Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Lipiec 2017

Powrót

Lipiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-07-03 - 2018-02-28
Promocja aktualna: do 2017-07-31

Lot na trasie Katowice - Bolonia, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Guglielmo Marconi Apt. Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2017-10-30(Wtorek, Sobota).

Bezpośrednie loty z Katowic do Bolonii liniami Wizzair. Tani przewoźnik w sezonie letnim 2017 oferuje loty na trasie Katowice - Bolonia dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Katowic o godz 10:45, planowane lądowanie w Bolonii o godz 12:25. Loty powrotne z Bolonii do Katowic dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 12:55-14:35. Rezerwacja tanich biletów lotniczych 7 dni w tygodniu online lub telefoniczna.

Pozostałe tanie loty do Bolonia

Tanie Loty z Katowic do Włoch

Informacje o lotach Katowice - Bolonia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-07-19 znaleziono 8 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Bolonia (BLQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-08-11 11:45 Katowice (KTW) 2017-08-11 13:25 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1159

    2017-08-11 11:45 Katowice (KTW) 2017-08-11 13:25 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-08-18 13:55 Katowice (KTW) 2017-08-18 16:35 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1160

    2017-08-18 13:55 Katowice (KTW) 2017-08-18 15:35 Bologna (BLQ)

Cena 519 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-08-11 19:40 Katowice (KTW) 2017-08-12 00:15 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1361

    2017-08-11 19:40 Katowice (KTW) 2017-08-11 21:15 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    1. LH 290

    2017-08-11 22:55 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-12 00:15 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-08-18 13:55 Katowice (KTW) 2017-08-18 16:35 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1160

    2017-08-18 13:55 Katowice (KTW) 2017-08-18 15:35 Bologna (BLQ)

Cena 1688 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-08-11 11:45 Katowice (KTW) 2017-08-11 13:25 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1159

    2017-08-11 11:45 Katowice (KTW) 2017-08-11 13:25 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-08-18 20:00 Katowice (KTW) 2017-08-19 01:15 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 4h 15m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 289

    2017-08-18 20:00 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-18 21:30 Bologna (BLQ)

  • LH

    1. LH 1362

    2017-08-18 22:50 Katowice (KTW) 2017-08-19 00:15 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 1318 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-08-11 11:45 Katowice (KTW) 2017-08-11 13:25 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1159

    2017-08-11 11:45 Katowice (KTW) 2017-08-11 13:25 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-08-18 07:30 Katowice (KTW) 2017-08-18 15:55 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 291

    2017-08-18 07:30 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-18 09:00 Bologna (BLQ)

  • LH

    1. LH 1356

    2017-08-18 13:30 Katowice (KTW) 2017-08-18 14:55 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 1418 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-08-11 11:45 Katowice (KTW) 2017-08-11 13:25 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1159

    2017-08-11 11:45 Katowice (KTW) 2017-08-11 13:25 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-08-18 18:00 Katowice (KTW) 2017-08-19 16:05 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 21h 5m / 1 przesiadka

  • 4U

    1. 4U 839

    2017-08-18 18:00 Köln (CGN) 2017-08-18 19:30 Bologna (BLQ)

  • W6

    1. W6 1100

    2017-08-19 13:30 Katowice (KTW) 2017-08-19 15:05 Köln (CGN)

Cena 710 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2017-08-11 11:45 Katowice (KTW) 2017-08-11 13:25 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1159

    2017-08-11 11:45 Katowice (KTW) 2017-08-11 13:25 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-08-18 17:55 Katowice (KTW) 2017-08-19 01:55 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 6523

    2017-08-18 17:55 Barcelona (BCN) 2017-08-18 19:40 Bologna (BLQ)

  • W6

    1. W6 1176

    2017-08-18 22:20 Katowice (KTW) 2017-08-19 00:55 Barcelona (BCN)

Cena 1153 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2017-08-11 19:40 Katowice (KTW) 2017-08-12 00:15 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1361

    2017-08-11 19:40 Katowice (KTW) 2017-08-11 21:15 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    1. LH 290

    2017-08-11 22:55 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-12 00:15 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-08-18 18:00 Katowice (KTW) 2017-08-19 16:05 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 21h 5m / 1 przesiadka

  • 4U

    1. 4U 839

    2017-08-18 18:00 Köln (CGN) 2017-08-18 19:30 Bologna (BLQ)

  • W6

    1. W6 1100

    2017-08-19 13:30 Katowice (KTW) 2017-08-19 15:05 Köln (CGN)

Cena 1878 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2017-08-11 19:40 Katowice (KTW) 2017-08-12 00:15 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1361

    2017-08-11 19:40 Katowice (KTW) 2017-08-11 21:15 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    1. LH 290

    2017-08-11 22:55 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-08-12 00:15 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-08-18 17:55 Katowice (KTW) 2017-08-19 01:55 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 6523

    2017-08-18 17:55 Barcelona (BCN) 2017-08-18 19:40 Bologna (BLQ)

  • W6

    1. W6 1176

    2017-08-18 22:20 Katowice (KTW) 2017-08-19 00:55 Barcelona (BCN)

Cena 2328 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 30-06-2017

    Na dobrą pizzę tylko we Włoszech. Jadłem codziennie prawie taka pyszna.

  • 30-01-2017

    Widzę że powoli wskakują promocje do Bolonii. Bilety poniżej 50 złotych, brawa dla Wizz Air.

  • 17-11-2016

    Bolonia to największe lotnisko w tym obszarze i ma dobre cenowo oferty, więc pewnie dobrze słyszałaś.

  • 06-11-2016

    Wybieramy się grupą do Rimini, słyszałam że najlepszy lot w okolice Rimini jest do Bolonii, jeśli mówimy o lotach bezpośrednich. Czy sa lepsze połączenia, może coś przeoczyłam, Pomożecie???

  • 08-09-2016

    Włosi z angielskim powiedziałabym że tak na bakier są i czasem dogadać sie nie jest tak łatwo, ale za to sa bardzo otwarci i mili i jakoś wszędzie można wszystko załatwić , a sam włoski na początku był dla mnie trudny, ale z czasem potrafię coraz więcej. Latam w okolice Bolonii i póki co to dla mnie wymarzone miejsce, mogłabym tu mieszkać non stop, kto wie może kiedyś, póki co korzystam z tanich lotów:)

  • 11-05-2016

    Ci co znają języki wszędzie się dostaną bez trudu, mam znajomą która studiowała w Bolonii i teraz tam mieszka i pracuje. Duzo Polaków ma tam swoje stałe miejsce zamieszkania.

  • 08-04-2016

    Uniwersytet Boloński to bardzo prestiżowa i znana uczelnia. Ciekawe czy dużo Polaków tam studiuje i czy łatwo tam się dostać. Bo jeśli chodzi o loty świetne połączenia i niedrogie. Zresztą dojazd autokarem też jest znośny.

  • 21-03-2016

    Bolonia to piękne włoskie miasta z duszą. Dużo w nim studentów, bowiem działają tam stare bolońskie Uniwersytety. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie byli. Kupujcie tanie loty do Bolonii, szczególnie dobry moment dzisiaj 1 dzień wiosny....

  • 02-02-2016

    Jak dla mnie to ten lot do Bolonii to stałe połączenie z Krakowa, i nie wyobrażam sobie innego połaczenia

  • 27-10-2015

    Nie bardzo rozumiem o jaki zastój chodzi, skoro linia cały czas lata do Bolonii odkąd pamiętam, jedynie co może sie zmieniać to dni albo godziny. Nie zawiesili do tej pory lotu więc korzystajcie zamiast jeździć autobusem.

  • 06-03-2015

    KIEDY TEN ZASTÓJ RUSZY, BOLONIA TO DUŻE MIASTO I CHĘTNIE KUPIMY BILETY LOTNICZE, ZAMIAST KOMBINOWAĆ DOJAZDY AUTOKAROWE. CAŁA DOBA W PLECY, CZEKAM DO WAKACJI I MAM NADZIEJĘ ŻE TO PRAWDA CO PISZECIE.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena