Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Listopad 2017

Powrót

Listopad 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-02 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-11-30

Lot na trasie Kraków - Cagliari, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Elmas Mario Mameli Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Wtorek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Cagliari (Włochy). Loty z Krakowa w okresie jesienno-zimowym 2017/2018 liniami Ryanair realizowane są dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wyloty z Krakowa o godzinie 12:50, lądowanie w Cagliari o godz 15:10. Loty relacji Cagliari - Kraków także 2 razy w tygodniu we wtorki i soboty o godz 09:55-12:25. Rezerwuj swój tani bilet lotniczy z Krakowa do Cagliari online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Cagliari

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Cagliari. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-31 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Cagliari (CAG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-12-23 12:50 Kraków (KRK) 2017-12-23 15:10 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7305

    2017-12-23 12:50 Kraków (KRK) 2017-12-23 15:10 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2017-12-30 09:55 Kraków (KRK) 2017-12-30 13:25 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7304

    2017-12-30 09:55 Kraków (KRK) 2017-12-30 12:25 Cagliari (CAG)

Cena 1458 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-12-23 12:50 Kraków (KRK) 2017-12-23 15:10 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7305

    2017-12-23 12:50 Kraków (KRK) 2017-12-23 15:10 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2017-12-30 22:00 Kraków (KRK) 2017-12-31 12:55 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2851

    2017-12-30 22:00 Londyn (STN) 2017-12-30 23:35 Cagliari (CAG)

  • FR

    1. FR 2432

    2017-12-31 08:35 Kraków (KRK) 2017-12-31 11:55 Londyn (STN)

Cena 2288 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-12-23 12:50 Kraków (KRK) 2017-12-23 15:10 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7305

    2017-12-23 12:50 Kraków (KRK) 2017-12-23 15:10 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2017-12-30 22:00 Kraków (KRK) 2017-12-31 17:20 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 18h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2851

    2017-12-30 22:00 Londyn (STN) 2017-12-30 23:35 Cagliari (CAG)

  • FR

    1. FR 1620

    2017-12-31 13:00 Kraków (KRK) 2017-12-31 16:20 Londyn (STN)

Cena 2123 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-12-23 14:05 Kraków (KRK) 2017-12-24 13:45 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 23h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9663

    2017-12-23 14:05 Kraków (KRK) 2017-12-23 16:05 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 4802

    2017-12-24 12:35 Rzym (CIA) 2017-12-24 13:45 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2017-12-30 09:55 Kraków (KRK) 2017-12-30 13:25 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7304

    2017-12-30 09:55 Kraków (KRK) 2017-12-30 12:25 Cagliari (CAG)

Cena 1448 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-12-23 14:05 Kraków (KRK) 2017-12-24 13:45 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 23h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9663

    2017-12-23 14:05 Kraków (KRK) 2017-12-23 16:05 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 4802

    2017-12-24 12:35 Rzym (CIA) 2017-12-24 13:45 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2017-12-30 22:00 Kraków (KRK) 2017-12-31 12:55 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2851

    2017-12-30 22:00 Londyn (STN) 2017-12-30 23:35 Cagliari (CAG)

  • FR

    1. FR 2432

    2017-12-31 08:35 Kraków (KRK) 2017-12-31 11:55 Londyn (STN)

Cena 2278 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-12-23 14:05 Kraków (KRK) 2017-12-24 13:45 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 23h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9663

    2017-12-23 14:05 Kraków (KRK) 2017-12-23 16:05 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 4802

    2017-12-24 12:35 Rzym (CIA) 2017-12-24 13:45 Cagliari (CAG)

Podróż do Cagliari

2017-12-30 22:00 Kraków (KRK) 2017-12-31 17:20 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży: 18h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2851

    2017-12-30 22:00 Londyn (STN) 2017-12-30 23:35 Cagliari (CAG)

  • FR

    1. FR 1620

    2017-12-31 13:00 Kraków (KRK) 2017-12-31 16:20 Londyn (STN)

Cena 2113 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

28 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-12-2016

    No w tym roku Włochy nawiedziło trzęsienie Ziemi chyba ze trzy razy. To już nie są przelewki. Ludzie potracili domy, zawaliło im się życie, ale i tak uważam że organizacja w tym państwie jeśli chodzi o pomoc jest na dużo wyższym poziomie niż u nas.

  • 28-11-2016

    No ale może nie maja śniegu jak u nas, czyli i tak się bardziej opłaca tam mieszkać. Nie komentuje trzęsień ziemi.

  • 16-11-2016

    W południowych Włoszech jest ciepło teraz ale tak w granicach 14-19 stopni, czyli nie upalnie.

  • 28-09-2016

    Mam taka cichą nadzieję że jak polecimy w październiku to jeszcze skorzystamy z ostatnich promieni tego lata, południe Włoch chyba długo jest ciepłe.

  • 16-08-2016

    Dobra opcja na urlop po wakacjach, Sycylia jest długo ciepłym miejscem.

  • 12-08-2016

    Cagliari lata zimą, bezpośrednio Ryanairem z Krakowa. Rozkład już aktualny, więc zanim napiszesz sprawdź.

  • 28-06-2016

    Szkoda że w zimie Ryanair nie lata do Cagliari. Jak wtedy można się tam dostać?

  • 13-06-2016

    W listopadzie zaczyna się sezon zimowy i wtedy większość kierunków "wakacyjnych" jest zamrażana na okres śniegów i wznawiana ponownie w okresie letnim.

  • 17-05-2016

    Czy w listopadzie nie będzie już lotów do Cagliari? Czy jeszcze nie ma rozkładów?

  • 05-04-2016

    Zawsze miałem przekonanie że w ostatniej chwili można kupić najtańsze bilety, bo wpadają same promocje, ale to jednak mylna wiedza. Okazuje sie że w ostatniej chwili to zostają juz najdroższe bilety. Dziwna zależność.

  • 02-02-2016

    Ale przynajmniej już można kupować bilety na kwiecień/maj. Im dłużej będziecie zwlekać tym gorsze ceny zostaną na samym końcu.

  • 11-01-2016

    JA POLECIAŁBYM JAK NIC W STYCZNIU, ALE NIESTETY ZMUSZONY BYŁEM JECHAĆ SAMOCHODEM NIE WSPOMNĘ JAK DŁUGO. NO BYLE DO KWIETNIA.

  • 20-11-2015

    Oj wychodzi na to że Cagliari tylko w lecie można odwiedzać, w zimie zastój, nie ma lotów, szkoda bo na pewno ktoś chętnie skorzystałby z oferty ryanaira.

  • 21-10-2015

    Właśnie wróciłam z Sycylii jakiś miesiąc temu, cudne wakacje, polecam wszystkim niezdecydowanym.

  • 29-07-2015

    Włochy od zawsze miały wzięcie. Ja jestem zakochana w Italii, w każdej części włoskiego świata.

  • 26-02-2015

    SYCYLIA TO NAJLEPSZE MIEJSCE NA WAKACYJNA PODRÓŻ. TERAZ KIEDY BALICE MAJĄ TAKI KIERUNEK MYŚLĘ ŻE LOTNISKO BĘDZIE MIAŁO ZWIĘKSZONY PRZEPŁYW PASAŻERÓW.

  • 18-02-2015

    Ten lot rusza od kwietnia więc jeszcze chwilę poczekamy ale jak już ruszy to plaże wszystkie będą nasze. Najcudowniejsze wakacje spędzamy z rodziną we Włoszech.

  • 15-09-2014

    Sycylijskie loty pewnie cieszą się zainteresowaniem. Ogólnie polecam włoskie klimaty. Jeżdże samochodem ale mam zamiar wybrac sie samolotem, przynajmniej krótszy czas przelotu.

  • 29-01-2014

    Dlaczego loty do Włoch startują dopiero od kwietnia? To loty sezonowe? Ja potrzebuje dostać się tam pod koniec lutego, więc jakie jest alternatywne lotnisko niedaleko Cagliari na które są loty?

  • 19-09-2013

    fajnie ze tanie linie wprowadzają nowe kierunki- bardziej takie wakacyjne ale w dobrej cenie

  • 27-03-2013

    od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem lotu do Włoch na wakacje a jak zobaczyłam taką cene to sie już nie zastanawiam :)

  • 07-03-2013

    Włoskie klimaty to najlepszy spędzony czas dlatego loty z Krakowa do Cagliari cenię szczególnie, jeśli ktoś nie ma pomysłu na wakacje polecam. Loty bezpośrednie, dwa razy w tygodniu. Ceny wakacyjne w sam raz. Do linii Ryanair chyba już większość pasażerów przywykła.

  • 19-10-2012

    Kto raz skorzystał to napewno jeszcze raz będzie chciał lecieć

  • 19-09-2012

    Bardzo fajne połączenie za przystępną cene.

  • 03-07-2012

    Lot tanimi liniami Ryanair Kraków - Cagliari punktualnie i bez żadnych problemów.

  • 17-05-2012

    Tylko linie Ryanair latają bezpośrednio do Cagliari?

  • 11-05-2012

    Niezły lot cenowo, linie ok, obsługa Ryanaira całkiem całkiem, można się porwać na zakup, raczej na "każdą kieszeń". Polecam

  • 17-04-2012

    Fajne połączenie , nie wiedziałem że są tam połaczenia tanimi liniami, idealne miejsce na wakacje -polecam

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena