Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Październik 2018

Powrót

Październik 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-10-03 - 2019-03-28
Promocja aktualna: do 2018-10-31

Lot na trasie Kraków - Brindisi, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Papola Casale Linie lotnicze Ryanair .

Loty z Krakowa do Brindisi (BDS), na port lotniczy położony w Apulii około 3km na północ od centrum miasta. Loty z Krakowa z jedną przesiadką w Mediolan-Bergamo (BGY) oferuje w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 tania linia Ryanair dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Powrotne połączenia z Brindisi do Krakowa (przez Mediolan-Bergamo) także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty). Już dzisiaj zarezerwuj promocyjne loty do włoskiego Brindisi. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.10.2018
  • 21.10.2018

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Brindisi. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-10-11 znaleziono 8 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Brindisi (BDS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2018-12-03 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-03 23:15 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 10h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2018-12-03 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-03 14:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 8095

    2018-12-03 21:35 Mediolan (BGY) 2018-12-03 23:15 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2018-12-10 18:05 Kraków (KRK) 2018-12-11 11:30 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 16h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4352

    2018-12-10 18:05 Bolonia (BLQ) 2018-12-10 19:35 Brindisi (BDS)

  • FR

    1 . FR 4321

    2018-12-11 08:40 Kraków (KRK) 2018-12-11 10:30 Bolonia (BLQ)

Cena 380 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2018-12-03 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-04 08:15 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 19h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2018-12-03 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-03 14:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 8885

    2018-12-04 06:35 Mediolan (BGY) 2018-12-04 08:15 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2018-12-10 18:05 Kraków (KRK) 2018-12-11 11:30 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 16h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4352

    2018-12-10 18:05 Bolonia (BLQ) 2018-12-10 19:35 Brindisi (BDS)

  • FR

    1 . FR 4321

    2018-12-11 08:40 Kraków (KRK) 2018-12-11 10:30 Bolonia (BLQ)

Cena 324 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2018-12-03 17:30 Kraków (KRK) 2018-12-04 13:45 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 20h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5892

    2018-12-03 17:30 Kraków (KRK) 2018-12-03 19:30 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1 . FR 8833

    2018-12-04 11:15 Eindhoven (EIN) 2018-12-04 13:45 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2018-12-10 18:05 Kraków (KRK) 2018-12-11 11:30 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 16h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4352

    2018-12-10 18:05 Bolonia (BLQ) 2018-12-10 19:35 Brindisi (BDS)

  • FR

    1 . FR 4321

    2018-12-11 08:40 Kraków (KRK) 2018-12-11 10:30 Bolonia (BLQ)

Cena 367 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2018-12-03 21:45 Kraków (KRK) 2018-12-04 10:15 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2437

    2018-12-03 21:45 Kraków (KRK) 2018-12-03 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1 . FR 4976

    2018-12-04 06:20 Londyn (STN) 2018-12-04 10:15 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2018-12-10 18:05 Kraków (KRK) 2018-12-11 11:30 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 16h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4352

    2018-12-10 18:05 Bolonia (BLQ) 2018-12-10 19:35 Brindisi (BDS)

  • FR

    1 . FR 4321

    2018-12-11 08:40 Kraków (KRK) 2018-12-11 10:30 Bolonia (BLQ)

Cena 703 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2018-12-03 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-03 23:15 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 10h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2018-12-03 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-03 14:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 8095

    2018-12-03 21:35 Mediolan (BGY) 2018-12-03 23:15 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2018-12-10 08:40 Kraków (KRK) 2018-12-10 17:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8886

    2018-12-10 08:40 Mediolan (BGY) 2018-12-10 10:20 Brindisi (BDS)

  • FR

    1 . FR 6876

    2018-12-10 14:35 Kraków (KRK) 2018-12-10 16:25 Mediolan (BGY)

Cena 491 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2018-12-03 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-04 08:15 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 19h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2018-12-03 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-03 14:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 8885

    2018-12-04 06:35 Mediolan (BGY) 2018-12-04 08:15 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2018-12-10 08:40 Kraków (KRK) 2018-12-10 17:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8886

    2018-12-10 08:40 Mediolan (BGY) 2018-12-10 10:20 Brindisi (BDS)

  • FR

    1 . FR 6876

    2018-12-10 14:35 Kraków (KRK) 2018-12-10 16:25 Mediolan (BGY)

Cena 435 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2018-12-03 17:30 Kraków (KRK) 2018-12-04 13:45 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 20h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5892

    2018-12-03 17:30 Kraków (KRK) 2018-12-03 19:30 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1 . FR 8833

    2018-12-04 11:15 Eindhoven (EIN) 2018-12-04 13:45 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2018-12-10 08:40 Kraków (KRK) 2018-12-10 17:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8886

    2018-12-10 08:40 Mediolan (BGY) 2018-12-10 10:20 Brindisi (BDS)

  • FR

    1 . FR 6876

    2018-12-10 14:35 Kraków (KRK) 2018-12-10 16:25 Mediolan (BGY)

Cena 478 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2018-12-03 21:45 Kraków (KRK) 2018-12-04 10:15 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2437

    2018-12-03 21:45 Kraków (KRK) 2018-12-03 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1 . FR 4976

    2018-12-04 06:20 Londyn (STN) 2018-12-04 10:15 Brindisi (BDS)

Podróż do Brindisi

2018-12-10 08:40 Kraków (KRK) 2018-12-10 17:25 Brindisi (BDS)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8886

    2018-12-10 08:40 Mediolan (BGY) 2018-12-10 10:20 Brindisi (BDS)

  • FR

    1 . FR 6876

    2018-12-10 14:35 Kraków (KRK) 2018-12-10 16:25 Mediolan (BGY)

Cena 813 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 23-02-2018

    Chyba się skusze, bardziej z ciekawości, myśle że miejsce mimo ze nie aż tak popularne jak inne włoskie miasta będzie fajnie odwiedzić

  • 29-01-2018

    Przeważnie loty łączone są tak zabezpieczone że zdążycie się przesiąść, no chyba że to dwa oddzielne bilety a czas na przesiadkę mały, to wtedy istnieje ryzyko spóźnienia, no a linia na pewno na Was nie poczeka.

  • 16-01-2018

    I to bardzo dobry pomysł na połączenie tych lotów w 1, rozumiem że wszystko kupię na jednym bilecie. I w razie opóźnienia poczekają na mnie w Bergamo? To dużo bezpieczniejsza opcja niż dwa osobne bilety.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena