Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Czerwiec 2018

Powrót

Czerwiec 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-06-04 - 2018-10-07
Promocja aktualna: do 2018-06-30

Lot na trasie Warszawa - Rzym, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Fiumicino Linie lotnicze Wizzair . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Rzymu tanimi liniami Wizzair na lotnisko Fiumicino (FCO) w sezonie letnim 2017 sześć razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele). Loty z Warszawy startują o godz 12:30, lądowanie w Rzymie o godz 14:55. Loty powrotne z Rzymu Fiumicino do Warszawy także 6 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele) w godzinach 15:35-18:05. Rezerwacja biletów lotniczych z Warszawy do Rzymu online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.06.2018
  • 21.06.2018

Pozostałe tanie loty do Rzym

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Rzym. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-06-09 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Rzym (ROM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-08-03 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-03 09:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1443

    2018-08-03 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-03 09:30 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2018-08-10 10:10 Warszawa (WAW) 2018-08-10 13:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1444

    2018-08-10 10:10 Warszawa (WAW) 2018-08-10 12:50 Rzym (FCO)

Cena 544 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-08-03 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-03 09:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1443

    2018-08-03 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-03 09:30 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2018-08-10 16:20 Warszawa (WAW) 2018-08-10 20:00 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1442

    2018-08-10 16:20 Warszawa (WAW) 2018-08-10 19:00 Rzym (FCO)

Cena 544 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-08-03 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-03 09:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1443

    2018-08-03 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-03 09:30 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2018-08-10 19:05 Warszawa (WAW) 2018-08-10 22:20 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7025

    2018-08-10 19:05 Warszawa (WMI) 2018-08-10 21:20 Rzym (CIA)

Cena 618 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-08-03 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-03 09:30 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1443

    2018-08-03 07:05 Warszawa (WAW) 2018-08-03 09:30 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2018-08-10 10:30 Warszawa (WAW) 2018-08-10 22:15 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6106

    2018-08-10 10:30 Bruksela (CRL) 2018-08-10 12:40 Rzym (CIA)

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-08-10 19:20 Warszawa (WMI) 2018-08-10 21:15 Bruksela (CRL)

Cena 618 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-08-03 13:15 Warszawa (WAW) 2018-08-03 15:40 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1441

    2018-08-03 13:15 Warszawa (WAW) 2018-08-03 15:40 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2018-08-10 16:20 Warszawa (WAW) 2018-08-10 20:00 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1442

    2018-08-10 16:20 Warszawa (WAW) 2018-08-10 19:00 Rzym (FCO)

Cena 625 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-08-03 21:45 Warszawa (WMI) 2018-08-04 00:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7026

    2018-08-03 21:45 Warszawa (WMI) 2018-08-04 00:00 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-08-10 10:30 Warszawa (WMI) 2018-08-11 10:50 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży : 23h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6106

    2018-08-10 10:30 Bruksela (CRL) 2018-08-10 12:40 Rzym (CIA)

  • FR

    1 . FR 1057

    2018-08-11 07:55 Warszawa (WMI) 2018-08-11 09:50 Bruksela (CRL)

Cena 556 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-08-03 21:45 Warszawa (WMI) 2018-08-04 00:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7026

    2018-08-03 21:45 Warszawa (WMI) 2018-08-04 00:00 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-08-10 19:05 Warszawa (WMI) 2018-08-10 22:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7025

    2018-08-10 19:05 Warszawa (WMI) 2018-08-10 21:20 Rzym (CIA)

Cena 607 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-08-03 21:45 Warszawa (WMI) 2018-08-04 00:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7026

    2018-08-03 21:45 Warszawa (WMI) 2018-08-04 00:00 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-08-10 10:30 Warszawa (WMI) 2018-08-10 22:15 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6106

    2018-08-10 10:30 Bruksela (CRL) 2018-08-10 12:40 Rzym (CIA)

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-08-10 19:20 Warszawa (WMI) 2018-08-10 21:15 Bruksela (CRL)

Cena 607 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-08-03 21:45 Warszawa (WMI) 2018-08-04 00:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7026

    2018-08-03 21:45 Warszawa (WMI) 2018-08-04 00:00 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-08-10 10:10 Warszawa (WMI) 2018-08-10 13:50 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1444

    2018-08-10 10:10 Warszawa (WAW) 2018-08-10 12:50 Rzym (FCO)

Cena 532 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-08-03 21:45 Warszawa (WMI) 2018-08-04 00:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7026

    2018-08-03 21:45 Warszawa (WMI) 2018-08-04 00:00 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2018-08-10 16:20 Warszawa (WMI) 2018-08-10 20:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1442

    2018-08-10 16:20 Warszawa (WAW) 2018-08-10 19:00 Rzym (FCO)

Cena 532 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-11-2016

    Fajnie że loty są kilka razy w tygodniu można się dopasować i wybrać najlepsza opcję

  • 03-10-2016

    Bardzo duży wybór lotów, często i w przystępnych kwotach, nie tylko na kieszeń bogacza, ale także średniej klasy. To cenimi w tanich liniach.

  • 19-09-2016

    Stale latam na te trasie i nie wyobrażam sobie innaczej, sprawnie, szybko, punktualnie no i tanio

  • 29-03-2016

    Najtańsze połączenie jakie znalazłem jest z Modlina do Rzymu na lotnisko CIA Ciampino. Z Krakowa dużo drożej. Do Modlina nie ma złego dojazdu, wybiorę zatem podwarszawski WMI.

  • 28-12-2015

    Z Modlina na 25 stycznia cena do Rzymu 39+ koszty rezerwacji. Bardzo dobra propozycja dla "Szkotów" czyli tych co nie chcą za dużo wydawać. Osobiście zastanawiają mnie tak niskie ceny zawsze czy nie ma w tym jakiegoś haczyka.

  • 01-10-2014

    I znowu czeka mnie podróż do Rzymu, jestem pełna zachwytu do tego miasta. W dodatku dużo jest możliwości lotu, proponuje Wam najlepszą opcję i najtańszą liniami Ryanair.

  • 12-08-2014

    Większość lotów w okolicach świąt, imprez długich weekendów czy wakacji zawsze są duzo wyższe niz poza sezonem, więc nie ma co ciągle o tym pisać, bo tak juz jest, każdy kto leciał więcej niż 2 razy powinien się zorientować.

  • 09-05-2014

    Zainteresowałam, że jak juz minął boom na Włochy błogosławione ceny lecą w dół, czyli wychodzi na to że wysokie kwoty podbijało zainteresowanie kanonizacją.

  • 27-01-2014

    Interesują mnie ceny na Kanonizacje i z tego co widziałam kwiecień ma bardzo wysokie ceny jak na tanie linie. Czy jest szansa że linie dodadzą dodatkowe samoloty i zmniejszy się cena biletów.

  • 15-03-2013

    Dla mnie o to chodzi w lataniu- czyli zeby szybko było, tanio i punktualnie- tu się wszsytko zgadza

  • 14-11-2012

    Super ceny i promocje, ciągle coś się dzieje na stronie przewoźnika. Zaglądam tu bardzo często, dobra robota.

  • 12-10-2012

    Fajne to nowe lotnisko w Warszawie tylko dojechać trochę trudno, tzn trzeba wiedzieć gdzie i jak , ale nie jest takżle

  • 28-05-2012

    Śmiało jak najbardziej, tylko ceny skaczą jak chcą, nie wiem już czym się sugerować, raz jest cena wysoka potem niska. Od czego to zależy?? Chcę lecieć z osoba towarzyszącą a to juz razy dwa liczymy :)

  • 22-05-2012

    kazdemu kto sie zastanawia nad tą podróżą polecam ,kwesta znalezienia odpowiedniej ceny i smiało można lecieć

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena