Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Loty z Krakowa do Piza od 97.00 PLN
Wylot z:
Kraków, PolskaPL
Kierunek podróży:
Piza, WłochyIT

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

Pisa Galileo Galilei (PSA)

Termin objęty promocją:

2017-01-172017-09-01

Promocja aktualna:

do 2017-02-28

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Kraków - Piza, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Pisa Galileo Galilei linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie linie Ryanair proponują loty z Krakowa do Pizy w sezonie letnim realizowane są do 28 października, w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wylot z Krakowa w poniedziałki o godz 20:50, lądowanie w Pizie o godz 22:50, loty w piątki w godzinach 17:00-19:00. Loty powrotne z Pizy dwa razy w tygodniu (poniedziałki 18:25-20:25, piątki 14:35-16:35). Cena wraz z opłatami lotniskowymi i podatkami. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Piza
Lot Okres podróży Linia Cena
Warszawa - Piza

2017-03-27

2017-10-28

Ryanair 149.00 PLN
Gdańsk - Piza

2017-02-03

2017-08-31

Ryanair 109.00 PLN
Tanie loty z Krakowa do Włoch
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Krakowa do Wenecji

2017-02-03

2017-06-30

Ryanair 145.00 PLN
Loty z Krakowa do Neapol

2017-02-01

2017-07-01

Ryanair 155.00 PLN
Loty z Krakowa do Wenecji

2017-03-25

2017-09-30

Ryanair 149.00 PLN
Loty z Krakowa do Pescara

2017-03-30

2017-10-20

Ryanair 89.00 PLN
Loty z Krakowa do Lamezia Terme

2017-03-30

2017-09-30

Ryanair 127.00 PLN
Loty z Krakowa do Bolonii

2017-02-02

2017-09-01

Ryanair 69.00 PLN
Loty z Krakowa do Trapani

2017-03-27

2017-10-30

Ryanair 111.00 PLN
Loty z Krakowa do Cagliari

2017-02-01

2017-06-30

Ryanair 116.00 PLN
Loty z Krakowa do Rzymu

2017-01-19

2017-08-31

Ryanair 89.00 PLN
Loty z Krakowa do Mediolanu

2017-01-17

2017-07-01

Ryanair 89.00 PLN
Informacje o lotach Kraków - Piza. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-02-09 znaleziono 7 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Piza (PSA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka
2017-03-31 07:00 Kraków (KRK)
2017-03-31 13:30 Piza (PSA)
1
LH 1627
2017-03-31 07:00 Kraków (KRK)
2017-03-31 08:15 Monachium (MUC)
LH
2
LH 1950
2017-03-31 12:10 Monachium (MUC)
2017-03-31 13:30 Piza (PSA)
LH
LH
Przyloty
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka
2017-04-07 14:05 Piza (PSA)
2017-04-08 01:05 Kraków (KRK)
1
LH 1951
2017-04-07 14:05 Piza (PSA)
2017-04-07 15:25 Monachium (MUC)
LH
2
LH 1626
2017-04-07 22:50 Monachium (MUC)
2017-04-08 00:05 Kraków (KRK)
LH
Lot 1
Cena : 3099
LH
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 7932
2017-03-31 18:00 Kraków (KRK)
2017-03-31 20:00 Piza (PSA)
LH
Przyloty
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 7931
2017-04-07 15:35 Piza (PSA)
2017-04-07 18:35 Kraków (KRK)
Lot 2
Cena : 447
LH
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 7932
2017-03-31 18:00 Kraków (KRK)
2017-03-31 20:00 Piza (PSA)
LH
Przyloty
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka
2017-04-07 17:00 Piza (PSA)
2017-04-08 00:30 Kraków (KRK)
1
KL 2656
2017-04-07 17:00 Piza (PSA)
2017-04-07 19:10 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1997
2017-04-07 21:35 Amsterdam (AMS)
2017-04-07 23:30 Kraków (KRK)
KL
Lot 3
Cena : 1075
KL
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 7932
2017-03-31 18:00 Kraków (KRK)
2017-03-31 20:00 Piza (PSA)
KL
Przyloty
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka
2017-04-07 07:40 Piza (PSA)
2017-04-07 18:25 Kraków (KRK)
1
FR 585
2017-04-07 07:40 Piza (PSA)
2017-04-07 09:05 Londyn (STN)
FR
2
FR 2434
2017-04-07 14:00 Londyn (STN)
2017-04-07 17:25 Kraków (KRK)
FR
Lot 4
Cena : 981
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 35m / 1 przesiadka
2017-03-31 08:25 Kraków (KRK)
2017-03-31 19:00 Piza (PSA)
1
FR 2433
2017-03-31 08:25 Kraków (KRK)
2017-03-31 10:00 Londyn (STN)
FR
2
FR 586
2017-03-31 15:45 Londyn (STN)
2017-03-31 19:00 Piza (PSA)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 7931
2017-04-07 15:35 Piza (PSA)
2017-04-07 18:35 Kraków (KRK)
Lot 5
Cena : 648
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 14h 10m / 1 przesiadka
2017-03-31 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-01 13:00 Piza (PSA)
1
FR 2437
2017-03-31 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-01 00:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 584
2017-04-01 09:45 Londyn (STN)
2017-04-01 13:00 Piza (PSA)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 7931
2017-04-07 15:35 Piza (PSA)
2017-04-07 18:35 Kraków (KRK)
Lot 6
Cena : 945
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka
2017-03-31 14:20 Kraków (KRK)
2017-03-31 21:55 Piza (PSA)
1
U2 8512
2017-03-31 14:20 Kraków (KRK)
2017-03-31 16:00 Londyn (LGW)
U2
2
U2 8237
2017-03-31 18:45 Londyn (LGW)
2017-03-31 21:55 Piza (PSA)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: 20h 0m / 1 przesiadka
2017-04-07 22:30 Piza (PSA)
2017-04-08 19:30 Kraków (KRK)
1
U2 8238
2017-04-07 22:30 Piza (PSA)
2017-04-07 23:45 Londyn (LGW)
U2
2
U2 8511
2017-04-08 15:00 Londyn (LGW)
2017-04-08 18:30 Kraków (KRK)
U2
Lot 7
Cena : 2116

Komentarze

Loty z Krakowa do Piza

Liczba ocen: 9

~ MONIA 2012-06-19

Kto tak jak ja kocha Italie i jeszcze nie był w Pizie koniecznie musi skorzystac z tego połaczenia Ryanair, naprawde warto za taka cene

~ JEZYK 2012-06-25

PIEKNE MIASTO, FAJNE KLIMATY SUPER ZE JEST TAKIE BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIE Z K RAKOWA

~ Flakon 2012-11-13

Widziałem Krzywą Wieżę :)

~ jagna 2014-10-16

Zastanawiam się nad kupnem biletów już na sierpień 2015, bo są dość niskie ceny, czy to nie za wcześnie???? Czy istnieje jeszcze możliwość spadku cenna bardziej promocyjne???

~ Lilka 2015-11-27

Im wcześniej kupujecie bilety tym większe prawdopodobieństwo znalezienia czegoś naprawdę taniego, pół roku przed jest nawet dobrą datą. Z doświadczenia zauważyłam że tak jest.

~ Cecylia 2016-04-13

Nigdy nie byłam w Pizie ale jak każdy wiem że główna jej atrakcją jest KRZYWA WIEŻA. Przeglądam jakie macie ceny, nie tylko do Włoch ale i na innych kierunkach. Spor tego.

~ Barburka 2016-08-09

Koniecznie się wybierzcie, miejsce cudowne, lot przyjemny i w dobrych kwotach można nabyć bilety.

~ Ernest 2016-11-25

Podróże zawsze były moim nr 1 tylko wiadomo KASA a raczej jej brak sprawia pewne ograniczenia ale oszczędzam na wszystkim innym i latam - teraz w kolejce jest Piza, niby nie tak daleko ale myśle ze to bardzo atrakcyjny kierunek

~ JOLA 2016-12-09

ALE MUSISZ CZEKAĆ DO KWIETNIA ŻEBY SIĘ WYBRAĆ DO PIZY.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo