Turkish Airlines

Pokaż opis

Linia lotnicza

Kod IATA: TK

Główna siedziba: Stambuł

Rok założenia: 1933

Flota: Airbus A340, A330, A321, A320, A319, Boeing 777, 737-800, 737-400

Wyloty z Polski: Warszawa

Siatka połączeń: Prawie 150 tras łączących Turcję z Europą, Bliskim i Dalekim Wschodem, Ameryką Północną oraz Afryką i Azją.

Linie Turkish Airlines oferują połączenia z Europą, Bliskim Wschodem, Dalekim Wschodem, Ameryką Północną i Afryką. Pasażerowie podróżujący Turkish Airlines w klasie biznes korzystają z wydzielonych stanowisk odprawy oraz pierwszeństwa przy wyborze miejsca w samolocie. Pasażerowie mogą zbierać mile w programie Star Alliance Miles & More.

Do odprawy należy się zgłosić na 2 godziny przed planowym odlotem, zamknięcie odprawy następuje na 1 godzinę przed planowym odlotem w ruchu międzynarodowym.

Komentarze
i oceny

3,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-07-2016

    Drżę na samą myśl o lotach do Stambułu. Ostatnie wydarzenia, wybuch na lotnisku (zginęło wiele osób) skłania nas do refleksji. Czy dzisiejszy świat jest bezpieczny na podróże i zwiedzanie? Czy podróżujący czuja się bezpiecznie, chyba już nie. Różne wydarzenia to potwierdzają, nie potrzeba zamykać granic ze względu na polityczne rozgrywki. Narody same wykluczają się z życia we wspólnocie. Chcą podziałów. Obym się myliła.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena