Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-01 - 2017-10-31
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Wrocław - Bolonia, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Guglielmo Marconi Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Środa) .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Bolonii. W sezonie letnim 2017 tani przewoźnik Ryanair udostępnia promocyjne loty dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wyloty z Wrocławia w środy o godz 14:25, lądowanie w Bolonii o godz 16:10, natomiast w niedziele o godz 17:40-19:25. Na trasie relacji Bolonia-Wrocław loty 2 razy w tygodniu w środy o godz 12:15-14:00 oraz w niedziele o 15:30-17:15 . Rezerwacja tanich biletów lotniczych do Bolonii online lub telefonicznie dostępna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Bolonia

Tanie Loty z Wrocławia do Włoch

Informacje o lotach Wrocław - Bolonia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-09 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Bolonia (BLQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-07-23 18:40 Wrocław (WRO) 2017-07-23 20:25 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4318

    2017-07-23 18:40 Wrocław (WRO) 2017-07-23 20:25 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2017-07-30 10:55 Wrocław (WRO) 2017-07-30 18:00 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 9481

    2017-07-30 10:55 Monachium (MUC) 2017-07-30 12:00 Bolonia (BLQ)

  • LH

    1. LH 1632

    2017-07-30 15:50 Wrocław (WRO) 2017-07-30 17:00 Monachium (MUC)

Cena 1457 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-07-23 18:40 Wrocław (WRO) 2017-07-23 20:25 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4318

    2017-07-23 18:40 Wrocław (WRO) 2017-07-23 20:25 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2017-07-30 17:40 Wrocław (WRO) 2017-07-31 01:05 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 9485

    2017-07-30 17:40 Monachium (MUC) 2017-07-30 18:45 Bolonia (BLQ)

  • LH

    1. LH 1634

    2017-07-30 22:55 Wrocław (WRO) 2017-07-31 00:05 Monachium (MUC)

Cena 1457 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-07-23 18:40 Wrocław (WRO) 2017-07-23 20:25 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4318

    2017-07-23 18:40 Wrocław (WRO) 2017-07-23 20:25 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2017-07-30 07:30 Wrocław (WRO) 2017-07-30 15:55 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 291

    2017-07-30 07:30 Frankfurt (FRA) 2017-07-30 09:00 Bolonia (BLQ)

  • LH

    1. LH 1372

    2017-07-30 13:40 Wrocław (WRO) 2017-07-30 14:55 Frankfurt (FRA)

Cena 1725 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-07-23 07:05 Wrocław (WRO) 2017-07-23 10:20 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 3h 15m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1635

    2017-07-23 07:05 Wrocław (WRO) 2017-07-23 08:10 Monachium (MUC)

  • LH

    1. LH 9480

    2017-07-23 09:20 Monachium (MUC) 2017-07-23 10:20 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2017-07-30 16:30 Wrocław (WRO) 2017-07-30 19:15 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4317

    2017-07-30 16:30 Wrocław (WRO) 2017-07-30 18:15 Bolonia (BLQ)

Cena 1521 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2017-07-23 20:05 Wrocław (WRO) 2017-07-24 00:15 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 4h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1355

    2017-07-23 20:05 Wrocław (WRO) 2017-07-23 21:25 Frankfurt (FRA)

  • LH

    1. LH 290

    2017-07-23 22:55 Frankfurt (FRA) 2017-07-24 00:15 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2017-07-30 16:30 Wrocław (WRO) 2017-07-30 19:15 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4317

    2017-07-30 16:30 Wrocław (WRO) 2017-07-30 18:15 Bolonia (BLQ)

Cena 1726 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2017-07-23 20:30 Wrocław (WRO) 2017-07-24 18:25 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 21h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8934

    2017-07-23 20:30 Wrocław (WRO) 2017-07-23 22:35 Paryż (BVA)

  • FR

    1. FR 4304

    2017-07-24 16:50 Paryż (BVA) 2017-07-24 18:25 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2017-07-30 10:55 Wrocław (WRO) 2017-07-30 18:00 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 9481

    2017-07-30 10:55 Monachium (MUC) 2017-07-30 12:00 Bolonia (BLQ)

  • LH

    1. LH 1632

    2017-07-30 15:50 Wrocław (WRO) 2017-07-30 17:00 Monachium (MUC)

Cena 1767 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2017-07-23 20:30 Wrocław (WRO) 2017-07-24 18:25 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 21h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8934

    2017-07-23 20:30 Wrocław (WRO) 2017-07-23 22:35 Paryż (BVA)

  • FR

    1. FR 4304

    2017-07-24 16:50 Paryż (BVA) 2017-07-24 18:25 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2017-07-30 17:40 Wrocław (WRO) 2017-07-31 01:05 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 9485

    2017-07-30 17:40 Monachium (MUC) 2017-07-30 18:45 Bolonia (BLQ)

  • LH

    1. LH 1634

    2017-07-30 22:55 Wrocław (WRO) 2017-07-31 00:05 Monachium (MUC)

Cena 1767 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2017-07-23 18:40 Wrocław (WRO) 2017-07-23 20:25 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4318

    2017-07-23 18:40 Wrocław (WRO) 2017-07-23 20:25 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2017-07-30 16:30 Wrocław (WRO) 2017-07-30 19:15 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4317

    2017-07-30 16:30 Wrocław (WRO) 2017-07-30 18:15 Bolonia (BLQ)

Cena 657 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2017-07-23 20:05 Wrocław (WRO) 2017-07-24 12:50 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 16h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8408

    2017-07-23 20:05 Wrocław (WRO) 2017-07-23 21:15 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 194

    2017-07-24 09:45 Londyn (STN) 2017-07-24 12:50 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2017-07-30 16:30 Wrocław (WRO) 2017-07-30 19:15 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4317

    2017-07-30 16:30 Wrocław (WRO) 2017-07-30 18:15 Bolonia (BLQ)

Cena 1292 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2017-07-23 20:30 Wrocław (WRO) 2017-07-24 18:25 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 21h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8934

    2017-07-23 20:30 Wrocław (WRO) 2017-07-23 22:35 Paryż (BVA)

  • FR

    1. FR 4304

    2017-07-24 16:50 Paryż (BVA) 2017-07-24 18:25 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2017-07-30 16:30 Wrocław (WRO) 2017-07-30 19:15 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4317

    2017-07-30 16:30 Wrocław (WRO) 2017-07-30 18:15 Bolonia (BLQ)

Cena 971 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

32 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-04-2017

    Rzym jest strasznie przesiąknięty turystami ale w Bolonii czuć typowo włoski klimat i za to kocham to miasto

  • 16-03-2017

    Bolonia ciągle na topie - i bardzo dobrze bo to fajne miejsce

  • 08-02-2017

    Po prostu Ryanair wie jak zarobić kasę- obstawia te kierunki które się sprzedają i na które jest zapotrzebowanie, bardzo dużo osób lata z Polski do Bolonii i wcale się nie dziwię bo to piękne miasto

  • 19-01-2017

    Te loty do Bolonii to mistrzostwo, dzięki nim latam od domu do domu, mieszkam we Wrocławiu oraz w Bolonii, idealnie, no i najważniejsze bardzo tanio. Ryanair wie co dobre.

  • 14-11-2016

    Ja lecę na" pusto" a wszystkie większe bagaże nadaje kurierem, znacznie taniej wychodzi

  • 02-09-2016

    Czasem jeżdze samochodem jak mam trochę rzeczy do zabrania i jak ktoś znajomy jedzie ze mną ale najczęściej latam tym połączenie i jestem bardzo zadowolona

  • 26-07-2016

    Mój kierunek to Bolonia, praca i życie codzienne. Zamieniłem samochód na latanie. Szybko, komfortowo i za grosze.

  • 08-06-2016

    Molto buone le compagnie aeree a Bologna. Vorrei raccomandare a tutti coloro che non hanno volare.

  • 22-02-2016

    Bagaż na sprzęt sportowy jest droższy od normalnego, wiadomo nietypowe rozmiary, ale i tak fajnie że jest taka opcja, choć wiadomo nie ma to jak leciec na pusto a ktoś z ekipy przyjedzie na miejsce samochodem z bagażami

  • 09-02-2016

    Pamiętaj tylko że jak samolotem bierzesz narty to dodatkowo za sprzęt sportowy płacisz, wiec ja czasem wole samochodem bo te zimowe sprzety , ciuchy trochę ważą, ale na jakiś taki zwykły wypad do Włoch zwłaszcza wiosna polecieć - piękna sprawa

  • 08-02-2016

    Gdzie najlepiej uderzyć do Włoch na narty. Kto może podpowiedzieć bo już był i ma sprawdzona komunikację. Ja najczęściej jeździłem do Livinio (Włochy) pięknie ale już mi się tam znudziło. Chciałem zmienić klimat. Pomyślałem że mógłbym wykorzystać do tego tanie linie skoro Wrocław ma tyle ciekawych lotów.

  • 19-06-2015

    Lubię latać liniami Ryanair do Bolonii. Każdy ma inne upodobania i odczucia co do komfortu, ale tanie linie nie są wcale gorsze od innych. Można się przyzwyczaić. Każdy narzeka że za mało miejsca na nogi, przecież można dokupić sobie miejsce z większą przestrzenią. Kto komu zabrania.

  • 29-05-2015

    CZASY SIĘ ZMIENIAJĄ, OGÓLNIE WSZYSTKO DROŻEJE, ALE LOTY JAKOŚ SIĘ WYRÓWNAŁY, DAWNIEJ NIE BYŁO KAŻDEGO STAĆ NA BILET, TERAZ JUZ WIĘKSZOŚĆ OSÓB LATA DZIĘKI WPROWADZENIU TANICH LOTÓW.

  • 13-05-2015

    Byłem w Bolonii dawno samochodem a teraz takie dobre ceny na loty. Bardziej opłaca się polecieć niż ciągnąć auto. No może tylko takie zmartwienie że trzeba wynająć samochód, ale jak wie się gdzie to też nie problem.

  • 23-01-2015

    Moim zdaniem najlepsze loty sa tanimi liniami, wszystko w jednym (cena, szybkość i miła obsługa) na co składa sie właśnie lot. No i najważniejsze lądowanie na głównym lotnisku w przypadku Bolonii a nie na jakimś obrzeżu.

  • 13-10-2014

    BOLONIA TO PIĘKNE MIASTO STARE BUDOWNICTWO I SPOKOJNE ŻYCIE CZYLI WSZYSTKO CO MI SIĘ PODOBA. A NAJLEPSZE LINIE TO RYANAIR.

  • 19-08-2014

    Bolonia mi się średnio podobała jak byłem, ale nie jest najgorzej, przynajmniej lecąc nigdzie się nie przesiadałem. Dobrze mamy z tymi tanimi liniami. Są dużą konkurencja dla innych przewoźników.

  • 08-07-2014

    Widzę, że obrońca tanich lotów się uaktywnił. Masz rację, loty schodzą z cen do minimum, więc nie ma się co czepiać, a i tak wiadomo że ciut wyżej jest na wakacjach ale taka reguła obowiązuje wśród wszystkich przewoźników.

  • 13-06-2014

    Ciekawi mnie dlaczego ludzie tak psioczą na tego Ryanaira. Co Wam się nie podoba? Ceny jak sprawdzam na lipiec ok w dwie strony mniej niż 400zł drożej autobus wychodzi w dodatku co tanie linie robią gorzej w powietrzu niż inne? latają krzywo???

  • 26-11-2013

    Ryanair nie ma zbyt miłych opinii ale nie jest wcale tak żle

  • 19-11-2013

    Zachęcam do kupowania biletów linii Ryanair, a często latam, do Bolonii przystępne ceny i loty dwa razy w tygodniu umożliwiaja szybką podróż za niską cenę.

  • 25-10-2013

    Fajny lot, punktualnie bez zastrzerzeń, polecam

  • 24-10-2013

    korzystam z tego połączenia zawsze na wakacjach i zawsze mam miłe wspomnienia

  • 27-08-2013

    Bezpośredni lot i zawsze na czas a nawet zdarza się że wcześniej, korzystam i nie narzekam

  • 17-07-2013

    dla mnie niestety najważniejsza jest cena biletu , nie chce przepłacać za bilet tylko dlatego że mam więcej miejsca na nogi, wole zapłacić mniej i jakoś te 2 godziny przelecieć

  • 21-05-2013

    Najważniejsze dla mnie to to że nie płace za bilet po tysiącu tylko 200- 300 zł przeważnie, a na miejscu jestem szybko i bezpiecznie

  • 14-11-2012

    nie ma sie do czego doczepić według mnie, czysto, miło, punktualnie.

  • 06-10-2012

    JAKIE LINIE TAKI LOT, ALE OGÓLNIE TO NIE MA SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ, WIDOMO TROCHE CIASNO I GŁOŚNO ALE ZA TAKĄ CENE TO SPOKO

  • 05-09-2012

    Fajne połączenie na trasie na której latam od lat, fajnie ze loty sa w niedziele, wiem ze wiele osób narzeka na te linie ale ja jetem zadowolona i za bilet za 100 zł nie oczukuje cudów

  • 27-07-2012

    Uwielbiam Włochy, cudowne Państwo....latam tam regularnie do pracy. Ciesza mnie loty ryanaira tanio i szybko. Polecam Irena z Wrocławia

  • 25-04-2012

    Lubie te linie, szybko i na lotnisko główne leciałem ostatnio bez opóźnień do Bolonii. To najtańsza linia z jakiej do tej pory korzystałem. Pozdrawiam całą załogę i dziękuję za udane loty.

  • 20-04-2012

    Ja latam na z Wrocławia do Bolonii linami Ryanair, za cenę około 250 zł w obie strony to tylko latać !

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena