Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Lipiec 2018

Powrót

Lipiec 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-07-05 - 2018-10-28
Promocja aktualna: do 2018-07-31

Lot na trasie Warszawa - Piza, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Pisa Galileo Galilei Linie lotnicze Ryanair .

Tanie loty z Warszawy Modlin (WMI) do Pizy. Linie lotnicze Ryanair w okresie letnim 2018 oferują bezpośrednie przeloty do włoskiego miasta Piza dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Loty z Warszawy we wtorki o godz 10:15, lądowanie w Pizie o godz 12:30, natomiast w soboty o godz 19:50-22:05. Loty powrotne z Pizy do Warszawy we wtorki o godz 07:35-09:50, natomiast w soboty o godz 17:10-19:25. Bilety lotnicze do słonecznych Włoch już w sprzedaży. Rezerwacja biletów lotniczych do Piza online oraz telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 21.07.2018
  • 20.07.2018

Pozostałe tanie loty do Piza

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Piza. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-06-30 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Piza (PSA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-08-28 11:15 Warszawa (WMI) 2018-08-28 13:30 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 9946

    2018-08-28 11:15 Warszawa (WMI) 2018-08-28 13:30 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2018-09-04 08:35 Warszawa (WMI) 2018-09-04 11:50 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 9945

    2018-09-04 08:35 Warszawa (WMI) 2018-09-04 10:50 Piza (PSA)

Cena 373 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-08-28 11:15 Warszawa (WMI) 2018-08-28 13:30 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 9946

    2018-08-28 11:15 Warszawa (WMI) 2018-08-28 13:30 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2018-09-04 10:15 Warszawa (WMI) 2018-09-04 17:00 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 5h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 3746

    2018-09-04 10:15 Bruksela (CRL) 2018-09-04 12:05 Piza (PSA)

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-09-04 14:05 Warszawa (WMI) 2018-09-04 16:00 Bruksela (CRL)

Cena 475 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-08-28 11:15 Warszawa (WMI) 2018-08-28 13:30 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 9946

    2018-08-28 11:15 Warszawa (WMI) 2018-08-28 13:30 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2018-09-04 22:35 Warszawa (WMI) 2018-09-05 15:00 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1415

    2018-09-04 22:35 Gdańsk (GDN) 2018-09-05 00:55 Piza (PSA)

  • LO

    1 . LO 3836

    2018-09-05 13:00 Warszawa (WAW) 2018-09-05 14:00 Gdańsk (GDN)

Cena 558 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-08-28 11:15 Warszawa (WMI) 2018-08-28 13:30 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 9946

    2018-08-28 11:15 Warszawa (WMI) 2018-08-28 13:30 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2018-09-04 10:15 Warszawa (WMI) 2018-09-05 01:10 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 3746

    2018-09-04 10:15 Bruksela (CRL) 2018-09-04 12:05 Piza (PSA)

  • W6

    1 . W6 1382

    2018-09-04 22:15 Warszawa (WAW) 2018-09-05 00:10 Bruksela (CRL)

Cena 474 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-08-28 12:10 Warszawa (WAW) 2018-08-29 00:05 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 11h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1505

    2018-08-28 12:10 Warszawa (WAW) 2018-08-28 13:40 Göteborg (GOT)

  • FR

    1 . FR 9488

    2018-08-28 21:30 Göteborg (GOT) 2018-08-29 00:05 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2018-09-04 08:35 Warszawa (WAW) 2018-09-04 11:50 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 9945

    2018-09-04 08:35 Warszawa (WMI) 2018-09-04 10:50 Piza (PSA)

Cena 454 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-08-28 12:10 Warszawa (WAW) 2018-08-29 00:05 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 11h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1505

    2018-08-28 12:10 Warszawa (WAW) 2018-08-28 13:40 Göteborg (GOT)

  • FR

    1 . FR 9488

    2018-08-28 21:30 Göteborg (GOT) 2018-08-29 00:05 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2018-09-04 10:15 Warszawa (WAW) 2018-09-05 01:10 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 3746

    2018-09-04 10:15 Bruksela (CRL) 2018-09-04 12:05 Piza (PSA)

  • W6

    1 . W6 1382

    2018-09-04 22:15 Warszawa (WAW) 2018-09-05 00:10 Bruksela (CRL)

Cena 555 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-08-28 12:10 Warszawa (WAW) 2018-08-29 00:05 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 11h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1505

    2018-08-28 12:10 Warszawa (WAW) 2018-08-28 13:40 Göteborg (GOT)

  • FR

    1 . FR 9488

    2018-08-28 21:30 Göteborg (GOT) 2018-08-29 00:05 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2018-09-04 10:15 Warszawa (WAW) 2018-09-04 17:00 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 5h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 3746

    2018-09-04 10:15 Bruksela (CRL) 2018-09-04 12:05 Piza (PSA)

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-09-04 14:05 Warszawa (WMI) 2018-09-04 16:00 Bruksela (CRL)

Cena 556 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-08-28 11:35 Warszawa (WMI) 2018-08-29 09:50 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 22h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1056

    2018-08-28 11:35 Warszawa (WMI) 2018-08-28 13:40 Bruksela (CRL)

  • FR

    1 . FR 3745

    2018-08-29 08:00 Bruksela (CRL) 2018-08-29 09:50 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2018-09-04 08:35 Warszawa (WMI) 2018-09-04 11:50 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 9945

    2018-09-04 08:35 Warszawa (WMI) 2018-09-04 10:50 Piza (PSA)

Cena 518 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-08-28 19:35 Warszawa (WAW) 2018-08-29 09:50 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 14h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1381

    2018-08-28 19:35 Warszawa (WAW) 2018-08-28 21:40 Bruksela (CRL)

  • FR

    1 . FR 3745

    2018-08-29 08:00 Bruksela (CRL) 2018-08-29 09:50 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2018-09-04 08:35 Warszawa (WAW) 2018-09-04 11:50 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 9945

    2018-09-04 08:35 Warszawa (WMI) 2018-09-04 10:50 Piza (PSA)

Cena 459 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-08-28 19:35 Warszawa (WAW) 2018-08-29 09:50 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 14h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1381

    2018-08-28 19:35 Warszawa (WAW) 2018-08-28 21:40 Bruksela (CRL)

  • FR

    1 . FR 3745

    2018-08-29 08:00 Bruksela (CRL) 2018-08-29 09:50 Piza (PSA)

Podróż do Piza

2018-09-04 10:15 Warszawa (WAW) 2018-09-04 17:00 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży : 5h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 3746

    2018-09-04 10:15 Bruksela (CRL) 2018-09-04 12:05 Piza (PSA)

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-09-04 14:05 Warszawa (WMI) 2018-09-04 16:00 Bruksela (CRL)

Cena 561 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-07-2018

    Kiedyś byłam "stopem" we Włoszech teraz na bogato lecę Ryanirem i właśnie od Pizy zaczynam,nie wiem która podróż będzie większym wyczynem ale nie mogę się doczekać

  • 30-04-2018

    Fajne miasto i do zwiedzania i do imprezowania kto jak woli

  • 19-12-2016

    Nie doszyć że jest tak mało lotów do Pizy z Polski to jeszcze to połączenie dopiero od wiosny....jakoś wytrzymam ale chciałabym już teraz polecieć

  • 08-09-2016

    łooo matko jaki poeta się trafił...no ale powiem szczerze nic dodać nic ująć, jest pięknie i zawsze tęsknie z tym miejscem

  • 28-04-2016

    Toskania głównie kojarzy mi się z Florencją, ale i z Pizą, oba te miasta położenie swoje i klimat mają podobny. W jednym z przewodników jego autorzy napisali "Toscana, to kraina niezwykłych krajobrazów i kamiennych miast o stromych uliczkach, wina, oliwy i palącego słońca; to region, gdzie średniowieczne malarstwo osiągnęło wymiar boski, gdzie narodził się renesans, gdzie żyli i pracowali Duccio, Masaccio, Piero della Francesca, Botticelli. Zachwyca nas sztuka i architektura Toskanii, a także styl życia jej mieszkańców, włoska kuchnia oraz oczywiście wina i kawa. Kto raz przyjedzie do Toskanii, już zawsze będzie chciał tu wracać..."

  • 19-08-2014

    Wrzesień ma faktycznie ładne ceny, ale nie sierpień, a po co komuś tanie bilety w jesieni jak na wakacjach nie może skorzystać z promocji. Bleee nieładnie tak podnosic ceny.

  • 15-10-2013

    żal by było nie skorzystać, od dawna chciałam zobaczyć, zwiedzić Pize a w takiej cenie jak sa bilety to nie było co sie zastanawiać

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena