Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Marzec 2018

Luty
Marzec
75 zł Kwiecień
64 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Powrót

Marzec 2018

Luty
Marzec
64 zł Kwiecień
64 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-16 - 2019-10-23
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Warszawa - Pescara, Wylot lotnisko : Warszawa Modlin - Warszawa , Przylot lotnisko Abruzzo Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Pescary (PSR) we Włoszech oferują linie Ryanair. Loty w sezonie letnim od 1 kwietnia 2019 tani przewoźnik oferuje dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz czwartki. Wyloty z warszawskiego Modlina (WMI) w poniedziałki odbywają się o godz 12:10, lądowanie w Pescara o godz 14:20, natomiast w czwartki o godz 17:50-20:00. Powrotne połączenia z Włoch (Pescara) do Warszawy także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 14:45-16:55, w czwartki o godz 15:15-17:25. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia są zawieszone. Już dzisiaj zarezerwuj promocyjne loty z Warszawy do Pescary. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 19.02.2019
  • 18.02.2019

Pozostałe tanie loty do Pescara

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Pescara. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-01-27 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Pescara (PSR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warsaw

2019-04-04 19:10 Warsaw (WMI) 2019-04-04 21:10 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4260

    2019-04-04 19:10 Warsaw (WMI) 2019-04-04 21:10 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2019-04-11 07:40 Warsaw (WMI) 2019-04-12 01:15 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 4036

    2019-04-11 07:40 Milan (BGY) 2019-04-11 08:45 Pescara (PSR)

  • FR

    1 . FR 4527

    2019-04-11 16:55 City of Brussels (CRL) 2019-04-11 18:30 Milan (BGY)

  • W6

    1 . W6 1382

    2019-04-11 22:15 Warsaw (WAW) 2019-04-12 00:15 City of Brussels (CRL)

Cena 444 zł

Lot 2

Podróż z Warsaw

2019-04-04 19:10 Warsaw (WMI) 2019-04-04 21:10 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4260

    2019-04-04 19:10 Warsaw (WMI) 2019-04-04 21:10 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2019-04-11 16:45 Warsaw (WMI) 2019-04-11 19:45 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4261

    2019-04-11 16:45 Warsaw (WMI) 2019-04-11 18:45 Pescara (PSR)

Cena 228 zł

Lot 3

Podróż z Warsaw

2019-04-04 19:45 Warsaw (WMI) 2019-04-05 10:15 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 3899

    2019-04-04 19:45 Warsaw (WMI) 2019-04-04 21:50 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 4035

    2019-04-05 09:10 Milan (BGY) 2019-04-05 10:15 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2019-04-11 16:45 Warsaw (WMI) 2019-04-11 19:45 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4261

    2019-04-11 16:45 Warsaw (WMI) 2019-04-11 18:45 Pescara (PSR)

Cena 279 zł

Lot 4

Podróż z Warsaw

2019-04-04 07:15 Warsaw (WAW) 2019-04-05 00:10 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 16h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1431

    2019-04-04 07:15 Warsaw (WAW) 2019-04-04 09:20 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 4015

    2019-04-04 23:05 Milan (BGY) 2019-04-05 00:10 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2019-04-11 16:45 Warsaw (WAW) 2019-04-11 19:45 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4261

    2019-04-11 16:45 Warsaw (WMI) 2019-04-11 18:45 Pescara (PSR)

Cena 286 zł

Lot 5

Podróż z Warsaw

2019-04-04 08:40 Warsaw (WAW) 2019-04-05 00:10 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 15h 30m / 3 przesiadki

  • LO

    1 . LO 3957

    2019-04-04 08:40 Warsaw (WAW) 2019-04-04 09:35 Poznań (POZ)

  • W6

    1 . W6 1925

    2019-04-04 12:45 Poznań (POZ) 2019-04-04 14:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1 . FR 4536

    2019-04-04 16:15 Eindhoven (EIN) 2019-04-04 17:45 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 4015

    2019-04-04 23:05 Milan (BGY) 2019-04-05 00:10 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2019-04-11 16:45 Warsaw (WAW) 2019-04-11 19:45 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4261

    2019-04-11 16:45 Warsaw (WMI) 2019-04-11 18:45 Pescara (PSR)

Cena 454 zł

Lot 6

Podróż z Warsaw

2019-04-04 10:45 Warsaw (WAW) 2019-04-05 10:15 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 23h 30m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 1501

    2019-04-04 10:45 Warsaw (WAW) 2019-04-04 12:25 Stockholm (NYO)

  • FR

    1 . FR 1943

    2019-04-04 21:35 Stockholm (NYO) 2019-04-05 00:10 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 4035

    2019-04-05 09:10 Milan (BGY) 2019-04-05 10:15 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2019-04-11 16:45 Warsaw (WAW) 2019-04-11 19:45 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4261

    2019-04-11 16:45 Warsaw (WMI) 2019-04-11 18:45 Pescara (PSR)

Cena 328 zł

Lot 7

Podróż z Warsaw

2019-04-04 11:45 Warsaw (WAW) 2019-04-05 10:15 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 22h 30m / 3 przesiadki

  • LO

    1 . LO 3881

    2019-04-04 11:45 Warsaw (WAW) 2019-04-04 12:40 Katowice (KTW)

  • W6

    1 . W6 1099

    2019-04-04 16:25 Katowice (KTW) 2019-04-04 18:10 Cologne (CGN)

  • FR

    1 . FR 5532

    2019-04-04 23:15 Cologne (CGN) 2019-04-05 00:40 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 4035

    2019-04-05 09:10 Milan (BGY) 2019-04-05 10:15 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2019-04-11 16:45 Warsaw (WAW) 2019-04-11 19:45 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4261

    2019-04-11 16:45 Warsaw (WMI) 2019-04-11 18:45 Pescara (PSR)

Cena 485 zł

Lot 8

Podróż z Warsaw

2019-04-04 11:00 Warsaw (WAW) 2019-04-05 15:00 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 28h 0m / 3 przesiadki

  • U2

    1 . U2 5742

    2019-04-04 11:00 Warsaw (WAW) 2019-04-04 12:10 Berlin (TXL)

  • FR

    1 . FR 269

    2019-04-04 17:35 Berlin (TXL) 2019-04-04 20:10 Palma, Majorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 9833

    2019-04-04 22:05 Palma, Majorca (PMI) 2019-04-05 00:20 Frankfurt (HHN)

  • FR

    1 . FR 6726

    2019-04-05 13:10 Frankfurt (HHN) 2019-04-05 15:00 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2019-04-11 16:45 Warsaw (WAW) 2019-04-11 19:45 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4261

    2019-04-11 16:45 Warsaw (WMI) 2019-04-11 18:45 Pescara (PSR)

Cena 480 zł

Lot 9

Podróż z Warsaw

2019-04-04 19:35 Warsaw (WAW) 2019-04-06 14:45 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 43h 10m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 1381

    2019-04-04 19:35 Warsaw (WAW) 2019-04-04 21:40 City of Brussels (CRL)

  • FR

    1 . FR 2101

    2019-04-05 10:10 City of Brussels (CRL) 2019-04-05 13:55 Bucharest (OTP)

  • FR

    1 . FR 5471

    2019-04-06 13:55 Bucharest (OTP) 2019-04-06 14:45 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2019-04-11 16:45 Warsaw (WAW) 2019-04-11 19:45 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4261

    2019-04-11 16:45 Warsaw (WMI) 2019-04-11 18:45 Pescara (PSR)

Cena 365 zł

Lot 10

Podróż z Warsaw

2019-04-04 19:10 Warsaw (WMI) 2019-04-04 21:10 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4260

    2019-04-04 19:10 Warsaw (WMI) 2019-04-04 21:10 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2019-04-11 21:35 Warsaw (WMI) 2019-04-13 17:55 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży : 43h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 4016

    2019-04-11 21:35 Milan (BGY) 2019-04-11 22:40 Pescara (PSR)

  • FR

    1 . FR 1944

    2019-04-12 21:50 Stockholm (NYO) 2019-04-13 00:25 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 7011

    2019-04-13 15:25 Warsaw (WMI) 2019-04-13 16:55 Stockholm (NYO)

Cena 442 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 09-11-2018

    Rozglądam się za opcją transferów z lotniska, Państwa serwis prowadzi sprzedaż takich opcji? Chciałabym od razu wykupić bilet lotniczy i transfer do centrum, a najlepiej do hotelu w którym zamierzam nocować. Proszę o info.

  • 11-05-2018

    Ryanair proponuje dużo lotów do Włoch, to chyba najlepsze propozycje lotów, najtańsze i najszybsze, w dodatku bez przesiadek.

  • 08-03-2018

    Pescara - piękne włoskie miasteczko, a te nowe loty rewelacyjne, szybko jest się na miejscu.

  • 24-11-2017

    Zapowiada się włoski marzec 2018, coraz więcej nowości do Włoch, będziecie mieli w czym wybierać jak skończy się zima. To bardzo dobry kierunek podróży. Powinno być więcej lotów europejskich na rzecz np arabskich, Europa jest dużo bezpieczniejsza.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena