Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-05 - 2017-10-30
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Warszawa - Mediolan, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Bergamo Orio al Serio Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie tanie loty z Warszawy do Mediolanu na lotnisko Bergamo (BGY). W sezonie letnim 2017 loty z Warszawy liniami Wizzair pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Wylot z Okęcia o godz 06:10, lądowanie w Mediolanie o godz 08:15. Loty powrotne z Mediolanu także 5 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, niedziele) o godz 08:50, w Warszawie o godz 10:50. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.Cena wraz z opłatami lotniskowymi i podatkami. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż główny. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Mediolan

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Mediolan. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-11 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Mediolan (MIL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-05-18 19:45 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:50 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3899

    2017-05-18 19:45 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:50 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-25 22:15 Warszawa (WMI) 2017-05-26 01:15 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3898

    2017-05-25 22:15 Warszawa (WMI) 2017-05-26 00:15 Mediolan (BGY)

Cena 257 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-05-18 19:45 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:50 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3899

    2017-05-18 19:45 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:50 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-25 09:50 Warszawa (WMI) 2017-05-25 12:50 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1432

    2017-05-25 09:50 Warszawa (WAW) 2017-05-25 11:50 Mediolan (BGY)

Cena 179 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-05-18 07:10 Warszawa (WAW) 2017-05-18 09:15 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1431

    2017-05-18 07:10 Warszawa (WAW) 2017-05-18 09:15 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-25 22:15 Warszawa (WAW) 2017-05-26 01:15 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3898

    2017-05-25 22:15 Warszawa (WMI) 2017-05-26 00:15 Mediolan (BGY)

Cena 295 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-05-18 07:10 Warszawa (WAW) 2017-05-18 09:15 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1431

    2017-05-18 07:10 Warszawa (WAW) 2017-05-18 09:15 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-25 09:50 Warszawa (WAW) 2017-05-25 12:50 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1432

    2017-05-25 09:50 Warszawa (WAW) 2017-05-25 11:50 Mediolan (BGY)

Cena 217 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-05-18 10:25 Warszawa (WMI) 2017-05-18 16:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-05-18 10:25 Warszawa (WMI) 2017-05-18 12:20 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 4526

    2017-05-18 15:00 Bruksela (CRL) 2017-05-18 16:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-25 09:50 Warszawa (WMI) 2017-05-25 12:50 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1432

    2017-05-25 09:50 Warszawa (WAW) 2017-05-25 11:50 Mediolan (BGY)

Cena 366 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-05-18 15:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:25 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7012

    2017-05-18 15:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 16:35 Sztokholm (NYO)

  • FR

    1. FR 1943

    2017-05-18 18:50 Sztokholm (NYO) 2017-05-18 21:25 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-25 09:50 Warszawa (WMI) 2017-05-25 12:50 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1432

    2017-05-25 09:50 Warszawa (WAW) 2017-05-25 11:50 Mediolan (BGY)

Cena 361 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-05-18 19:45 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:50 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3899

    2017-05-18 19:45 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:50 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-25 09:20 Warszawa (WMI) 2017-05-25 15:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 5h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2334

    2017-05-25 09:20 Budapeszt (BUD) 2017-05-25 10:55 Mediolan (MXP)

  • W6

    1. W6 2467

    2017-05-25 13:20 Warszawa (WAW) 2017-05-25 14:30 Budapeszt (BUD)

Cena 372 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-05-18 07:10 Warszawa (WAW) 2017-05-18 09:15 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1431

    2017-05-18 07:10 Warszawa (WAW) 2017-05-18 09:15 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-25 09:20 Warszawa (WAW) 2017-05-25 15:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 5h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2334

    2017-05-25 09:20 Budapeszt (BUD) 2017-05-25 10:55 Mediolan (MXP)

  • W6

    1. W6 2467

    2017-05-25 13:20 Warszawa (WAW) 2017-05-25 14:30 Budapeszt (BUD)

Cena 410 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-05-18 15:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 21:25 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7012

    2017-05-18 15:05 Warszawa (WMI) 2017-05-18 16:35 Sztokholm (NYO)

  • FR

    1. FR 1943

    2017-05-18 18:50 Sztokholm (NYO) 2017-05-18 21:25 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-25 21:50 Warszawa (WMI) 2017-05-26 10:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 11h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1944

    2017-05-25 21:50 Sztokholm (NYO) 2017-05-26 00:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 7011

    2017-05-26 08:00 Warszawa (WMI) 2017-05-26 09:30 Sztokholm (NYO)

Cena 679 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-05-18 06:50 Warszawa (WAW) 2017-05-18 21:25 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 14h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1501

    2017-05-18 06:50 Warszawa (WAW) 2017-05-18 08:40 Sztokholm (NYO)

  • FR

    1. FR 1943

    2017-05-18 18:50 Sztokholm (NYO) 2017-05-18 21:25 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-25 21:50 Warszawa (WAW) 2017-05-26 12:05 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1944

    2017-05-25 21:50 Sztokholm (NYO) 2017-05-26 00:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    1. W6 1502

    2017-05-26 09:30 Warszawa (WAW) 2017-05-26 11:05 Sztokholm (NYO)

Cena 946 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-11-2016

    Wydaje się że listopad poniżej 100 złotych więc koszty zdecydowanie spadają jeśli chodzi o podróż, gorzej pewniej z lepszymi noclegami. Jak się zaoszczędzi na locie to hotel kosztuje, trzeba znaleźć taki termin żeby sumarycznie wyszło opłacalnie.

  • 23-08-2016

    Mediolan z założenia że to znane miasto europejskie często odwiedzane kosztuje. Warto jednak zmniejszyć ilość godzin, dlatego loty najbardziej wskazane.

  • 18-04-2016

    My zastanawiamy się nad autokarem, ale chyba długość podróży nam to wybije z głowy. Czasami taniej wcale nie oznacza lepiej, wolimy zdecydowanie latać do Mediolanu niż jechać długie godziny, ale czasem inni szybciej kupują loty i zostają nam potem droższe bilety.

  • 12-04-2016

    Bilety kupiliśmy z Katowic bo okazały się najtańsze. Warszawa do Mediolanu miała droższe taryfy

  • 07-04-2016

    Moja dziewczyna ciśnie mnie żeby lecieć do Mediolanu, miasta mody, w którym swoje ubiory prezentują najwybitniejsi projektanci: Armani , Prada. To jej marzenie zobaczyć sklepy tych projektantów na żywo. Czego nie robi się dla kochanej, szukam lotów !

  • 27-01-2016

    To dziwne trochę, że taki popłoch na lotniskach. Dla każdego miejsce jest zapewnione, numer podany, po co tak się szarpać. Więcej luzu kochani podróżujący !!!

  • 18-09-2015

    W samolotach nadal ludziska sie pchaja pomimo numeracji miejsc, jeszcze dobrze samolot nie wyląduje a oni juz z bagażami się szamocą, co za dzikusy lataja tanimi liniami. Bądźcie przygotowani na wiele irytacji w tanich liniach.

  • 10-12-2014

    Dobrze lata się z Wizzairem, ceny niskie, loty wysokie, fotele wygodne, obsługa raczej wszędzie miła, nie tylko tutaj, nie te czasy żeby dla klienta byc chamskim, choć pewnie różnie bywa. Niemniej korzystam z usług tego przewoźnika i nie mam przykrych doznań.

  • 09-09-2014

    Ja cieszę się właśnie że Wizzairem można lecieć z Okęcia, Modlin mam zupełnie nie po drodze. Straszne komplikacje z tym lotniskiem. Pomysł przekombinowany. W sumie dwa lotniska rozbija trochę ruch na połowę, ale i tak mam wrażenie że

  • 26-10-2012

    Lotnisko Modlin bardzo ładne, nowe, przyjazne dla pasażerów. Korzystałam z jego usług już dwa razy. Do Mediolanu latałam wczesniej z Okęcia, pomimo dalszego dojazdu Modlin też zdaje egzamin. Polecam.

  • 18-05-2012

    zawsze marzyłem o podrózy do Włoch, myslalem ze znacznie drozej mnie to wyniesie, ale można pokombinować i fajne połączenia w dobrych cenach znależć

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena