Wylot

Maj 2020

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2020

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-07-01 - 2020-10-17
Promocja aktualna: do 2020-05-27

Lot na trasie Berlin - Brindisi, Wylot lotnisko : Tegel - Berlin , Przylot lotnisko Papola Casale Linie lotnicze Ryanair .

Brindisi położone w południowych Włoszech portowe miasto Morza Adriatyckiego. 3 km na północ od miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy Brindisi (BDS). W sezonie letnim 2020 bezpośrednie loty na to lotnisko z Berlina Tegel oferują linie Easy Jet. Loty dostępne od kwietnia dwa razy w tygodniu, wylot w środy w godz 09:20-11:40 oraz w niedziele w godz 09:00-11:20. Loty z Brindisi do Berlina także w środy w godz 12:10-14:25 oraz w niedziele w godz 11:55-14:10. Od 23 czerwca linie wprowadzają nowe rozkłady lotów, loty z Berlina do Brindisi trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i niedziele. Zapraszamy do zakupu biletów online bądź telefonicznie przez siedem dni w tygodniu.


Informacja o locie: Berlin - Brindisi

Średni czas lotu Berlin - Brindisi:
2h 20m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Brindisi rezerwowano:
średnio 237 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
129.00 zł
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Brindisi:
Berlin (TXL) -> Wenecja (VCE) -> Brindisi (BDS)
Wysoki sezon przypada na Marzec (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Brindisi z Krakowa (252.00zł drożej o 95%), Katowic (129.00zł)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Brindisi

Tanie Loty z Berlina do Włoch

Informacje o lotach Berlin - Brindisi. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-05-22 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Berlin (TXL) - Brindisi (BDS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2020-07-05 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-05 12:20 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25627

    2020-07-05 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-05 12:20 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-09 17:10 Berlin (TXL) 2020-07-09 20:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-09 17:10 Brindisi (BDS) 2020-07-09 19:25 Berlin (TXL)

Cena 447 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2020-07-07 17:40 Berlin (TXL) 2020-07-07 20:00 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25627

    2020-07-07 17:40 Berlin (TXL) 2020-07-07 20:00 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-09 17:10 Berlin (TXL) 2020-07-09 20:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-09 17:10 Brindisi (BDS) 2020-07-09 19:25 Berlin (TXL)

Cena 440 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2020-07-07 17:40 Berlin (TXL) 2020-07-07 20:00 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25627

    2020-07-07 17:40 Berlin (TXL) 2020-07-07 20:00 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-09 17:10 Berlin (TXL) 2020-07-09 20:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-09 17:10 Brindisi (BDS) 2020-07-09 19:25 Berlin (TXL)

Cena 440 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2020-07-05 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-05 12:20 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25627

    2020-07-05 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-05 12:20 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-09 17:10 Berlin (TXL) 2020-07-09 20:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-09 17:10 Brindisi (BDS) 2020-07-09 19:25 Berlin (TXL)

Cena 447 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2020-07-05 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-05 12:20 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25627

    2020-07-05 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-05 12:20 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-07 20:35 Berlin (TXL) 2020-07-07 23:50 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-07 20:35 Brindisi (BDS) 2020-07-07 22:50 Berlin (TXL)

Cena 447 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2020-07-02 14:20 Berlin (TXL) 2020-07-02 16:35 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25627

    2020-07-02 14:20 Berlin (TXL) 2020-07-02 16:35 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-07 20:35 Berlin (TXL) 2020-07-07 23:50 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-07 20:35 Brindisi (BDS) 2020-07-07 22:50 Berlin (TXL)

Cena 458 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2020-07-02 14:20 Berlin (TXL) 2020-07-02 16:35 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25627

    2020-07-02 14:20 Berlin (TXL) 2020-07-02 16:35 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-09 17:10 Berlin (TXL) 2020-07-09 20:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-09 17:10 Brindisi (BDS) 2020-07-09 19:25 Berlin (TXL)

Cena 458 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2020-07-07 17:40 Berlin (TXL) 2020-07-07 20:00 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25627

    2020-07-07 17:40 Berlin (TXL) 2020-07-07 20:00 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-14 20:35 Berlin (TXL) 2020-07-14 23:50 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-14 20:35 Brindisi (BDS) 2020-07-14 22:50 Berlin (TXL)

Cena 486 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2020-07-07 10:15 Berlin (TXL) 2020-07-07 18:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • U2

    U25835

    2020-07-07 10:15 Berlin (TXL) 2020-07-07 12:00 Wenecja (VCE)

  • U2

    U23303

    2020-07-07 16:55 Wenecja (VCE) 2020-07-07 18:25 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-09 17:10 Berlin (TXL) 2020-07-09 20:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-09 17:10 Brindisi (BDS) 2020-07-09 19:25 Berlin (TXL)

Cena 486 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2020-07-05 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-05 12:20 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25627

    2020-07-05 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-05 12:20 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-14 20:35 Berlin (TXL) 2020-07-14 23:50 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-14 20:35 Brindisi (BDS) 2020-07-14 22:50 Berlin (TXL)

Cena 494 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Berlin

2020-07-02 14:20 Berlin (TXL) 2020-07-02 16:35 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25627

    2020-07-02 14:20 Berlin (TXL) 2020-07-02 16:35 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-14 20:35 Berlin (TXL) 2020-07-14 23:50 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-14 20:35 Brindisi (BDS) 2020-07-14 22:50 Berlin (TXL)

Cena 505 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Berlin

2020-07-07 21:55 Berlin (TXL) 2020-07-08 09:30 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    U25837

    2020-07-07 21:55 Berlin (TXL) 2020-07-07 23:40 Wenecja (VCE)

  • U2

    U23303

    2020-07-08 08:00 Wenecja (VCE) 2020-07-08 09:30 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2020-07-09 17:10 Berlin (TXL) 2020-07-09 20:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • U2

    U25628

    2020-07-09 17:10 Brindisi (BDS) 2020-07-09 19:25 Berlin (TXL)

Cena 510 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena