Wylot

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2023-03-28 - 2023-10-31
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Wrocław - Brindisi, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Papola Casale Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Brindisi na lotnisko Brindisi-Papola-Casale (BDS) położone w Apulii 3km na północ od centrum miasta oferuja tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie letnim od 28 marca 2023 odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wyloty z Wrocławia we wtorki realizowane są o godz 09:10, lądowanie w Brindisi o godz 11:20, w soboty o godz 08:35-10:45. Powrotne loty z Bindisi do Wrocławia także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 06:35-08:45 i w soboty o godz 06:00-08:10. Zaplanuj swoja włoska podróż, kup promocyjny bilet do Brindisi online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Brindisi

Ile trwa lot Wrocław - Brindisi:
2h 10m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Brindisi obecnie mają 521 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Brindisi:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Brindisi rezerwowano:
średnio 119 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
184.00 zł
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Brindisi:
Wrocław (WRO) -> Rzym (CIA) -> Brindisi (BDS)
Wrocław (WRO) -> Turyn (TRN) -> Brindisi (BDS)
Wrocław (WRO) -> Mediolan (BGY) -> Brindisi (BDS)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Brindisi - Wrocław:
Brindisi (BDS) -> Mediolan (BGY) -> Wrocław (WRO)
Brindisi (BDS) -> Wenecja (TSF) -> Wrocław (WRO)
Wysoki sezon przypada na Kwiecień (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Brindisi z Krakowa (278.00zł drożej o 51%), Katowic (131.00zł taniej o 29%), Berlina (95.00zł taniej o 49%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Brindisi

Tanie Loty z Wrocławia do Włoch

Oferty lotów z Wrocław - Brindisi. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-27 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Brindisi (BDS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2023-04-01 09:35 Wrocław (WRO) 2023-04-01 11:45 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR391

    2023-04-01 09:35 Wrocław (WRO) 2023-04-01 11:45 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-04-08 07:00 Wrocław (WRO) 2023-04-08 10:10 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR390

    2023-04-08 07:00 Brindisi (BDS) 2023-04-08 09:10 Wrocław (WRO)

Cena 399 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2023-03-28 10:10 Wrocław (WRO) 2023-03-28 12:20 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR391

    2023-03-28 10:10 Wrocław (WRO) 2023-03-28 12:20 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-04-04 07:35 Wrocław (WRO) 2023-04-04 10:45 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR390

    2023-04-04 07:35 Brindisi (BDS) 2023-04-04 09:45 Wrocław (WRO)

Cena 355 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2023-03-28 10:10 Wrocław (WRO) 2023-03-28 12:20 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR391

    2023-03-28 10:10 Wrocław (WRO) 2023-03-28 12:20 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-04-08 07:00 Wrocław (WRO) 2023-04-08 10:10 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR390

    2023-04-08 07:00 Brindisi (BDS) 2023-04-08 09:10 Wrocław (WRO)

Cena 355 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-04 08:25 Wrocław (WRO) 2023-01-04 22:10 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 13h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2113

    2023-01-04 08:25 Wrocław (WRO) 2023-01-04 10:25 Rzym (CIA)

  • FR

    FR7103

    2023-01-04 20:55 Rzym (FCO) 2023-01-04 22:10 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-01-14 16:35 Wrocław (WRO) 2023-01-15 00:35 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8796

    2023-01-14 16:35 Brindisi (BDS) 2023-01-14 18:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8844

    2023-01-14 21:55 Mediolan (BGY) 2023-01-14 23:35 Wrocław (WRO)

Cena 400 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-04 08:25 Wrocław (WRO) 2023-01-04 22:10 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 13h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2113

    2023-01-04 08:25 Wrocław (WRO) 2023-01-04 10:25 Rzym (CIA)

  • FR

    FR7103

    2023-01-04 20:55 Rzym (FCO) 2023-01-04 22:10 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-01-13 16:20 Wrocław (WRO) 2023-01-14 00:05 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8828

    2023-01-13 16:20 Brindisi (BDS) 2023-01-13 17:45 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR1881

    2023-01-13 21:35 Wenecja (TSF) 2023-01-13 23:05 Wrocław (WRO)

Cena 453 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-06 06:45 Wrocław (WRO) 2023-01-06 21:50 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2113

    2023-01-06 06:45 Wrocław (WRO) 2023-01-06 08:45 Rzym (CIA)

  • FR

    FR7103

    2023-01-06 20:35 Rzym (FCO) 2023-01-06 21:50 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-01-14 16:35 Wrocław (WRO) 2023-01-15 00:35 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8796

    2023-01-14 16:35 Brindisi (BDS) 2023-01-14 18:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8844

    2023-01-14 21:55 Mediolan (BGY) 2023-01-14 23:35 Wrocław (WRO)

Cena 461 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-09 19:50 Wrocław (WRO) 2023-01-10 09:50 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4447

    2023-01-09 19:50 Wrocław (WRO) 2023-01-09 21:40 Turyn (TRN)

  • FR

    FR8914

    2023-01-10 08:10 Turyn (TRN) 2023-01-10 09:50 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-01-14 16:35 Wrocław (WRO) 2023-01-15 00:35 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8796

    2023-01-14 16:35 Brindisi (BDS) 2023-01-14 18:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8844

    2023-01-14 21:55 Mediolan (BGY) 2023-01-14 23:35 Wrocław (WRO)

Cena 478 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-07 19:50 Wrocław (WRO) 2023-01-08 08:00 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8845

    2023-01-07 19:50 Wrocław (WRO) 2023-01-07 21:30 Mediolan (BGY)

  • W6

    W65595

    2023-01-08 06:10 Mediolan (MXP) 2023-01-08 08:00 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-01-14 16:35 Wrocław (WRO) 2023-01-15 00:35 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8796

    2023-01-14 16:35 Brindisi (BDS) 2023-01-14 18:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8844

    2023-01-14 21:55 Mediolan (BGY) 2023-01-14 23:35 Wrocław (WRO)

Cena 521 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-07 19:50 Wrocław (WRO) 2023-01-08 08:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8845

    2023-01-07 19:50 Wrocław (WRO) 2023-01-07 21:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3448

    2023-01-08 06:50 Mediolan (BGY) 2023-01-08 08:25 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-01-14 16:35 Wrocław (WRO) 2023-01-15 00:35 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8796

    2023-01-14 16:35 Brindisi (BDS) 2023-01-14 18:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8844

    2023-01-14 21:55 Mediolan (BGY) 2023-01-14 23:35 Wrocław (WRO)

Cena 521 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-05 21:45 Wrocław (WRO) 2023-01-06 10:00 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8406

    2023-01-05 21:45 Wrocław (WRO) 2023-01-05 23:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR2475

    2023-01-06 06:10 Londyn (STN) 2023-01-06 10:00 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-01-14 16:35 Wrocław (WRO) 2023-01-15 00:35 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8796

    2023-01-14 16:35 Brindisi (BDS) 2023-01-14 18:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8844

    2023-01-14 21:55 Mediolan (BGY) 2023-01-14 23:35 Wrocław (WRO)

Cena 539 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-06 14:50 Wrocław (WRO) 2023-01-06 23:50 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 9h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4447

    2023-01-06 14:50 Wrocław (WRO) 2023-01-06 16:40 Turyn (TRN)

  • FR

    FR8914

    2023-01-06 22:10 Turyn (TRN) 2023-01-06 23:50 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-01-14 16:35 Wrocław (WRO) 2023-01-15 00:35 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8796

    2023-01-14 16:35 Brindisi (BDS) 2023-01-14 18:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8844

    2023-01-14 21:55 Mediolan (BGY) 2023-01-14 23:35 Wrocław (WRO)

Cena 571 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-07 19:50 Wrocław (WRO) 2023-01-08 08:00 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8845

    2023-01-07 19:50 Wrocław (WRO) 2023-01-07 21:30 Mediolan (BGY)

  • W6

    W65595

    2023-01-08 06:10 Mediolan (MXP) 2023-01-08 08:00 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-01-13 16:20 Wrocław (WRO) 2023-01-14 00:05 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8828

    2023-01-13 16:20 Brindisi (BDS) 2023-01-13 17:45 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR1881

    2023-01-13 21:35 Wenecja (TSF) 2023-01-13 23:05 Wrocław (WRO)

Cena 574 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-07 19:50 Wrocław (WRO) 2023-01-08 08:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8845

    2023-01-07 19:50 Wrocław (WRO) 2023-01-07 21:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3448

    2023-01-08 06:50 Mediolan (BGY) 2023-01-08 08:25 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2023-01-13 16:20 Wrocław (WRO) 2023-01-14 00:05 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8828

    2023-01-13 16:20 Brindisi (BDS) 2023-01-13 17:45 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR1881

    2023-01-13 21:35 Wenecja (TSF) 2023-01-13 23:05 Wrocław (WRO)

Cena 574 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena