Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Lipiec 2017

Powrót

Lipiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-07-04 - 2018-03-27
Promocja aktualna: do 2017-07-31

Lot na trasie Katowice - Alghero, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Alghero Airport Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Sobota) od 2017-09-17(Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota).

Bezpośrednie loty z Katowic na Sardynię do Alghero, loty tanimi liniami Wizzair. Przewoźnik zapewnia loty raz razy w tygodniu. Loty z Katowic od 17 czerwca 2017 w każdą sobotę o godz 16:05, planowany przylot do Alghero o godz 18:30. Połączenia powrotne z Alghero do Katowic także raz w tygodniu (soboty) o godz 19:00-21:20. Bilety lotnicze na trasie Katowice(KTW) - Alghero (AHO) rezerwuj online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Bezpośrednie loty z Katowic na Sardynię do Alghero, loty tanimi liniami Wizzair. Przewoźnik zapewnia loty raz razy w tygodniu. Loty z Katowic od 17 czerwca 2017 w każdą sobotę o godz 16:05, planowany przylot do Alghero o godz 18:30. Połączenia powrotne z Alghero do Katowic także raz w tygodniu (soboty) o godz 19:00-21:20. Bilety lotnicze na trasie Katowice(KTW) - Alghero (AHO) rezerwuj online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Alghero

Tanie Loty z Katowic do Włoch

Informacje o lotach Katowice - Alghero. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-29 znaleziono 3 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Alghero (AHO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-08-19 17:05 Katowice (KTW) 2017-08-19 19:30 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1137

    2017-08-19 17:05 Katowice (KTW) 2017-08-19 19:30 Alghero (AHO)

Podróż do Alghero

2017-08-26 20:00 Katowice (KTW) 2017-08-26 23:20 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1138

    2017-08-26 20:00 Katowice (KTW) 2017-08-26 22:20 Alghero (AHO)

Cena 618 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-08-19 06:40 Katowice (KTW) 2017-08-19 13:25 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3880

    2017-08-19 06:40 Katowice (KTW) 2017-08-19 07:35 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1451

    2017-08-19 10:40 Warszawa (WAW) 2017-08-19 13:25 Alghero (AHO)

Podróż do Alghero

2017-08-26 20:00 Katowice (KTW) 2017-08-26 23:20 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1138

    2017-08-26 20:00 Katowice (KTW) 2017-08-26 22:20 Alghero (AHO)

Cena 706 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-08-19 06:40 Katowice (KTW) 2017-08-19 13:25 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3880

    2017-08-19 06:40 Katowice (KTW) 2017-08-19 07:35 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1451

    2017-08-19 10:40 Warszawa (WAW) 2017-08-19 13:25 Alghero (AHO)

Podróż do Alghero

2017-08-26 14:00 Katowice (KTW) 2017-08-27 13:40 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 22h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1452

    2017-08-26 14:00 Warszawa (WAW) 2017-08-26 16:35 Alghero (AHO)

  • LO

    1. LO 3881

    2017-08-27 11:50 Katowice (KTW) 2017-08-27 12:40 Warszawa (WAW)

Cena 992 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-07-2017

    Katowice poza Warszawą ma chyba najlepsza baze wypadową, dużo fajnych kierunków i innych niż z pozostałych lotnisk w Polsce, warto stąd lecieć

  • 10-05-2017

    To prawda jak już raz ktoś poleciał to przepadł i wraca w miarę możliwości albo tęskni bo to piękne miejsce.

  • 23-01-2017

    Włochy dobre są przez cały rok, nie tylko latem. Jak ktoś tutaj pobędzie - będzie wracał. Ja tego doświadczam każdego roku.

  • 16-05-2016

    KONIECZNIE ODWIEDŹCIE WŁOCHY TEGO LATA

  • 08-04-2016

    Nigdy nie byłam we Włoszech, a tu takie zachęty. Wygląda na to że inni nie tracą czasu tylko zwiedzają świat. To raczej dla odważnych i chętnych wrażeń. Ale te oświadczyny włoskie byłyby niezapomniana chwila to fakt. To może faktycznie w Alghero.

  • 15-03-2016

    Kto nie odwiedził jeszcze magicznej wyspy Sardynii oto lot dla niego. Dzięki liniom Wizzair możecie tanio zwiedzić piękne miasto Alghero, które leży właśnie na pn-zach wyspy. Nie muszę nadmieniać że pobyt we Włoszech niezależnie od miejsca to mieszanka widoków, smaków i niezapomnianych wrażeń. Świetne miejsce choćby na oświadczyny - weźcie to pod uwagę wiosna zbliża się dużymi krokami.

  • 04-02-2016

    Loty raz w tygodniu, w sam raz na tygodniowy wypad, brzmi zachęcająco, jak Wizzair nie wybóli jakiś strasznych cen to myślę że to połączenie będzie bardzo popularne

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena