Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-02
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Kraków - Wenecja, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Wenecja Treviso Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Środa, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Wenecji (Treviso). Loty z Krakowa uruchamia irlandzki tani przewoźnik Ryanair w okresie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w środy oraz soboty. Wylot z Krakowa w środę o godz 15:00, przylot do Wenecji o godz 16:35, natomiast w soboty o godz 13:30-15:05. Loty powrotne z Włoch (Wenecja) do Krakowa także 2 razy w tygodniu w środy o godz 21:15-22:50 i soboty o godz 15:30-17:05. Zapraszamy do rezerwacji lotów z Krakowa do słonecznych Włoch online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Wenecja

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Wenecja. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-21 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Wenecja (TSF).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-11-18 16:00 Kraków (KRK) 2017-11-18 17:35 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3850

    2017-11-18 16:00 Kraków (KRK) 2017-11-18 17:35 Venezia (TSF)

Podróż do Venezia

2017-11-25 18:00 Kraków (KRK) 2017-11-25 20:35 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3851

    2017-11-25 18:00 Kraków (KRK) 2017-11-25 19:35 Venezia (TSF)

Cena 183 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-11-18 16:00 Kraków (KRK) 2017-11-18 17:35 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3850

    2017-11-18 16:00 Kraków (KRK) 2017-11-18 17:35 Venezia (TSF)

Podróż do Venezia

2017-11-25 09:45 Kraków (KRK) 2017-11-25 17:25 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 793

    2017-11-25 09:45 Londyn (STN) 2017-11-25 10:55 Venezia (TSF)

  • FR

    1. FR 2434

    2017-11-25 13:05 Kraków (KRK) 2017-11-25 16:25 Londyn (STN)

Cena 363 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-11-18 06:45 Kraków (KRK) 2017-11-18 16:10 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 9h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2433

    2017-11-18 06:45 Kraków (KRK) 2017-11-18 08:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 794

    2017-11-18 13:10 Londyn (STN) 2017-11-18 16:10 Venezia (TSF)

Podróż do Venezia

2017-11-25 18:00 Kraków (KRK) 2017-11-25 20:35 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3851

    2017-11-25 18:00 Kraków (KRK) 2017-11-25 19:35 Venezia (TSF)

Cena 337 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-11-18 21:45 Kraków (KRK) 2017-11-19 09:20 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 11h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2017-11-18 21:45 Kraków (KRK) 2017-11-18 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 792

    2017-11-19 06:20 Londyn (STN) 2017-11-19 09:20 Venezia (TSF)

Podróż do Venezia

2017-11-25 18:00 Kraków (KRK) 2017-11-25 20:35 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3851

    2017-11-25 18:00 Kraków (KRK) 2017-11-25 19:35 Venezia (TSF)

Cena 337 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-11-18 18:50 Kraków (KRK) 2017-11-19 07:50 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4046

    2017-11-18 18:50 Kraków (KRK) 2017-11-18 20:50 Napoli (NAP)

  • FR

    1. FR 6828

    2017-11-19 06:30 Napoli (NAP) 2017-11-19 07:50 Venezia (TSF)

Podróż do Venezia

2017-11-25 18:00 Kraków (KRK) 2017-11-25 20:35 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3851

    2017-11-25 18:00 Kraków (KRK) 2017-11-25 19:35 Venezia (TSF)

Cena 276 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-11-18 16:00 Kraków (KRK) 2017-11-18 17:35 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3850

    2017-11-18 16:00 Kraków (KRK) 2017-11-18 17:35 Venezia (TSF)

Podróż do Venezia

2017-11-25 22:10 Kraków (KRK) 2017-11-26 12:55 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 799

    2017-11-25 22:10 Londyn (STN) 2017-11-25 23:20 Venezia (TSF)

  • FR

    1. FR 2432

    2017-11-26 08:35 Kraków (KRK) 2017-11-26 11:55 Londyn (STN)

Cena 384 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-11-18 18:50 Kraków (KRK) 2017-11-19 07:50 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4046

    2017-11-18 18:50 Kraków (KRK) 2017-11-18 20:50 Napoli (NAP)

  • FR

    1. FR 6828

    2017-11-19 06:30 Napoli (NAP) 2017-11-19 07:50 Venezia (TSF)

Podróż do Venezia

2017-11-25 09:45 Kraków (KRK) 2017-11-25 17:25 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 793

    2017-11-25 09:45 Londyn (STN) 2017-11-25 10:55 Venezia (TSF)

  • FR

    1. FR 2434

    2017-11-25 13:05 Kraków (KRK) 2017-11-25 16:25 Londyn (STN)

Cena 455 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-11-18 13:05 Kraków (KRK) 2017-11-19 15:25 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 26h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2427

    2017-11-18 13:05 Kraków (KRK) 2017-11-18 14:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • FR

    1. FR 2416

    2017-11-19 14:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-11-19 15:25 Venezia (TSF)

Podróż do Venezia

2017-11-25 18:00 Kraków (KRK) 2017-11-25 20:35 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3851

    2017-11-25 18:00 Kraków (KRK) 2017-11-25 19:35 Venezia (TSF)

Cena 178 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-11-18 13:05 Kraków (KRK) 2017-11-19 15:25 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 26h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2427

    2017-11-18 13:05 Kraków (KRK) 2017-11-18 14:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • FR

    1. FR 2416

    2017-11-19 14:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-11-19 15:25 Venezia (TSF)

Podróż do Venezia

2017-11-25 09:45 Kraków (KRK) 2017-11-25 17:25 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 793

    2017-11-25 09:45 Londyn (STN) 2017-11-25 10:55 Venezia (TSF)

  • FR

    1. FR 2434

    2017-11-25 13:05 Kraków (KRK) 2017-11-25 16:25 Londyn (STN)

Cena 358 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-11-18 13:05 Kraków (KRK) 2017-11-19 15:25 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 26h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2427

    2017-11-18 13:05 Kraków (KRK) 2017-11-18 14:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • FR

    1. FR 2416

    2017-11-19 14:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-11-19 15:25 Venezia (TSF)

Podróż do Venezia

2017-11-25 22:10 Kraków (KRK) 2017-11-26 12:55 Venezia (TSF)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 799

    2017-11-25 22:10 Londyn (STN) 2017-11-25 23:20 Venezia (TSF)

  • FR

    1. FR 2432

    2017-11-26 08:35 Kraków (KRK) 2017-11-26 11:55 Londyn (STN)

Cena 378 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-10-2017

    Ja z chęcią zamieszkałabym we Włoszech. Moje klimaty, wąskie uliczki i przepyszne jedzenie.

  • 06-04-2017

    W Wenecji słabo wyobrażam sobie wakacje ale za to krótki wypad ze zwiedzaniem to owszem, miasto warte zobaczenia

  • 05-04-2017

    Niezapomniane chwile spędziłam w Wenecji, w dodatku zapłaciliśmy bardzo tanio za przelot Ryanairem. Najlepsze wakacje.

  • 31-03-2017

    Zbliża się Prima Aprilis. Skorzystaj z okazji i kup bilet 20% taniej! Magiczna Wenecja? Słoneczny Tel Awiw? Romantyczny Paryż? Zaplanuj podróż po Europie w maju i w czerwcu a wtedy bilety są dużo tańsze.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena