Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Lipiec 2017

Powrót

Lipiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-07-03 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-07-31

Lot na trasie Katowice - Mediolan, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Bergamo Orio al Serio Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Katowic do Mediolanu. W sezonie letnim 2017 węgierskie tanie linie lotnicze Wizzair proponują bezpośrednie loty z Katowic do Mediolanu. Loty startują trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty z Katowic w godzinach 14:45, lądowanie w Mediolanie o godz 16:30. Loty relacji Mediolan-Katowice 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 17:00-18:40. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Mediolan

Tanie Loty z Katowic do Włoch

Informacje o lotach Katowice - Mediolan. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-07-11 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Mediolan (MIL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1131

    2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)

Podróż do Milano

2017-09-07 18:00 Katowice (KTW) 2017-09-07 20:40 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1132

    2017-09-07 18:00 Katowice (KTW) 2017-09-07 19:40 Milano (BGY)

Cena 293 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-08-31 17:35 Katowice (KTW) 2017-08-31 23:40 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • HV

    1. HV 5564

    2017-08-31 17:35 Katowice (KTW) 2017-08-31 19:30 Amsterdam (AMS)

  • U2

    1. U2 2730

    2017-08-31 22:00 Amsterdam (AMS) 2017-08-31 23:40 Milano (MXP)

Podróż do Milano

2017-09-07 18:00 Katowice (KTW) 2017-09-07 20:40 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1132

    2017-09-07 18:00 Katowice (KTW) 2017-09-07 19:40 Milano (BGY)

Cena 632 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-08-31 19:25 Katowice (KTW) 2017-09-01 09:15 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-08-31 19:25 Katowice (KTW) 2017-08-31 20:20 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1431

    2017-09-01 07:10 Warszawa (WAW) 2017-09-01 09:15 Milano (BGY)

Podróż do Milano

2017-09-07 18:00 Katowice (KTW) 2017-09-07 20:40 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1132

    2017-09-07 18:00 Katowice (KTW) 2017-09-07 19:40 Milano (BGY)

Cena 512 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1131

    2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)

Podróż do Milano

2017-09-07 09:50 Katowice (KTW) 2017-09-07 16:30 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1432

    2017-09-07 09:50 Warszawa (WAW) 2017-09-07 11:50 Milano (BGY)

  • LO

    1. LO 3883

    2017-09-07 14:40 Katowice (KTW) 2017-09-07 15:30 Warszawa (WAW)

Cena 467 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1131

    2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)

Podróż do Milano

2017-09-07 09:55 Katowice (KTW) 2017-09-07 16:05 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 5h 10m / 1 przesiadka

  • 4U

    1. 4U 825

    2017-09-07 09:55 Köln (CGN) 2017-09-07 11:20 Milano (MXP)

  • W6

    1. W6 1100

    2017-09-07 13:30 Katowice (KTW) 2017-09-07 15:05 Köln (CGN)

Cena 607 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2017-08-31 11:15 Katowice (KTW) 2017-09-01 09:20 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 22h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1099

    2017-08-31 11:15 Katowice (KTW) 2017-08-31 13:00 Köln (CGN)

  • 4U

    1. 4U 824

    2017-09-01 07:55 Köln (CGN) 2017-09-01 09:20 Milano (MXP)

Podróż do Milano

2017-09-07 18:00 Katowice (KTW) 2017-09-07 20:40 Milano (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1132

    2017-09-07 18:00 Katowice (KTW) 2017-09-07 19:40 Milano (BGY)

Cena 568 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1131

    2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)

Podróż do Milano

2017-09-07 10:00 Katowice (KTW) 2017-09-07 18:30 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • IG

    1. IG 245

    2017-09-07 10:00 Napoli (NAP) 2017-09-07 11:15 Milano (LIN)

  • W6

    1. W6 1158

    2017-09-07 15:30 Katowice (KTW) 2017-09-07 17:30 Napoli (NAP)

Cena 637 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1131

    2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)

Podróż do Milano

2017-09-07 18:30 Katowice (KTW) 2017-09-08 01:50 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2286

    2017-09-07 18:30 Londyn (LTN) 2017-09-07 19:25 Milano (MXP)

  • W6

    1. W6 1006

    2017-09-07 21:35 Katowice (KTW) 2017-09-08 00:50 Londyn (LTN)

Cena 563 zł

Lot 9

Podróż z Katowice

2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1131

    2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)

Podróż do Milano

2017-09-07 09:35 Katowice (KTW) 2017-09-07 18:30 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2891

    2017-09-07 09:35 Napoli (NAP) 2017-09-07 11:00 Milano (MXP)

  • W6

    1. W6 1158

    2017-09-07 15:30 Katowice (KTW) 2017-09-07 17:30 Napoli (NAP)

Cena 579 zł

Lot 10

Podróż z Katowice

2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1131

    2017-08-31 15:45 Katowice (KTW) 2017-08-31 17:30 Milano (BGY)

Podróż do Milano

2017-09-07 12:05 Katowice (KTW) 2017-09-07 23:20 Milano (BGY)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2284

    2017-09-07 12:05 Londyn (LTN) 2017-09-07 13:05 Milano (MXP)

  • W6

    1. W6 1010

    2017-09-07 19:05 Katowice (KTW) 2017-09-07 22:20 Londyn (LTN)

Cena 588 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

28 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-01-2017

    Czy jak dokupuje duży bagaż podręczny mogę zabrać do tego jeszcze torebkę małą, czy już tylko ten bagaż 10kg.

  • 25-11-2016

    Mediolan jest stosunkowo nie drogi i bardzo dobrze oby tak dalej, wiadomo że się zmieniają ceny i raz drożej raz taniej ale można wybrać fajna oferte

  • 04-11-2016

    Wyluzujcie się, przecież kupując bilet macie całkowitą obsługę, ktoś za Was się martwi o Wasz komfort i bilety, Wy tylko za to płacicie i życzę Wam żeby zawsze loty do Mediolanu były najtańsze na rynku.

  • 25-10-2016

    JA BYM SIĘ TAK NIE CIESZYŁA, TERAZ CO KIKA MIESIĘCY POJAWIAJĄ SIĘ NOWE ZASADY CO DO BILETÓW, CO DO ODPRAWY, KAŻDY INACZEJ DO TEGO PODCHODZI. JA STARAM SIĘ ORIENTOWAĆ DOPIERO JAK COŚ KUPUJE. NIE DA SIĘ BYĆ NA BIEŻĄCO JAK SIĘ NIE MA CZĘSTEGO KONTAKTU Z LOTAMI.

  • 31-08-2016

    Tak, akurat generowanie kart pokładowych bez użycia danych to normalna sytuacja - przewoźnik udostępnia taką informacje wszystkim podróżującym: " Jeśli podróżujesz w granicach strefy Schengen, nie musisz wypełniać informacji o dokumentach podróżnych podczas odprawy online, ponieważ te informacje nie są wymagane."

  • 25-04-2016

    Fajna sprawa, okazuje się że lecąc do Włoch do odprawy nie wymagają danych z dokumentów, zdarzyło sie Wam tak wcześniej????

  • 21-04-2016

    Wynajduje sobie zawsze najtańsze połączenia do Mediolanu. Na tym to polega.

  • 15-01-2016

    Ważne że jednak kupujecie te bilety, nie ma co się kłócić. Najlepiej wybierać najtańsze loty. Pozdrawiam wirtualnych szperaczy najtańszych lotów.

  • 19-11-2015

    Dobrze Wam pisać, moja mama juz za każdym razem prosi mnie o zakup biletu (a ma ponad 50lat), czyli nie jest zbyt stara ale tez nie jest już tak młoda żeby mieć informatykę w szkole i możliwość korzystania od dziecka z internetu. Nie czuje się pewnie w sieci i jest wiele takich osób. Teraz mamy inne czasy - czasy wirtualne.

  • 25-03-2015

    Nie każdy ma takie ogarnięcie w necie. Jedni z łatwością kupują, inni muszą dopytać, mnie już żadne pytanie nie zdziwi, ludzie dzisiaj są zakręceni, czasem z braku zainteresowania nawet nie doczytają, wszystko jest w sieci wystarczy przejrzeć wpisy

  • 26-01-2015

    NAWET MNIE TO ROZŚMIESZYŁO, ŻE KTOŚ SIĘ OBAWIA KUPOWAĆ TANIE LOTY, TO NIE BUTY, ŻE CO TANIE TO SIE ZEPSUJE. IM TANIEJ TYM LEPIEJ, A ZRESZTA I TAK NIE MA PEWNOŚCI CO DO JAKOŚCI USŁUG, CZY TO W TANICH LINIACH CZY LINIACH REGULARNYCH

  • 17-11-2014

    Nie masz się czego obawiać, skoro istnieje przysłowiowe 1zł za lot to co dopiero niecałe 40. Śmiało mozna kupować, jesli to nie linie 4YOU, które już nabiły sobie kabzę. Pozostałe tanie linie utrzymują się jakoś na rynku i całkiem nieźle sobie radzą.

  • 03-11-2014

    Tanie linie Wizzair wprowadzają bardzo niskie ceny biletów od 39 złotych. To strasznie mała cena jak na biilet lotniczy. Czy to na pewno nie prima aprilis????

  • 26-08-2014

    Miałem okazje lądować w Bergamo. Niecałe 50km od centrum, to jedynie chyba minus, że trzeba dojeżdżać do centrum chwilkę, Malpensa byłaby lepszą opcją, ale niestety tanie linie nie mają tam swojej bazy.

  • 29-05-2014

    Lubię latać tanimi liniami, bo zawsze kupię tanie bilety, przynajmniej na kierunkach włoskich nie ma dużych skoków cen. Dlatego już się nie oplaca używać innego środka transportu niż samolot w dodatku Wizzair który naprawdę jest dobrym przewoźnikiem zawsze dba o swoich pasażerów.

  • 24-09-2013

    miła obsługa to raczej standard we wszystkich liniach lotniczych, szczerze mówiąc nie spotkałem się jezscze z niemiłą obsługą, gorzej z niemiłym towarzystwem na pokładzie ale to juz inna bajka

  • 21-08-2013

    Dobre ceny zapowiadają się na początku października, Liniami Wizzair warto latać - loty bezpośrednie, dobre samoloty i miła obsługa.

  • 25-04-2013

    Cenię sobie to połączenie za cene i komfort tez nie jest najgorszy

  • 20-03-2013

    W samolocie mogłabym spędzić cały dzień, lubie latać i nie przeszkadza mi to ale faktycznie ten lot do Mediolanu mi szybko mija, aż szkoda

  • 19-02-2013

    Mimo że ciagle się boje latać to to połączenie trwa tak krótko ze nim się zorientuje co i jak to już prawie lądowanie jest, i strach mija

  • 12-02-2013

    Czasami jeszcze jezdze autokarem , ale zdecydowanie bardziej wole samolotem- komfort bez porównania

  • 13-11-2012

    Jak dotąd loty zawsze punktualne, ja często kupuje bilety, nie namawiam nikogo, ale ceny kuszą.

  • 22-10-2012

    Jeśli ktoś się decyduje na ten lot to napewno będzie zadowolony

  • 20-09-2012

    Widać że Pyrzowice nastawione są głównie na Wizzair, ale to dobrze bo przynajmniej ceny maja dobre i ogólnie ja jestem zadowolona z ich usług

  • 02-07-2012

    potwierdzam linie Wizzair mają najlepszą ofertę do Mediolanu. Jak ktoś woli to może lecieć z Krakowa również tanimi liniami.

  • 23-05-2012

    nie ma co porównywac cen bo kazdy leci w innym terminie i kiedy indziej kupił bilet,ale te loty naprwde nie kosztuja dużo, autokar 2 razy tyle wychodzi, tyle ze bagazem sie nie przejmujesz

  • 21-05-2012

    no na taka promocjen to juz raczej trudno sie zalapac ale jeszcze jak sie poszuka to cos rozsadnego się znajdzie, mi sie udalo za450 zł

  • 14-04-2012

    Lot Katowice-Mediolan-Katowice Szybka odprawa, wszystko o czasie. Polecam linie WizzAir bilety w okresie wakacyjnym w okolicach 300 zł w 2 strony.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena