Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Listopad 2017

Powrót

Listopad 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-01 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-11-30

Lot na trasie Wrocław - Mediolan, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Bergamo Orio al Serio Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) .

Loty z Wrocławia do Mediolanu. Tanie linie Ryanair w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 oferują bezpośrednie loty dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wylot z wrocławskiego lotniska odbywa się o godzinie 11:45, planowane lądowanie w Mediolanie o godzinie 13:30. Powrotne loty z Włoch (Mediolan-Bergamo) także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 13:55, lądowanie we Wrocławiu o godz 15:35. Zarezerwuj promocyjne loty do Mediolanu online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Mediolan

Tanie Loty z Wrocławia do Włoch

Informacje o lotach Wrocław - Mediolan. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-23 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Mediolan (MIL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8845

    2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2018-01-12 13:55 Wrocław (WRO) 2018-01-12 16:35 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8844

    2018-01-12 13:55 Wrocław (WRO) 2018-01-12 15:35 Mediolan (BGY)

Cena 350 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8845

    2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2018-01-12 09:05 Wrocław (WRO) 2018-01-12 15:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1432

    2018-01-12 09:05 Warszawa (WAW) 2018-01-12 11:05 Mediolan (BGY)

  • LO

    1. LO 3843

    2018-01-12 13:35 Wrocław (WRO) 2018-01-12 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 554 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8845

    2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2018-01-12 14:25 Wrocław (WRO) 2018-01-12 21:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4195

    2018-01-12 14:25 Londyn (STN) 2018-01-12 15:35 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 8407

    2018-01-12 17:20 Wrocław (WRO) 2018-01-12 20:20 Londyn (STN)

Cena 566 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2018-01-05 12:35 Wrocław (WRO) 2018-01-05 23:00 Mediolan (LIN)
Całkowity czas podróży: 10h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1373

    2018-01-05 12:35 Wrocław (WRO) 2018-01-05 14:40 Neapol (NAP)

  • AZ

    1. AZ 1298

    2018-01-05 21:40 Neapol (NAP) 2018-01-05 23:00 Mediolan (LIN)

Podróż do Mediolan

2018-01-12 13:55 Wrocław (WRO) 2018-01-12 16:35 Mediolan (LIN)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8844

    2018-01-12 13:55 Wrocław (WRO) 2018-01-12 15:35 Mediolan (BGY)

Cena 699 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8845

    2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2018-01-12 09:05 Wrocław (WRO) 2018-01-12 21:35 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 11h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1432

    2018-01-12 09:05 Warszawa (WAW) 2018-01-12 11:05 Mediolan (BGY)

  • LO

    1. LO 3859

    2018-01-12 19:40 Wrocław (WRO) 2018-01-12 20:35 Warszawa (WAW)

Cena 507 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8845

    2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2018-01-12 06:25 Wrocław (WRO) 2018-01-12 20:05 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1438

    2018-01-12 06:25 Palermo (PMO) 2018-01-12 08:15 Mediolan (MXP)

  • FR

    1. FR 2025

    2018-01-12 16:40 Wrocław (WRO) 2018-01-12 19:05 Palermo (PMO)

Cena 501 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8845

    2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2018-01-12 21:35 Wrocław (WRO) 2018-01-13 12:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8737

    2018-01-12 21:35 Londyn (STN) 2018-01-12 22:30 Mediolan (MXP)

  • FR

    1. FR 8405

    2018-01-13 08:20 Wrocław (WRO) 2018-01-13 11:20 Londyn (STN)

Cena 606 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8845

    2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2018-01-12 10:30 Wrocław (WRO) 2018-01-13 01:50 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 14h 20m / 1 przesiadka

  • BE

    1. BE 7112

    2018-01-12 10:30 Birmingham (BHX) 2018-01-12 11:35 Mediolan (MXP)

  • W6

    1. W6 1808

    2018-01-12 21:40 Wrocław (WRO) 2018-01-13 00:50 Birmingham (BHX)

Cena 604 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2018-01-05 16:40 Wrocław (WRO) 2018-01-06 08:35 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 9731

    2018-01-05 16:40 Wrocław (WRO) 2018-01-05 18:05 Düsseldorf (DUS)

  • EW

    1. EW 9826

    2018-01-06 07:10 Düsseldorf (DUS) 2018-01-06 08:35 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2018-01-12 13:55 Wrocław (WRO) 2018-01-12 16:35 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8844

    2018-01-12 13:55 Wrocław (WRO) 2018-01-12 15:35 Mediolan (BGY)

Cena 625 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8845

    2018-01-05 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-05 13:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2018-01-12 18:30 Wrocław (WRO) 2018-01-13 12:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 16h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4197

    2018-01-12 18:30 Londyn (STN) 2018-01-12 19:40 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 8405

    2018-01-13 08:20 Wrocław (WRO) 2018-01-13 11:20 Londyn (STN)

Cena 616 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

24 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-03-2017

    Nie da się zestawić razem tych miast, oba piękne i warte zobaczenia, bilety nie sa takie drogie więc szczerze polecam

  • 24-01-2017

    To wybierz się do Rzymu z Wrocławia, ceny są naprawdę dobre. Nie wiem czym to jest spowodowane ale trzeba skorzystac póki linia je proponuje. Mediolan a Rzym oto jest pytanie.

  • 05-01-2017

    Jak bym miała do wyboru kilka lotów z Wrocławia do Mediolanu to bym mogła dać konkretną ocenę tego połączenie, niestety zostaję tylko ten Ryanair wiec nie mam porówania, latam nim i git

  • 19-12-2016

    Włochy ogólnie są tanie tzn jeśli chodzi o bilety a na Ryanairze to już w ogóle można najtaniej kupić

  • 10-11-2016

    Nie ma co przesadzać i tak ceny są niskie w porównaniu do innych kierunków, a promocje sie zadrzaja nie zależnie od pory roku

  • 12-10-2016

    Promocje do Mediolanu zaczynają się końcówka listopada.

  • 02-09-2016

    Może Ryanair wrzuci jesienne promocje do Milano, czasu trzeba...

  • 14-07-2016

    Takie ceny to może były w czerwcu, teraz na wakacjach Mediolan podrożał. Trzeba było kupować jak była okazja.

  • 20-06-2016

    Ceny od 89 pln w dwie strony zamkną się w 300 pln. Mediolan warto zaliczyć na wakacjach.

  • 04-02-2016

    Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY) to jedno i to samo lotnisko oddalone od centrum około 50km. pozdrawiam.

  • 15-10-2015

    Czy Mediolan to to samo miasto co Bergamo? Na jakim lotnisku lądują tanie linie Ryanair. Serwis w opisie ma Bergamo Orio al Serio (MIL) a jak czytam o przewoźniku pokazuje się lotnisko Mediolan Bergamo (BGY), to już się zakręciłam całkowicie. Kto mi to logicznie wytłumaczy?

  • 22-06-2015

    Świetne ceny w lipcu, jestem w szoku, tylko 263 zł w dwie strony. Jak dodatkowy bagaż to dodatkowe koszty ale sam przelot zadziwiająco tanio jak na lipiec.

  • 26-02-2015

    Końcem marca ruszają nowe dni, środa i niedziela więc będziesz mogła zaplanować sobie wylot. Od środy do niedzieli akurat niedużo tracisz urlopu. Zawsze zmiany dni uzależnia sezon zimowy czy letni.

  • 13-02-2015

    Ale czemu nie ma lotu w sobotę albo niedziele tylko w tygodniu. od czego zależy ilość kursów? Niektóre mają 1 w tygodniu i 1 w weekend i to fajne rozwiązanie, a nie zawsze można wykombinować urlop.

  • 27-02-2014

    Wszyscy zadowoleni, troche ciasno w tych samolotach, poza tym nie mam zastrzeżeń, oby szybko i do celu. W Mediolanie wszystko mi sie podoba, ludzie, miejsce i atmosfera.

  • 28-06-2013

    Kupuję często na ta trase bilet dla mamy i zawsze jestem zadowlona i ona też oczywiście

  • 20-05-2013

    Ciągle bardzo popularne połączenie, super że jest taki bezpośredni lot z Poznania do Mediolanu

  • 18-03-2013

    Latam i latem i zimą i jestem zadowlona

  • 18-02-2013

    Połączenie na które warto się skusić, latam od dawna i jestem bardzo zadowolona

  • 29-11-2012

    Lot minął bardzo miło i bezpiecznie, teraz szukam biletu w drugą stronę.

  • 29-11-2012

    Romantyczna podróż juz za mna, cieszę się że wybrałam linie Ryanair - lot trwał krótko, bez opóźnień, polecam każdemu wybrac sie w taką podróż a w dodatku tanią.

  • 15-11-2012

    Raz jeżdzę autokarem, raz samolotem ,wiaadomo w zależności co wychodzi taniej, ale lot samolotem jest zdecydowanie lepszy i jak się raz poleciało trudno potem przesiąść sie w auto czy autokar.

  • 19-10-2012

    Szybko i tanio czyli tak jak chciałam, reszte pomijam

  • 26-09-2012

    DOBRE CENY, NIECAŁE 200ZŁ W DWIE STRONY W PAZDZIERNIKU, DOBRE SAMOLOTY, DOBRE POŁĄCZENIE, JA KUPUJE I ZA KAZDYM RAZEM ZYSKUJE NA TYM.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena