Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Loty z Katowic do Katania od 129.00 PLN
Wylot z:
Katowice, PolskaPL
Kierunek podróży:
Katania, WłochyIT

Lotnisko wylotu:

Katowice Pyrzowice (KTW)

Lotnisko przylotu:

Vincenzo Bellini (CTA)

Termin objęty promocją:

2017-03-282017-10-14

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Katowice - Katania, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Vincenzo Bellini linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Sobota) od 2017-06-17(Poniedziałek, Piątek).

Bezpośrednie loty na słoneczną Sycylię z Katowic liniami Wizzair. Przeloty z Katowic do Katanii w okresie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w każdy poniedziałek oraz piątek. Do Katanii z Katowic wylecimy o godz 06:00, planowane lądowanie na Sycyli o godz 08:30. Natomiast lot powrotny Katania (CTA) - Katowice (KTW) także dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godz 09:05-11:35. Rezerwuj tani bilet lotniczy w promocyjnych cenach do Katanii już teraz online lub telefonicznie.

Tanie loty - Katania
Lot Okres podróży Linia Cena
Warszawa - Katania

2017-03-03

2017-09-01

Wizzair 239.00 PLN
Tanie loty z Katowic do Włoch
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Katowic do Neapol

2017-03-03

2017-09-01

Wizzair 199.00 PLN
Loty z Katowic do Bolonii

2017-03-02

2017-10-31

Wizzair 129.00 PLN
Loty z Katowic do Alghero

2017-06-17

2017-10-28

Wizzair 209.00 PLN
Loty z Katowic do Bari

2017-03-03

2017-09-30

Wizzair 199.00 PLN
Loty z Katowic do Mediolanu

2017-03-02

2017-09-30

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Katowic do Rzymu

2017-03-01

2017-10-01

Wizzair 129.00 PLN
Informacje o lotach Katowice - Katania. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-19 znaleziono 7 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Katania (CTA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
W6 1153
2017-04-29 07:15 Katowice (KTW)
2017-04-29 09:45 Katania (CTA)
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Katowice (KTW)
Lot 1
Cena : 651
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 18h 10m / 1 przesiadka
2017-04-29 16:00 Katowice (KTW)
2017-04-30 10:10 Katania (CTA)
1
LO 3884
2017-04-29 16:00 Katowice (KTW)
2017-04-29 16:50 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1453
2017-04-30 07:15 Warszawa (WAW)
2017-04-30 10:10 Katania (CTA)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Katowice (KTW)
Lot 2
Cena : 1839
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka
2017-04-29 11:10 Katowice (KTW)
2017-04-29 18:35 Katania (CTA)
1
W6 1099
2017-04-29 11:10 Katowice (KTW)
2017-04-29 12:55 Bonn (CGN)
W6
2
4U 816
2017-04-29 16:05 Bonn (CGN)
2017-04-29 18:35 Katania (CTA)
4U
4U
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Katowice (KTW)
Lot 3
Cena : 1408
4U
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 35m / 1 przesiadka
2017-04-29 15:45 Katowice (KTW)
2017-04-29 22:20 Katania (CTA)
1
W6 1131
2017-04-29 15:45 Katowice (KTW)
2017-04-29 17:30 Mediolan (BGY)
W6
2
FR 7453
2017-04-29 20:25 Mediolan (BGY)
2017-04-29 22:20 Katania (CTA)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Katowice (KTW)
Lot 4
Cena : 1044
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 45m / 1 przesiadka
2017-04-29 15:45 Katowice (KTW)
2017-04-30 09:30 Katania (CTA)
1
W6 1131
2017-04-29 15:45 Katowice (KTW)
2017-04-29 17:30 Mediolan (BGY)
W6
2
FR 7451
2017-04-30 07:35 Mediolan (BGY)
2017-04-30 09:30 Katania (CTA)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Katowice (KTW)
Lot 5
Cena : 964
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka
2017-04-29 12:50 Katowice (KTW)
2017-04-29 21:50 Katania (CTA)
1
W6 1157
2017-04-29 12:50 Katowice (KTW)
2017-04-29 14:55 Neapol (NAP)
W6
2
U2 4803
2017-04-29 20:50 Neapol (NAP)
2017-04-29 21:50 Katania (CTA)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Katowice (KTW)
Lot 6
Cena : 1754
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka
2017-04-29 19:20 Katowice (KTW)
2017-04-30 11:15 Katania (CTA)
1
W6 1005
2017-04-29 19:20 Katowice (KTW)
2017-04-29 20:50 Londyn (LTN)
W6
2
U2 2383
2017-04-30 07:05 Londyn (LTN)
2017-04-30 11:15 Katania (CTA)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Katowice (KTW)
Lot 7
Cena : 899

Komentarze

Loty z Katowic do Katania

Liczba ocen: 7

~ GRZEGORZ 2016-10-10

KATANIA TO NOWY KIERUNEK W KATOWICACH? SUPER MAMY SYCYLIĘ, LECIMY OD SIEBIE.

~ Pliska 2016-10-13

Rewelacyjne miejsce na wakacje.

~ bastia 2016-12-30

Odwiedzam te tereny regularnie, nie ma piękniejszego miejsca dla mnie, kocham Sycylię i jej mieszkańców.

~ Bartek 2017-01-10

Włochy wszędzie zachwycają, nie tylko na południu, ale przynajmniej Sycylia pewnie jest najcieplejsza, duże są różnice między północna a południową.

~ Joli 2017-01-17

Zdecydowanie najcieplej w Palermo.

~ Keton 2017-02-15

Cały czas Wizzair się trzyma, samoloty latają regularnie, nie ma lepszych lotów, bez obaw polecam tego przewoxnika, co tanie czasem jest tanie.

~ Alex 2017-02-21

W tym kierunku Wizzair nie ma wyboru, trzyma niskie ceny bo mało osób lata do południowych Włoch, chyba większość osób korzysta z samochodów.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo