VIE) 2019-03-26 22:40 Catania (CTA)

  • OE

    1 . OE 304

    2019-03-27 12:10 Kraków (KRK) 2019-03-27 13:10 Vienna (VIE)

Cena 456 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4046

    2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)

Podróż do Naples

2019-03-26 12:30 Kraków (KRK) 2019-03-27 10:55 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 21h 25m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 6114

    2019-03-26 12:30 Milan (BGY) 2019-03-26 13:55 Naples (NAP)

  • FR

    1 . FR 1944

    2019-03-26 20:25 Stockholm (NYO) 2019-03-26 23:00 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 9715

    2019-03-27 08:05 Kraków (KRK) 2019-03-27 09:55 Stockholm (NYO)

Cena 361 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4046

    2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)

Podróż do Naples

2019-03-26 12:30 Kraków (KRK) 2019-03-27 13:40 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 24h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 6114

    2019-03-26 12:30 Milan (BGY) 2019-03-26 13:55 Naples (NAP)

  • FR

    1 . FR 1689

    2019-03-26 20:15 Frankfurt (FRA) 2019-03-26 21:40 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 2426

    2019-03-27 11:05 Kraków (KRK) 2019-03-27 12:40 Frankfurt (FRA)

Cena 312 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4046

    2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)

Podróż do Naples

2019-03-26 06:15 Kraków (KRK) 2019-03-27 09:15 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 26h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 6828

    2019-03-26 06:15 Venice (TSF) 2019-03-26 07:35 Naples (NAP)

  • FR

    1 . FR 2607

    2019-03-26 13:00 Berlin (SXF) 2019-03-26 14:35 Venice (TSF)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-27 07:00 Kraków (KRK) 2019-03-27 08:15 Berlin (SXF)

Cena 259 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-03-19 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-19 17:50 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2019-03-19 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-19 14:10 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 4113

    2019-03-19 16:25 Milan (BGY) 2019-03-19 17:50 Naples (NAP)

Podróż do Naples

2019-03-26 06:15 Kraków (KRK) 2019-03-27 09:15 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 26h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 6828

    2019-03-26 06:15 Venice (TSF) 2019-03-26 07:35 Naples (NAP)

  • FR

    1 . FR 2607

    2019-03-26 13:00 Berlin (SXF) 2019-03-26 14:35 Venice (TSF)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-27 07:00 Kraków (KRK) 2019-03-27 08:15 Berlin (SXF)

Cena 466 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4046

    2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)

Podróż do Naples

2019-03-26 16:25 Kraków (KRK) 2019-03-26 19:25 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4045

    2019-03-26 16:25 Kraków (KRK) 2019-03-26 18:25 Naples (NAP)

Cena 384 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4046

    2019-03-19 18:50 Kraków (KRK) 2019-03-19 20:50 Naples (NAP)

Podróż do Naples

2019-03-26 08:50 Kraków (KRK) 2019-03-26 17:25 Naples (NAP)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4112

    2019-03-26 08:50 Milan (BGY) 2019-03-26 10:15 Naples (NAP)

  • FR

    1 . FR 6876

    2019-03-26 14:35 Kraków (KRK) 2019-03-26 16:25 Milan (BGY)

Cena 384 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-10-2018

    Listopad sprzyja podróżnym, loty easyJeta w dwie strony poniżej 300 zł, To sezon późnej jesieni więc ceny bardzo niskie. Włochy ogólnie różnie wychodzą, raczej jest drożej.

  • 25-06-2018

    Ja też czasem tam latam, jednak Neapol dużo taniej wychodzi jak się go kupuje tanimi liniami Ryanair.

  • 16-02-2018

    Lubie tam wracać, Neapol to jedno z moich ukochanych miejsc, zostawiam tam za każdym razem piękne wspomnienia

  • 24-01-2018

    Świetna propozycja linii easyJet, to poniekąd mój ulubiony przewoźnik. Neapol jak na razie najtańszy.

  • 13-09-2017

    Ważne że lot z Krakowa jest bezpośredni, nie trzeba czekać i się przesiadać, to najkrótsze loty tanich linii do Neapolu.

  • 11-09-2017

    Mafia jest wszędzie...:) do Neapolu latam od lat i czuje się bezpiecznie

  • 19-07-2017

    Neapol to miasto mafii :) A tak serio najlepsze loty Easyjetem.

  • 09-03-2017

    Witam jeżeli podczas odprawy w Neapolu w dniu 08.03.2017r lotu do Krakowa o godzinie 10:00 coś zostawiłeś/aś na bramce odezwij się matti1974@poczta.onet.pl

  • 23-01-2017

    Wydaje mi się że ten lot to nie jest długo na rynku, więc rokowania może mieć dobre, nic nie wiadomo, Neapol lata z niewielu lotnisk, może mieć branie.

  • 24-11-2016

    Oby połączenie utrzymało się jak najdłużej bo różnie to bywa, choć Easy jet raczej nie zabiera tak lotów jak inne tanie linie, ja na peweno skorzytam

  • 02-11-2016

    Listopad nastał więc i Neapol jakoś rusza. Włochy stoją otworem, czy to nie aby dzisiaj inauguracja????

  • 28-10-2016

    No lotów do Neapolu jak na lekarstwo, dobrze że jest to połączenie , choć nie najtańsze to przynajmniej bez przesiadek i w sumie elegancko

  • 01-09-2016

    Nareszcie, Neapol ostatnio leżał i kwiczał, nie było ciekawego połączenia. Na takie właśnie czekamy.

  • 04-08-2016

    Świetnie, właśnie potrzebuje za rok w lecie wybrać do Neapolu. Bardzo mnie cieszy że polecę z Krakowa. To najlepsza wiadomość w ostatnim czasie jaką przeczytałam.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena