Wylot

Lipiec 2021

248 zł Lipiec
78 zł Sierpień
106 zł Wrzesień
98 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27 248zł
28
29
30
31 248zł

Powrót

Lipiec 2021

396 zł Lipiec
85 zł Sierpień
96 zł Wrzesień
123 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27 650zł
28
29
30
31 396zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-15 - 2021-11-01
Promocja aktualna: do 2021-07-27

Lot na trasie Katowice - Trapani, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Vincenzo Florio Linie lotnicze Ryanair .

Tanie linie Ryanair udostępniają bezpośrednie loty z Katowic do Trapani na lotnisko Trapani-Vincenzo-Florio (TPS) położone 15km na południe od centrum miasta. Połączenia w sezonie letnim od 3 lipca 2021 osbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wyloty z Katowic we wtorki realizowane są o godz 13:40, planowane lądowanie w Trapani o godz 16:05, w soboty o godz 07:10-09:35. Loty powrotne relacji Trapani - Katowice także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 16:30-18:55 oraz w soboty 10:00-12:25. Już dzisiaj zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów na Sycylię online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Trapani

Średni czas lotu Katowice - Trapani:
2h 25m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Trapani były oglądane 510 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Katowice do Trapani
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Katowice - Trapani rezerwowano:
średnio 8 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
78.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
255.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
255.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
393.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Trapani:
Katowice (KTW) -> Bolonia (BLQ) -> Trapani (TPS)
Katowice (KTW) -> Mediolan (BGY) -> Trapani (TPS)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Trapani z Warszawy (159.00zł drożej o 103%), Krakowa (99.00zł drożej o 26%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Trapani

Tanie Loty z Katowic do Włoch

Informacje o lotach Katowice - Trapani. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-23 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Trapani (TPS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2021-08-21 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-21 13:20 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3647

    2021-08-21 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-21 13:20 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-24 19:00 Katowice (KTW) 2021-08-24 22:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-24 19:00 Trapani (TPS) 2021-08-24 21:25 Katowice (KTW)

Cena 270 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2021-08-17 16:10 Katowice (KTW) 2021-08-17 18:35 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3647

    2021-08-17 16:10 Katowice (KTW) 2021-08-17 18:35 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-28 13:45 Katowice (KTW) 2021-08-28 17:10 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-28 13:45 Trapani (TPS) 2021-08-28 16:10 Katowice (KTW)

Cena 198 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-08-17 16:10 Katowice (KTW) 2021-08-17 18:35 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3647

    2021-08-17 16:10 Katowice (KTW) 2021-08-17 18:35 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-24 19:00 Katowice (KTW) 2021-08-24 22:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-24 19:00 Trapani (TPS) 2021-08-24 21:25 Katowice (KTW)

Cena 192 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-08-17 16:10 Katowice (KTW) 2021-08-17 18:35 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3647

    2021-08-17 16:10 Katowice (KTW) 2021-08-17 18:35 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-24 19:00 Katowice (KTW) 2021-08-24 22:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-24 19:00 Trapani (TPS) 2021-08-24 21:25 Katowice (KTW)

Cena 192 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2021-08-17 16:10 Katowice (KTW) 2021-08-17 18:35 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3647

    2021-08-17 16:10 Katowice (KTW) 2021-08-17 18:35 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-28 13:45 Katowice (KTW) 2021-08-28 17:10 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-28 13:45 Trapani (TPS) 2021-08-28 16:10 Katowice (KTW)

Cena 198 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Katowice

2021-08-23 15:25 Katowice (KTW) 2021-08-24 08:45 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 17h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7578

    2021-08-23 15:25 Katowice (KTW) 2021-08-23 17:10 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR2009

    2021-08-24 07:15 Bolonia (BLQ) 2021-08-24 08:45 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-24 19:00 Katowice (KTW) 2021-08-24 22:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-24 19:00 Trapani (TPS) 2021-08-24 21:25 Katowice (KTW)

Cena 240 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2021-08-23 15:25 Katowice (KTW) 2021-08-24 08:45 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 17h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7578

    2021-08-23 15:25 Katowice (KTW) 2021-08-23 17:10 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR2009

    2021-08-24 07:15 Bolonia (BLQ) 2021-08-24 08:45 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-28 13:45 Katowice (KTW) 2021-08-28 17:10 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-28 13:45 Trapani (TPS) 2021-08-28 16:10 Katowice (KTW)

Cena 248 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2021-08-21 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-21 13:20 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3647

    2021-08-21 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-21 13:20 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-24 19:00 Katowice (KTW) 2021-08-24 22:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-24 19:00 Trapani (TPS) 2021-08-24 21:25 Katowice (KTW)

Cena 270 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-08-21 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-21 13:20 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3647

    2021-08-21 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-21 13:20 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-28 13:45 Katowice (KTW) 2021-08-28 17:10 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-28 13:45 Trapani (TPS) 2021-08-28 16:10 Katowice (KTW)

Cena 276 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-08-16 15:25 Katowice (KTW) 2021-08-17 08:45 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 17h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7578

    2021-08-16 15:25 Katowice (KTW) 2021-08-16 17:10 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR2009

    2021-08-17 07:15 Bolonia (BLQ) 2021-08-17 08:45 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-24 19:00 Katowice (KTW) 2021-08-24 22:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-24 19:00 Trapani (TPS) 2021-08-24 21:25 Katowice (KTW)

Cena 296 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Katowice

2021-08-23 09:10 Katowice (KTW) 2021-08-24 00:00 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W61131

    2021-08-23 09:10 Katowice (KTW) 2021-08-23 10:55 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR5030

    2021-08-23 22:20 Mediolan (BGY) 2021-08-24 00:00 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-24 19:00 Katowice (KTW) 2021-08-24 22:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-24 19:00 Trapani (TPS) 2021-08-24 21:25 Katowice (KTW)

Cena 301 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Katowice

2021-08-16 15:25 Katowice (KTW) 2021-08-17 08:45 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 17h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7578

    2021-08-16 15:25 Katowice (KTW) 2021-08-16 17:10 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR2009

    2021-08-17 07:15 Bolonia (BLQ) 2021-08-17 08:45 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-28 13:45 Katowice (KTW) 2021-08-28 17:10 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-28 13:45 Trapani (TPS) 2021-08-28 16:10 Katowice (KTW)

Cena 304 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2021-08-23 09:10 Katowice (KTW) 2021-08-24 00:00 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W61131

    2021-08-23 09:10 Katowice (KTW) 2021-08-23 10:55 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR5030

    2021-08-23 22:20 Mediolan (BGY) 2021-08-24 00:00 Trapani (TPS)

Podróż do Trapani

2021-08-28 13:45 Katowice (KTW) 2021-08-28 17:10 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3648

    2021-08-28 13:45 Trapani (TPS) 2021-08-28 16:10 Katowice (KTW)

Cena 309 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-06-2021

    Jak wino to ja chętnie, szkoda że Trapani dopiero w lipcu otwierają, co tak późno, czekam i czekam na loty, juz sie nawet zaszczepiłam.

  • 14-04-2021

    W prowincji Trapani znajduje się Marsala, to zaledwie 40 min drogi, a koniecznie musicie tam pojechać, bowiem znajduje się tam firma produkująca wino Marsala. Jest ono znane na całym świecie, ale również sól morska, która nazywana jest białym złotem Marsali. To bedą niezapomniane wakacje.

  • 01-04-2021

    MOJA RODZINA MIESZKA NA SYCYLII I W CZASIE PANDEMII ZACZĄŁ SIĘ ROBIĆ LEKKI PROBLEM Z DOTARCIEM DO NICH. TERAZ ZNOWU SIĘ UŚMIECHAMY, DZIĘKI LINIOM RYANAIR BĘDZIEMY MOGLI PONOWNIE SIĘ SPOTYKAĆ. DZIĘKUJEMY I ZDROWYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH DLA CAŁEJ ZAŁOGI.

  • 30-03-2021

    Rewelacja, powrócimy tam chętnie, Sycylia jest świetnym miejscem na urlop. Z Krakowa do Katowic jest blisko to na Pyrzowice trafimy bez problemu.

  • 29-03-2021

    Trapani miało lekkie zastoje, wcześniej tanie linie miały to połączenie z Krakowa, potem zostało skasowane. Wreszcie inne lotniska zwróciły na nie uwagę. Katowice nie pożałują tej decyzji.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena