Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-03 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Bolonia, Wylot lotnisko: Warszawa Modlin - Warszawa, Przylot lotnisko Guglielmo Marconi Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy Modlin (WMI) do Bolonii (BLQ). Tanie przeloty do Włoch w sezonie letnim 2017 trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Wylot z Warszawy o godz 12:40, planowane lądowanie w Bolonii o godz 14:40. Loty relacji odwrotnej z Bolonii także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 10:15, lądowanie w Warszawie o godz 12:15. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Rezerwacja biletów lotniczych online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Bolonia

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Bolonia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-28 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bolonia (BLQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-05 16:15 Warszawa (WMI) 2017-11-05 18:20 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5718

    2017-11-05 16:15 Warszawa (WMI) 2017-11-05 18:20 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-11-12 13:45 Warszawa (WMI) 2017-11-12 16:50 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5717

    2017-11-12 13:45 Warszawa (WMI) 2017-11-12 15:50 Bologna (BLQ)

Cena 470 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-05 16:15 Warszawa (WMI) 2017-11-05 18:20 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5718

    2017-11-05 16:15 Warszawa (WMI) 2017-11-05 18:20 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-11-12 11:35 Warszawa (WMI) 2017-11-12 16:55 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4317

    2017-11-12 11:35 Wrocław (WRO) 2017-11-12 13:20 Bologna (BLQ)

  • LO

    1. LO 3844

    2017-11-12 15:00 Warszawa (WAW) 2017-11-12 15:55 Wrocław (WRO)

Cena 623 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-05 06:30 Warszawa (WMI) 2017-11-05 13:00 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1666

    2017-11-05 06:30 Warszawa (WMI) 2017-11-05 08:50 Napoli (NAP)

  • FR

    1. FR 5003

    2017-11-05 11:45 Napoli (NAP) 2017-11-05 13:00 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-11-12 13:45 Warszawa (WMI) 2017-11-12 16:50 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5717

    2017-11-12 13:45 Warszawa (WMI) 2017-11-12 15:50 Bologna (BLQ)

Cena 588 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-05 16:15 Warszawa (WMI) 2017-11-05 18:20 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5718

    2017-11-05 16:15 Warszawa (WMI) 2017-11-05 18:20 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-11-12 11:35 Warszawa (WMI) 2017-11-12 19:55 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4317

    2017-11-12 11:35 Wrocław (WRO) 2017-11-12 13:20 Bologna (BLQ)

  • LO

    1. LO 3848

    2017-11-12 18:00 Warszawa (WAW) 2017-11-12 18:55 Wrocław (WRO)

Cena 575 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-05 16:15 Warszawa (WMI) 2017-11-05 18:20 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5718

    2017-11-05 16:15 Warszawa (WMI) 2017-11-05 18:20 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-11-12 06:20 Warszawa (WMI) 2017-11-12 16:10 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 195

    2017-11-12 06:20 Londyn (STN) 2017-11-12 07:40 Bologna (BLQ)

  • FR

    1. FR 2281

    2017-11-12 11:55 Warszawa (WMI) 2017-11-12 15:10 Londyn (STN)

Cena 634 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-05 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-06 11:20 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 15h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-11-05 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-05 23:15 Athina (ATH)

  • FR

    1. FR 6017

    2017-11-06 09:55 Athina (ATH) 2017-11-06 11:20 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-11-12 13:45 Warszawa (WMI) 2017-11-12 16:50 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5717

    2017-11-12 13:45 Warszawa (WMI) 2017-11-12 15:50 Bologna (BLQ)

Cena 593 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-05 14:55 Warszawa (WAW) 2017-11-06 13:40 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 22h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1585

    2017-11-05 14:55 Warszawa (WAW) 2017-11-05 16:05 Bratysława (BTS)

  • FR

    1. FR 5001

    2017-11-06 12:15 Bratysława (BTS) 2017-11-06 13:40 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-11-12 13:45 Warszawa (WAW) 2017-11-12 16:50 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5717

    2017-11-12 13:45 Warszawa (WMI) 2017-11-12 15:50 Bologna (BLQ)

Cena 415 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-05 14:55 Warszawa (WAW) 2017-11-06 13:40 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 22h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1585

    2017-11-05 14:55 Warszawa (WAW) 2017-11-05 16:05 Bratysława (BTS)

  • FR

    1. FR 5001

    2017-11-06 12:15 Bratysława (BTS) 2017-11-06 13:40 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-11-12 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-12 16:55 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4317

    2017-11-12 11:35 Wrocław (WRO) 2017-11-12 13:20 Bologna (BLQ)

  • LO

    1. LO 3844

    2017-11-12 15:00 Warszawa (WAW) 2017-11-12 15:55 Wrocław (WRO)

Cena 569 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-05 14:55 Warszawa (WAW) 2017-11-06 13:40 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 22h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1585

    2017-11-05 14:55 Warszawa (WAW) 2017-11-05 16:05 Bratysława (BTS)

  • FR

    1. FR 5001

    2017-11-06 12:15 Bratysława (BTS) 2017-11-06 13:40 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-11-12 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-12 19:55 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4317

    2017-11-12 11:35 Wrocław (WRO) 2017-11-12 13:20 Bologna (BLQ)

  • LO

    1. LO 3848

    2017-11-12 18:00 Warszawa (WAW) 2017-11-12 18:55 Wrocław (WRO)

Cena 520 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-05 14:55 Warszawa (WAW) 2017-11-06 13:40 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 22h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1585

    2017-11-05 14:55 Warszawa (WAW) 2017-11-05 16:05 Bratysława (BTS)

  • FR

    1. FR 5001

    2017-11-06 12:15 Bratysława (BTS) 2017-11-06 13:40 Bologna (BLQ)

Podróż do Bologna

2017-11-12 06:20 Warszawa (WAW) 2017-11-12 16:10 Bologna (BLQ)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 195

    2017-11-12 06:20 Londyn (STN) 2017-11-12 07:40 Bologna (BLQ)

  • FR

    1. FR 2281

    2017-11-12 11:55 Warszawa (WMI) 2017-11-12 15:10 Londyn (STN)

Cena 579 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 18-08-2017

    Najlepsze loty do Bolonii sprzedaje Ryanair. Nikt jeszcze nie przebił ich cen. Jest najtaniej.

  • 10-04-2017

    W Modnie koło Bolonii dzisiaj było 28 stopni, to już bardzo ciepło. Bezpośrednie loty aż kuszą cenami. A i zdjęcia w Infolotach mega soczyste.

  • 01-12-2016

    Warszawa zawsze miała i ma konkurencyjne ceny, pewnie dlatego że ma więcej możliwości, mniejsze lotniska często mają mniej opcji lotów.

  • 07-11-2016

    MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE RYANAIR Z MODLINA DO BOLONII MA NAJNIŻSZE CENY, SPRAWDZAŁAM PORÓWNYWALNIE WROCŁAW, KRAKÓW A NAWET KATOWICE WIZZAIREM I ZDECYDOWANIE WYGRYWA WARSZAWA.

  • 09-09-2016

    Wracam z Bolonii 15 września, bilet kupiłam w dobrej cenie, polecam Infoloty.pl Wszystko szybko i sprawnie.

  • 23-02-2016

    Ja się już do tego Modlina dawno przyzwyczaiłam i nie wiem po co dyskusja jest jak, nikt nikogo nie zmusza jak i czym ma lecieć, ja wybieram Ryanaira bo najbardziej pasują mi dni, godziny no i ceny

  • 08-04-2015

    BO RYANAIR TO TANIA LINIA KTORA STACJONUJE W MODLINIE, ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE TO RAZ NA ZAWSZE. RAYANAIR NIE LATA Z OKĘCIA.

  • 06-02-2015

    Tylko dlaczego nie lataja z Okęcia. Byłoby to najlepsze rozwiązanie, a nie co tanie lata z Modlina, pozostali z Okęcia, czyli na jedno to tanie wyjdzie jak trzeba dopłacać do dojazdu na MODLIN tez mi polityka.

  • 14-01-2014

    Byłam w Bolonii, to piękne miasto, rynek z pomnikiem Neptuna, włoski urok wąskich uliczek i w dodatku dobre ceny na loty z Okęcia. Można sobie zafundować wycieczkę i powspominać stare kąty.

  • 25-07-2013

    Czasem trzeba leciec w konkretne dni i nie ma wyboru, tylko kupuje się to co jest , ale samo połaczene zawsze miło wspominam.

  • 11-10-2012

    Bardzo polecam linie Ryanair, korzystam, przeważnie udaje mi się kupić bilet w dobrych cenach, sprawdzam na infolotach, bo zawsze pokazują się +/- w terminach ktore mnie interesują najciekawsze propozycje lotów.

  • 01-10-2012

    póki co Warszawa do Bolonii ma najtaniej- bravo tak trzymać, nowe lotnisko i niskie ceny

  • 21-09-2012

    jedno z połaczeń które zawsze jest w dobrej cenie, a do tego wylot jest trzy razy w tygodniu,dla mnie bardzo korzystne połaczenie

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena