Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-08 - 2017-11-04
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Wrocław - Rzym, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Ciampino Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Wtorek, Sobota) od 2017-10-28(Niedziela, Środa).

Zarezerwuj tanie bilety lotnicze z Wrocławia do Rzymu. Bezpośrednie loty z Wrocławia do Rzymu w okresie letnim 2017 oferują tanie linie lotnicze Ryanair dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Loty z Wrocławia w godzinach 12:15, lądowanie w Rzymie na lotnisku Ciampino o godz 14:20. Loty powrotne z Rzymu także dwa razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 14:45-16:50. Możliwość kupienie biletu w promocyjnych cenach w dwóch taryfach: Ekonomicznej i Business Plus. Rezerwacja online oraz telefoniczna dostępna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Rzym

Tanie Loty z Wrocławia do Włoch

Informacje o lotach Wrocław - Rzym. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-04 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Rzym (ROM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-08-08 13:10 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:15 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9639

    2017-08-08 13:10 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:15 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-08-15 15:40 Wrocław (WRO) 2017-08-15 18:45 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9638

    2017-08-15 15:40 Wrocław (WRO) 2017-08-15 17:45 Rzym (CIA)

Cena 839 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-08-08 13:10 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:15 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9639

    2017-08-08 13:10 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:15 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-08-15 18:25 Wrocław (WRO) 2017-08-16 13:45 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 18h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3003

    2017-08-15 18:25 Londyn (STN) 2017-08-15 20:15 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 8405

    2017-08-16 09:35 Wrocław (WRO) 2017-08-16 12:45 Londyn (STN)

Cena 793 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-08-08 13:10 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:15 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9639

    2017-08-08 13:10 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:15 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-08-15 16:35 Wrocław (WRO) 2017-08-16 00:25 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1442

    2017-08-15 16:35 Warszawa (WAW) 2017-08-15 19:05 Rzym (FCO)

  • FR

    1. FR 5035

    2017-08-15 22:25 Wrocław (WRO) 2017-08-15 23:25 Warszawa (WAW)

Cena 665 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-08-08 07:50 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:55 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5032

    2017-08-08 07:50 Wrocław (WRO) 2017-08-08 08:50 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1441

    2017-08-08 13:30 Warszawa (WAW) 2017-08-08 15:55 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-08-15 15:40 Wrocław (WRO) 2017-08-15 18:45 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9638

    2017-08-15 15:40 Wrocław (WRO) 2017-08-15 17:45 Rzym (CIA)

Cena 840 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2017-08-08 13:10 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:15 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9639

    2017-08-08 13:10 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:15 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-08-15 16:35 Wrocław (WRO) 2017-08-16 11:15 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 17h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1442

    2017-08-15 16:35 Warszawa (WAW) 2017-08-15 19:05 Rzym (FCO)

  • FR

    1. FR 5031

    2017-08-16 09:15 Wrocław (WRO) 2017-08-16 10:15 Warszawa (WAW)

Cena 599 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2017-08-08 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-09 00:10 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 16h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-08 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-08 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 3004

    2017-08-08 20:40 Londyn (STN) 2017-08-09 00:10 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-08-15 11:20 Wrocław (WRO) 2017-08-16 13:45 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 25h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2673

    2017-08-15 11:20 Londyn (STN) 2017-08-15 13:05 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 8405

    2017-08-16 09:35 Wrocław (WRO) 2017-08-16 12:45 Londyn (STN)

Cena 808 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2017-08-08 06:40 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:55 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3850

    2017-08-08 06:40 Wrocław (WRO) 2017-08-08 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1441

    2017-08-08 13:30 Warszawa (WAW) 2017-08-08 15:55 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-08-15 16:35 Wrocław (WRO) 2017-08-16 01:50 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 8h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1442

    2017-08-15 16:35 Warszawa (WAW) 2017-08-15 19:05 Rzym (FCO)

  • LO

    1. LO 3849

    2017-08-15 23:50 Wrocław (WRO) 2017-08-16 00:50 Warszawa (WAW)

Cena 913 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2017-08-08 07:50 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:55 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5032

    2017-08-08 07:50 Wrocław (WRO) 2017-08-08 08:50 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1441

    2017-08-08 13:30 Warszawa (WAW) 2017-08-08 15:55 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-08-15 18:25 Wrocław (WRO) 2017-08-16 13:45 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 18h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3003

    2017-08-15 18:25 Londyn (STN) 2017-08-15 20:15 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 8405

    2017-08-16 09:35 Wrocław (WRO) 2017-08-16 12:45 Londyn (STN)

Cena 794 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2017-08-08 07:50 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:55 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5032

    2017-08-08 07:50 Wrocław (WRO) 2017-08-08 08:50 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1441

    2017-08-08 13:30 Warszawa (WAW) 2017-08-08 15:55 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-08-15 16:35 Wrocław (WRO) 2017-08-16 00:25 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1442

    2017-08-15 16:35 Warszawa (WAW) 2017-08-15 19:05 Rzym (FCO)

  • FR

    1. FR 5035

    2017-08-15 22:25 Wrocław (WRO) 2017-08-15 23:25 Warszawa (WAW)

Cena 666 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2017-08-08 07:50 Wrocław (WRO) 2017-08-08 15:55 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5032

    2017-08-08 07:50 Wrocław (WRO) 2017-08-08 08:50 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1441

    2017-08-08 13:30 Warszawa (WAW) 2017-08-08 15:55 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-08-15 16:35 Wrocław (WRO) 2017-08-16 11:15 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 17h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1442

    2017-08-15 16:35 Warszawa (WAW) 2017-08-15 19:05 Rzym (FCO)

  • FR

    1. FR 5031

    2017-08-16 09:15 Wrocław (WRO) 2017-08-16 10:15 Warszawa (WAW)

Cena 600 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

27 opinie

Dodaj komentarz

  • 14-06-2017

    To miasto moich marzeń. Zazdroszczę wszystkim którzy byli już w Rzymie, ja ciągle nie miałam okazji aby go odwiedzić.

  • 26-05-2017

    Rzym zawsze będzie na topie, kocham to miasto od lat i nic tego nie zmieni

  • 04-01-2017

    Konkretne połączenie- dobra cena bez przesiadek- Biorę!!!!

  • 20-12-2016

    Byliśmy w Rzymie końcem listopada na pielgrzymce. Zamknięcie roku miłosierdzia, wspaniałe przeżycie. Do dzisiaj wspominamy te chwile kiedy na żywo widzieliśmy Papieża oraz modliliśmy się do naszego poprzedniego Jana Pawła II. Dziękuje organizatorom.

  • 10-08-2016

    Byłam na wycieczce we Włoszech, m.in zwiedzaliśmy Rzym, wizyta w Watykanie, audiencja - tyle radości i wspomnień mam do dnia dzisiejszego. Teraz są inne czasy i można indywidualnie kupić tani lot zwiedzić i wrócić, dawniej raczej wyjazdy zorganizowane.

  • 21-06-2016

    Spróbujcie na loty grupowe liniami Wizzair, te linie maja zniżki 20% dla grup w których 90% grupy stanowi młodzież lub dla seniorów. Jeśli posiadacie taka grupę warto zmienić lotnisko i mieć niższe ceny

  • 20-02-2016

    Gracja: też chciałam zarezerwować grupę 15 osób. Wysłałam zgłoszenie poprzez formularz, jednak dostałam ceny wyższe niż licząc za 1 osobę. Okazało się, ze grupy mają drożej, ale i tak złożyłam rezerwację.

  • 18-12-2015

    To pisz zapytanie dla grupy i dostaniesz odpowiedź na maila. Innej opcji tutaj nie ma.

  • 02-10-2015

    Pojedyncze bilety bez tragedii, gorzej już jak się zaznacza przykładowo 6 osób, z automatu wyższe ceny wskakują. A ja nie chce kupowac osobno dla każdego biletów tylko wszystkie naraz i z głowy.Kto pomoże????

  • 24-08-2015

    w Rzymie ponad 30 stopni więc superaszczo :) Miałabym chęć wybrać się w sentymentalną podróż po starych kątach.

  • 27-07-2015

    Ceny w EUR więc szalu nie ma. Jeszcze jak nie jedziesz do pracy wszystko Ci się przyda. Bezsensu za wszystkie drobiazgi tracić kasę, czyli weź co masz i tak Ci zabraknie... Milego wypoczynku.

  • 07-07-2015

    Wybieram się na miesiąc do Rzymu, znalazłem bilet za 248 zł od 4 sierpnia do 5 września. Co powinienem zabrać ze sobą, co jest dużo droższe we Włoszech, ktoś ma doświadczenie? Nie chcę tracić niepotrzebnie pieniędzy.

  • 11-05-2015

    Moim zdaniem jeśli chodzi o sam przelot, to jest szansa znalezienia czegoś taniego, to się wtedy opłaca, no ale w gre wchodzi zwiedzanie (najlepiej z przewodnikiem) to nie sądzę żeby indywidualne opłaca się cenowo, lepiej w zorganizowanej grupie wtedy.

  • 10-03-2015

    rzymskie wakacje to byłoby coś, tylko czy kupować samemu wszystko (przelot, hotel) czy bardziej się opłaca zafundować sobie wycieczkę z przewodnikiem i wyżywieniem, czy to nie wyjdzie taniej?

  • 03-03-2015

    NAJBARDZIEJ MI SIE PODOBA ZE PRZELOT TRWA TYLKO DWIE GODZINY. TO BARDZO SKRACA CZAS PODRÓŻY.

  • 27-02-2015

    A ja słyszałam właśnie o cenach za 1 PLN lub 1 GBP więc są takie tanie loty i jakoś linia jest w stanie wypuścić takie bilety więc nie sądzę żeby się im nie opłacało.

  • 22-10-2014

    Bardzo fajne ceny w dwie strony niecałe 400 to uważam że jest w porządku. w KOŃCU NIKT NIE BĘDZIE LATAŁ ZA 1ZŁ niby jak się to ma opłacać, a każdy chce zarobić.

  • 10-04-2014

    Ceny przystępne, odkąd wprowadzili numeracje miejsc wszystko odbywa się bardzo spokojnie. Nareszcie ktoś dobrze zadecydował. Popieram pomysł

  • 29-10-2013

    Ja szukam biletow na świeta więc raczej na takie ceny się nie załapie ale i tak nie wychodzi żel i super że wogóle sa takie połaczenia

  • 05-08-2013

    Wrocław Rzym 11.09-18.09 za 270zł w dwie strony na osobę. W cenie bagaż podręczny :) Bardzo tanio - na tydzień do Włoch świetna przygoda, dużo czasu na poznanie fajnych miejsc, nie tylko tych oklepanych prze turystów

  • 22-05-2013

    Ja jechałam ze znajomymi jakimś autobusem i płaciliśmy około 8 Euro, płaciliśmy u kierowcy, ale jak kupuje się wczesniej to dużo taniej- tzn nie u kierowcy

  • 26-03-2013

    Dojazd z lotniska do centrum jest całkiem fajnie zorganizowany , w miare dostosowany do rozkładów samolotów, zreszta tam całyl czas coś jeżdzi- niestety nie pamiętam ceny za bilet

  • 05-03-2013

    Czy orientuje sie ktoś jak jest z dojazdem z tego lotniska do Rzymu, wiem że jest coś na pewno ale potrzebuje konkretów

  • 27-02-2013

    Promocje zdarzają się często na tej trasie ale i tak nie jest źle na tym kierunku, bilet nie wychodzi wcale tak dużo w porównaniu do innych środków transportu

  • 06-07-2012

    W porównaniu do połaczeń LOT jest taniej ale i tak dosyc sie cenią.

  • 20-06-2012

    Jeśli kupi się bilet odpowiednio wcześniej to faktycznie mozna za niewielkie pieniądze kupić ale trzeba pamietac ze wakacje, święta to zawsze jest drozej, ale fakt Ryanair to chyba najbardziej oblegana linia w Polsce.

  • 09-05-2012

    Kupiłem bilet na 20 maja za śmieszne pieniądze:) Jestem pod wrażeniem, o co chodzi z tymi cenami??? Ktos to ogarnia, ta linia ma pewnie najwiekszą sprzedaż :) Pozdrawiam linie RYANAIR

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena