Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-01 - 2018-10-05
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Warszawa - Turyn, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Caselle Apt. Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Węgierskie tanie linie Wizzair oferują nowe bezpośrednie przeloty z Warszawy do Turynu. Planowane loty do słonecznej Italii w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 odbywają się raz w tygodniu w każdą sobotę. Wylot z Warszawy o godz 12:15, lądowanie w Turynie o godz 14:30. Loty relacji odwrotnej z Turynu do Warszawy także raz w tygodniu w soboty w godzinach 16:35-18:45. Już teraz możesz rezerwować tanie loty do Turynu w promocyjnych cenach online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Turyn. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-02-03 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Turyn (TRN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-04-06 20:35 Warszawa (WAW) 2018-04-07 10:35 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 14h 0m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1047

    2018-04-06 20:35 Warszawa (WAW) 2018-04-06 23:00 Paryż (CDG)

  • AF

    1. AF 1102

    2018-04-07 08:50 Paryż (CDG) 2018-04-07 10:35 Turyn (TRN)

Podróż do Turyn

2018-04-13 07:05 Warszawa (WAW) 2018-04-13 13:50 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1503

    2018-04-13 07:05 Paryż (CDG) 2018-04-13 08:40 Turyn (TRN)

  • AF

    1. AF 1146

    2018-04-13 10:35 Warszawa (WAW) 2018-04-13 12:50 Paryż (CDG)

Cena 768 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-04-06 22:40 Warszawa (WMI) 2018-04-07 10:50 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2018-04-06 22:40 Warszawa (WMI) 2018-04-07 00:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 464

    2018-04-07 07:45 Londyn (STN) 2018-04-07 10:50 Turyn (TRN)

Podróż do Turyn

2018-04-13 11:15 Warszawa (WMI) 2018-04-13 19:50 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 465

    2018-04-13 11:15 Londyn (STN) 2018-04-13 12:15 Turyn (TRN)

  • FR

    1. FR 2669

    2018-04-13 15:35 Warszawa (WMI) 2018-04-13 18:50 Londyn (STN)

Cena 723 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-04-06 20:35 Warszawa (WAW) 2018-04-07 10:35 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 14h 0m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1047

    2018-04-06 20:35 Warszawa (WAW) 2018-04-06 23:00 Paryż (CDG)

  • AF

    1. AF 1102

    2018-04-07 08:50 Paryż (CDG) 2018-04-07 10:35 Turyn (TRN)

Podróż do Turyn

2018-04-13 11:15 Warszawa (WAW) 2018-04-13 19:50 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 465

    2018-04-13 11:15 Londyn (STN) 2018-04-13 12:15 Turyn (TRN)

  • FR

    1. FR 2669

    2018-04-13 15:35 Warszawa (WMI) 2018-04-13 18:50 Londyn (STN)

Cena 730 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 14:05 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 15h 25m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 5641

    2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 01:40 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 9111

    2018-04-07 12:20 Barcelona (BCN) 2018-04-07 14:05 Turyn (TRN)

Podróż do Turyn

2018-04-13 14:40 Warszawa (WAW) 2018-04-13 22:25 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4865

    2018-04-13 14:40 Bruksela (CRL) 2018-04-13 16:10 Turyn (TRN)

  • FR

    1. FR 1055

    2018-04-13 19:20 Warszawa (WMI) 2018-04-13 21:25 Bruksela (CRL)

Cena 761 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 14:05 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 15h 25m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 5641

    2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 01:40 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 9111

    2018-04-07 12:20 Barcelona (BCN) 2018-04-07 14:05 Turyn (TRN)

Podróż do Turyn

2018-04-13 14:30 Warszawa (WAW) 2018-04-13 23:00 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9112

    2018-04-13 14:30 Barcelona (BCN) 2018-04-13 16:00 Turyn (TRN)

  • D8

    1. D8 5640

    2018-04-13 19:05 Warszawa (WAW) 2018-04-13 22:00 Barcelona (BCN)

Cena 710 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 14:05 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 15h 25m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 5641

    2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 01:40 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 9111

    2018-04-07 12:20 Barcelona (BCN) 2018-04-07 14:05 Turyn (TRN)

Podróż do Turyn

2018-04-13 11:15 Warszawa (WAW) 2018-04-13 19:50 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 465

    2018-04-13 11:15 Londyn (STN) 2018-04-13 12:15 Turyn (TRN)

  • FR

    1. FR 2669

    2018-04-13 15:35 Warszawa (WMI) 2018-04-13 18:50 Londyn (STN)

Cena 562 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 14:05 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 15h 25m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 5641

    2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 01:40 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 9111

    2018-04-07 12:20 Barcelona (BCN) 2018-04-07 14:05 Turyn (TRN)

Podróż do Turyn

2018-04-13 09:40 Warszawa (WAW) 2018-04-13 20:45 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka

  • 0B

    1. 0B 4095

    2018-04-13 09:40 Paryż (CDG) 2018-04-13 10:55 Turyn (TRN)

  • AF

    1. AF 1046

    2018-04-13 17:30 Warszawa (WAW) 2018-04-13 19:45 Paryż (CDG)

Cena 707 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 16:55 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 5641

    2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 01:40 Barcelona (BCN)

  • VY

    1. VY 6514

    2018-04-07 15:25 Barcelona (BCN) 2018-04-07 16:55 Turyn (TRN)

Podróż do Turyn

2018-04-13 11:15 Warszawa (WAW) 2018-04-13 19:50 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 465

    2018-04-13 11:15 Londyn (STN) 2018-04-13 12:15 Turyn (TRN)

  • FR

    1. FR 2669

    2018-04-13 15:35 Warszawa (WMI) 2018-04-13 18:50 Londyn (STN)

Cena 642 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 14:05 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 15h 25m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 5641

    2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 01:40 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 9111

    2018-04-07 12:20 Barcelona (BCN) 2018-04-07 14:05 Turyn (TRN)

Podróż do Turyn

2018-04-13 13:40 Warszawa (WAW) 2018-04-14 01:10 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 10h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2259

    2018-04-13 13:40 Walencja (VLC) 2018-04-13 15:30 Turyn (TRN)

  • FR

    1. FR 4538

    2018-04-13 20:50 Warszawa (WMI) 2018-04-14 00:10 Walencja (VLC)

Cena 667 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 16:55 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 5641

    2018-04-06 22:40 Warszawa (WAW) 2018-04-07 01:40 Barcelona (BCN)

  • VY

    1. VY 6514

    2018-04-07 15:25 Barcelona (BCN) 2018-04-07 16:55 Turyn (TRN)

Podróż do Turyn

2018-04-13 13:40 Warszawa (WAW) 2018-04-14 01:10 Turyn (TRN)
Całkowity czas podróży: 10h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2259

    2018-04-13 13:40 Walencja (VLC) 2018-04-13 15:30 Turyn (TRN)

  • FR

    1. FR 4538

    2018-04-13 20:50 Warszawa (WMI) 2018-04-14 00:10 Walencja (VLC)

Cena 747 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-07-2017

    Chwilowy brak lotów do Turynu.

  • 12-04-2017

    Wielka szkoda że nie ma tych lotów teraz, nie wiadomo czy będą potem....liczyłam że latem polecę do Turynu

  • 30-03-2017

    Coraz gorzej z tymi cenami wszędzie, życie drożeje, nie dziwi mnie że nie wszyscy latają, choć wiadomo że to wielki komfort.

  • 25-01-2017

    JEDNI PRACA INNI WYCIECZKI, MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE ZAZDROSZCZĘ WSZYSTKIM MAJĄCYM MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA PO ŚWIECIE W CELACH POZNAWCZYCH. NIE KAŻDEGO STAĆ.

  • 14-11-2016

    Myślę że warto trochę się wyrwać i zwiedzić okolicę bo jest przepiękna, tym bardziej że jesteś na miejscu

  • 13-09-2016

    Ludzie tam latają zwiedzać, podziwiać a ja tyrać od rana do nocy cały dzień, ale może tym razem uda mi sie wykombinowąc trochę wolnego czasu i troche pozwiedzać miasto

  • 06-09-2016

    Wizzair wie gdzie latać, a tym którzy chcą poczytać o Turynie podaje link świetnego bloga: http://www.primocappuccino.pl/przewodnik-turyn-calun-turynski/ - dowiecie się tutaj wszystkiego na temat miasta, historii i ludzi.

  • 04-02-2016

    W Turynie powstała słynna fabryka FIAT, jednak nam Polakom miasto kojarzy się "...z całunem turyńskim, który jest przechowywany w katedrze turyńskiej od 1578 roku. Jest on jedną z najważniejszych relikwii chrześcijaństwa i według tradycji w płótno to został owinięty po śmierci Jezus Chrystus." Dlaczego zatem warto wybrać się do tego miasta?? Odpowiedzcie sobie sami.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena