Wylot

Maj 2020

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2020

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-07-01 - 2020-10-27
Promocja aktualna: do 2020-05-27

Lot na trasie Berlin - Bari, Wylot lotnisko : Tegel - Berlin , Przylot lotnisko Bari Palese Linie lotnicze Ryanair .

Bari - miasto położone w południowych Włoszech nad Morzem Adriatyckim. 12 km na północny zachód od Bari, w miejscowości Apulia znajduję się międzynarodowy port lotniczy Bari "Karol Wojtyła" (BRI). Od kwietnia 2020 bezpośrednie loty na ten port z Berlina Tegel oferują linie lotnicze Easy Jet. Loty realizowane są trzy razy w tygodniu, wylot z Berlina Tegel w środy w godz 13:30, lądowanie w Bari o godz 15:55, w piątki loty w godz 1:00-13:25, oraz w niedziele w godz 07:05-09:30. Połączenia z Bari do Berlina także w środy w godz 16:35-18:55, w piątki w godz 14:05-16:25 i w niedziele w godz 10:10-12:30.


Informacja o locie: Berlin - Bari

Średni czas lotu Berlin - Bari:
2h 25m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Bari rezerwowano:
średnio 193 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
89.00 zł
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Bari:
Berlin (TXL) -> Wenecja (VCE) -> Bari (BRI)
Berlin (TXL) -> Rzym (FCO) -> Bari (BRI)
Berlin (TXL) -> Mediolan (MXP) -> Bari (BRI)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Bari - Berlin:
Bari (BRI) -> Wenecja (VCE) -> Berlin (TXL)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Grudzień (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Bari z Warszawy (179.00zł drożej o 101%), Katowic (246.00zł drożej o 176%), Krakowa (199.00zł drożej o 123%), Wrocławia (89.00zł), Gdańska (119.00zł drożej o 33%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Bari

Tanie Loty z Berlina do Włoch

Informacje o lotach Berlin - Bari. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-05-22 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Berlin (TXL) - Bari (BRI).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 14 dni

Podróż z Berlin

2020-07-10 12:00 Berlin (TXL) 2020-07-10 14:25 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • U2

    U25711

    2020-07-10 12:00 Berlin (TXL) 2020-07-10 14:25 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-24 15:05 Berlin (TXL) 2020-07-24 18:25 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25712

    2020-07-24 15:05 Bari (BRI) 2020-07-24 17:25 Berlin (TXL)

Cena 572 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2020-07-10 12:00 Berlin (TXL) 2020-07-10 14:25 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • U2

    U25711

    2020-07-10 12:00 Berlin (TXL) 2020-07-10 14:25 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-19 11:10 Berlin (TXL) 2020-07-19 14:30 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25712

    2020-07-19 11:10 Bari (BRI) 2020-07-19 13:30 Berlin (TXL)

Cena 541 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2020-07-12 21:55 Berlin (TXL) 2020-07-13 11:40 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 13h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    U25837

    2020-07-12 21:55 Berlin (TXL) 2020-07-12 23:40 Wenecja (VCE)

  • V7

    V71234

    2020-07-13 10:10 Wenecja (VCE) 2020-07-13 11:40 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-19 11:10 Berlin (TXL) 2020-07-19 14:30 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25712

    2020-07-19 11:10 Bari (BRI) 2020-07-19 13:30 Berlin (TXL)

Cena 498 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2020-07-14 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-14 23:10 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 5h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    U25707

    2020-07-14 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-14 20:20 Rzym (FCO)

  • FR

    FR7075

    2020-07-14 22:05 Rzym (FCO) 2020-07-14 23:10 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-19 11:10 Berlin (TXL) 2020-07-19 14:30 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25712

    2020-07-19 11:10 Bari (BRI) 2020-07-19 13:30 Berlin (TXL)

Cena 506 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2020-07-15 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-15 23:30 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U25707

    2020-07-15 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-15 20:20 Rzym (FCO)

  • FR

    FR7075

    2020-07-15 22:25 Rzym (FCO) 2020-07-15 23:30 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-19 11:10 Berlin (TXL) 2020-07-19 14:30 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25712

    2020-07-19 11:10 Bari (BRI) 2020-07-19 13:30 Berlin (TXL)

Cena 506 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2020-07-10 08:30 Berlin (TXL) 2020-07-10 23:05 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 14h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    U25701

    2020-07-10 08:30 Berlin (TXL) 2020-07-10 10:40 Rzym (FCO)

  • FR

    FR7075

    2020-07-10 22:00 Rzym (FCO) 2020-07-10 23:05 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-19 11:10 Berlin (TXL) 2020-07-19 14:30 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25712

    2020-07-19 11:10 Bari (BRI) 2020-07-19 13:30 Berlin (TXL)

Cena 506 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2020-07-14 12:20 Berlin (TXL) 2020-07-14 22:00 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 9h 40m / 1 przesiadka

  • U2

    U25883

    2020-07-14 12:20 Berlin (TXL) 2020-07-14 14:05 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR6993

    2020-07-14 20:25 Mediolan (MXP) 2020-07-14 22:00 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-19 11:10 Berlin (TXL) 2020-07-19 14:30 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25712

    2020-07-19 11:10 Bari (BRI) 2020-07-19 13:30 Berlin (TXL)

Cena 512 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2020-07-14 10:15 Berlin (TXL) 2020-07-14 17:40 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U25835

    2020-07-14 10:15 Berlin (TXL) 2020-07-14 12:00 Wenecja (VCE)

  • U2

    U23305

    2020-07-14 16:20 Wenecja (VCE) 2020-07-14 17:40 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-19 11:10 Berlin (TXL) 2020-07-19 14:30 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25712

    2020-07-19 11:10 Bari (BRI) 2020-07-19 13:30 Berlin (TXL)

Cena 528 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2020-07-14 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-14 23:10 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 5h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    U25707

    2020-07-14 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-14 20:20 Rzym (FCO)

  • FR

    FR7075

    2020-07-14 22:05 Rzym (FCO) 2020-07-14 23:10 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-17 22:20 Berlin (TXL) 2020-07-18 10:40 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • V7

    V71235

    2020-07-17 22:20 Bari (BRI) 2020-07-17 23:45 Wenecja (VCE)

  • U2

    U25836

    2020-07-18 08:00 Wenecja (VCE) 2020-07-18 09:40 Berlin (TXL)

Cena 525 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2020-07-15 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-15 23:30 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U25707

    2020-07-15 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-15 20:20 Rzym (FCO)

  • FR

    FR7075

    2020-07-15 22:25 Rzym (FCO) 2020-07-15 23:30 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-17 22:20 Berlin (TXL) 2020-07-18 10:40 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • V7

    V71235

    2020-07-17 22:20 Bari (BRI) 2020-07-17 23:45 Wenecja (VCE)

  • U2

    U25836

    2020-07-18 08:00 Wenecja (VCE) 2020-07-18 09:40 Berlin (TXL)

Cena 525 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2020-07-12 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-12 23:40 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    U25707

    2020-07-12 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-12 20:20 Rzym (FCO)

  • FR

    FR7075

    2020-07-12 22:35 Rzym (FCO) 2020-07-12 23:40 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-19 11:10 Berlin (TXL) 2020-07-19 14:30 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25712

    2020-07-19 11:10 Bari (BRI) 2020-07-19 13:30 Berlin (TXL)

Cena 532 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2020-07-16 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-17 00:15 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • U2

    U25707

    2020-07-16 18:10 Berlin (TXL) 2020-07-16 20:20 Rzym (FCO)

  • FR

    FR7075

    2020-07-16 23:10 Rzym (FCO) 2020-07-17 00:15 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2020-07-19 11:10 Berlin (TXL) 2020-07-19 14:30 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • U2

    U25712

    2020-07-19 11:10 Bari (BRI) 2020-07-19 13:30 Berlin (TXL)

Cena 532 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena