Wylot

Listopad 2022

Listopad
78 zł Grudzień
88 zł Styczeń
114 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
75 zł Grudzień
83 zł Styczeń
111 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-11-14 - 2023-03-25
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Poznań - Wenecja, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Treviso Linie lotnicze Ryanair .

Tanie linie lotnicze Ryanair w sezonie letnim 2022 oferują bezpośrednie loty z Poznania do Wenecji na lotnisko Wenecja-Treviso (TSF) położone 3km na południowy zachód od Treviso i 20 km od Wenecji. Połączenia odbywają się 2 razy w tygodniu w środy oraz niedzielę. Wylot z Poznania w środy realizowane są o godz 07:35, lądowanie w Wenecji o godz 09:15, niedzeielny lot reazlizowany w godz 06:35-08:15. Loty powrotne z Włoch (Wenecja) do Poznania rónież 2 razy w tygodniu, w środę o godz 09:40-11:20, natomiast w nidzeielę o godz 09:00-10:40. Zapraszamy do rezerwacji lotów z Poznania do słonecznych Włoch online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Wenecja

Ile trwa lot Poznań - Wenecja:
1h 40m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Wenecja obecnie mają 663 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Wenecja:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Poznań - Wenecja rezerwowano:
średnio 4 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
78.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
264.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
264.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
264.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Wenecja:
Poznań (POZ) -> Bruksela (CRL) -> Wenecja (TSF)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wenecja - Poznań:
Wenecja (TSF) -> Billund (BLL) -> Poznań (POZ)
Wenecja (TSF) -> Bristol (BRS) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2023).

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tanie Loty z Poznania do Włoch

Oferty lotów z Poznań - Wenecja. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-30 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Wenecja (WENE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 11:55 Poznań (POZ) 2023-01-06 13:35 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7891

    2023-01-06 11:55 Poznań (POZ) 2023-01-06 13:35 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-13 14:00 Poznań (POZ) 2023-01-13 16:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7894

    2023-01-13 14:00 Wenecja (TSF) 2023-01-13 15:40 Poznań (POZ)

Cena 180 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7891

    2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-16 19:50 Poznań (POZ) 2023-01-16 22:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7894

    2023-01-16 19:50 Wenecja (TSF) 2023-01-16 21:30 Poznań (POZ)

Cena 156 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7891

    2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-13 14:00 Poznań (POZ) 2023-01-13 16:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7894

    2023-01-13 14:00 Wenecja (TSF) 2023-01-13 15:40 Poznań (POZ)

Cena 130 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7891

    2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-13 14:00 Poznań (POZ) 2023-01-13 16:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7894

    2023-01-13 14:00 Wenecja (TSF) 2023-01-13 15:40 Poznań (POZ)

Cena 130 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7891

    2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-16 19:50 Poznań (POZ) 2023-01-16 22:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7894

    2023-01-16 19:50 Wenecja (TSF) 2023-01-16 21:30 Poznań (POZ)

Cena 156 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 11:55 Poznań (POZ) 2023-01-06 13:35 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7891

    2023-01-06 11:55 Poznań (POZ) 2023-01-06 13:35 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-13 14:00 Poznań (POZ) 2023-01-13 16:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7894

    2023-01-13 14:00 Wenecja (TSF) 2023-01-13 15:40 Poznań (POZ)

Cena 180 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7891

    2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-14 12:30 Poznań (POZ) 2023-01-14 19:45 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR895

    2023-01-14 12:30 Wenecja (TSF) 2023-01-14 14:30 Billund (BLL)

  • FR

    FR3727

    2023-01-14 17:30 Billund (BLL) 2023-01-14 18:45 Poznań (POZ)

Cena 192 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 11:55 Poznań (POZ) 2023-01-06 13:35 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7891

    2023-01-06 11:55 Poznań (POZ) 2023-01-06 13:35 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-16 19:50 Poznań (POZ) 2023-01-16 22:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7894

    2023-01-16 19:50 Wenecja (TSF) 2023-01-16 21:30 Poznań (POZ)

Cena 206 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7891

    2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-17 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-17 14:45 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR895

    2023-01-17 07:35 Wenecja (TSF) 2023-01-17 09:35 Billund (BLL)

  • FR

    FR3727

    2023-01-17 12:30 Billund (BLL) 2023-01-17 13:45 Poznań (POZ)

Cena 219 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Poznań

2023-01-10 08:30 Poznań (POZ) 2023-01-10 20:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5000

    2023-01-10 08:30 Poznań (POZ) 2023-01-10 10:15 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR4938

    2023-01-10 19:05 Bruksela (CRL) 2023-01-10 20:40 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-13 14:00 Poznań (POZ) 2023-01-13 16:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7894

    2023-01-13 14:00 Wenecja (TSF) 2023-01-13 15:40 Poznań (POZ)

Cena 230 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 11:55 Poznań (POZ) 2023-01-06 13:35 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7891

    2023-01-06 11:55 Poznań (POZ) 2023-01-06 13:35 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-14 12:30 Poznań (POZ) 2023-01-14 19:45 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR895

    2023-01-14 12:30 Wenecja (TSF) 2023-01-14 14:30 Billund (BLL)

  • FR

    FR3727

    2023-01-14 17:30 Billund (BLL) 2023-01-14 18:45 Poznań (POZ)

Cena 244 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7891

    2023-01-09 17:45 Poznań (POZ) 2023-01-09 19:25 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-16 10:55 Poznań (POZ) 2023-01-16 21:45 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8241

    2023-01-16 10:55 Wenecja (TSF) 2023-01-16 12:20 Bristol (BRS)

  • FR

    FR7949

    2023-01-16 17:40 Bristol (BRS) 2023-01-16 20:45 Poznań (POZ)

Cena 248 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2023-01-10 08:30 Poznań (POZ) 2023-01-10 20:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5000

    2023-01-10 08:30 Poznań (POZ) 2023-01-10 10:15 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR4938

    2023-01-10 19:05 Bruksela (CRL) 2023-01-10 20:40 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2023-01-16 19:50 Poznań (POZ) 2023-01-16 22:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7894

    2023-01-16 19:50 Wenecja (TSF) 2023-01-16 21:30 Poznań (POZ)

Cena 260 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 15-07-2022

    Fajne że loty są dwa razy w tygodniu, bo jak dla mnie Wenecja jest idealna tak na krótki wypad, ale na pewno warto zoabczyć

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena