Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-02 - 2017-10-30
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Warszawa - Trapani, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Vincenzo Florio Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Loty na Sycylię do włoskiego Trapani z Warszawy. Tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie przeloty z Warszawy (WMI) do Trapani (TPS) w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Wylot z Modlina o godz 20:45, lądowanie w Trapani o godz 23:30. Loty powrotne z Sycylii do Warszawy dwa razy w tygodniu (czwartki, niedziele) w godzinach 17:40-20:20. Rezerwacja biletów lotniczych online oraz telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Trapani

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Trapani. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-10 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Trapani (TPS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-08-02 18:15 Warszawa (WAW) 2017-08-03 08:30 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 14h 15m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1366

    2017-08-02 18:15 Warszawa (WAW) 2017-08-02 20:20 Amsterdam (AMS)

  • CD

    1. CD 215

    2017-08-03 05:30 Amsterdam (AMS) 2017-08-03 08:30 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2017-08-09 23:05 Warszawa (WAW) 2017-08-10 12:50 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9062

    2017-08-09 23:05 Mediolan (BGY) 2017-08-10 00:50 Trapani (TPS)

  • W6

    1. W6 1432

    2017-08-10 09:50 Warszawa (WAW) 2017-08-10 11:50 Mediolan (BGY)

Cena 1776 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-08-02 17:10 Warszawa (WAW) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 775

    2017-08-02 17:10 Warszawa (WAW) 2017-08-02 19:20 Kowno (KUN)

  • FR

    1. FR 8123

    2017-08-02 22:45 Kowno (KUN) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2017-08-09 22:55 Warszawa (WAW) 2017-08-10 14:15 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 14h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4302

    2017-08-09 22:55 Bolonia (BLQ) 2017-08-10 00:30 Trapani (TPS)

  • FR

    1. FR 5717

    2017-08-10 11:15 Warszawa (WMI) 2017-08-10 13:15 Bolonia (BLQ)

Cena 1428 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-08-02 14:15 Warszawa (WAW) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 10h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 779

    2017-08-02 14:15 Warszawa (WAW) 2017-08-02 16:20 Kowno (KUN)

  • FR

    1. FR 8123

    2017-08-02 22:45 Kowno (KUN) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2017-08-09 22:55 Warszawa (WAW) 2017-08-10 14:15 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 14h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4302

    2017-08-09 22:55 Bolonia (BLQ) 2017-08-10 00:30 Trapani (TPS)

  • FR

    1. FR 5717

    2017-08-10 11:15 Warszawa (WMI) 2017-08-10 13:15 Bolonia (BLQ)

Cena 1362 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-08-02 17:10 Warszawa (WAW) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 775

    2017-08-02 17:10 Warszawa (WAW) 2017-08-02 19:20 Kowno (KUN)

  • FR

    1. FR 8123

    2017-08-02 22:45 Kowno (KUN) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2017-08-09 11:40 Warszawa (WAW) 2017-08-09 20:05 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6073

    2017-08-09 11:40 Rzym (FCO) 2017-08-09 12:50 Trapani (TPS)

  • W6

    1. W6 1442

    2017-08-09 16:35 Warszawa (WAW) 2017-08-09 19:05 Rzym (FCO)

Cena 1399 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-08-02 14:15 Warszawa (WAW) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 10h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 779

    2017-08-02 14:15 Warszawa (WAW) 2017-08-02 16:20 Kowno (KUN)

  • FR

    1. FR 8123

    2017-08-02 22:45 Kowno (KUN) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2017-08-09 11:40 Warszawa (WAW) 2017-08-09 20:05 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6073

    2017-08-09 11:40 Rzym (FCO) 2017-08-09 12:50 Trapani (TPS)

  • W6

    1. W6 1442

    2017-08-09 16:35 Warszawa (WAW) 2017-08-09 19:05 Rzym (FCO)

Cena 1333 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-08-02 17:10 Warszawa (WAW) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 775

    2017-08-02 17:10 Warszawa (WAW) 2017-08-02 19:20 Kowno (KUN)

  • FR

    1. FR 8123

    2017-08-02 22:45 Kowno (KUN) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2017-08-09 23:05 Warszawa (WAW) 2017-08-10 12:50 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9062

    2017-08-09 23:05 Mediolan (BGY) 2017-08-10 00:50 Trapani (TPS)

  • W6

    1. W6 1432

    2017-08-10 09:50 Warszawa (WAW) 2017-08-10 11:50 Mediolan (BGY)

Cena 1267 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-08-02 14:15 Warszawa (WAW) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 10h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 779

    2017-08-02 14:15 Warszawa (WAW) 2017-08-02 16:20 Kowno (KUN)

  • FR

    1. FR 8123

    2017-08-02 22:45 Kowno (KUN) 2017-08-03 01:05 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2017-08-09 23:05 Warszawa (WAW) 2017-08-10 12:50 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9062

    2017-08-09 23:05 Mediolan (BGY) 2017-08-10 00:50 Trapani (TPS)

  • W6

    1. W6 1432

    2017-08-10 09:50 Warszawa (WAW) 2017-08-10 11:50 Mediolan (BGY)

Cena 1201 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-08-02 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-02 17:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-08-02 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-02 12:20 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 8632

    2017-08-02 14:50 Bruksela (CRL) 2017-08-02 17:25 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2017-08-09 22:55 Warszawa (WMI) 2017-08-10 14:15 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 14h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4302

    2017-08-09 22:55 Bolonia (BLQ) 2017-08-10 00:30 Trapani (TPS)

  • FR

    1. FR 5717

    2017-08-10 11:15 Warszawa (WMI) 2017-08-10 13:15 Bolonia (BLQ)

Cena 1287 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-08-02 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-02 17:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-08-02 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-02 12:20 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 8632

    2017-08-02 14:50 Bruksela (CRL) 2017-08-02 17:25 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2017-08-09 11:40 Warszawa (WMI) 2017-08-09 20:05 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6073

    2017-08-09 11:40 Rzym (FCO) 2017-08-09 12:50 Trapani (TPS)

  • W6

    1. W6 1442

    2017-08-09 16:35 Warszawa (WAW) 2017-08-09 19:05 Rzym (FCO)

Cena 1258 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-08-02 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-02 17:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-08-02 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-02 12:20 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 8632

    2017-08-02 14:50 Bruksela (CRL) 2017-08-02 17:25 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2017-08-09 23:05 Warszawa (WMI) 2017-08-10 12:50 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9062

    2017-08-09 23:05 Mediolan (BGY) 2017-08-10 00:50 Trapani (TPS)

  • W6

    1. W6 1432

    2017-08-10 09:50 Warszawa (WAW) 2017-08-10 11:50 Mediolan (BGY)

Cena 1126 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-10-2016

    Bardzo śmieszne, w sezonie ceny wysokie, a poza sezonem linie nie latają, jaki z tego wniosek, albo kupicie drogie bilety albo osoby które piszą o czekaniu na loty poza sezonem zrobią z Was głupków i niewinnie czekając na niskie ceny poza nigdzie nie polecicie bo loty w sezonie jesiennym są zawieszone.

  • 19-08-2016

    Wiadomo ze w sezonie ceny są najwyższe, zresztą na wszystkie kierunki ceny zawyżaja w lecie więc korzystajcie jak najszybciej

  • 09-03-2016

    Sycylia jest dosyć atrakcyjnym połączeniem sezonowym wiec trudno się dziwić że mają takie ceny zwłaszcza w lipcu /sierpniu

  • 12-01-2015

    Jak wchodziły te loty wtedy były naprawdę dobre ceny, opłacało się kupować, teraz różnie z tym bywa, ale jak na tanie linie nie jest aż tak źle, można cos dostać w atrakcyjnej cenie.

  • 11-02-2014

    Na wakacje nie ma co liczyć na niskie ceny, zawsze większość linii podnosi kwoty biletów wakacyjnych, wiadomo, że większość pasażerów skorzysta z ich oferty właśnie w tych terminach. Sprytne posunięcie.

  • 20-08-2013

    Kiedy mogę liczyć na promocyjne ceny na Sycylię????? Cały sierpień ma wysokie kwoty, a ja liczyłem na dobrą cenę. Wstrzymałem się z kupnem, może ktoś podpowie kiedy najlepiej kupować bilety???? Miałem nadzieję na wakacje włoskie :)

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena