Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-24 - 2017-10-31
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Warszawa - Alghero, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Alghero Airport Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Sobota) od 2017-09-17(Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota).

Wraz z nadejściem nowego sezonu letniego 2017 linie lotnicze Wizzair wprowadzają nowe połączenie z Warszawy na malowniczą wyspę Sardynia - Alghero. Bezpośrednie loty Warszawa - Alghero w każdy wtorek oraz sobotę. Wyloty z Warszaw o godz 09:40, przylot do Alghero o godz 12:25. Połączenia liniami Wizzair na trasie Warszawa - Sardynia odbywać się będą z lotniska Warszawa Okęcie na włoski port Alghero także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 13:00-15:35. Lotnisko położone jest w odległość 12 km na północ od miasta Alghero i 25 km od Sassari. Jest to trzecie pod względem wielkości lotnisko Sardynii, obsługuje głównie tanie linie lotnicze. Alghero to malownicze miasto położone tuż nad Morzem Śródziemnym, drugie pod względem wielkości miasto Sardynii, z bogatą architekturą o wyraźnych wpływach hiszpańskich.

Pozostałe tanie loty do Alghero

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Alghero. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-01 znaleziono 7 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Alghero (AHO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-06-24 10:40 Warszawa (WAW) 2017-06-24 13:25 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1451

    2017-06-24 10:40 Warszawa (WAW) 2017-06-24 13:25 Alghero (AHO)

Podróż do Alghero

2017-07-01 14:00 Warszawa (WAW) 2017-07-01 17:35 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1452

    2017-07-01 14:00 Warszawa (WAW) 2017-07-01 16:35 Alghero (AHO)

Cena 807 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-06-24 13:40 Warszawa (WMI) 2017-06-24 23:50 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 10h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5718

    2017-06-24 13:40 Warszawa (WMI) 2017-06-24 15:40 Bolonia (BLQ)

  • FR

    1. FR 9982

    2017-06-24 22:30 Bolonia (BLQ) 2017-06-24 23:50 Alghero (AHO)

Podróż do Alghero

2017-07-01 14:00 Warszawa (WMI) 2017-07-01 17:35 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1452

    2017-07-01 14:00 Warszawa (WAW) 2017-07-01 16:35 Alghero (AHO)

Cena 977 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-06-24 22:40 Warszawa (WMI) 2017-06-25 11:30 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-06-24 22:40 Warszawa (WMI) 2017-06-25 00:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 232

    2017-06-25 08:00 Londyn (STN) 2017-06-25 11:30 Alghero (AHO)

Podróż do Alghero

2017-07-01 14:00 Warszawa (WMI) 2017-07-01 17:35 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1452

    2017-07-01 14:00 Warszawa (WAW) 2017-07-01 16:35 Alghero (AHO)

Cena 795 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-06-24 07:25 Warszawa (WMI) 2017-06-24 20:25 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4022

    2017-06-24 07:25 Warszawa (WMI) 2017-06-24 09:25 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1. FR 9232

    2017-06-24 18:20 Eindhoven (EIN) 2017-06-24 20:25 Alghero (AHO)

Podróż do Alghero

2017-07-01 14:00 Warszawa (WMI) 2017-07-01 17:35 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1452

    2017-07-01 14:00 Warszawa (WAW) 2017-07-01 16:35 Alghero (AHO)

Cena 755 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-06-24 10:40 Warszawa (WAW) 2017-06-24 13:25 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1451

    2017-06-24 10:40 Warszawa (WAW) 2017-06-24 13:25 Alghero (AHO)

Podróż do Alghero

2017-07-01 11:40 Warszawa (WAW) 2017-07-01 21:25 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9927

    2017-07-01 11:40 Piza (PSA) 2017-07-01 12:45 Alghero (AHO)

  • FR

    1. FR 9945

    2017-07-01 18:10 Warszawa (WMI) 2017-07-01 20:25 Piza (PSA)

Cena 1032 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-06-24 10:40 Warszawa (WAW) 2017-06-24 13:25 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1451

    2017-06-24 10:40 Warszawa (WAW) 2017-06-24 13:25 Alghero (AHO)

Podróż do Alghero

2017-07-01 22:55 Warszawa (WAW) 2017-07-02 14:10 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 14h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 231

    2017-07-01 22:55 Londyn (STN) 2017-07-02 00:30 Alghero (AHO)

  • FR

    1. FR 1021

    2017-07-02 09:55 Warszawa (WMI) 2017-07-02 13:10 Londyn (STN)

Cena 957 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-06-24 19:30 Warszawa (WAW) 2017-06-25 10:10 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 14h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1381

    2017-06-24 19:30 Warszawa (WAW) 2017-06-24 21:35 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 6732

    2017-06-25 08:10 Bruksela (CRL) 2017-06-25 10:10 Alghero (AHO)

Podróż do Alghero

2017-07-01 14:00 Warszawa (WAW) 2017-07-01 17:35 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1452

    2017-07-01 14:00 Warszawa (WAW) 2017-07-01 16:35 Alghero (AHO)

Cena 824 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

12 opinie

Dodaj komentarz

  • 08-05-2017

    Miejsce chętnie wybierane przez turystów ale jeszcze nie tak bardzo nimi skażone, nie żebym coś do nich miała bo przecież sama jestem jedna z nich ale lepiej się podróżuje i zwiedza jak nie ma takich "dzikich "tłumów na każdym kroku

  • 28-04-2017

    Fajna cena, miejsce jak dla mnie znane ale nawet z ciekawości polecieć to myślę ze fajny pomysł

  • 20-04-2017

    DLA MNIE WŁOCHY A ZWŁASZCZA TEN REJON ALGERO WYDAJĄ SIĘ JESZCZE W MIARĘ NORMALNE I BEZPIECZNIE BO TERAZ TO NIE WIADOMO GDZIE MOŻNA POLECIEĆ, MÓWCIE CO CHCECIE ALE PARYŻ. LONDYN, BERLIN NAWET RZYM TO JUŻ NIE TE MIEJSCA CO NIEDAWNO

  • 11-04-2017

    Loty jak dla mnie wstrzelone w dychę, przepiękne miejsce do którego bardzo brakowało takich bezpośrednich lotów

  • 21-03-2017

    Wizzair bryluje głownie w Katowicach gdzie ma bazę i stamtąd faktycznie ma duzo lotów i to w fajnych kierunkach, widać ze te linie się ciągle rozwijają

  • 21-11-2016

    Pewnie to nie byłoby aż tak trudno policzyć, ale wolę się za to nie zabierać, bo to nieistotne, a poza tym pewnie na googlach można poczytać o ilości kierunków i państw na które swoje loty udostępniają poszczególne linie.

  • 04-11-2016

    Kto z Was liczył kiedyś ile tak naprawdę kierunków maja linie Wizzair. W sumie to niezła zagadka, to jeden z potężniejszych niskokosztowych oferentów na rynku lotniczym. Kto podejmie wyzwanie i odpowie????

  • 21-07-2016

    na Sardynii mnie jeszcze nie było, może to i jakaś alternatywa zawitać na wyspie a nie ciągle w te same miejsca. Jak się czasem przyczepię do jednego miejsca to ciężko mnie oderwać a tu tyle nowości na rynku

  • 29-06-2016

    Ale na tydzień można śmiało odwiedzać Włochy, czartery tez latają na 7 albo 14 dni i nikt nie narzeka.

  • 17-06-2016

    Szkoda tylko ze ten lot jest raz w tygodniu, ok możnq od soboty do soboty lecieć ale jak by było w tygodniu więcej połączeń to i ceny były by niższe

  • 01-02-2016

    Zapowiada się fajne połączenie, mam nadzieje że będe miał okazję przekonać sie jak w praktyce spisze ten lot

  • 28-01-2016

    Im więcej nowości tym większy ruch w interesach. Bardzo mnie cieszą nowości, zawsze to nowe miejsce by wybrać się pozwiedzać nieznane miejsca. Zadowolona klientka to dobra reklama dlatego mam nadzieję, że sprostacie wymaganiom podróżnych.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena