Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Loty z Warszawy do Katania od 239.00 PLN
Wylot z:
Warszawa, PolskaPL
Kierunek podróży:
Katania, WłochyIT

Lotnisko wylotu:

Warszawa Okęcie (WAWA)

Lotnisko przylotu:

Catania-Fontanarossa Apt. (CTA)

Termin objęty promocją:

2017-03-032017-09-01

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Warszawa - Katania, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Catania-Fontanarossa Apt. linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela) .

Bezpośrednie loty na słoneczną Sycylię z Katowic liniami Wizzair. Przeloty z Katowic do Katanii w okresie letnim 2017 startują 2 razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Do Katanii z Katowic wylecimy o godz 06:15, planowane lądowanie na Sycylii o godz 09:10. Natomiast lot powrotny Katania (CTA) - Katowice (KTW) w godz 09:45-12:25 (środy, niedziele). Rezerwuj tani bilet lotniczy w promocyjnych cenach do Katanii już teraz online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Katania
Lot Okres podróży Linia Cena
Katowice - Katania

2017-03-28

2017-10-14

Wizzair 129.00 PLN
Tanie loty z Warszawy do Włoch
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Warszawy do Turynu

2017-03-01

2017-08-31

Wizzair 239.00 PLN
Loty z Warszawy do Werona

2017-03-03

2017-08-31

Wizzair 199.00 PLN
Loty z Warszawy do Bari

2017-03-03

2017-09-30

Wizzair 179.00 PLN
Loty z Warszawy do Alghero

2017-03-04

2017-08-31

Wizzair 279.00 PLN
Loty z Warszawy do Neapol

2017-03-04

2017-08-31

Wizzair 109.00 PLN
Loty z Warszawy do Mediolanu

2017-03-03

2017-09-01

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Warszawy do Rzymu

2017-03-03

2017-10-28

Wizzair 109.00 PLN
Loty z Warszawy do Mediolanu

2017-03-03

2017-08-31

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Warszawy do Bolonii

2017-03-01

2017-07-01

Wizzair 59.00 PLN
Loty z Warszawy do Piza

2017-03-27

2017-10-28

Wizzair 179.00 PLN
Loty z Warszawy do Trapani

2017-04-02

2017-10-30

Wizzair 159.00 PLN
Loty z Warszawy do Rzymu

2017-03-03

2017-10-21

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Warszawy do Cagliari

2017-03-27

2017-10-28

Wizzair 129.00 PLN
Loty z Warszawy do Neapol

2017-03-30

2017-10-28

Wizzair 159.00 PLN
Informacje o lotach Warszawa - Katania. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Katania (CTA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 0m / 1 przesiadka
2017-05-03 18:15 Warszawa (WAW)
2017-05-04 11:15 Katania (CTA)
1
KL 1366
2017-05-03 18:15 Warszawa (WAW)
2017-05-03 20:20 Amsterdam (AMS)
KL
2
U2 7965
2017-05-04 08:20 Amsterdam (AMS)
2017-05-04 11:15 Katania (CTA)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Warszawa (WAW)
Lot 1
Cena : 864
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka
2017-05-03 21:20 Warszawa (WAW)
2017-05-04 09:50 Katania (CTA)
1
LO 375
2017-05-03 21:20 Warszawa (WAW)
2017-05-03 23:00 Monachium (MUC)
LO
2
HV 9121
2017-05-04 07:45 Monachium (MUC)
2017-05-04 09:50 Katania (CTA)
HV
HV
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Warszawa (WAW)
Lot 2
Cena : 857
HV
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka
2017-05-03 08:50 Warszawa (WAW)
2017-05-03 17:25 Katania (CTA)
1
LO 317
2017-05-03 08:50 Warszawa (WAW)
2017-05-03 11:00 Mediolan (MXP)
LO
2
U2 2847
2017-05-03 15:35 Mediolan (MXP)
2017-05-03 17:25 Katania (CTA)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Warszawa (WAW)
Lot 3
Cena : 928
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 30m / 1 przesiadka
2017-05-03 08:50 Warszawa (WAW)
2017-05-03 20:20 Katania (CTA)
1
LO 317
2017-05-03 08:50 Warszawa (WAW)
2017-05-03 11:00 Mediolan (MXP)
LO
2
U2 2849
2017-05-03 18:30 Mediolan (MXP)
2017-05-03 20:20 Katania (CTA)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Warszawa (WAW)
Lot 4
Cena : 842
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio
W6 1453
2017-05-03 07:15 Warszawa (WAW)
2017-05-03 10:10 Katania (CTA)
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Warszawa (WAW)
Lot 5
Cena : 329
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 45m / 1 przesiadka
2017-05-03 21:05 Warszawa (WAW)
2017-05-04 14:50 Katania (CTA)
1
EW 9723
2017-05-03 21:05 Warszawa (WAW)
2017-05-03 22:50 Düsseldorf (DUS)
EW
2
EW 9814
2017-05-04 12:00 Düsseldorf (DUS)
2017-05-04 14:50 Katania (CTA)
EW
EW
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Warszawa (WAW)
Lot 6
Cena : 694
EW
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 10m / 1 przesiadka
2017-05-03 13:30 Warszawa (WAW)
2017-05-03 20:40 Katania (CTA)
1
W6 1441
2017-05-03 13:30 Warszawa (WAW)
2017-05-03 15:55 Rzym (FCO)
W6
2
AZ 1751
2017-05-03 19:25 Rzym (FCO)
2017-05-03 20:40 Katania (CTA)
AZ
AZ
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Warszawa (WAW)
Lot 7
Cena : 649
AZ
Wylot
Całkowity czas podróży: 19h 55m / 1 przesiadka
2017-05-03 13:30 Warszawa (WAW)
2017-05-04 09:25 Katania (CTA)
1
W6 1441
2017-05-03 13:30 Warszawa (WAW)
2017-05-03 15:55 Rzym (FCO)
W6
2
VY 6134
2017-05-04 08:00 Rzym (FCO)
2017-05-04 09:25 Katania (CTA)
VY
VY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Warszawa (WAW)
Lot 8
Cena : 517
VY
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2017-05-03 14:25 Warszawa (WAW)
2017-05-03 20:40 Katania (CTA)
1
AZ 491
2017-05-03 14:25 Warszawa (WAW)
2017-05-03 16:45 Rzym (FCO)
AZ
2
AZ 1751
2017-05-03 19:25 Rzym (FCO)
2017-05-03 20:40 Katania (CTA)
AZ
AZ
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Warszawa (WAW)
Lot 9
Cena : 795
AZ
Wylot
Całkowity czas podróży: 19h 0m / 1 przesiadka
2017-05-03 14:25 Warszawa (WAW)
2017-05-04 09:25 Katania (CTA)
1
AZ 491
2017-05-03 14:25 Warszawa (WAW)
2017-05-03 16:45 Rzym (FCO)
AZ
2
VY 6134
2017-05-04 08:00 Rzym (FCO)
2017-05-04 09:25 Katania (CTA)
VY
VY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Katania (CTA)
Warszawa (WAW)
Lot 10
Cena : 663

Komentarze

Loty z Warszawy do Katania

Liczba ocen: 16

~ Grazia 2015-01-29

Od kwietnia zaczną się nowe opinie co do kierunku, jak na razie każdy milczy :) Pewnie mało osób lata do Włoch, bardziej popularne są kierunki angielskie. Do Włoch nawet naziemna trasą nie jest najgorzej zależy w jaki region.

~ Dolce 2015-02-10

W zimie we Włoszech nie ma wielkich upałów, tak się mniej więcej do Polski wyrównują temperatury. Może mniej śniegu ale zależy jaki region, więc więcej chętnych lata latem

~ Giza 2015-04-30

Na Sycylii w zimie jest całkiem ciepło, w styczniu 15 stopni, więc nasze obecne temperatury. Polecam wybrać się do Włoch także zimą, mimo że jesteśmy blisko Sycylii to jednak klimat różni sie od naszego.

~ Stas 2015-06-17

Czemu nie Sycylia, trzeba coś wybrać w te wakacje, szukam czegoś w przystępnych cenach, ale na Sycylie to pewnie koniec września byłby najbardziej sensowny i chodzi mi o temperatury włoskie.

~ Pasazerka 2015-07-15

ja tak szukałam, że się przeliczyłam, zwlekałam zwlekałam i cena rano całkiem przystępna po południu juz skoczyła o jakieś 700 zł. Wolałam nie ryzykować kolejnej podwyżki i kupiłam bilety. Jak się okaże że ceny spadną to chyba się zdenerwuje. Nie zaglądam tam z nerwów.

~ Olusia 2015-08-19

Jak juz kupiłaś to nie ma sensu sprawdzania jaka cena, bo i tak nic Ci to nie da. Skup się na tym że juz masz przed sobą wakacje. Trzeba mieć dystans do siebie.

~ ELIZKA 2015-10-01

OSTATNI LOT SEZONU LETNIEGO 24 PAŹDZIERNIKA, A KIEDY PÓŹNIEJ ROZPOCZĘCIE ? OD BĘDZIE WIADOMO?

~ Adriana 2016-04-05

Wiadomo że loty ruszyły końcem marca, więc sezon letni w pełni. Sycylia jest przepiękna. Zakochałam się odkąd wylądowalam tam pierwszym razem. W dodatku można tam latać często bo loty tanie.

~ Lucjan 2016-04-27

Zacny kierunek, pewnie wielu z Was skorzystało z możliwości tanich lotów. Opisujcie zatem Wasze spostrzeżenia.

~ Szymonek 2016-06-09

Nie ma co pisać, drukujesz bilet, idziesz na odprawę, lecisz, wysiadasz na sycylijskim lotnisku i juz czujesz Włochy. Lotnisko nad samym morzem, cos uroczego.

~ Soja 2016-09-22

Sycylia nawet w październiku jest gorąca, zastanawiałam się czy nie wybrać się na wakacyjne leniuchowanie...

~ Justyna 2016-10-11

Sycylia w każdym miesiącu daje radę, to piękny region Włoch, każdemu życzę życia w takim miejscu. A jak nie życia to chociaż odwiedzenia, macie dobre loty.

~ Laluna 2016-10-19

Bardzo ciepło jest tam cały rok, piękna roślinność, choć latem wysuszona słońcem, klimat bardzo sprzyjający szczególnie jeśli chodzi o wypoczynek, morze słońce i dobre jedzenie.

~ Tiktak 2016-11-24

Miejsce nie do podrobienia, wyjątkowe, serdecznie polecam

~ Lucja 2016-12-16

To kolejne miejsce gdzie chcemy się wybrać z mężem na wakacje, ale słyszałam że Sycylia na wakacjach jest droga. Czy macie już swoje sprawdzone miejsca i chcielibyście nam coś doradzić?

~ Slawek 2017-03-13

Ceny sa zróżnicowane, wszędzie możesz powiedzieć ze jest drogo, jak znajdziesz dobry nocleg i bilety kupisz wcześniej to nie jest żle

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo