Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Loty z Poznania do Mediolanu od 159.00 PLN
Wylot z:
Poznań, PolskaPL
Kierunek podróży:
Mediolan, WłochyIT

Lotnisko wylotu:

Poznań Ławica (POZ)

Lotnisko przylotu:

Bergamo Orio al Serio (MIL)

Termin objęty promocją:

2017-03-022017-09-01

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Poznań - Mediolan, Wylot lotnisko: Poznań Ławica - Poznań, Przylot lotnisko Bergamo Orio al Serio linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Poznania do Mediolanu liniami Wizzair. W sezonie jesienno-zimowym tani przewoźnik udostępnia loty z Poznania dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wylot z Poznania o godz 18:50, lądowanie w Mediolanie o godz 20:25. Loty powrotne z Mediolanu także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 20:55 lądowanie w Poznaniu o godz 22:40. W sezonie letnim 2017 połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych do Mediolanu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Mediolan
Lot Okres podróży Linia Cena
Gdańsk - Mediolan

2017-03-01

2017-10-14

Wizzair 99.00 PLN
Katowice - Mediolan

2017-03-02

2017-09-30

Wizzair 99.00 PLN
Warszawa - Mediolan

2017-03-03

2017-09-01

Wizzair 99.00 PLN
Warszawa - Mediolan

2017-03-03

2017-08-31

Wizzair 99.00 PLN
Kraków - Mediolan

2017-03-01

2017-09-30

Wizzair 99.00 PLN
Wrocław - Mediolan

2017-03-03

2017-09-30

Wizzair 89.00 PLN
Tanie loty z Poznania do Włoch
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Poznania do Rzymu

2017-03-01

2017-09-30

Wizzair 96.00 PLN
Informacje o lotach Poznań - Mediolan. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-16 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Mediolan (MIL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 0m / 1 przesiadka
2017-05-08 15:55 Poznań (POZ)
2017-05-08 19:55 Mediolan (MXP)
1
LO 3944
2017-05-08 15:55 Poznań (POZ)
2017-05-08 16:50 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 319
2017-05-08 17:45 Warszawa (WAW)
2017-05-08 19:55 Mediolan (MXP)
LO
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Mediolan (MXP)
Poznań (POZ)
Lot 1
Cena : 813
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka
2017-05-08 09:55 Poznań (POZ)
2017-05-08 19:55 Mediolan (MXP)
1
LO 3958
2017-05-08 09:55 Poznań (POZ)
2017-05-08 10:50 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 319
2017-05-08 17:45 Warszawa (WAW)
2017-05-08 19:55 Mediolan (MXP)
LO
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Mediolan (MXP)
Poznań (POZ)
Lot 2
Cena : 689
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 21h 5m / 1 przesiadka
2017-05-08 14:35 Poznań (POZ)
2017-05-09 11:40 Mediolan (LIN)
1
FR 1975
2017-05-08 14:35 Poznań (POZ)
2017-05-08 16:10 Dublin (DUB)
FR
2
EI 432
2017-05-09 08:00 Dublin (DUB)
2017-05-09 11:40 Mediolan (LIN)
EI
EI
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Mediolan (LIN)
Poznań (POZ)
Lot 3
Cena : 818
EI
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka
2017-05-08 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-08 22:20 Mediolan (MXP)
1
FR 2337
2017-05-08 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-08 16:55 Londyn (STN)
FR
2
FR 8736
2017-05-08 19:20 Londyn (STN)
2017-05-08 22:20 Mediolan (MXP)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Mediolan (MXP)
Poznań (POZ)
Lot 4
Cena : 481
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 15m / 1 przesiadka
2017-05-08 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-09 00:05 Mediolan (BGY)
1
FR 2337
2017-05-08 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-08 16:55 Londyn (STN)
FR
2
FR 4198
2017-05-08 21:05 Londyn (STN)
2017-05-09 00:05 Mediolan (BGY)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Mediolan (BGY)
Poznań (POZ)
Lot 5
Cena : 471
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 20h 15m / 1 przesiadka
2017-05-08 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-09 12:05 Mediolan (BGY)
1
FR 2337
2017-05-08 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-08 16:55 Londyn (STN)
FR
2
FR 4192
2017-05-09 09:05 Londyn (STN)
2017-05-09 12:05 Mediolan (BGY)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Mediolan (BGY)
Poznań (POZ)
Lot 6
Cena : 354
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 20h 50m / 1 przesiadka
2017-05-08 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-09 12:40 Mediolan (MXP)
1
FR 2337
2017-05-08 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-08 16:55 Londyn (STN)
FR
2
FR 8729
2017-05-09 09:45 Londyn (STN)
2017-05-09 12:40 Mediolan (MXP)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Mediolan (MXP)
Poznań (POZ)
Lot 7
Cena : 339
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka
2017-05-08 07:35 Poznań (POZ)
2017-05-08 23:30 Mediolan (BGY)
1
W6 1925
2017-05-08 07:35 Poznań (POZ)
2017-05-08 09:20 Eindhoven (EIN)
W6
2
FR 4536
2017-05-08 21:50 Eindhoven (EIN)
2017-05-08 23:30 Mediolan (BGY)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Mediolan (BGY)
Poznań (POZ)
Lot 8
Cena : 330
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 26h 45m / 1 przesiadka
2017-05-08 07:30 Poznań (POZ)
2017-05-09 10:15 Mediolan (MXP)
1
W6 1901
2017-05-08 07:30 Poznań (POZ)
2017-05-08 08:40 Londyn (LTN)
W6
2
U2 2283
2017-05-09 07:10 Londyn (LTN)
2017-05-09 10:15 Mediolan (MXP)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Mediolan (MXP)
Poznań (POZ)
Lot 9
Cena : 427
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 28h 0m / 1 przesiadka
2017-05-08 11:50 Poznań (POZ)
2017-05-09 15:50 Mediolan (LIN)
1
FR 5226
2017-05-08 11:50 Poznań (POZ)
2017-05-08 14:45 Malta (MLA)
FR
2
KM 624
2017-05-09 13:55 Malta (MLA)
2017-05-09 15:50 Mediolan (LIN)
KM
KM
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Mediolan (LIN)
Poznań (POZ)
Lot 10
Cena : 523

Komentarze

Loty z Poznania do Mediolanu

Liczba ocen: 26

~ MEGAN 2015-02-16

BARDZO TANIO DO BEAUVAIS, A CZY KTOŚ MI ZNAJDZIE TAK TANIO NA CHARLES DE GAULLE? W DODATKU Z POZNANIA.

~ Tymonek 2015-04-02

Ale chyba połączenie o które pytasz jest do Paryża, a piszesz pod Mediolanem czyli zupełnie inny kierunek. Apropo Wizzaira bardzo niskie ma ceny co mnie już cieszy. Wesołego Alleluja !!!

~ Przemyslaw 2015-05-04

Przeczytałem że w rankingu najgorszych lotnisk europejskich - tak twierdzą pasażerowie - lotnisko Mediolan Orio al Serio zajmuje 4 miejsce: "...Port lotniczy położony jest ok. 50 km od centrum miasta. Jak czytamy, sam terminal jest niezwykle mały i niewystarczający dla wszystkich oczekujących na swój lot. Brakuje nie tylko miejsca do siedzenia, ale również Internetu i gniazdek elektrycznych..."

~ Andrus 2015-12-30

Śmieszą mnie te rankingi. Ile osób wypowiada się na temat w tym przypadku lotniska w Mediolanie-Bergamo? 30, 40, a może tysiąc? Nie sądzę że to adekwatna ilość osób i właśnie na tej podstawie ktoś robi rankingi. Nie wierzę w takie ankiety. Najważniejsze są nasze osobiste odczucia

~ Nikola 2016-01-06

Ja bardzo miło wspominam pobyt w Mediolanie, ale nawet nie zwróciłem uwagi na lotnisko bo tak byłem zaaferowany faktem że jestem we Włoszech że wszystko mi się podobało. To była niesamowita przygoda.

~ Roza 2016-03-21

Myślicie że cena 98zł w dwie strony do Mediolanu to dobra okazja??? Znalazłam połączenie 0d 28 maja do 7 czerwca w takiej kwocie. Chyba nie ma sensu opuścić takiej okazji.

~ Fiodor 2016-04-04

A Ty ~Roza uważasz że 98 zł w dwie strony to nie jest dobra cena? To bez komentarza.

~ Jacek 2016-05-05

Nie wiem na jak niskie ceny jesteście nastawieni w biletach lotniczych, ale nie spotkałem tańszych biletów nawet autokarem do Włoch, więc to bardzo dobra okazja, ale pewnie "była" bo takie ceny sa w mgnieniu oka wykupowane przez interesantów.

~ Madlin 2016-05-25

Wizzair ciągle tutaj utrzymuje ceny promocyjne do Mediolanu.

~ Olka 2016-06-16

Mediolan ma siłę - magia i pełen luz.

~ Irina 2016-06-29

Koniecznie odwiedźcie Mediolan, zakochacie się od pierwszego wejrzenia. Miasto boskie.

~ kaska 2016-07-06

Kupujcie loty dużo wcześniej a wyjdzie Wam to bardzo tanio. Najlepiej tanimi liniami.

~ Mila 2016-07-20

Na 30 lipca - 79pln z Poznania tym razem promo do Mediolanu.

~ Klaudia 2016-08-04

Faktycznie, ceny bardzo zachęcające, no to rozumiem. Mediolan zwiedzić i nie przekroczyć 100pln za lot to chyba nie lada wyczyn. Okazuje się że całkiem normalne.

~ Woseba 2016-08-09

Wizzair zachęca wszystkich do kupowania tanich lotów. Bardzo chętnie go wybieram jak mam lecieć to tylko z nim.

~ STENKA 2016-08-30

WIZZAIR MA NISKIE CENY Z POZNANIA DO MEDIOLANU. TRZEBA KORZYSTAĆ PÓKI TAKA OKAZJA. NIE CZEKAM NIGDY JAK WIDZĘ TAK TANIE LOTY. ZATEM ATAKUJEMY MEDIOLAN.

~ Baska 2016-09-21

Ceny do Mediolanu ciągle niskie, nie ma co się stresować że promocja tylko na chwilkę. Jak nic zdążycie kupić tanio.

~ Klara 2016-10-06

Wizzair zawsze tanio wycenia swoje loty, ale dopłata do bagażu bywa nieprzyjemna.

~ Meg 2016-10-07

Ile razy dałam się na to nabrać na początku tanio, a jak przyjdzie co do czego to ....choć uczciwie trzeba przyznać że nawet jak całośc opłacisz to nie wychodzi tak dużo

~ Igi 2016-11-22

Teraz ceny sa bardzo dobre, nawet doliczając bagaż nie wychodzi drogo.

~ Celka 2016-12-09

Wizzair zawsze jest w dobrej cenie przynajmniej jeśli o Mediolan chodzi , ale bagaż to czasem więcj wychodzi niż bilet

~ Sarenza 2016-12-13

Rozwiązanie na to jest proste, w podróż wybierajcie się bez bagażu. Taki dowcip. Można się wybrać bez co Wam szkodzi.

~ Gustek 2016-12-21

Ceny bagażu na Wizzaira są teraz dobre, tym bardziej że zamiast dużego bagażu 10kg lepiej opłaca się kupić rejestrowany 23kg. Podobne ceny.

~ Narwany 2016-12-29

Ceny bagażu akurat się nie zmieniają w przeciwieństwie do cen biletów. Najpierw zatem kupcie bilet i od razu bagaż albo później na spokojnie możecie zdecydować o bagażach.

~ Popka 2017-02-09

Tak fajnie się latało i teraz przerwa. Mediolan zostaje zamrożony w lecie.

~ Bulinka 2017-02-15

A ja zebrałam małą grupkę chętnych odwiedzić Mediolan, to teraz autokarem pojedziemy? Kiedy rusza ta trasa ponownie?

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo