Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Listopad 2017

Powrót

Listopad 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-03 - 2018-03-17
Promocja aktualna: do 2017-11-30

Lot na trasie Wrocław - Palermo, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Punta Raisi Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2018-03-25(Środa, Sobota).

Tanie loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 z Wrocławia do Palermo (PMO). Tanie linie Ryanair oferują loty do słonecznego Palermo dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Loty z Wrocławia startują w poniedziałki o godz 09:50, lądowanie na Sycylii o godz 12:15, w piątki o godz 13:50-16:15. Loty powrotne z Palermo do Wrocławia także dwa razy w tygodniu, w poniedziałki w godzinach 12:40-15:05, natomiast w piątki o godz 16:40-19:05. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach na rejs Wrocław - Palermo. Możliwa rezerwacja biletów lotniczych online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Tanie Loty z Wrocławia do Włoch

Informacje o lotach Wrocław - Palermo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-20 znaleziono 9 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Palermo (PMO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2018-01-08 09:50 Wrocław (WRO) 2018-01-08 12:15 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2026

    2018-01-08 09:50 Wrocław (WRO) 2018-01-08 12:15 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2018-01-15 12:40 Wrocław (WRO) 2018-01-15 16:05 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2025

    2018-01-15 12:40 Wrocław (WRO) 2018-01-15 15:05 Palermo (PMO)

Cena 286 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2018-01-08 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-08 17:10 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8845

    2018-01-08 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-08 13:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 9195

    2018-01-08 15:30 Mediolan (BGY) 2018-01-08 17:10 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2018-01-15 12:40 Wrocław (WRO) 2018-01-15 16:05 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2025

    2018-01-15 12:40 Wrocław (WRO) 2018-01-15 15:05 Palermo (PMO)

Cena 367 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2018-01-08 19:00 Wrocław (WRO) 2018-01-09 07:40 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1373

    2018-01-08 19:00 Wrocław (WRO) 2018-01-08 21:05 Neapol (NAP)

  • AZ

    1. AZ 1203

    2018-01-09 06:40 Neapol (NAP) 2018-01-09 07:40 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2018-01-15 12:40 Wrocław (WRO) 2018-01-15 16:05 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2025

    2018-01-15 12:40 Wrocław (WRO) 2018-01-15 15:05 Palermo (PMO)

Cena 500 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2018-01-08 09:50 Wrocław (WRO) 2018-01-08 12:15 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2026

    2018-01-08 09:50 Wrocław (WRO) 2018-01-08 12:15 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2018-01-15 21:30 Wrocław (WRO) 2018-01-16 12:20 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3919

    2018-01-15 21:30 Londyn (STN) 2018-01-15 23:40 Palermo (PMO)

  • FR

    1. FR 8405

    2018-01-16 08:20 Wrocław (WRO) 2018-01-16 11:20 Londyn (STN)

Cena 377 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2018-01-08 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-08 17:10 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8845

    2018-01-08 11:45 Wrocław (WRO) 2018-01-08 13:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 9195

    2018-01-08 15:30 Mediolan (BGY) 2018-01-08 17:10 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2018-01-15 21:30 Wrocław (WRO) 2018-01-16 12:20 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3919

    2018-01-15 21:30 Londyn (STN) 2018-01-15 23:40 Palermo (PMO)

  • FR

    1. FR 8405

    2018-01-16 08:20 Wrocław (WRO) 2018-01-16 11:20 Londyn (STN)

Cena 458 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2018-01-08 19:00 Wrocław (WRO) 2018-01-09 07:40 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1373

    2018-01-08 19:00 Wrocław (WRO) 2018-01-08 21:05 Neapol (NAP)

  • AZ

    1. AZ 1203

    2018-01-09 06:40 Neapol (NAP) 2018-01-09 07:40 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2018-01-15 08:15 Wrocław (WRO) 2018-01-15 19:35 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 10h 20m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 1202

    2018-01-15 08:15 Neapol (NAP) 2018-01-15 09:15 Palermo (PMO)

  • FR

    1. FR 1372

    2018-01-15 16:25 Wrocław (WRO) 2018-01-15 18:35 Neapol (NAP)

Cena 1127 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2018-01-08 19:00 Wrocław (WRO) 2018-01-09 07:40 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1373

    2018-01-08 19:00 Wrocław (WRO) 2018-01-08 21:05 Neapol (NAP)

  • AZ

    1. AZ 1203

    2018-01-09 06:40 Neapol (NAP) 2018-01-09 07:40 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2018-01-15 21:30 Wrocław (WRO) 2018-01-16 12:20 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3919

    2018-01-15 21:30 Londyn (STN) 2018-01-15 23:40 Palermo (PMO)

  • FR

    1. FR 8405

    2018-01-16 08:20 Wrocław (WRO) 2018-01-16 11:20 Londyn (STN)

Cena 591 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2018-01-08 19:00 Wrocław (WRO) 2018-01-09 20:55 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 25h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1373

    2018-01-08 19:00 Wrocław (WRO) 2018-01-08 21:05 Neapol (NAP)

  • V7

    1. V7 1561

    2018-01-09 19:55 Neapol (NAP) 2018-01-09 20:55 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2018-01-15 12:40 Wrocław (WRO) 2018-01-15 16:05 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2025

    2018-01-15 12:40 Wrocław (WRO) 2018-01-15 15:05 Palermo (PMO)

Cena 416 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2018-01-08 19:00 Wrocław (WRO) 2018-01-09 20:55 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 25h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1373

    2018-01-08 19:00 Wrocław (WRO) 2018-01-08 21:05 Neapol (NAP)

  • V7

    1. V7 1561

    2018-01-09 19:55 Neapol (NAP) 2018-01-09 20:55 Palermo (PMO)

Podróż do Palermo

2018-01-15 21:30 Wrocław (WRO) 2018-01-16 12:20 Palermo (PMO)
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3919

    2018-01-15 21:30 Londyn (STN) 2018-01-15 23:40 Palermo (PMO)

  • FR

    1. FR 8405

    2018-01-16 08:20 Wrocław (WRO) 2018-01-16 11:20 Londyn (STN)

Cena 507 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-11-2017

    W sezonie letnim jest dużo droższy więc bez rewelacji. Wolałbym na odwrót.

  • 09-11-2017

    Irlandczyk trzyma poziom niskich cen do Palermo, nie przepłacicie, to dobra wiadomość, tym bardziej że wszystko drożeje. Widzieliście ile kosztuje masło?

  • 17-10-2017

    Na Sycylii jest pięknie, dużo cieplej niż w północnych Włoszech. Chętnie tam się wybierzemy jeśli ceny będą dobre. Tanie linie powinny temu sprostać :)

  • 26-07-2017

    Nawet Wrocław doczeka się bezpośrednich lotów do Włoch, świetnie, dojazd samochodem trwa bardzo długo, teraz coraz więcej ciekawych miejsc można odwiedzić w krótkim czasie.

  • 26-05-2017

    Palermo jest na samym południu, bardzo długo się tam jedzie, dobrze że otwieracie bezpośrednie loty. Jupi.

  • 26-05-2017

    Mam nadzieję że jak już ruszą te loty to będą przez cały rok dostępne bo fajnie by było móc lecieć także na wakacje...chociaż i następne

  • 11-05-2017

    Szkoda że dopiero na jesień startują te loty, ale warto czekać

  • 17-03-2017

    Palermo to rzadki kierunek. Bezpośrednie loty na Sycylię są jak na lekarstwo, tym lepiej jak będzie ich więcej.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena