Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Lipiec 2017

Powrót

Lipiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-07-03 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-07-31

Lot na trasie Katowice - Neapol, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Capodichino Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) .

Bezpośrednie tanie loty do Włoch zapewniają linie lotnicze Wizzair. W sezonie letnim 2017 z Katowic do Neapolu polecimy trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty godz 11:50-13:55. Loty powrotne z Neapolu także 3 razy w tygodniu, wyloty w każdy wtorek, czwartek i sobotę w godzinach 14:30-16:30. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Neapol

Tanie Loty z Katowic do Włoch

Informacje o lotach Katowice - Neapol. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-07-10 znaleziono 7 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Neapol (NAP).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-08-08 12:50 Katowice (KTW) 2017-08-08 14:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1157

    2017-08-08 12:50 Katowice (KTW) 2017-08-08 14:55 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-08-15 15:30 Katowice (KTW) 2017-08-15 18:30 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1158

    2017-08-15 15:30 Katowice (KTW) 2017-08-15 17:30 Napoli (NAP)

Cena 735 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-08-08 07:10 Katowice (KTW) 2017-08-08 12:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1363

    2017-08-08 07:10 Katowice (KTW) 2017-08-08 08:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    1. LH 334

    2017-08-08 11:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-08 12:55 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-08-15 15:30 Katowice (KTW) 2017-08-15 18:30 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1158

    2017-08-15 15:30 Katowice (KTW) 2017-08-15 17:30 Napoli (NAP)

Cena 1574 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-08-08 22:50 Katowice (KTW) 2017-08-09 10:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1005

    2017-08-08 22:50 Katowice (KTW) 2017-08-09 00:20 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2415

    2017-08-09 07:15 Londyn (LTN) 2017-08-09 10:55 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-08-15 15:30 Katowice (KTW) 2017-08-15 18:30 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1158

    2017-08-15 15:30 Katowice (KTW) 2017-08-15 17:30 Napoli (NAP)

Cena 1128 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-08-08 07:10 Katowice (KTW) 2017-08-08 20:30 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1363

    2017-08-08 07:10 Katowice (KTW) 2017-08-08 08:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • DE

    1. DE 1812

    2017-08-08 18:30 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-08 20:30 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-08-15 21:20 Katowice (KTW) 2017-08-16 15:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 17h 35m / 1 przesiadka

  • DE

    1. DE 1813

    2017-08-15 21:20 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-15 23:35 Napoli (NAP)

  • LH

    1. LH 1356

    2017-08-16 13:30 Katowice (KTW) 2017-08-16 14:55 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 1423 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-08-08 12:50 Katowice (KTW) 2017-08-08 14:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1157

    2017-08-08 12:50 Katowice (KTW) 2017-08-08 14:55 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-08-15 08:05 Katowice (KTW) 2017-08-15 15:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 337

    2017-08-15 08:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-15 10:10 Napoli (NAP)

  • LH

    1. LH 1356

    2017-08-15 13:30 Katowice (KTW) 2017-08-15 14:55 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 2720 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2017-08-08 07:10 Katowice (KTW) 2017-08-08 12:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1363

    2017-08-08 07:10 Katowice (KTW) 2017-08-08 08:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    1. LH 334

    2017-08-08 11:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-08 12:55 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-08-15 08:05 Katowice (KTW) 2017-08-15 15:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 337

    2017-08-15 08:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-15 10:10 Napoli (NAP)

  • LH

    1. LH 1356

    2017-08-15 13:30 Katowice (KTW) 2017-08-15 14:55 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 3567 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2017-08-08 22:50 Katowice (KTW) 2017-08-09 10:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1005

    2017-08-08 22:50 Katowice (KTW) 2017-08-09 00:20 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2415

    2017-08-09 07:15 Londyn (LTN) 2017-08-09 10:55 Napoli (NAP)

Podróż do Napoli

2017-08-15 08:05 Katowice (KTW) 2017-08-15 15:55 Napoli (NAP)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 337

    2017-08-15 08:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-15 10:10 Napoli (NAP)

  • LH

    1. LH 1356

    2017-08-15 13:30 Katowice (KTW) 2017-08-15 14:55 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 3120 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

24 opinie

Dodaj komentarz

  • 01-02-2017

    Do Katanii sa loty bezpośrednie, to też na Sycylii, polecam.

  • 02-01-2017

    Ja też wolałabym Palermo jeśli można wybierać. Ale na razie nic tam nie lata więc kombinuję jak koń pod górkę.

  • 15-09-2016

    Słabo z lotami na Sycylię, powinni zorganizować bezpośrednie do Palermo i pasowałoby wszystkim.

  • 03-06-2016

    Do Neapolu jeszcze z Warszawy latają, więc albo Katowice albo Warszawa. Pozdrawiam.

  • 16-05-2016

    Taki słaby wybór lotów do Napoli?

  • 29-01-2016

    Możesz sobie polecieć dla odmiany z warszawy do Catania (CTA) to też jest na Sycylii i nie kombinujesz wtedy dojazdu dość długiego z Neapolu.

  • 03-01-2016

    Nie wiedziałam że zimą tanie linie latają do Włoch, ja potzebuje dotrzeć do Sycylii i zastanawiam się czy dobre byłoby połączenie Neapol-Plermo drogą naziemną a do Neapolu można wykorzystać tanie linie tylko nie wiem jakie tam jeżdżą przewoźnicy Włoscy, ktoś coś?

  • 04-12-2015

    Bezpośrednio z Katowic tylko Wizzair lata, pozostałe połączenia z przesiadkami.

  • 13-08-2015

    Szukam najtańszych lotów do Neapolu i tylko z tanich linii pokazują mi się Katowice. Czy są jakieś inne lotniska z których leci Neapol? Czy jeśli chodzi o lot bezpośredni to tylko Pyrzowice?

  • 05-08-2015

    A co można pozwiedzać w Lizbonie czy Brukseli, to pytanie dla osób które nie poczytają, nie sprawdzą sobie co można, jest pełno artykułów opisujących miasta i ich zabytki. Każdy ma inne odczucia odnośnie pobytu. jedni zwiedzaja inni siedzą w hotelu.

  • 08-06-2015

    Ja nigdy nie byłam w Neapolu, co mozna tam fajnego pozwiedzać? Jakie macie doświadczenia w tym mieście?

  • 24-03-2015

    TO MOŻE NIE PRZYJEMNOŚĆ, TYLKO SKRACANIE CZASU PODRÓŻY, NATOMIAST CZĘŚĆ PASAŻERÓW WRĘCZ MA NERWICE SPOWODOWANE LATANIEM. CIĄGLE SŁYSZY SIĘ O WYPADKACH NA CAŁYM ŚWIECIE.

  • 13-02-2015

    Teraz tylko wybierasz miasto Bolonia, Mediolan, czy Rzym i wycieczka gotowa. Loty bezpośrednie, szybka trasa i tanie loty. Podróżowanie stało się przyjemnością.

  • 24-11-2014

    włoskie kierunki bardzo rozwiniętą maja sieć połączeń. Jestem mile zaskoczona. Myślę ze z takim wyborem na pewno każdy cos kupi dla siebie.

  • 13-11-2014

    BARDZO TANIO, LOT BEZ PRZESIADEK, NA TYM ZAKOŃCZĘ SWOJE POSZUKIWANIA. GRATULUJE ŚWIETNEJ STRONY, WSZYSTKO JASNE I CZYTELNE, WIADOMO O CO CHODZI. POZDRAWIAM.

  • 21-08-2014

    ja osobiście latam późniejszym lotem o 18:40 - 20:45 wole czasowo jest lepiej, można jeszcze pracę zaliczyć i na lotnisko. Może to świadczy o tym że jestem pracoholikiem??? :D

  • 29-07-2014

    Dobre godziny lotu 08:15 z Katowic i juz na 10:20 na miejscu, bez żadnych przesiadek to lubieeee

  • 03-06-2014

    Loty bezpośrednie, ceny przystępne, trasa szybko mija, korzystałam kilkakrotnie więc potwierdzam założenie że liniami Wizzair na trasie podniebnej mile spędzicie chwile lotu.

  • 07-04-2014

    Wizzair ma dobre połączenie do Neapolu dwa razy w tygodniu. Uwielbiam włoskie klimaty i choć Neapol ma renomę mafijną często go odwiedzam.

  • 08-01-2014

    wizzir-latam czesto-wspaniala obsluga i atmosfera-polecam

  • 29-10-2013

    Moze to troche za wczesnie ale ja juz szukam połaczen na wakacje a co mi i tak wiem ze spędze je we Włoszech a bilet juz bede mniec

  • 17-07-2013

    Ja sobie chwale to połaczenie, latam nie od dzis i się nie zawiodłam

  • 09-05-2013

    Nie widzę lepiej, tanio, bezpośrednio i szybko

  • 15-04-2013

    Neapol to pierwsze miasto we Włoszech jakie mialem okazje zwiedzić- przepiękne, polecam zwłaszcza nocą- zresztą to miasto nie śpi, więc jak ktoś sie zastanawia nad kupnem biletu na samolot to śmiało polecam

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena