Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-02 - 2017-10-31
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Katowice - Rzym, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Ciampino Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Środa) od 2017-10-29(Poniedziałek, Piątek).

Bezpośrednie loty z Katowic do Rzymu. Promocyjne bilety w sezonie letnim 2017 udostępnia tani przewoźnik Wizzair dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wylot z Katowic o godz 15:10, w Rzymie lądowanie o godz 17:10. Loty powrotne z Rzymu do Katowic 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) w godzinach 17:40-19:35. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Rzymu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Rzym

Tanie Loty z Katowic do Włoch

Informacje o lotach Katowice - Rzym. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-31 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Rzym (ROM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-05-24 16:10 Katowice (KTW) 2017-05-24 18:10 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1143

    2017-05-24 16:10 Katowice (KTW) 2017-05-24 18:10 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-05-31 18:40 Katowice (KTW) 2017-05-31 21:35 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1144

    2017-05-31 18:40 Katowice (KTW) 2017-05-31 20:35 Rzym (CIA)

Cena 544 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-05-24 06:50 Katowice (KTW) 2017-05-24 15:55 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 9h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3880

    2017-05-24 06:50 Katowice (KTW) 2017-05-24 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1441

    2017-05-24 13:30 Warszawa (WAW) 2017-05-24 15:55 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-05-31 18:40 Katowice (KTW) 2017-05-31 21:35 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1144

    2017-05-31 18:40 Katowice (KTW) 2017-05-31 20:35 Rzym (CIA)

Cena 657 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-05-24 16:10 Katowice (KTW) 2017-05-24 18:10 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1143

    2017-05-24 16:10 Katowice (KTW) 2017-05-24 18:10 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-05-31 16:35 Katowice (KTW) 2017-06-01 01:40 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1442

    2017-05-31 16:35 Warszawa (WAW) 2017-05-31 19:05 Rzym (FCO)

  • LO

    1. LO 3879

    2017-05-31 23:50 Katowice (KTW) 2017-06-01 00:40 Warszawa (WAW)

Cena 721 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-05-24 16:10 Katowice (KTW) 2017-05-24 18:10 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1143

    2017-05-24 16:10 Katowice (KTW) 2017-05-24 18:10 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-05-31 07:30 Katowice (KTW) 2017-05-31 16:35 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3005

    2017-05-31 07:30 Londyn (STN) 2017-05-31 09:15 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 8266

    2017-05-31 12:20 Katowice (KTW) 2017-05-31 15:35 Londyn (STN)

Cena 646 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-05-24 16:10 Katowice (KTW) 2017-05-24 18:10 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1143

    2017-05-24 16:10 Katowice (KTW) 2017-05-24 18:10 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-05-31 07:30 Katowice (KTW) 2017-05-31 17:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9631

    2017-05-31 07:30 Paryż (BVA) 2017-05-31 09:50 Rzym (CIA)

  • W6

    1. W6 1052

    2017-05-31 14:25 Katowice (KTW) 2017-05-31 16:30 Paryż (BVA)

Cena 513 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2017-05-24 16:10 Katowice (KTW) 2017-05-24 18:10 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1143

    2017-05-24 16:10 Katowice (KTW) 2017-05-24 18:10 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-05-31 08:45 Katowice (KTW) 2017-05-31 19:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9615

    2017-05-31 08:45 Eindhoven (EIN) 2017-05-31 11:00 Rzym (CIA)

  • W6

    1. W6 1072

    2017-05-31 16:35 Katowice (KTW) 2017-05-31 18:20 Eindhoven (EIN)

Cena 588 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2017-05-24 13:30 Katowice (KTW) 2017-05-24 22:15 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1009

    2017-05-24 13:30 Katowice (KTW) 2017-05-24 15:00 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2211

    2017-05-24 18:40 Londyn (LTN) 2017-05-24 22:15 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-05-31 18:40 Katowice (KTW) 2017-05-31 21:35 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1144

    2017-05-31 18:40 Katowice (KTW) 2017-05-31 20:35 Rzym (CIA)

Cena 859 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2017-05-24 18:55 Katowice (KTW) 2017-05-25 10:10 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1175

    2017-05-24 18:55 Katowice (KTW) 2017-05-24 21:45 Barcelona (BCN)

  • IB

    1. IB 5819

    2017-05-25 08:20 Barcelona (BCN) 2017-05-25 10:10 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-05-31 08:00 Katowice (KTW) 2017-06-01 01:55 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 16h 55m / 1 przesiadka

  • BA

    1. BA 8106

    2017-05-31 08:00 Barcelona (BCN) 2017-05-31 09:55 Rzym (FCO)

  • W6

    1. W6 1176

    2017-05-31 22:20 Katowice (KTW) 2017-06-01 00:55 Barcelona (BCN)

Cena 1213 zł

Lot 9

Podróż z Katowice

2017-05-24 13:30 Katowice (KTW) 2017-05-24 22:15 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1009

    2017-05-24 13:30 Katowice (KTW) 2017-05-24 15:00 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2211

    2017-05-24 18:40 Londyn (LTN) 2017-05-24 22:15 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-05-31 22:50 Katowice (KTW) 2017-06-01 13:45 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2212

    2017-05-31 22:50 Londyn (LTN) 2017-06-01 00:40 Rzym (FCO)

  • W6

    1. W6 1002

    2017-06-01 09:30 Katowice (KTW) 2017-06-01 12:45 Londyn (LTN)

Cena 1138 zł

Lot 10

Podróż z Katowice

2017-05-24 06:50 Katowice (KTW) 2017-05-24 16:45 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 9h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3880

    2017-05-24 06:50 Katowice (KTW) 2017-05-24 07:40 Warszawa (WAW)

  • AZ

    1. AZ 491

    2017-05-24 14:25 Warszawa (WAW) 2017-05-24 16:45 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-05-31 11:05 Katowice (KTW) 2017-06-01 01:40 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 490

    2017-05-31 11:05 Warszawa (WAW) 2017-05-31 13:25 Rzym (FCO)

  • LO

    1. LO 3879

    2017-05-31 23:50 Katowice (KTW) 2017-06-01 00:40 Warszawa (WAW)

Cena 1338 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

35 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-03-2017

    Możliwe że czasem budzi się w Was obawa w przypadku np ostatnich wichur, niejeden lot w tym czasie mógł wyglądać groźnie.

  • 08-03-2017

    No to pewnie siedź w domu i nigdzie się nie ruszaj tak bezpieczniej...co ma byc to będzie ja latam i polecam

  • 12-01-2017

    W przepowiedniach Włochy nie rokują zbyt dobrze. Lepiej mieszkać w Polsce, a do Rzymu na krótkie wyjazdy ewentualnie. Jestem przesądna, różnie może być. Trzęsienia Ziemi to pierwsze ostrzeżenia.

  • 13-12-2016

    Rzym to wielka metropolia, piękne budownictwo i mili ludzie. Bardzo prestiżowe i widać tutaj elegancje. Każdy chciałby tutaj mieszkać żyć i żeby go było stać na rzymskie życie.

  • 08-12-2016

    Bardzo fajne połączenie, polecam szybko bez przesiadek - super

  • 26-09-2016

    Rzym każdy powinien odwiedzić. Tanie linie maja tanie loty. Wykorzystałam to wielokrotnie.

  • 09-09-2016

    Moim marzeniem była zawsze podróż do Rzymu, czekam na odpowiedni moment i9 kupuje bilet tanich linii, wychodzi najtaniej.

  • 27-07-2016

    Teraz z Rzymu do nas raczej przybyli młodzi ludzie na Zjazd Młodzieży. Franciszek Papież odwiedza Polskę.

  • 28-04-2016

    Włosi niby sa przystojni a w gruncie rzeczy to mali opaleni podrywacze, nie przepadam i wolę zdecydowanie Polaków ! ale pobyt we Włoszech wspominam bosko, Rzym jest bajeczny.

  • 22-03-2016

    Zawsze warto wybrać się do Rzymu !!!

  • 22-02-2016

    Nie zgodzę się z komentarzem wyżej, ale spoko nie znamy sie nie oceniam, tylko ja tez wcale nie leże do góry nogami i nie przebieram w ofertach gdzie by tu wyskoczyć i się rozerwać , ale ciężko pracuje u nas w Polsce po to żeby móc raz w roku gdzieś pojechać choć na chwile.

  • 11-01-2016

    Fajnie wszystko ale nie każdy może ma kasę żeby lecieć szukać przygód np w Rzymie. Niektórzy podchodzą do życia z wielka lekkomyślnością, pewnie nigdy nie musieli sami zarabiać na te bilety do Włoch. Fajnie mają. Pozostali natomiast tyrają i maja do wyboru przeważnie dlatego przeważnie siedzą w domach.

  • 16-12-2015

    Wszyscy jesteśmy ludźmi ciekawymi świata. Dlatego polecam wszystkim podróż do Włoch, miasta Rzymu najpiękniejszego i najbardziej ,magicznego we Włoszech. Tutaj czeka Was nowa przygoda.

  • 28-08-2015

    A to moim zdaniem też wynika z odwagi zwiedzania świata przez osoby niepełnosprawne, dawniej mało kto opuszczał mury domów, zupełnie niepotrzebnie, teraz każdy chce zwiedzać, wychodzić z domu więc rosną zapotrzebowania. Popieram.

  • 22-07-2015

    teraz cały świat stoi otworem dla osób niepełnosprawnych, łamane sa bariery, więc jeśli nie we wszystkich to prawie w każdym środku transportu są udogodnienia powodujące przemieszczanie się między innymi osób na wózkach.

  • 21-04-2015

    Pasażerowie wymagający wózka inwalidzkiego muszą o tym poinformować Telecentrum podczas rezerwacji. Wózki inwalidzkie zasilane akumulatorami z ciekłym elektrolitem nie są akceptowane. Szczegółowe informacje można znaleźć w sekcji Warunki przewozu.

  • 05-11-2014

    Interesuje mnie lot i możliwość przewozu wózka inwalidzkiego, czy stanowi to jakiś większy problem, czy podczas kupna biletu zaznaczam taką opcję czy dzwonię dodatkowo i zgłaszam moją niepełnosprawność?

  • 31-07-2014

    Rzym jest naprawdę piękny zarówno historycznie jak i widokowo. bywałam tam już kilka razy i ciągle wracam. Latam przeważie Wizzairem, bo jest najtańszy.

  • 14-07-2014

    Faktycznie dużo dobrych możliwości cenowych, można coś znaleźć w dobrej cenie. A loty do Rzymu to marzenie niejednej osoby. Sam jeszcze nie miałem okazji odwiedzić tego miasta.

  • 31-03-2014

    Myslę, że trochę przepłacasz, choć pewnie zależy od terminu. Np na 8-13 maja podstawa biletu jest za 198 zł, więc w dwie strony za niecałe 200zł można obrócić w dobrej kasie. Pozadrawiam.

  • 31-01-2014

    Latam na Ciampino i moje bilety zawsze oscyluja pomiedzy 300 a 400 złotych, myslę że nie jest to wysoka kwota jak na przelot, czasem busy są droższe więc po co przepłacać.

  • 11-12-2013

    Szkoda że na okres świąteczny ceny idą w górę, wiadomo jak się kupi wcześniej to ceny sa w miarę, niestety nigdy nie wiem czy bedę mieć urlop czy nie i zwlekam wiec płacę więcej

  • 12-11-2013

    Zawsze jak sprawdzam loty do Rzymu o trasa Katowice- Rzym wychodzi najtaniej

  • 24-06-2013

    Raz taniej raz drożej , wiadomo ale i tak nie znajdziemy nic tańszego na tej trasie

  • 12-06-2013

    Taniej no i przedewszystkim są to loty bezpośrednie co poza Warszawą rzadko się zdarza, więc trzeba to docenić

  • 24-05-2013

    Dosyć podskoczyły w górę ceny za bilet na wakacje co zresztą było do przewidzenia, trochę szkoda ale wiadomo że i tak wychodzi taniej niż innymi liniami

  • 16-01-2013

    na tej trasie leciałam pierwszy raz i pierwszy raz tanimi liniami, ogólne wrażenie pozytywne i juz szukam biletów na netępny loy

  • 09-11-2012

    Kupiłam bilet za ok 100 zł w jedną stronę, to się nazywa dobra cena:)

  • 08-10-2012

    Bez żadnych problemów, szybko i punktualnie.

  • 10-08-2012

    Lubię latać Wizzairem, czyste maszyny, dobrzy piloci, obsługa miła, co chcieć więcej - to ludzie tworzą atmosferę.

  • 31-07-2012

    ceny na dobrych poziomach, zawsze kupuje Wizzaira i polecam innym. Tanio i przyjemnie

  • 10-07-2012

    TAKA CENA TO CHYBA SAMA PODSTAWA ALE WIAD0MO CZYMS MUSZA PRZYCIAGNAC KLIENTÓW, JA TEZ LATAM NA TEJ TRASIE I JESTEM ZADOWOLONY

  • 07-05-2012

    Ja kupowałam dzisiaj za 96 zł lot z Rzymu do katowic liniami Wizzair, musze przyznać dobre maja ceny, latanie za free to dobry patent. Polecam takie tanie latanie. Bagaz dodatkowy w sumie drozszy niz sam lot, to sobie podarowałam.

  • 07-05-2012

    faktycznie to połaczenie utrzymuje sie zazwyczaj na poziome ok 100 zł w stronę , latam raz na 2 miesiącei zazwyczaj tak płacę, jeśli kupuje z m.w. miesięcznym wyprzedzeniem

  • 26-04-2012

    pomijając okresy typowo swiąteczne i wakacyjne możan kupic bilet w dobrej cenie -tak około 100- ja sie mieszcze w takiej cenei zazwyczaj

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena