Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Lipiec 2017

Powrót

Lipiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-07-04 - 2018-02-28
Promocja aktualna: do 2017-07-31

Lot na trasie Wrocław - Wenecja, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Treviso San Angelo Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie bilety lotnicze z Wrocławia do Wenecji Treviso linie lotnicze Ryanair oferują w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Z lotniska we Wrocławiu do Wenecji wylecimy w środy o godz 19:30, przylot do Wenecji o godz 21:00 oraz w niedziele o godz 09:20 - 10:50. Loty powrotne relacji Wenecja-Wrocław także 2 razy w tygodniu w środy o godz 21:25 - 22:55, w niedziele o godz 11:15 - 12:45. Tanie bilety Ryanair do Wenecji można rezerwować online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Wenecja

Tanie Loty z Wrocławia do Włoch

Informacje o lotach Wrocław - Wenecja. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-12 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Wenecja (TSF).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 23:05 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 15h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 798

    2017-08-04 20:05 Londyn (STN) 2017-08-04 23:05 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2017-08-11 10:45 Wrocław (WRO) 2017-08-12 13:45 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 26h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 793

    2017-08-11 10:45 Londyn (STN) 2017-08-11 11:55 Wenecja (TSF)

  • FR

    1. FR 8405

    2017-08-12 09:35 Wrocław (WRO) 2017-08-12 12:45 Londyn (STN)

Cena 981 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 17:10 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 794

    2017-08-04 14:10 Londyn (STN) 2017-08-04 17:10 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2017-08-11 23:30 Wrocław (WRO) 2017-08-12 13:45 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 799

    2017-08-11 23:30 Londyn (STN) 2017-08-12 00:40 Wenecja (TSF)

  • FR

    1. FR 8405

    2017-08-12 09:35 Wrocław (WRO) 2017-08-12 12:45 Londyn (STN)

Cena 1021 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 17:10 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 794

    2017-08-04 14:10 Londyn (STN) 2017-08-04 17:10 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2017-08-11 16:50 Wrocław (WRO) 2017-08-12 12:00 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 18h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6572

    2017-08-11 16:50 Nottingham (EMA) 2017-08-11 18:05 Wenecja (TSF)

  • FR

    1. FR 1646

    2017-08-12 07:40 Wrocław (WRO) 2017-08-12 11:00 Nottingham (EMA)

Cena 1026 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 23:05 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 15h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 798

    2017-08-04 20:05 Londyn (STN) 2017-08-04 23:05 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2017-08-11 23:30 Wrocław (WRO) 2017-08-12 13:45 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 799

    2017-08-11 23:30 Londyn (STN) 2017-08-12 00:40 Wenecja (TSF)

  • FR

    1. FR 8405

    2017-08-12 09:35 Wrocław (WRO) 2017-08-12 12:45 Londyn (STN)

Cena 996 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 23:05 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 15h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 798

    2017-08-04 20:05 Londyn (STN) 2017-08-04 23:05 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2017-08-11 10:45 Wrocław (WRO) 2017-08-12 01:50 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 14h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 793

    2017-08-11 10:45 Londyn (STN) 2017-08-11 11:55 Wenecja (TSF)

  • FR

    1. FR 8407

    2017-08-11 21:40 Wrocław (WRO) 2017-08-12 00:50 Londyn (STN)

Cena 1041 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 23:05 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 15h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 798

    2017-08-04 20:05 Londyn (STN) 2017-08-04 23:05 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2017-08-11 16:50 Wrocław (WRO) 2017-08-12 12:00 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 18h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6572

    2017-08-11 16:50 Nottingham (EMA) 2017-08-11 18:05 Wenecja (TSF)

  • FR

    1. FR 1646

    2017-08-12 07:40 Wrocław (WRO) 2017-08-12 11:00 Nottingham (EMA)

Cena 991 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 17:10 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 794

    2017-08-04 14:10 Londyn (STN) 2017-08-04 17:10 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2017-08-11 23:30 Wrocław (WRO) 2017-08-13 01:50 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 25h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 799

    2017-08-11 23:30 Londyn (STN) 2017-08-12 00:40 Wenecja (TSF)

  • FR

    1. FR 8407

    2017-08-12 21:40 Wrocław (WRO) 2017-08-13 00:50 Londyn (STN)

Cena 829 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2017-08-04 20:05 Wrocław (WRO) 2017-08-05 10:20 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 14h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8408

    2017-08-04 20:05 Wrocław (WRO) 2017-08-04 21:15 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 792

    2017-08-05 07:20 Londyn (STN) 2017-08-05 10:20 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2017-08-11 23:30 Wrocław (WRO) 2017-08-13 01:50 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 25h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 799

    2017-08-11 23:30 Londyn (STN) 2017-08-12 00:40 Wenecja (TSF)

  • FR

    1. FR 8407

    2017-08-12 21:40 Wrocław (WRO) 2017-08-13 00:50 Londyn (STN)

Cena 879 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 23:05 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 15h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-08-04 08:00 Wrocław (WRO) 2017-08-04 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 798

    2017-08-04 20:05 Londyn (STN) 2017-08-04 23:05 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2017-08-11 23:30 Wrocław (WRO) 2017-08-13 01:50 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 25h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 799

    2017-08-11 23:30 Londyn (STN) 2017-08-12 00:40 Wenecja (TSF)

  • FR

    1. FR 8407

    2017-08-12 21:40 Wrocław (WRO) 2017-08-13 00:50 Londyn (STN)

Cena 793 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2017-08-04 12:25 Wrocław (WRO) 2017-08-05 10:20 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 21h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1825

    2017-08-04 12:25 Wrocław (WRO) 2017-08-04 14:05 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1. FR 4854

    2017-08-05 08:45 Eindhoven (EIN) 2017-08-05 10:20 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2017-08-11 23:30 Wrocław (WRO) 2017-08-13 01:50 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży: 25h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 799

    2017-08-11 23:30 Londyn (STN) 2017-08-12 00:40 Wenecja (TSF)

  • FR

    1. FR 8407

    2017-08-12 21:40 Wrocław (WRO) 2017-08-13 00:50 Londyn (STN)

Cena 850 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

25 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-07-2017

    Bardzo nas to ucieszyło, zwłaszcza że loty w dobrych godzinach, po wylądowaniu jeszcze kupa czasu na zwiedzanie okolicy.

  • 29-03-2017

    Od 4 czerwca rusza Wenecja bezpośrednio z Wrocławia, cieszycie się?

  • 10-03-2017

    Wenecja dobra jest na każdą okazję, pięknie tam, ja jestem do dzisiaj pod wrażeniem tego miasta. Gondole, kamienne uliczki i piękne widoki to wszystko znajdziecie we Włoszech. W dodatku dużo bliżej z Polski niż kraje arabskie czy inne egzotyczne zakątki. Ja się zakochałam.

  • 22-12-2016

    A co sądzicie o Sylwestrze w Wenecji??

  • 01-09-2016

    Zawsze znajdzie się ktoś co wybrzydza, albo nie pasuje mu to co jest, tylko najlepiej podstawić mu prywatny helikopter za 39 zł w jedna stronę :P Pozdrawaimy tanie linie.

  • 04-08-2016

    Dlaczego akurat Brindisi, jest tyle fajnych lotów do Wenecji, Mediolanu , Rzymu, Pizy. To za mało?

  • 18-07-2016

    Nie spotkałam się, ewentualnie kombinacja Wrocław - Rzym (Wizzair) a potem Rzym - Brindisi (Ryanair.

  • 13-07-2016

    Szukam lotów do Brindisi, albo w okolicach tego miasta. Czy tanie linie latają tam?

  • 31-05-2016

    Wenecja jest romantycznym miastem, wszystko tam zachwyca, a ceny tanich linii bardzo niskie. To lekka aluzja dla wszystkich..

  • 19-09-2013

    Pierwszy raz kupiłem bilet do Wenecji Ryanaira tak z ciekawości , ale jak sie już przekonałem to lece teraz 3 raz i myśle ze nie ostatni

  • 10-07-2013

    Tanio i szybko do Treviso w niecałe 2h. Czyż to nie cudowne, jestes w Polsce masz ochote zmienic klimat na włoski, wsiadasz w samolot Ryanair i juz marzenia ziszczone. Rezerwujcie kochani !!!

  • 19-06-2013

    Polecam aczkolwiek niekoniecznie w upały, dla mnie Wenecja przepiękna jest w wrześniu/ pażdzierniku-mmiej ludzi i pogoda bardziej przystępna

  • 14-05-2013

    W sam raz na romantyczny wypad, i nie tylko, polecam wszsytkim którzy jeszcze nie byli w Wenecji a się im marzy

  • 09-04-2013

    Poprostu pięknie, wsiadasz w samolot raz dwa i jesteś w Wenecji, czego chcieć więcej?

  • 19-03-2013

    Polecam wszystkim którzy wybierają się w podróż do Wenecji można troche czasu zaoszczędzić lecąc tym połączeniem i przeznaczyć czas na zwiedzanie

  • 13-01-2013

    Jak dostac sie z lotniska Treviso do Wenecji i ile to kosztuje? Dzieki z gory za informacje.

  • 02-10-2012

    Pracuje od lat we Włoszech i zawsze jeżdziłam autokarem ale jak uruchomili to połaczenie z Wrocławia do Wenecji to poprostu odedchnełam, super lot i przewaznie wychodzi taniej ni z autokar

  • 31-08-2012

    Nie mam porównania do innych lotnisk ale ogólnie lot bezproblemowy, a sama Wenecja mnie nie rozczarowała

  • 17-08-2012

    Nawet si nie wzbieram w wakacje do Woch, upały niczym w Afryce, ponad 40 stopni. Ale za to koniec września pięknie. A przy okazji zawsze na lotnisko San Angelo. polecam każdemu.

  • 04-07-2012

    byłam raz we Włoszech w lipcu- dziekuje , upał straszny dlatego póki co wyszukałam biletów w dobrej cenie do Wenecji i we wrześniu polecimy.

  • 30-05-2012

    PRZYPADKIEM TRAFIŁAM NA INFORMACJE O TYM POŁACZENIU I OD RAZU SIE NAPALIŁAM NA TE BILETY, UDAŁO MI SIĘ KUPIĆ DLA 2 OSÓB W DWIE STRONY ZA 500 ZŁ, MYSLE ZE JAK NA TAKA PODRÓZ TO SUPER.

  • 28-05-2012

    Widze ze od 10 czerwca wielka promocja na loty do Wenecji, swietne ceny, jestem w szoku. Tak tanio jeszcze nie było.

  • 18-05-2012

    piekne miejsce nie tylko dla romantyków

  • 14-05-2012

    jak fajnie ze sa takie połaczenia, można zafundowac sobie całkiem fajny lot za rozsadne pieniadze

  • 13-04-2012

    jedno z ciekawszych połaczeń w ofercie ryanaira, tym bardziej ze w zasadzie loty do Wenecji sa w zasadziie tylko z Wrocławia

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena