Wylot

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
149 zł Styczeń
149 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
149 zł Styczeń
149 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2023-01-14 - 2023-10-29
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Poznań - Werona, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Valerio Catullo Villafranca Linie lotnicze Wizzair .

Tanie linie Wizzair oferuja nowe, bezpośrednie loty z Poznania do Werony na lotnisko Werona Vihafranca (VRN) położone 12km na południowy zachód od centrum miasta. Połączenia od 14 stycznia 2023 odbywają się raz w tygodniu w soboty. Wyloty z Poznania realizowane są o godz 15:05, lądowanie w Weronie o godz 16:55. Lot trwa 01h50min. Powrotne loty z Werony do Poznania także raz w tygodniu (soboty) w godzinach popołudniowych o 12:45-14:30. Zarezerwuj promocyjne loty do włoskiej Werony online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Werona

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Werona obecnie mają 555 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Werona:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Poznań - Werona rezerwowano:
średnio 46 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
149.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
298.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
298.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
261.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Werona:
Poznań (POZ) -> Londyn (STN) -> Werona (VRN)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Werona - Poznań:
Werona (VRN) -> Londyn (LGW) -> Poznań (POZ)
Werona (VRN) -> Londyn (STN) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Styczeń (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Werona z Warszawy (149.00zł), Krakowa (99.00zł taniej o 34%), Gdańska (149.00zł)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Werona

Tanie Loty z Poznania do Włoch

Oferty lotów z Poznań - Werona. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-28 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Werona (VRN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 2 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 22:00 Poznań (POZ) 2023-01-10 09:45 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8325

    2023-01-09 22:00 Poznań (POZ) 2023-01-09 23:10 Londyn (STN)

  • W9

    W95763

    2023-01-10 06:55 Londyn (LGW) 2023-01-10 09:45 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2023-01-12 10:30 Poznań (POZ) 2023-01-12 22:35 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W95764

    2023-01-12 10:30 Werona (VRN) 2023-01-12 11:25 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1750

    2023-01-12 18:40 Londyn (STN) 2023-01-12 21:35 Poznań (POZ)

Cena 298 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 22:00 Poznań (POZ) 2023-01-10 09:45 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8325

    2023-01-09 22:00 Poznań (POZ) 2023-01-09 23:10 Londyn (STN)

  • W9

    W95763

    2023-01-10 06:55 Londyn (LGW) 2023-01-10 09:45 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2023-01-13 14:35 Poznań (POZ) 2023-01-13 22:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2339

    2023-01-13 14:35 Werona (VRN) 2023-01-13 15:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR8320

    2023-01-13 18:45 Londyn (STN) 2023-01-13 21:40 Poznań (POZ)

Cena 299 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 22:00 Poznań (POZ) 2023-01-10 09:45 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8325

    2023-01-09 22:00 Poznań (POZ) 2023-01-09 23:10 Londyn (STN)

  • W9

    W95763

    2023-01-10 06:55 Londyn (LGW) 2023-01-10 09:45 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2023-01-14 10:25 Poznań (POZ) 2023-01-14 22:45 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W95764

    2023-01-14 10:25 Werona (VRN) 2023-01-14 11:20 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1750

    2023-01-14 18:50 Londyn (STN) 2023-01-14 21:45 Poznań (POZ)

Cena 313 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Poznań

2023-01-11 20:40 Poznań (POZ) 2023-01-12 09:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1751

    2023-01-11 20:40 Poznań (POZ) 2023-01-11 21:50 Londyn (STN)

  • W9

    W95763

    2023-01-12 06:50 Londyn (LGW) 2023-01-12 09:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2023-01-14 10:25 Poznań (POZ) 2023-01-14 22:45 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W95764

    2023-01-14 10:25 Werona (VRN) 2023-01-14 11:20 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1750

    2023-01-14 18:50 Londyn (STN) 2023-01-14 21:45 Poznań (POZ)

Cena 326 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Poznań

2023-01-11 20:40 Poznań (POZ) 2023-01-12 09:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1751

    2023-01-11 20:40 Poznań (POZ) 2023-01-11 21:50 Londyn (STN)

  • W9

    W95763

    2023-01-12 06:50 Londyn (LGW) 2023-01-12 09:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2023-01-17 10:30 Poznań (POZ) 2023-01-17 22:05 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 10h 35m / 1 przesiadka

  • W9

    W95764

    2023-01-17 10:30 Werona (VRN) 2023-01-17 11:25 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1750

    2023-01-17 18:10 Londyn (STN) 2023-01-17 21:05 Poznań (POZ)

Cena 340 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 22:05 Poznań (POZ) 2023-01-07 08:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 10h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8325

    2023-01-06 22:05 Poznań (POZ) 2023-01-06 23:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR2338

    2023-01-07 05:45 Londyn (STN) 2023-01-07 08:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2023-01-13 14:35 Poznań (POZ) 2023-01-13 22:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2339

    2023-01-13 14:35 Werona (VRN) 2023-01-13 15:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR8320

    2023-01-13 18:45 Londyn (STN) 2023-01-13 21:40 Poznań (POZ)

Cena 471 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-06 14:10 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1751

    2023-01-06 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-06 08:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2338

    2023-01-06 11:15 Londyn (STN) 2023-01-06 14:10 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2023-01-14 09:05 Poznań (POZ) 2023-01-14 22:45 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2339

    2023-01-14 09:05 Werona (VRN) 2023-01-14 10:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR1750

    2023-01-14 18:50 Londyn (STN) 2023-01-14 21:45 Poznań (POZ)

Cena 569 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-06 14:10 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1751

    2023-01-06 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-06 08:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2338

    2023-01-06 11:15 Londyn (STN) 2023-01-06 14:10 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2023-01-13 14:35 Poznań (POZ) 2023-01-13 22:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2339

    2023-01-13 14:35 Werona (VRN) 2023-01-13 15:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR8320

    2023-01-13 18:45 Londyn (STN) 2023-01-13 21:40 Poznań (POZ)

Cena 578 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-06 14:10 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1751

    2023-01-06 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-06 08:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2338

    2023-01-06 11:15 Londyn (STN) 2023-01-06 14:10 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2023-01-12 10:30 Poznań (POZ) 2023-01-12 22:35 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W95764

    2023-01-12 10:30 Werona (VRN) 2023-01-12 11:25 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1750

    2023-01-12 18:40 Londyn (STN) 2023-01-12 21:35 Poznań (POZ)

Cena 587 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-06 14:10 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1751

    2023-01-06 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-06 08:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2338

    2023-01-06 11:15 Londyn (STN) 2023-01-06 14:10 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2023-01-14 10:25 Poznań (POZ) 2023-01-14 22:45 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W95764

    2023-01-14 10:25 Werona (VRN) 2023-01-14 11:20 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1750

    2023-01-14 18:50 Londyn (STN) 2023-01-14 21:45 Poznań (POZ)

Cena 603 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena