Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Loty z Krakowa do Trapani od 111.00 PLN
Wylot z:
Kraków, PolskaPL
Kierunek podróży:
Trapani, WłochyIT

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

Vincenzo Florio (TPS)

Termin objęty promocją:

2017-03-272017-10-30

Promocja aktualna:

do 2017-02-28

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Kraków - Trapani, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Vincenzo Florio linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2017-03-27.

Bezpośrednie loty z Krakowa do Trapani. Linie lotnicze w sezonie letnim 2017 oferują loty z Krakowa w każdy poniedziałek i w piątek o godz 12:35, przylot do Trapani o godz 15:10. Loty powrotne z Trapani do Krakowa 2 razy w tygodniu w poniedziałki w piątki o godz 09:45-12:10. Bilety lotnicze na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Trapani (TPS) w promocyjnych cenach, rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Trapani
Lot Okres podróży Linia Cena
Warszawa - Trapani

2017-04-02

2017-10-30

Ryanair 139.00 PLN
Tanie loty z Krakowa do Włoch
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Krakowa do Wenecji

2017-02-03

2017-06-30

Ryanair 145.00 PLN
Loty z Krakowa do Neapol

2017-02-01

2017-07-01

Ryanair 155.00 PLN
Loty z Krakowa do Wenecji

2017-03-25

2017-09-30

Ryanair 149.00 PLN
Loty z Krakowa do Pescara

2017-03-30

2017-10-20

Ryanair 89.00 PLN
Loty z Krakowa do Lamezia Terme

2017-03-30

2017-09-30

Ryanair 127.00 PLN
Loty z Krakowa do Bolonii

2017-02-02

2017-09-01

Ryanair 69.00 PLN
Loty z Krakowa do Cagliari

2017-02-01

2017-06-30

Ryanair 116.00 PLN
Loty z Krakowa do Rzymu

2017-01-19

2017-08-31

Ryanair 89.00 PLN
Loty z Krakowa do Mediolanu

2017-01-17

2017-07-01

Ryanair 89.00 PLN
Loty z Krakowa do Piza

2017-01-17

2017-09-01

Ryanair 97.00 PLN
Informacje o lotach Kraków - Trapani. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-02-07 znaleziono 7 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Trapani (TPS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 8068
2017-03-27 13:35 Kraków (KRK)
2017-03-27 16:10 Trapani (TPS)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio
FR 8067
2017-04-03 10:45 Trapani (TPS)
2017-04-03 14:10 Kraków (KRK)
Lot 1
Cena : 310
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka
2017-03-27 23:20 Kraków (KRK)
2017-03-28 11:25 Trapani (TPS)
1
FR 6877
2017-03-27 23:20 Kraków (KRK)
2017-03-28 01:05 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 9091
2017-03-28 09:40 Mediolan (BGY)
2017-03-28 11:25 Trapani (TPS)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio
FR 8067
2017-04-03 10:45 Trapani (TPS)
2017-04-03 14:10 Kraków (KRK)
Lot 2
Cena : 526
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka
2017-03-27 21:50 Kraków (KRK)
2017-03-28 11:15 Trapani (TPS)
1
FR 7932
2017-03-27 21:50 Kraków (KRK)
2017-03-27 23:50 Piza (PSA)
FR
2
FR 9986
2017-03-28 09:50 Piza (PSA)
2017-03-28 11:15 Trapani (TPS)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio
FR 8067
2017-04-03 10:45 Trapani (TPS)
2017-04-03 14:10 Kraków (KRK)
Lot 3
Cena : 371
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 8068
2017-03-27 13:35 Kraków (KRK)
2017-03-27 16:10 Trapani (TPS)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 16h 5m / 1 przesiadka
2017-04-03 22:55 Trapani (TPS)
2017-04-04 16:00 Kraków (KRK)
1
FR 4302
2017-04-03 22:55 Trapani (TPS)
2017-04-04 00:30 Bolonia (BLQ)
FR
2
FR 4321
2017-04-04 13:15 Bolonia (BLQ)
2017-04-04 15:00 Kraków (KRK)
FR
Lot 4
Cena : 376
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 8068
2017-03-27 13:35 Kraków (KRK)
2017-03-27 16:10 Trapani (TPS)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 21h 40m / 1 przesiadka
2017-04-03 11:50 Trapani (TPS)
2017-04-04 10:30 Kraków (KRK)
1
FR 8631
2017-04-03 11:50 Trapani (TPS)
2017-04-03 14:25 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 6728
2017-04-04 07:30 Bruksela (CRL)
2017-04-04 09:30 Kraków (KRK)
FR
Lot 5
Cena : 456
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka
2017-03-27 23:20 Kraków (KRK)
2017-03-28 11:25 Trapani (TPS)
1
FR 6877
2017-03-27 23:20 Kraków (KRK)
2017-03-28 01:05 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 9091
2017-03-28 09:40 Mediolan (BGY)
2017-03-28 11:25 Trapani (TPS)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 16h 5m / 1 przesiadka
2017-04-03 22:55 Trapani (TPS)
2017-04-04 16:00 Kraków (KRK)
1
FR 4302
2017-04-03 22:55 Trapani (TPS)
2017-04-04 00:30 Bolonia (BLQ)
FR
2
FR 4321
2017-04-04 13:15 Bolonia (BLQ)
2017-04-04 15:00 Kraków (KRK)
FR
Lot 6
Cena : 592
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka
2017-03-27 21:50 Kraków (KRK)
2017-03-28 11:15 Trapani (TPS)
1
FR 7932
2017-03-27 21:50 Kraków (KRK)
2017-03-27 23:50 Piza (PSA)
FR
2
FR 9986
2017-03-28 09:50 Piza (PSA)
2017-03-28 11:15 Trapani (TPS)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 16h 5m / 1 przesiadka
2017-04-03 22:55 Trapani (TPS)
2017-04-04 16:00 Kraków (KRK)
1
FR 4302
2017-04-03 22:55 Trapani (TPS)
2017-04-04 00:30 Bolonia (BLQ)
FR
2
FR 4321
2017-04-04 13:15 Bolonia (BLQ)
2017-04-04 15:00 Kraków (KRK)
FR
Lot 7
Cena : 436

Komentarze

Loty z Krakowa do Trapani

Liczba ocen: 18

~ Jagna 2012-04-26

Mam już wykupiony bilet na maj / koszt około 450zł tam i z powrotem. Witaj Sycylio, zaglądne tu po powrocie i napiszę jak sie leciało. Dziekuje za pomoc przy wykupie biletu.

~ Iga 2012-09-20

Tez sie wybieram do Włoch i myślałam o tym locie właśnie. Ceny na poziomie 300-400pln więc pewnie się zdecyduje, tym bardziej, że nie ma chyba bezpośrednich lotów na innych liniach do Trapani.

~ RAFAL77 2012-09-27

Dobre połączenie do Włoch, lecimy w grupie kilku osób, udało nam się kupić bilety w dobrej cenie. Przy okazji zwiedzania zaoszczędzilismy duzona przelot.

~ MARIA 2014-03-06

Juz tylko mysle o wakacjach we Włoszech.Ja tez juz mam bilet :D Zadowolona jestem ze ho ho, mam nadzieje ze lot bedzie należał do przyjemnosci

~ ReginaS 2014-06-02

na Sycylię warto się wybrać, zwłaszcza teraz kiedy Ryanair ma takie fajne loty. Moi znajomi juz zaliczyli lotnisko w Trapani i każdego zachęcają, ceny dobre tylko noclegi trzeba sobie wyszperać w niskich cenach i wakacje jak ulał.

~ Lusia 2014-06-16

Zastanawiałam się czy zostały loty do Trapani z Krakowa i na szczęście tak. Potrzebuje biletów na koniec sierpnia, ostatni lot okazał się strzałem w dziesiątkę, polecam wszystkim podróż do Włoch Ryanairem.

~ elzunia 2014-08-14

Drożej niż w tamtym roku na wakacjach, widzę, że wszystko drożeje nawet loty. Tylko zarobki się nie zmieniają. A promocje to bywają na takie loty czy raczej cen są stałe???

~ elzbieta 2014-09-11

Kto wymyślił odprawę na 7 dni przed lotem. Dawniej było dużo wygodniej te 14 dni, teraz to zamiast polepszyć utrudnia mi to życie. Gdzie ja sobie kartę pokładową w Trapani wydrukujeeeee?????

~ Ilona 2014-11-05

Dlaczego muszę czekać aż do kwietnia na loty do Trapani, w zimie jest tam świetny klimat do spędzania czasu a tu niespodzianka i loty zawieszone. tego się nie spodziewałam, mało że niewiele jest lotów w dobrych cenach na Sycylię, to jeszcze te co są zawieszacie.

~ Marianna 2014-11-27

Zgadzam sie z Iloną, bardzo mało jest połączeń do południowych Włoch, szczególnie bezpośrednich i oczywiście tanich, więc nie widzę potrzeby zawieszania ich na okres zimowy.

~ Ronald 2015-03-16

Moim zdaniem to bardzo ekonomiczne podejście linii Ryanair. Wiadomo że większość podróży odbywa się w okresach letnich, w zimie Włochy nie są krajem tropików, klimat wiadomo mają cieplejszy, ale nie aż tak ciepły by sie opalać. Więc zupełnie uzasadnione jest zawieszanie lotów na okres zimowy.

~ Waz 2015-05-19

Widzicie jak szybko minęła zima, mamy juz prawie lato i dostępne loty na Sycylię, tylko coś cen promocyjnych słabo widać?

~ Werka 2015-05-24

Na szczęście wkraczamy w okres letni, wiec mamy okres postoju za nami. Cieszę się że już kierunek Trapani jest otwarty i można skorzystać z uroków włoskich kurortów.

~ Atomek 2015-06-01

A czym najlepiej dostać się do Palermo, czy to daleko od Trapani, jedno i drugie jest na Sycylii.

~ Adrianna 2015-07-22

Pomiędzy Trapani, a Palermo jest jakieś 100km, czyli 1,5h jazdy samochodem, poza tym Palermo leży bliżej morza, więc lepiej tam się wybrać. Na pewno są tam połączenia autokarem, ale to długa droga wgłąb Sycylii.

~ przemo1 2015-08-31

Widzę że loty tylko do końca października??? i tyle..

~ melisa 2015-12-14

Start od 1 kwietnia wchodzi okres wiosna-lato więc planujcie loty dopiero po Nowym Roku. Dla wszystkich Wesołych Świąt !!!

~ Misiek 2016-11-24

Widać że rok w rok taki system przerwy zimowej panuje na kierunku Trapani.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo