Wylot

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2023-03-27 - 2023-10-29
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Kraków - Perugia, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko San Franceso d'Assisi Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Perugii na lotnisko Perugia Sant Egidio (PEG) położone 10km na północny zachód od Asyżu i 15 km na południowy wschód od Perugii, w regionie Umbria oferuja tanie linie Ryanair. Połączena w sezonie letnim od 27 marca 2023 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Krakowa w poniedziałki realizowane są o godz 06:00, lądowanie w Perugii o godz 07:55, w piątki o godz 14:45-16:40. Loty powrotne relacji Perugia-Kraków także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 08:20-10:15, w piątki o godz 17:05-19:00. Zaplanuj swoją podróż do Włoch. Zarezerwuj promocyjny bilet do miasta Perugii online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Perugia

Ile trwa lot Kraków - Perugia:
1h 55m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Perugia obecnie mają 507 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Perugia:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Perugia rezerwowano:
średnio 118 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
238.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
481.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
481.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
481.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Perugia:
Kraków (KRK) -> Londyn (LTN) -> Perugia (PEG)
Kraków (KRK) -> Londyn (STN) -> Perugia (PEG)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Perugia - Kraków:
Perugia (PEG) -> Londyn (STN) -> Kraków (KRK)
Wysoki sezon przypada na Kwiecień (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2023).

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Oferty lotów z Kraków - Perugia. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-27 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Perugia (PEG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2023-03-31 15:45 Kraków (KRK) 2023-03-31 17:40 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2380

    2023-03-31 15:45 Kraków (KRK) 2023-03-31 17:40 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-04-03 09:20 Kraków (KRK) 2023-04-03 12:15 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2381

    2023-04-03 09:20 Perugia (PEG) 2023-04-03 11:15 Kraków (KRK)

Cena 519 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2023-03-27 07:00 Kraków (KRK) 2023-03-27 08:55 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2380

    2023-03-27 07:00 Kraków (KRK) 2023-03-27 08:55 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-04-03 09:20 Kraków (KRK) 2023-04-03 12:15 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2381

    2023-04-03 09:20 Perugia (PEG) 2023-04-03 11:15 Kraków (KRK)

Cena 498 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2023-01-06 17:45 Kraków (KRK) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 17h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65003

    2023-01-06 17:45 Kraków (KRK) 2023-01-06 19:20 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2491

    2023-01-07 08:20 Londyn (STN) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-01-14 12:05 Kraków (KRK) 2023-01-15 00:25 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2496

    2023-01-14 12:05 Perugia (PEG) 2023-01-14 13:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR1813

    2023-01-14 20:05 Londyn (LTN) 2023-01-14 23:25 Kraków (KRK)

Cena 636 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2023-01-06 17:45 Kraków (KRK) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 17h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65003

    2023-01-06 17:45 Kraków (KRK) 2023-01-06 19:20 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2491

    2023-01-07 08:20 Londyn (STN) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-01-14 12:05 Kraków (KRK) 2023-01-14 21:50 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 8h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2496

    2023-01-14 12:05 Perugia (PEG) 2023-01-14 13:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR2712

    2023-01-14 17:35 Londyn (STN) 2023-01-14 20:50 Kraków (KRK)

Cena 661 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2023-01-06 17:45 Kraków (KRK) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 17h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65003

    2023-01-06 17:45 Kraków (KRK) 2023-01-06 19:20 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2491

    2023-01-07 08:20 Londyn (STN) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-01-13 14:40 Kraków (KRK) 2023-01-14 00:15 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2496

    2023-01-13 14:40 Perugia (PEG) 2023-01-13 16:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR2362

    2023-01-13 20:00 Londyn (STN) 2023-01-13 23:15 Kraków (KRK)

Cena 681 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2023-01-07 19:55 Kraków (KRK) 2023-01-08 15:40 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 19h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2435

    2023-01-07 19:55 Kraków (KRK) 2023-01-07 21:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR2491

    2023-01-08 12:20 Londyn (STN) 2023-01-08 15:40 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-01-14 12:05 Kraków (KRK) 2023-01-14 21:50 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 8h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2496

    2023-01-14 12:05 Perugia (PEG) 2023-01-14 13:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR2712

    2023-01-14 17:35 Londyn (STN) 2023-01-14 20:50 Kraków (KRK)

Cena 761 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2023-01-06 18:05 Kraków (KRK) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 17h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2363

    2023-01-06 18:05 Kraków (KRK) 2023-01-06 19:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR2491

    2023-01-07 08:20 Londyn (STN) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-01-14 12:05 Kraków (KRK) 2023-01-14 21:50 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 8h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2496

    2023-01-14 12:05 Perugia (PEG) 2023-01-14 13:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR2712

    2023-01-14 17:35 Londyn (STN) 2023-01-14 20:50 Kraków (KRK)

Cena 774 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2023-01-07 19:55 Kraków (KRK) 2023-01-08 15:40 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 19h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2435

    2023-01-07 19:55 Kraków (KRK) 2023-01-07 21:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR2491

    2023-01-08 12:20 Londyn (STN) 2023-01-08 15:40 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-01-13 14:40 Kraków (KRK) 2023-01-14 00:15 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2496

    2023-01-13 14:40 Perugia (PEG) 2023-01-13 16:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR2362

    2023-01-13 20:00 Londyn (STN) 2023-01-13 23:15 Kraków (KRK)

Cena 781 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2023-01-06 17:45 Kraków (KRK) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 17h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65003

    2023-01-06 17:45 Kraków (KRK) 2023-01-06 19:20 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2491

    2023-01-07 08:20 Londyn (STN) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-01-11 10:15 Kraków (KRK) 2023-01-11 19:10 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2496

    2023-01-11 10:15 Perugia (PEG) 2023-01-11 11:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR2362

    2023-01-11 14:55 Londyn (STN) 2023-01-11 18:10 Kraków (KRK)

Cena 785 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2023-01-06 18:05 Kraków (KRK) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 17h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2363

    2023-01-06 18:05 Kraków (KRK) 2023-01-06 19:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR2491

    2023-01-07 08:20 Londyn (STN) 2023-01-07 11:40 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-01-13 14:40 Kraków (KRK) 2023-01-14 00:15 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2496

    2023-01-13 14:40 Perugia (PEG) 2023-01-13 16:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR2362

    2023-01-13 20:00 Londyn (STN) 2023-01-13 23:15 Kraków (KRK)

Cena 794 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2023-01-07 21:15 Kraków (KRK) 2023-01-08 15:40 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 18h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2713

    2023-01-07 21:15 Kraków (KRK) 2023-01-07 22:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2491

    2023-01-08 12:20 Londyn (STN) 2023-01-08 15:40 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-01-14 12:05 Kraków (KRK) 2023-01-14 21:50 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 8h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2496

    2023-01-14 12:05 Perugia (PEG) 2023-01-14 13:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR2712

    2023-01-14 17:35 Londyn (STN) 2023-01-14 20:50 Kraków (KRK)

Cena 799 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2023-01-07 21:15 Kraków (KRK) 2023-01-08 15:40 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 18h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2713

    2023-01-07 21:15 Kraków (KRK) 2023-01-07 22:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2491

    2023-01-08 12:20 Londyn (STN) 2023-01-08 15:40 Perugia (PEG)

Podróż do Perugia

2023-01-13 14:40 Kraków (KRK) 2023-01-14 00:15 Perugia (PEG)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2496

    2023-01-13 14:40 Perugia (PEG) 2023-01-13 16:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR2362

    2023-01-13 20:00 Londyn (STN) 2023-01-13 23:15 Kraków (KRK)

Cena 819 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-11-2022

    LOTY NA LOTNISKO NIEDALEKO ASYŻU, TO WYMARZONY REJS DLA WIELU PASAŻERÓW. RYANAIR JEST THE BEST.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena