Wylot

Wrzesień 2021

Wrzesień
Październik
48 zł Listopad
88 zł Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Wrzesień 2021

Wrzesień
Październik
52 zł Listopad
81 zł Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-11-01 - 2022-03-25
Promocja aktualna: do 2021-09-28

Lot na trasie Wrocław - Piza, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Galileo Galilei Linie lotnicze Ryanair .

Tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie loty z Wrocławia do Pizy na lotnisko Piza-Galileo-Galilei (PSA) położone 2km na południe od centrum miasta. Połączenia w sezonie jesienno-zimowym od 1 listopada 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Wrocławia w poniedziałki realizowane są o godz 20:15, lądowanie w Pizie o godz 22:05, w piątki o godz 12:45-14:35. Powrotne loty relacji Piza-Wrocław także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 18:00-19:50 i w piątki o godz 10:30-12:20. Zaplanuj swoją podróż do Toskanii. Kup promocyjny bilet lotniczy do Pizy. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Piza

Średni czas lotu Wrocław - Piza:
1h 50m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Piza były oglądane 485 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Piza rezerwowano:
średnio 36 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
48.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
205.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
205.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
205.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Piza:
Wrocław (WRO) -> Eindhoven (EIN) -> Piza (PSA)
Wrocław (WRO) -> Londyn (STN) -> Piza (PSA)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Piza - Wrocław:
Piza (PSA) -> Lwów (LWO) -> Wrocław (WRO)
Wysoki sezon przypada na Styczeń (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Listopad (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Piza z Warszawy (218.00zł drożej o 354%), Gdańska (45.00zł taniej o 7%), Krakowa (48.00zł)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Piza

Tanie Loty z Wrocławia do Włoch

Informacje o lotach Wrocław - Piza. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-25 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Piza (PSA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR771

    2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-26 10:30 Wrocław (WRO) 2021-11-26 13:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR770

    2021-11-26 10:30 Piza (PSA) 2021-11-26 12:20 Wrocław (WRO)

Cena 72 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR771

    2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-19 10:30 Wrocław (WRO) 2021-11-19 13:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR770

    2021-11-19 10:30 Piza (PSA) 2021-11-19 12:20 Wrocław (WRO)

Cena 72 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR771

    2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-19 10:30 Wrocław (WRO) 2021-11-19 13:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR770

    2021-11-19 10:30 Piza (PSA) 2021-11-19 12:20 Wrocław (WRO)

Cena 72 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR771

    2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-26 10:30 Wrocław (WRO) 2021-11-26 13:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR770

    2021-11-26 10:30 Piza (PSA) 2021-11-26 12:20 Wrocław (WRO)

Cena 72 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR771

    2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-22 18:00 Wrocław (WRO) 2021-11-22 20:50 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR770

    2021-11-22 18:00 Piza (PSA) 2021-11-22 19:50 Wrocław (WRO)

Cena 129 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR771

    2021-11-15 20:15 Wrocław (WRO) 2021-11-15 22:05 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-20 11:15 Wrocław (WRO) 2021-11-20 23:35 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3759

    2021-11-20 11:15 Piza (PSA) 2021-11-20 14:20 Lwów (LWO)

  • FR

    FR7666

    2021-11-20 22:20 Lwów (LWO) 2021-11-20 22:35 Wrocław (WRO)

Cena 125 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-19 12:45 Wrocław (WRO) 2021-11-19 14:35 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR771

    2021-11-19 12:45 Wrocław (WRO) 2021-11-19 14:35 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-26 10:30 Wrocław (WRO) 2021-11-26 13:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR770

    2021-11-26 10:30 Piza (PSA) 2021-11-26 12:20 Wrocław (WRO)

Cena 132 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-16 10:35 Wrocław (WRO) 2021-11-16 19:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 8h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61825

    2021-11-16 10:35 Wrocław (WRO) 2021-11-16 12:15 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR9924

    2021-11-16 17:35 Eindhoven (EIN) 2021-11-16 19:20 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-19 10:30 Wrocław (WRO) 2021-11-19 13:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR770

    2021-11-19 10:30 Piza (PSA) 2021-11-19 12:20 Wrocław (WRO)

Cena 155 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-16 10:35 Wrocław (WRO) 2021-11-16 19:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 8h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61825

    2021-11-16 10:35 Wrocław (WRO) 2021-11-16 12:15 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR9924

    2021-11-16 17:35 Eindhoven (EIN) 2021-11-16 19:20 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-26 10:30 Wrocław (WRO) 2021-11-26 13:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR770

    2021-11-26 10:30 Piza (PSA) 2021-11-26 12:20 Wrocław (WRO)

Cena 155 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-18 06:45 Wrocław (WRO) 2021-11-18 14:45 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8406

    2021-11-18 06:45 Wrocław (WRO) 2021-11-18 07:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR584

    2021-11-18 11:40 Londyn (STN) 2021-11-18 14:45 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-19 10:30 Wrocław (WRO) 2021-11-19 13:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR770

    2021-11-19 10:30 Piza (PSA) 2021-11-19 12:20 Wrocław (WRO)

Cena 182 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-18 06:45 Wrocław (WRO) 2021-11-18 14:45 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8406

    2021-11-18 06:45 Wrocław (WRO) 2021-11-18 07:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR584

    2021-11-18 11:40 Londyn (STN) 2021-11-18 14:45 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-26 10:30 Wrocław (WRO) 2021-11-26 13:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR770

    2021-11-26 10:30 Piza (PSA) 2021-11-26 12:20 Wrocław (WRO)

Cena 182 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2021-11-19 12:45 Wrocław (WRO) 2021-11-19 14:35 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR771

    2021-11-19 12:45 Wrocław (WRO) 2021-11-19 14:35 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2021-11-22 18:00 Wrocław (WRO) 2021-11-22 20:50 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR770

    2021-11-22 18:00 Piza (PSA) 2021-11-22 19:50 Wrocław (WRO)

Cena 189 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 23-08-2021

    BARDZO FAJNE KIERUNKI WPROWADZAJĄ, PIZA SUPER MIASTO NA PEWNO ZYSKA WIELU ZWOLENNIKÓW, PO WAKACJACH PODRÓŻE TEZ MOGĄ BYĆ CIEKAWE, ZWŁASZCZA ŻE Z WROCŁAWIA I NIE MUSIMY KORZYSTAĆ Z INNYCH PORTÓW ŻEBY ZOBACZYĆ NOWE MIEJSCA.

  • 18-08-2021

    Jesień dobrze rokuje, linie starają się powiększać kierunki, tym razem dla Wrocławia pojawiła się Piza, miasto z krzywą wieżą znajdujące się 80 od Florencji, byłem, widziałem faktycznie jest pochylona. Czy wiecie że budowano ją ponad 200 lat, waży prawie 14 tys. ton i ma 8 pięter.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena