Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-03
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Gdańsk - Neapol, Wylot lotnisko: Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Capodichino Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Czwartek) .

Tanie loty liniami Ryanair z Gdańska do Neapolu. Linie lotnicze w sezonie letnim od 26 marca 2018 oferują bezpośrednie loty na rejs Gdańsk(GDN) - Neapol(NAP). Loty z Gdańska linie Ryanair udostępniają 2 razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki. Wylot z Gdańska w poniedziałki o godz 06:55, przylot do Neapolu o godz 09:25, w czwartki o godz 17:00-19:30. Lot powrotny na trasie Neapol - Gdańsk także 2 razy w tygodniu w poniedziałki w godz 10:00-12:30 oraz czwartki o 19:55-22:25. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia są zawieszone. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach na trasie Gdańsk - Neapol. Zapraszamy do rezerwacji online lub telefonicznej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Neapol

Tanie Loty z Gdańska do Włoch

Informacje o lotach Gdańsk - Neapol. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-22 znaleziono 8 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Neapol (NAP).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-11-30 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-30 17:40 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2375

    2017-11-30 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-30 12:00 Londyn (STN)

  • U2

    1. U2 3251

    2017-11-30 14:00 Londyn (STN) 2017-11-30 17:40 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-12-07 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-12-07 22:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1833

    2017-12-07 10:40 Londyn (STN) 2017-12-07 12:40 Napoli (NAP)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-12-07 18:45 Gdańsk (GDN) 2017-12-07 21:55 Londyn (STN)

Cena 742 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-11-30 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-30 17:40 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2375

    2017-11-30 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-30 12:00 Londyn (STN)

  • U2

    1. U2 3251

    2017-11-30 14:00 Londyn (STN) 2017-11-30 17:40 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-12-07 18:15 Gdańsk (GDN) 2017-12-08 11:15 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 16h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3252

    2017-12-07 18:15 Londyn (STN) 2017-12-07 20:10 Napoli (NAP)

  • FR

    1. FR 2374

    2017-12-08 07:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-08 10:15 Londyn (STN)

Cena 1099 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-11-30 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 10:15 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2373

    2017-11-30 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-30 23:40 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1832

    2017-12-01 06:30 Londyn (STN) 2017-12-01 10:15 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-12-07 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-12-07 22:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1833

    2017-12-07 10:40 Londyn (STN) 2017-12-07 12:40 Napoli (NAP)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-12-07 18:45 Gdańsk (GDN) 2017-12-07 21:55 Londyn (STN)

Cena 540 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-11-30 20:00 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 09:15 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5208

    2017-11-30 20:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-30 23:15 Valleta (MLA)

  • FR

    1. FR 1723

    2017-12-01 07:55 Valleta (MLA) 2017-12-01 09:15 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-12-07 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-12-07 22:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1833

    2017-12-07 10:40 Londyn (STN) 2017-12-07 12:40 Napoli (NAP)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-12-07 18:45 Gdańsk (GDN) 2017-12-07 21:55 Londyn (STN)

Cena 627 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-11-30 19:30 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 11:10 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 15h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1607

    2017-11-30 19:30 Gdańsk (GDN) 2017-11-30 20:55 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2415

    2017-12-01 07:25 Londyn (LTN) 2017-12-01 11:10 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-12-07 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-12-07 22:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1833

    2017-12-07 10:40 Londyn (STN) 2017-12-07 12:40 Napoli (NAP)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-12-07 18:45 Gdańsk (GDN) 2017-12-07 21:55 Londyn (STN)

Cena 704 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-11-30 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 10:15 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2373

    2017-11-30 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-30 23:40 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1832

    2017-12-01 06:30 Londyn (STN) 2017-12-01 10:15 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-12-07 18:15 Gdańsk (GDN) 2017-12-08 11:15 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 16h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3252

    2017-12-07 18:15 Londyn (STN) 2017-12-07 20:10 Napoli (NAP)

  • FR

    1. FR 2374

    2017-12-08 07:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-08 10:15 Londyn (STN)

Cena 908 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-11-30 20:00 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 09:15 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5208

    2017-11-30 20:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-30 23:15 Valleta (MLA)

  • FR

    1. FR 1723

    2017-12-01 07:55 Valleta (MLA) 2017-12-01 09:15 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-12-07 18:15 Gdańsk (GDN) 2017-12-08 11:15 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 16h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3252

    2017-12-07 18:15 Londyn (STN) 2017-12-07 20:10 Napoli (NAP)

  • FR

    1. FR 2374

    2017-12-08 07:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-08 10:15 Londyn (STN)

Cena 995 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2017-11-30 19:30 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 11:10 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 15h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1607

    2017-11-30 19:30 Gdańsk (GDN) 2017-11-30 20:55 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2415

    2017-12-01 07:25 Londyn (LTN) 2017-12-01 11:10 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-12-07 18:15 Gdańsk (GDN) 2017-12-08 11:15 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 16h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3252

    2017-12-07 18:15 Londyn (STN) 2017-12-07 20:10 Napoli (NAP)

  • FR

    1. FR 2374

    2017-12-08 07:05 Gdańsk (GDN) 2017-12-08 10:15 Londyn (STN)

Cena 1061 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-08-2017

    Neapol jest przepiękny, jeśli ktoś lubo typowo włoskie klimaty to polecam

  • 13-07-2017

    Im więcej lotów tym więcej możliwości, jest w czym wybierać więc ja widzę same plusy

  • 24-05-2017

    Neapol cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli chodzi o podróżowanie, dlatego nam go dołożyli. Włochy latają też z Gdańska do Pizy, Rzymu i Mediolanu, no to lepiej nie będzie jak u nas.

  • 18-04-2017

    Włochy w siatce Ryanair są od dawna. Dobrze że teraz tez z Gdańska. To cieszy.

  • 15-12-2016

    Jakieś łapówki poszły w ruch? Gdańska do Neapolu fiu fiu :)

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena