Wylot

Maj 2022

102 zł Maj
83 zł Czerwiec
119 zł Lipiec
149 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29 258zł
30
31 102zł

Powrót

Maj 2022

273 zł Maj
53 zł Czerwiec
114 zł Lipiec
126 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29 638zł
30
31 273zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-05-19 - 2022-10-30
Promocja aktualna: do 2022-05-31

Lot na trasie Katowice - Wenecja, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Marco-Polo Linie lotnicze Ryanair .

Tanie linie lotnicze Ryanair oferują bezpośrednie loty z Katowic do Wenecji na lotnisko Wenecja-Marco-Polo (VCE) położone 12km na północ od centrum miasta. Połączenia odbywają się w sezonie letnim od 27 marca 2022 dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Wyloty z Katowic w czwartki realizowane są o godz 09:10, lądowanie w Wenecji o godz 10:40, lot trwa 01h30min, natomiast w niedziele o godz 17:00-18:30. Loty powrotne z Wenecji do Katowic również 2 razy w tygodniu, w czwartki o godz 07:15-08:45 i w niedziele o godz 18:55-20:25. Zapraszamy do zakupu promocyjnych lotów do Wenecji. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Wenecja

Średni czas lotu Katowice - Wenecja:
1h 40m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Wenecja były oglądane 552 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Katowice do Wenecja
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Katowice - Wenecja rezerwowano:
średnio 23 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
83.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
204.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
234.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
214.00
Wysoki sezon przypada na Styczeń (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Listopad (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Wenecji z Krakowa (165.00zł drożej o 98%), Gdańska (101.00zł drożej o 21%), Rzeszowa (199.00zł drożej o 139%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Wenecji

Tanie Loty z Katowic do Włoch

Informacje o lotach Katowice - Wenecja. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-05-27 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Wenecja (VCE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2022-06-30 10:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 11:40 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-06-30 10:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 11:40 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-05 08:15 Katowice (KTW) 2022-07-05 10:50 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-05 08:15 Wenecja (VCE) 2022-07-05 09:50 Katowice (KTW)

Cena 225 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Katowice

2022-06-28 10:15 Katowice (KTW) 2022-06-28 11:55 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-06-28 10:15 Katowice (KTW) 2022-06-28 11:55 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-07 08:00 Katowice (KTW) 2022-07-07 10:35 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-07 08:00 Wenecja (VCE) 2022-07-07 09:35 Katowice (KTW)

Cena 222 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-06-30 10:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 11:40 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-06-30 10:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 11:40 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-07 08:00 Katowice (KTW) 2022-07-07 10:35 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-07 08:00 Wenecja (VCE) 2022-07-07 09:35 Katowice (KTW)

Cena 222 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Katowice

2022-06-28 10:15 Katowice (KTW) 2022-06-28 11:55 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-06-28 10:15 Katowice (KTW) 2022-06-28 11:55 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-07 08:00 Katowice (KTW) 2022-07-07 10:35 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-07 08:00 Wenecja (VCE) 2022-07-07 09:35 Katowice (KTW)

Cena 222 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-06-30 10:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 11:40 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-06-30 10:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 11:40 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-07 08:00 Katowice (KTW) 2022-07-07 10:35 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-07 08:00 Wenecja (VCE) 2022-07-07 09:35 Katowice (KTW)

Cena 222 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2022-06-30 10:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 11:40 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-06-30 10:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 11:40 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-05 08:15 Katowice (KTW) 2022-07-05 10:50 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-05 08:15 Wenecja (VCE) 2022-07-05 09:50 Katowice (KTW)

Cena 225 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-06-28 10:15 Katowice (KTW) 2022-06-28 11:55 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-06-28 10:15 Katowice (KTW) 2022-06-28 11:55 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-05 08:15 Katowice (KTW) 2022-07-05 10:50 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-05 08:15 Wenecja (VCE) 2022-07-05 09:50 Katowice (KTW)

Cena 225 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2022-06-26 18:00 Katowice (KTW) 2022-06-26 19:40 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-06-26 18:00 Katowice (KTW) 2022-06-26 19:40 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-07 08:00 Katowice (KTW) 2022-07-07 10:35 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-07 08:00 Wenecja (VCE) 2022-07-07 09:35 Katowice (KTW)

Cena 230 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Katowice

2022-06-26 18:00 Katowice (KTW) 2022-06-26 19:40 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-06-26 18:00 Katowice (KTW) 2022-06-26 19:40 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-05 08:15 Katowice (KTW) 2022-07-05 10:50 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-05 08:15 Wenecja (VCE) 2022-07-05 09:50 Katowice (KTW)

Cena 234 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2022-07-03 18:00 Katowice (KTW) 2022-07-03 19:40 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-07-03 18:00 Katowice (KTW) 2022-07-03 19:40 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-07 08:00 Katowice (KTW) 2022-07-07 10:35 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-07 08:00 Wenecja (VCE) 2022-07-07 09:35 Katowice (KTW)

Cena 235 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Katowice

2022-07-03 18:00 Katowice (KTW) 2022-07-03 19:40 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-07-03 18:00 Katowice (KTW) 2022-07-03 19:40 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-05 08:15 Katowice (KTW) 2022-07-05 10:50 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-05 08:15 Wenecja (VCE) 2022-07-05 09:50 Katowice (KTW)

Cena 239 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2022-06-30 10:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 11:40 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-06-30 10:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 11:40 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-10 20:05 Katowice (KTW) 2022-07-10 22:40 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-10 20:05 Wenecja (VCE) 2022-07-10 21:40 Katowice (KTW)

Cena 253 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Katowice

2022-06-28 10:15 Katowice (KTW) 2022-06-28 11:55 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8891

    2022-06-28 10:15 Katowice (KTW) 2022-06-28 11:55 Wenecja (VCE)

Podróż do Wenecja

2022-07-10 20:05 Katowice (KTW) 2022-07-10 22:40 Wenecja (VCE)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8890

    2022-07-10 20:05 Wenecja (VCE) 2022-07-10 21:40 Katowice (KTW)

Cena 253 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-05-2022

    Do Wenecji wcale nie ma tak dużo lotów do wyboru, więc ten bezpośredni lot z Katowic bardzo mnie cieszy, zwłaszcza że ceny są bardzo atrakcyjne

  • 18-10-2021

    Włosi są bardzo mili, zawsze wracamy po wakacjach dopieszczeni, najedzeni i szczęśliwi z pobytu. Koniecznie wybierzcie się do Wenecji, to piękne miasto zbudowane na 117 wyspach połączonych 417 mostami.

  • 11-10-2021

    Wyprzedaż Październikowa, loty Ryanair od 65 PLN o które daty i jakie loty obejmuje ta promocja.

  • 07-10-2021

    Od kiedy to Katowice latają do Wenecji, widzę że nowości się szykują na wiosnę, bardzo dobre wybory, to bardzo urokliwe miasto na wodzie, będziecie zachwyceni.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena