Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Czerwiec 2018

Powrót

Czerwiec 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-06-05 - 2018-10-24
Promocja aktualna: do 2018-06-30

Lot na trasie Warszawa - Bari, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Palese Macchie Linie lotnicze Wizzair . Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) .

Bezpośrednie połączenie lotnicze z Warszawy do Bari liniami Wizzair. Tani przewoźnik oferuje w sezonie letnim 2018 loty z Warszawy do Bari dwa razy w tygodniu. Z lotniska Warszawa Okęcie wylecimy we wtork i soboty o godz 06:05, przylot do Bari o godz 08:15. Loty powrotne z Włoch do Warszawy także dwa razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 08:50-11:00, natomiast od 21 czerwca 2018 loty trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Tanie bilety lotnicze na przelot z Warszawy do Bari rezerwuj już teraz 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.06.2018
  • 21.06.2018

Pozostałe tanie loty do Bari

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Bari. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-06-18 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bari (BRI).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-08-09 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-09 09:15 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1339

    2018-08-09 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-09 09:15 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2018-08-16 09:50 Warszawa (WAW) 2018-08-16 13:00 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1340

    2018-08-16 09:50 Warszawa (WAW) 2018-08-16 12:00 Bari (BRI)

Cena 505 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-08-09 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-09 09:15 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1339

    2018-08-09 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-09 09:15 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2018-08-16 07:30 Warszawa (WAW) 2018-08-17 01:15 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4659

    2018-08-16 07:30 Mediolan (BGY) 2018-08-16 09:05 Bari (BRI)

  • FR

    1 . FR 3898

    2018-08-16 22:15 Warszawa (WMI) 2018-08-17 00:15 Mediolan (BGY)

Cena 473 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-08-09 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-09 09:15 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1339

    2018-08-09 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-09 09:15 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2018-08-16 23:35 Warszawa (WAW) 2018-08-17 13:50 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 7076

    2018-08-16 23:35 Rzym (FCO) 2018-08-17 00:40 Bari (BRI)

  • W6

    1 . W6 1444

    2018-08-17 10:10 Warszawa (WAW) 2018-08-17 12:50 Rzym (FCO)

Cena 537 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-08-09 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-09 09:15 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1339

    2018-08-09 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-09 09:15 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2018-08-16 18:50 Warszawa (WAW) 2018-08-17 13:00 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 17h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4705

    2018-08-16 18:50 Mediolan (BGY) 2018-08-16 20:25 Bari (BRI)

  • W6

    1 . W6 1432

    2018-08-17 10:00 Warszawa (WAW) 2018-08-17 12:00 Mediolan (BGY)

Cena 552 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-08-09 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-09 09:15 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1339

    2018-08-09 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-09 09:15 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2018-08-16 20:45 Warszawa (WAW) 2018-08-17 13:00 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 15h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4887

    2018-08-16 20:45 Mediolan (BGY) 2018-08-16 22:20 Bari (BRI)

  • W6

    1 . W6 1432

    2018-08-17 10:00 Warszawa (WAW) 2018-08-17 12:00 Mediolan (BGY)

Cena 603 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-08-09 13:40 Warszawa (WMI) 2018-08-09 22:10 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5718

    2018-08-09 13:40 Warszawa (WMI) 2018-08-09 15:40 Bolonia (BLQ)

  • FR

    1 . FR 4315

    2018-08-09 20:55 Bolonia (BLQ) 2018-08-09 22:10 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2018-08-16 07:30 Warszawa (WMI) 2018-08-17 01:15 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4659

    2018-08-16 07:30 Mediolan (BGY) 2018-08-16 09:05 Bari (BRI)

  • FR

    1 . FR 3898

    2018-08-16 22:15 Warszawa (WMI) 2018-08-17 00:15 Mediolan (BGY)

Cena 538 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-08-09 13:40 Warszawa (WMI) 2018-08-09 22:10 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5718

    2018-08-09 13:40 Warszawa (WMI) 2018-08-09 15:40 Bolonia (BLQ)

  • FR

    1 . FR 4315

    2018-08-09 20:55 Bolonia (BLQ) 2018-08-09 22:10 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2018-08-16 09:50 Warszawa (WMI) 2018-08-16 13:00 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1340

    2018-08-16 09:50 Warszawa (WAW) 2018-08-16 12:00 Bari (BRI)

Cena 569 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-08-09 13:40 Warszawa (WMI) 2018-08-09 22:10 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5718

    2018-08-09 13:40 Warszawa (WMI) 2018-08-09 15:40 Bolonia (BLQ)

  • FR

    1 . FR 4315

    2018-08-09 20:55 Bolonia (BLQ) 2018-08-09 22:10 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2018-08-16 23:35 Warszawa (WMI) 2018-08-17 13:50 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 7076

    2018-08-16 23:35 Rzym (FCO) 2018-08-17 00:40 Bari (BRI)

  • W6

    1 . W6 1444

    2018-08-17 10:10 Warszawa (WAW) 2018-08-17 12:50 Rzym (FCO)

Cena 602 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-08-09 13:25 Warszawa (WAW) 2018-08-10 10:00 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 20h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1441

    2018-08-09 13:25 Warszawa (WAW) 2018-08-09 15:50 Rzym (FCO)

  • FR

    1 . FR 7092

    2018-08-10 08:55 Rzym (FCO) 2018-08-10 10:00 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2018-08-16 07:30 Warszawa (WAW) 2018-08-17 01:15 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4659

    2018-08-16 07:30 Mediolan (BGY) 2018-08-16 09:05 Bari (BRI)

  • FR

    1 . FR 3898

    2018-08-16 22:15 Warszawa (WMI) 2018-08-17 00:15 Mediolan (BGY)

Cena 556 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-08-09 13:25 Warszawa (WAW) 2018-08-10 10:00 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 20h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1441

    2018-08-09 13:25 Warszawa (WAW) 2018-08-09 15:50 Rzym (FCO)

  • FR

    1 . FR 7092

    2018-08-10 08:55 Rzym (FCO) 2018-08-10 10:00 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2018-08-16 09:50 Warszawa (WAW) 2018-08-16 13:00 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1340

    2018-08-16 09:50 Warszawa (WAW) 2018-08-16 12:00 Bari (BRI)

Cena 587 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-01-2018

    Bari ma ciągle zarębiaszcze ceny, z Okęcia bardzo tanio to wychodzi, loty krótkie i sprawdzone.

  • 05-10-2017

    OD LISTOPADA ZMIENIAJĄ SIĘ DNI LOTU, NIE TRZY A DWA RAZY BĘDĄ WYLOTY Z OKĘCIA DO BARI (WTORKI I SOBOTY ZOSTAJĄ).

  • 24-03-2017

    Teraz już nawet w Polsce bywają małe trzęsienia ziemi, ledwie wyczuwalne, wczoraj w Madrycie padał śnieg, świat stanął na głowie, anomalia pogodowe dotyczą całej Europy, a pewnie i świata. Ale to są skutki ingerencji człowieka, powstaje jedna wielka dziura, która wyniszcza wszystko dokoła. Są to skutki cywilizacji.

  • 09-11-2016

    Coraz więcej tych trzęsień, ale Włochy mają ku temu sprzyjającą budowę geologiczną, płyty przesuwają się rocznie o kilka centymetrów więc wcześniej czy później powodują właśnie trzęsienia Ziemi.

  • 25-08-2016

    Włochy żyją w żałobie po trzęsieniu ziemi, takie kataklizmy powodują strach o przyszłość. bardzo Wam współczujemy i możemy się tylko modlić. Dużo rodzin ucierpiało, straciło najbliższych. To wielka tragedia, niestety w dzisiejszych czasach coraz więcej takich się zdarza. Jesteśmy całym sercem z Wami.

  • 11-07-2016

    Nie przekonasz nikogo co do skutecznego kupowania biletów. Kiedyś tłumaczyłem znajomej żeby nie kupowała ubezpieczenia bagażu lecąc tylko z podręcznym bo to zbyteczne koszta - jak głowa w mur. ja już nawet nie próbuje podpowiadać. Ona wie lepiej.

  • 21-06-2016

    Lipcowe dni w najlepszej cenie to 10 i 17. Sprawdzajcie regularne ceny, nie ma sensu dopłacać do opcji PLUS, bo to podwaja kwoty a tak czy siak dolecicie z miejscem wyznaczonym automatycznie i z bagażem jaki chcecie (choćby tylko podręcznym, bądź najmniejszym bezpłatnym).

  • 20-05-2016

    Ja latam z Krakowa Ryanairem do Bari, ale te loty też fajne maja godziny. Wyloty o 14:25, powroty po 17 to rozumiem, bez stresu po śniadaniu uderzacie na lotnisko.

  • 18-01-2016

    Widzę, że teraz linie Wizz air w swojej siatce połączeń maja Bari. Szkoda, że Ryanair odpuścił no ale chociaż Wizz lata z Okęcia.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena