Wylot

Kwiecień 2020

Kwiecień
191 zł Maj
193 zł Czerwiec
193 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Kwiecień 2020

Kwiecień
181 zł Maj
194 zł Czerwiec
194 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-04-03 - 2020-10-31
Promocja aktualna: do 2020-04-03

Lot na trasie Wrocław - Cagliari, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Elmas Linie lotnicze Ryanair .

Cagliari to włoskie miasto położone na południowym wybrzeżu Sardynii. Jest stolicą i największym ośrodkiem kulturalnym, gospodarczym i naukowym na wyspie. Cagliari jest jednym z największych miast portowych Morza Śródziemnego. 4 km na północny zachód od miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy Cagliari -Elmas (CAG).

Bezpośrednie połączenia na ten port w sezonie letnim 2020 z Wrocławia wprowadziły linie lotnicze Ryanair. Loty realizowane od 3 kwietnia 2020 dwa razy w tygodniu. Wylot z Wrocławia w każdy poniedziałek i w piątek o godz 07:25, planowane lądowanie na Sardynii o godz 09:50. Loty z Cagliari do Wrocławia także w poniedziałki i w piątki w godz 10:15-12:40. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych.


Informacja o locie: Wrocław - Cagliari

Średni czas lotu Wrocław - Cagliari:
2h 25m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Cagliari rezerwowano:
średnio 38 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
191.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
387.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
387.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
386.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Cagliari - Wrocław:
Cagliari (CAG) -> Londyn (STN) -> Wrocław (WRO)
Cagliari (CAG) -> Bordeaux (BOD) -> Londyn (STN) -> Wrocław (WRO)
Cagliari (CAG) -> Frankfurt nad Menem (HHN) -> Lwów (LWO) -> Wrocław (WRO)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Maj (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Cagliari z Warszawy (191.00zł), Krakowa (163.00zł taniej o 15%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Cagliari

Tanie Loty z Wrocławia do Włoch

Informacje o lotach Wrocław - Cagliari. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-04-02 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Cagliari (CAG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-08 11:15 Wrocław (WRO) 2020-06-08 14:40 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6048

    2020-06-08 11:15 Cagliari (CAG) 2020-06-08 13:40 Wrocław (WRO)

Cena 486 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-05 11:15 Wrocław (WRO) 2020-06-05 14:40 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6048

    2020-06-05 11:15 Cagliari (CAG) 2020-06-05 13:40 Wrocław (WRO)

Cena 438 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-05 11:15 Wrocław (WRO) 2020-06-05 14:40 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6048

    2020-06-05 11:15 Cagliari (CAG) 2020-06-05 13:40 Wrocław (WRO)

Cena 438 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-08 11:15 Wrocław (WRO) 2020-06-08 14:40 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6048

    2020-06-08 11:15 Cagliari (CAG) 2020-06-08 13:40 Wrocław (WRO)

Cena 486 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-04 11:45 Wrocław (WRO) 2020-06-05 00:35 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2688

    2020-06-04 11:45 Cagliari (CAG) 2020-06-04 13:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR8407

    2020-06-04 20:40 Londyn (STN) 2020-06-04 23:35 Wrocław (WRO)

Cena 542 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-09 11:30 Wrocław (WRO) 2020-06-10 00:25 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 11h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2688

    2020-06-09 11:30 Cagliari (CAG) 2020-06-09 13:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR8405

    2020-06-09 20:30 Londyn (STN) 2020-06-09 23:25 Wrocław (WRO)

Cena 542 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-05 21:20 Wrocław (WRO) 2020-06-06 13:30 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 15h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2688

    2020-06-05 21:20 Cagliari (CAG) 2020-06-05 23:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR8405

    2020-06-06 09:35 Londyn (STN) 2020-06-06 12:30 Wrocław (WRO)

Cena 553 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-04 15:40 Wrocław (WRO) 2020-06-05 12:25 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 19h 45m / 2 przesiadki

  • V7

    V72063

    2020-06-04 15:40 Cagliari (CAG) 2020-06-04 17:35 Bordeaux (BOD)

  • FR

    FR1783

    2020-06-04 19:25 Bordeaux (BOD) 2020-06-04 20:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR8405

    2020-06-05 08:30 Londyn (STN) 2020-06-05 11:25 Wrocław (WRO)

Cena 572 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-08 22:50 Wrocław (WRO) 2020-06-09 16:20 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 16h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR4142

    2020-06-08 22:50 Cagliari (CAG) 2020-06-09 00:59 Frankfurt nad Menem (HHN)

  • W6

    W66718

    2020-06-09 09:40 Frankfurt nad Menem (HHN) 2020-06-09 12:30 Lwów (LWO)

  • W6

    W61844

    2020-06-09 15:10 Lwów (LWO) 2020-06-09 15:20 Wrocław (WRO)

Cena 576 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-08 22:40 Wrocław (WRO) 2020-06-09 12:25 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4801

    2020-06-08 22:40 Cagliari (CAG) 2020-06-08 23:50 Rzym (CIA)

  • FR

    FR9638

    2020-06-09 09:30 Rzym (CIA) 2020-06-09 11:25 Wrocław (WRO)

Cena 581 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-07 07:15 Wrocław (WRO) 2020-06-08 01:40 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 17h 25m / 2 przesiadki

  • V7

    V71231

    2020-06-07 07:15 Cagliari (CAG) 2020-06-07 08:50 Wenecja (VCE)

  • V7

    V71234

    2020-06-07 19:15 Wenecja (VCE) 2020-06-07 20:40 Bari (BRI)

  • W6

    W61860

    2020-06-07 22:45 Bari (BRI) 2020-06-08 00:40 Wrocław (WRO)

Cena 583 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6047

    2020-06-01 08:25 Wrocław (WRO) 2020-06-01 10:50 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2020-06-03 18:10 Wrocław (WRO) 2020-06-04 13:30 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży : 18h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U23204

    2020-06-03 18:10 Cagliari (CAG) 2020-06-03 19:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR8405

    2020-06-04 09:35 Londyn (STN) 2020-06-04 12:30 Wrocław (WRO)

Cena 584 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 07-02-2020

    Z Wrocławia już w kwietniu bezpośrednie loty na Sycylijską Cagliari, kto poluje na mega rabaty?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena