Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-02 - 2018-03-25
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Katowice - Bari, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Palese Macchie Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Katowic do włoskiego Bari liniami Wizzair. Tanie linie w sezonie letnim 2017 oferują przeloty trzy razy w tygodniu. Z Katowic wylecimy w każdy wtorek, czwartek oraz sobotę. Planowany wylot z Katowic do Bari o godz 19:10, przylot do słonecznego Bari o godz 21:00. Loty z Bari do Katowic także trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty 21:30-23:20. Promocyjne ceny biletów lotniczych relacji Katowice-Bari. Rezerwuj już dzisiaj tani lot do Bari online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Bari

Tanie Loty z Katowic do Włoch

Informacje o lotach Katowice - Bari. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-08-12 znaleziono 2 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Bari (BRI).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-09-26 20:10 Katowice (KTW) 2017-09-26 22:00 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1139

    2017-09-26 20:10 Katowice (KTW) 2017-09-26 22:00 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2017-10-03 22:30 Katowice (KTW) 2017-10-04 01:20 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1140

    2017-10-03 22:30 Katowice (KTW) 2017-10-04 00:20 Bari (BRI)

Cena 417 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-09-26 11:40 Katowice (KTW) 2017-09-26 19:50 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1153

    2017-09-26 11:40 Katowice (KTW) 2017-09-26 14:10 Catania (CTA)

  • V7

    1. V7 1792

    2017-09-26 18:35 Catania (CTA) 2017-09-26 19:50 Bari (BRI)

Podróż do Bari

2017-10-03 22:30 Katowice (KTW) 2017-10-04 01:20 Bari (BRI)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1140

    2017-10-03 22:30 Katowice (KTW) 2017-10-04 00:20 Bari (BRI)

Cena 751 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 08-08-2017

    NO TAKIE POŁĄCZENIE TO JA ROZUMNIE, FAJNA CENA, PIĘKNE MIEJSCE, POLCAM

  • 25-07-2017

    Polska też jest piękna, to fakt, ale ceny europejskie już się zrównały, więc czasem wycieczki zagraniczne wychodzą porównywalnie z naszymi polskimi miastami jak się wszystko doliczy. Co kto lubi i na co stać.

  • 04-07-2017

    Kto lata do Bari? Nazwa kojarzy mi się z imieniem dla pieska. A tak poważnie co można zobaczyć innego w tym mieście niż w naszych polskich zakątkach? Cudze chwalicie - swego nie znacie. Wprowadźcie lepiej więcej lotów krajowych to pozwiedzamy całą Polskę.

  • 27-02-2017

    Zwykłe włoskie miasteczko, bardzo sympatyczne jak wszystkie miasta italiańskie. Przynajmniej do niego dolecisz bezpośrednio. To na plus.

  • 13-02-2017

    TO JAKIŚ FENOMEN Z TĄ CYWILIZACJĄ, POLSKA TEŻ NIE ODSTĘPUJE OD NORMY. WSZYSCY DOBRZY TYLKO MY NIE. NIE ŁADNIE.

  • 07-02-2017

    Bari jest w północnych Włoszech, ale jakoś egzotyki tam nie zauważyłem. Praca jest, wszędzie podobnie jak w Polsce, no może większa cywilizacja. Dobrze że ceny nie szaleją.

  • 14-09-2016

    Rzeczywiście kierunek taki egzotyczny a ceny przystępne jak na polskie realia

  • 13-09-2016

    Dzisiaj startujemy !!! Trzymajcie miejsce w samolocie dla nas.

  • 13-09-2016

    Myślałam że takie kierunki to tylko z biur podróży można kupić a tu proszę Wizzairze są takie loty

  • 19-08-2016

    Oby więcej takich atrakcyjnych połączeń, cieszy zwłaszcza to ze to loty na tzw tanich liniach więc można znaleźć lot w miare tanio, nie wiem jak tam na miejscu jakie są ceny za nocleg, jedzenie itd ale myśle że warto się rozglądnąć i skorzytać

  • 17-06-2016

    Nareszcie Bari lata, już mi brakowało tego lotniska. Rejsy ruszają w sierpniu 2016.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena