Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-12-01 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Warszawa - Werona, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Verona Apt. Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Węgierskie linie Wizzair udostępniają bezpośrednie loty z Warszawy do Werony (VRN). Na trasie Warszawa - Werona rejsy w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 wykonywane są raz w tygodniu w każdą sobotę. Wylot z warszawskiego Okęcia o godz 12:30, lądowanie w Weronie o godz 14:30. Loty powrotne z Werony do Warszawy w soboty o godz 15:30-17:25. Możesz już teraz kupić tani bilet lotniczy 7 dni w tygodniu. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna.

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Werona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-12-07 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Werona (VRN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-01-01 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-02 08:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6945

    2018-01-01 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-01 23:05 Barcelona (BCN)

  • VY

    1. VY 6714

    2018-01-02 06:55 Barcelona (BCN) 2018-01-02 08:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2018-01-08 12:05 Warszawa (WMI) 2018-01-08 19:25 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 1492

    2018-01-08 12:05 Rzym (FCO) 2018-01-08 13:10 Werona (VRN)

  • W6

    1. W6 1442

    2018-01-08 15:50 Warszawa (WAW) 2018-01-08 18:25 Rzym (FCO)

Cena 1207 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-01-01 21:10 Warszawa (WAW) 2018-01-02 08:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 11h 30m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 8845

    2018-01-01 21:10 Warszawa (WAW) 2018-01-02 00:15 Barcelona (BCN)

  • VY

    1. VY 6714

    2018-01-02 06:55 Barcelona (BCN) 2018-01-02 08:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2018-01-08 07:30 Warszawa (WAW) 2018-01-08 19:25 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 1490

    2018-01-08 07:30 Rzym (FCO) 2018-01-08 08:30 Werona (VRN)

  • W6

    1. W6 1442

    2018-01-08 15:50 Warszawa (WAW) 2018-01-08 18:25 Rzym (FCO)

Cena 1195 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-01-01 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-02 08:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6945

    2018-01-01 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-01 23:05 Barcelona (BCN)

  • VY

    1. VY 6714

    2018-01-02 06:55 Barcelona (BCN) 2018-01-02 08:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2018-01-08 07:30 Warszawa (WMI) 2018-01-08 19:25 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 1490

    2018-01-08 07:30 Rzym (FCO) 2018-01-08 08:30 Werona (VRN)

  • W6

    1. W6 1442

    2018-01-08 15:50 Warszawa (WAW) 2018-01-08 18:25 Rzym (FCO)

Cena 1022 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-01-01 13:25 Warszawa (WAW) 2018-01-02 10:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 21h 15m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 491

    2018-01-01 13:25 Warszawa (WAW) 2018-01-01 15:45 Rzym (FCO)

  • AZ

    1. AZ 1489

    2018-01-02 09:40 Rzym (FCO) 2018-01-02 10:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2018-01-08 07:30 Warszawa (WAW) 2018-01-08 13:30 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 5h 0m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 1490

    2018-01-08 07:30 Rzym (FCO) 2018-01-08 08:30 Werona (VRN)

  • AZ

    1. AZ 490

    2018-01-08 10:10 Warszawa (WAW) 2018-01-08 12:30 Rzym (FCO)

Cena 1217 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-01-01 13:25 Warszawa (WAW) 2018-01-01 22:15 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 491

    2018-01-01 13:25 Warszawa (WAW) 2018-01-01 15:45 Rzym (FCO)

  • AZ

    1. AZ 1493

    2018-01-01 21:15 Rzym (FCO) 2018-01-01 22:15 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2018-01-08 12:05 Warszawa (WAW) 2018-01-09 13:30 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 24h 25m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 1492

    2018-01-08 12:05 Rzym (FCO) 2018-01-08 13:10 Werona (VRN)

  • AZ

    1. AZ 490

    2018-01-09 10:10 Warszawa (WAW) 2018-01-09 12:30 Rzym (FCO)

Cena 1332 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-01-01 21:10 Warszawa (WAW) 2018-01-02 08:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 11h 30m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 8845

    2018-01-01 21:10 Warszawa (WAW) 2018-01-02 00:15 Barcelona (BCN)

  • VY

    1. VY 6714

    2018-01-02 06:55 Barcelona (BCN) 2018-01-02 08:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2018-01-08 10:45 Warszawa (WAW) 2018-01-09 12:00 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 24h 15m / 1 przesiadka

  • V7

    1. V7 1602

    2018-01-08 10:45 Bari (BRI) 2018-01-08 12:05 Werona (VRN)

  • W6

    1. W6 1340

    2018-01-09 08:50 Warszawa (WAW) 2018-01-09 11:00 Bari (BRI)

Cena 1313 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-01-01 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-02 08:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6945

    2018-01-01 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-01 23:05 Barcelona (BCN)

  • VY

    1. VY 6714

    2018-01-02 06:55 Barcelona (BCN) 2018-01-02 08:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2018-01-08 10:45 Warszawa (WMI) 2018-01-09 12:00 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 24h 15m / 1 przesiadka

  • V7

    1. V7 1602

    2018-01-08 10:45 Bari (BRI) 2018-01-08 12:05 Werona (VRN)

  • W6

    1. W6 1340

    2018-01-09 08:50 Warszawa (WAW) 2018-01-09 11:00 Bari (BRI)

Cena 1141 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-01-01 13:25 Warszawa (WAW) 2018-01-02 15:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 26h 15m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 491

    2018-01-01 13:25 Warszawa (WAW) 2018-01-01 15:45 Rzym (FCO)

  • AZ

    1. AZ 1487

    2018-01-02 14:40 Rzym (FCO) 2018-01-02 15:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2018-01-08 19:25 Warszawa (WAW) 2018-01-09 13:30 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 17h 5m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 1494

    2018-01-08 19:25 Rzym (FCO) 2018-01-08 20:25 Werona (VRN)

  • AZ

    1. AZ 490

    2018-01-09 10:10 Warszawa (WAW) 2018-01-09 12:30 Rzym (FCO)

Cena 1332 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-01-01 13:25 Warszawa (WAW) 2018-01-02 10:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 21h 15m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 491

    2018-01-01 13:25 Warszawa (WAW) 2018-01-01 15:45 Rzym (FCO)

  • AZ

    1. AZ 1489

    2018-01-02 09:40 Rzym (FCO) 2018-01-02 10:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2018-01-08 12:05 Warszawa (WAW) 2018-01-09 13:30 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 24h 25m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 1492

    2018-01-08 12:05 Rzym (FCO) 2018-01-08 13:10 Werona (VRN)

  • AZ

    1. AZ 490

    2018-01-09 10:10 Warszawa (WAW) 2018-01-09 12:30 Rzym (FCO)

Cena 1217 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-01-01 13:25 Warszawa (WAW) 2018-01-02 15:40 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 26h 15m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 491

    2018-01-01 13:25 Warszawa (WAW) 2018-01-01 15:45 Rzym (FCO)

  • AZ

    1. AZ 1487

    2018-01-02 14:40 Rzym (FCO) 2018-01-02 15:40 Werona (VRN)

Podróż do Werona

2018-01-08 12:05 Warszawa (WAW) 2018-01-09 13:30 Werona (VRN)
Całkowity czas podróży: 24h 25m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 1492

    2018-01-08 12:05 Rzym (FCO) 2018-01-08 13:10 Werona (VRN)

  • AZ

    1. AZ 490

    2018-01-09 10:10 Warszawa (WAW) 2018-01-09 12:30 Rzym (FCO)

Cena 1332 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-11-2017

    Taniej Werony to już nie oświadczysz, bilety dochodzą nawet do tysiaka, to przesada, niespodziewanie tanie linie podniosły ceny i zredukowały znacząco dni lotu do 1 w soboty.

  • 14-02-2016

    Co zaplanowaliście na dzisiaj dla swojej połówki??? Może jakieś tanie loty:) Na pewno byłoby romantycznie. Wszystkiego dobrego w Dniu Św. Walentego dla wszystkich zakochanych.

  • 09-02-2016

    No przydało by się jeszcze jedno połączenie w środku tygodnia, a tak to nie ma zmiłuj się najkrócej na tydzień trzeba lecieć co w przypadku Werony wcale nie jest źle bo to piękne miasto

  • 07-10-2015

    System pokazuje loty raz w tygodniu w soboty od 19 grudnia. To mało kursów na ten kierunek. Nic lepszego nie znalazłem do Werony. Co tak mało linii tam lata, przecież to bardzo popularne miasto.

  • 19-11-2014

    Potrzebuje się dostać do Werony w listopadzie, a tu widzę, że dopiero w styczniu rusza to połączenie. Szkoda, jedyne bezpośrednie jakie znalazlam z Warszawy.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena