Wylot

Czerwiec 2019

Czerwiec
Lipiec
96 zł Sierpień
126 zł Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2019

Czerwiec
Lipiec
126 zł Sierpień
96 zł Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-08-01 - 2019-11-09
Promocja aktualna: do 2019-06-30

Lot na trasie Kraków - Rzym, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Ciampino Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Rzymu. W sezonie letnim od 1 sierpnia 2019 loty pięć razy w tygodniu we wtorki, środy, czwartki, soboty oraz niedziele oferują tanie linie Wizzair. Wyloty z krakowskich Balic odbywają się w środy i niedziele o godz 15:40, lądowanie w Rzymie na lotnisku Fiumicino (FCO) o godz 17:40, pozostałe dni (wtorki, czwartki, soboty) o godz 11:40-13:40. Loty powrotne relacji Rzym-Kraków także 5 razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty o godz 14:20-16:20, natomiast w środy i niedziele o godz 18:20-20:20. Zarezerwuj tanie loty do Włoch online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Rzym

Średni czas lotu Kraków - Rzym:
2h 10m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Rzym rezerwowano:
średnio 161 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
96.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
352.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
359.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
402.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Rzym:
Kraków (KRK) -> Wiedeń (VIE) -> Rzym (FCO)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rzym - Kraków:
Rzym (FCO) -> Wiedeń (VIE) -> Kraków (KRK)
Wysoki sezon przypada na Listopad (2019).

Najtańszy miesiąc na podróż to Listopad (2019).
Nasi Klienci wybrali również loty do Rzymu z Gdańska (199.00zł drożej o 107%), Katowic (96.00zł), Warszawy (99.00zł drożej o 3%), Krakowa (105.00zł drożej o 9%), Poznania (96.00zł), Wrocławia (121.00zł drożej o 26%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Rzymu

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Rzym. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-06-15 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Rzym (ROM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-08-02 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-02 21:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65061

    2019-08-02 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-02 21:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-08 22:30 Kraków (KRK) 2019-08-09 01:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W65062

    2019-08-08 22:30 Rzym (FCO) 2019-08-09 00:30 Kraków (KRK)

Cena 325 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Kraków

2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65061

    2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-08 22:30 Kraków (KRK) 2019-08-09 01:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W65062

    2019-08-08 22:30 Rzym (FCO) 2019-08-09 00:30 Kraków (KRK)

Cena 268 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65061

    2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-13 22:25 Kraków (KRK) 2019-08-14 18:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 19h 5m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1313

    2019-08-13 22:25 Rzym (FCO) 2019-08-14 00:05 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-08-14 16:30 Wiedeń (VIE) 2019-08-14 17:30 Kraków (KRK)

Cena 245 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Kraków

2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65061

    2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-08 22:30 Kraków (KRK) 2019-08-09 01:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W65062

    2019-08-08 22:30 Rzym (FCO) 2019-08-09 00:30 Kraków (KRK)

Cena 268 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65061

    2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-12 08:35 Kraków (KRK) 2019-08-12 14:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 5h 15m / 1 przesiadka

  • VY

    VY6686

    2019-08-12 08:35 Rzym (FCO) 2019-08-12 10:25 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-08-12 12:50 Wiedeń (VIE) 2019-08-12 13:50 Kraków (KRK)

Cena 302 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2019-08-04 23:40 Kraków (KRK) 2019-08-05 09:00 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 9h 20m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-08-04 23:40 Kraków (KRK) 2019-08-05 00:40 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1308

    2019-08-05 07:20 Wiedeń (VIE) 2019-08-05 09:00 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-08 22:30 Kraków (KRK) 2019-08-09 01:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W65062

    2019-08-08 22:30 Rzym (FCO) 2019-08-09 00:30 Kraków (KRK)

Cena 318 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-08-02 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-02 21:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65061

    2019-08-02 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-02 21:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-08 22:30 Kraków (KRK) 2019-08-09 01:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W65062

    2019-08-08 22:30 Rzym (FCO) 2019-08-09 00:30 Kraków (KRK)

Cena 325 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65061

    2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-14 09:05 Kraków (KRK) 2019-08-14 18:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 8h 25m / 1 przesiadka

  • VY

    VY6686

    2019-08-14 09:05 Rzym (FCO) 2019-08-14 10:55 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-08-14 16:30 Wiedeń (VIE) 2019-08-14 17:30 Kraków (KRK)

Cena 333 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65061

    2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-12 22:30 Kraków (KRK) 2019-08-13 01:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W65062

    2019-08-12 22:30 Rzym (FCO) 2019-08-13 00:30 Kraków (KRK)

Cena 341 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65061

    2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-09 22:30 Kraków (KRK) 2019-08-10 01:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W65062

    2019-08-09 22:30 Rzym (FCO) 2019-08-10 00:30 Kraków (KRK)

Cena 341 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65061

    2019-08-07 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-07 21:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-15 22:30 Kraków (KRK) 2019-08-16 01:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W65062

    2019-08-15 22:30 Rzym (FCO) 2019-08-16 00:30 Kraków (KRK)

Cena 341 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2019-08-04 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-04 21:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65061

    2019-08-04 19:40 Kraków (KRK) 2019-08-04 21:50 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2019-08-08 22:30 Kraków (KRK) 2019-08-09 01:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W65062

    2019-08-08 22:30 Rzym (FCO) 2019-08-09 00:30 Kraków (KRK)

Cena 348 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 28-03-2019

    WRESZCIE JAKIŚ PROGRES, RZYM Z KRAKOWA TO DOBRA OFERTA DLA PASAŻERÓW. WSZYSCY MAJA BLISKO DO BALIC, ZAWSZE CHĘTNIE SKORZYSTAJĄ Z TANICH LOTÓW.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena