Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Listopad 2017

Powrót

Listopad 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-09 - 2018-04-03
Promocja aktualna: do 2017-11-30

Lot na trasie Kraków - Bolonia, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Guglielmo Marconi Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Wtorek, Środa, Czwartek, Sobota) .

Promocyjne loty z Krakowa do Bolonii. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 udostępnia tani przewoźnik Ryanair trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Loty z Krakowa odbywają się o godzinie 07:00, natomiast planowane lądowanie w Bolonii o godzinie 08:45. Loty powrotne z Bolonii do Krakowa także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 09:10-11:00. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach na trasie Kraków - Bolonia dostępne online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Bolonia

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Bolonia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-28 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Bolonia (BLQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2018-01-06 07:00 Kraków (KRK) 2018-01-06 08:45 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4322

    2018-01-06 07:00 Kraków (KRK) 2018-01-06 08:45 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2018-01-13 09:10 Kraków (KRK) 2018-01-13 12:00 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4321

    2018-01-13 09:10 Kraków (KRK) 2018-01-13 11:00 Bolonia (BLQ)

Cena 398 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2018-01-06 14:40 Kraków (KRK) 2018-01-06 22:15 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6729

    2018-01-06 14:40 Kraków (KRK) 2018-01-06 16:45 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 4862

    2018-01-06 20:35 Bruksela (CRL) 2018-01-06 22:15 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2018-01-13 09:10 Kraków (KRK) 2018-01-13 12:00 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4321

    2018-01-13 09:10 Kraków (KRK) 2018-01-13 11:00 Bolonia (BLQ)

Cena 686 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2018-01-06 07:00 Kraków (KRK) 2018-01-06 08:45 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4322

    2018-01-06 07:00 Kraków (KRK) 2018-01-06 08:45 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2018-01-13 10:10 Kraków (KRK) 2018-01-13 19:25 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5002

    2018-01-13 10:10 Neapol (NAP) 2018-01-13 11:20 Bolonia (BLQ)

  • FR

    1. FR 4045

    2018-01-13 16:25 Kraków (KRK) 2018-01-13 18:25 Neapol (NAP)

Cena 474 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2018-01-06 21:45 Kraków (KRK) 2018-01-07 11:10 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2018-01-06 21:45 Kraków (KRK) 2018-01-06 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 194

    2018-01-07 08:05 Londyn (STN) 2018-01-07 11:10 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2018-01-13 09:10 Kraków (KRK) 2018-01-13 12:00 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4321

    2018-01-13 09:10 Kraków (KRK) 2018-01-13 11:00 Bolonia (BLQ)

Cena 777 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2018-01-06 14:40 Kraków (KRK) 2018-01-06 22:15 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6729

    2018-01-06 14:40 Kraków (KRK) 2018-01-06 16:45 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 4862

    2018-01-06 20:35 Bruksela (CRL) 2018-01-06 22:15 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2018-01-13 10:10 Kraków (KRK) 2018-01-13 19:25 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5002

    2018-01-13 10:10 Neapol (NAP) 2018-01-13 11:20 Bolonia (BLQ)

  • FR

    1. FR 4045

    2018-01-13 16:25 Kraków (KRK) 2018-01-13 18:25 Neapol (NAP)

Cena 762 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2018-01-06 18:50 Kraków (KRK) 2018-01-07 13:00 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 18h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4046

    2018-01-06 18:50 Kraków (KRK) 2018-01-06 20:50 Neapol (NAP)

  • FR

    1. FR 5003

    2018-01-07 11:45 Neapol (NAP) 2018-01-07 13:00 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2018-01-13 09:10 Kraków (KRK) 2018-01-13 12:00 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4321

    2018-01-13 09:10 Kraków (KRK) 2018-01-13 11:00 Bolonia (BLQ)

Cena 686 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2018-01-06 07:00 Kraków (KRK) 2018-01-06 08:45 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4322

    2018-01-06 07:00 Kraków (KRK) 2018-01-06 08:45 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2018-01-13 13:40 Kraków (KRK) 2018-01-14 09:15 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 18h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 137

    2018-01-13 13:40 Berlin (SXF) 2018-01-13 15:25 Bolonia (BLQ)

  • FR

    1. FR 1711

    2018-01-14 07:00 Kraków (KRK) 2018-01-14 08:15 Berlin (SXF)

Cena 509 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2018-01-06 07:00 Kraków (KRK) 2018-01-06 08:45 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4322

    2018-01-06 07:00 Kraków (KRK) 2018-01-06 08:45 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2018-01-13 18:20 Kraków (KRK) 2018-01-14 15:25 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 20h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4863

    2018-01-13 18:20 Bruksela (CRL) 2018-01-13 20:10 Bolonia (BLQ)

  • FR

    1. FR 6728

    2018-01-14 12:25 Kraków (KRK) 2018-01-14 14:25 Bruksela (CRL)

Cena 539 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2018-01-06 14:40 Kraków (KRK) 2018-01-06 22:15 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6729

    2018-01-06 14:40 Kraków (KRK) 2018-01-06 16:45 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 4862

    2018-01-06 20:35 Bruksela (CRL) 2018-01-06 22:15 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2018-01-13 13:40 Kraków (KRK) 2018-01-14 09:15 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 18h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 137

    2018-01-13 13:40 Berlin (SXF) 2018-01-13 15:25 Bolonia (BLQ)

  • FR

    1. FR 1711

    2018-01-14 07:00 Kraków (KRK) 2018-01-14 08:15 Berlin (SXF)

Cena 797 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2018-01-06 18:50 Kraków (KRK) 2018-01-07 13:00 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 18h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4046

    2018-01-06 18:50 Kraków (KRK) 2018-01-06 20:50 Neapol (NAP)

  • FR

    1. FR 5003

    2018-01-07 11:45 Neapol (NAP) 2018-01-07 13:00 Bolonia (BLQ)

Podróż do Bolonia

2018-01-13 10:10 Kraków (KRK) 2018-01-13 19:25 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży: 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5002

    2018-01-13 10:10 Neapol (NAP) 2018-01-13 11:20 Bolonia (BLQ)

  • FR

    1. FR 4045

    2018-01-13 16:25 Kraków (KRK) 2018-01-13 18:25 Neapol (NAP)

Cena 762 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

36 opinie

Dodaj komentarz

  • 27-07-2017

    To prawda, jak mnie ktoś źle traktuje to nie idę drugi raz w to miejsce, przynajmniej taka powinna być zasada dobrego zachowania. W internecie przynajmniej sami możecie się obsłużyć. To Wy wybieracie daty i kupujecie bilet, nie potrzeba nadąsanej Pani czy Pana.

  • 30-03-2016

    Wszystko zależy od ludzi, to oni sprawiają że atmosfera wokół nich jest miła albo zupełnie przeciwnie (negatywna). Może nie doceniają innych lub są egoistami i przy okazji fukają na innych. To nie te czasy, teraz aby zatrzymać klienta trzeba być miłym wbrew wszystkiemu. Potem opinia ciągnie się za całą obsługa i miejscem. Moi drodzy pamiętajcie o tym zjawisku.

  • 28-12-2015

    jeśli ktoś nie zna języka słyszałam, że dość niesympatyczna obsługa włoska, nie wiem z czego to wynika. Nie lubią obcych czy co. Jak ktoś ogarnia włoski to już niczego ne musi się obawiać, bo zawsze sobie poradzi z odbiciem pałeczki.

  • 03-11-2015

    Ja gorzej obawiałabym się obsługi na lotnisku w Bolonii, często są niemili wobec Polaków, nie wiem co oni maja do nas. Ktos też spotkał się z negatywnym traktowaniem we Włoszech czy tylko ja mam złe doświadczenia, pani wszystkiego się czepiała. Aż się latać odechciewa.

  • 30-09-2015

    Lecę w sobotę 3 października do Bolonii, za każdym razem jestem pełna obaw, Wy też tak macie, zżera mnie stres przed podróżą. Kto mnie uspokoi?

  • 28-09-2015

    Lecę 3 października, jestem podekscytowana, nie wiem jak się czuje człowiek w powietrzu. To będzie pierwszy raz jak postanowiłam przełamać barierę strachu.

  • 08-09-2015

    Lato się skończyło, czas na powroty do pracy. Urlop minął bezpowrotnie, gdyby nie to że miałam kupione bilety na powrót dużo wcześniej musiałabym się denerwować tak jak moje koleżanki, które teraz nie wiedzą czym wracac takie ceny na początek wrzesnia.

  • 21-08-2015

    Ryanair znowu wrzuca ceny promocyjne do Bolonii wow :D

  • 19-03-2015

    JAK ROBICIE ODPRAWĘ W OSTATNIEJ CHWILI, NP DZIEŃ PRZED LOTEM CZĘSTO ZDARZA SIĘ< ŻE NA BILECIE JEST WEJŚCIE PRIORYTETOWE, MIAŁAM TAK JUŻ DWA RAZY

  • 16-12-2014

    Właśnie się zdziwiłem ostatnio, że mam wejście priorytetowe a nie płaciłem za nie, pomyślałem że może taka promocja świąteczna, ale już wiem skąd się to bierze, no nie za to że często latacie.

  • 03-12-2014

    Zmienił się wygląd kart pokładowych, Ryanair ciągle wprowadza nowe udoskonalenia. Wiedzieliście że robiąc odprawę w ostatniej chwili (np przeddzień lotu) to dostajecie wejście PRIORYTET bez płacenia za niego. To taka podpowiedź, że często opłaca sie jak najpóźniej robić odprawę.

  • 02-07-2014

    Na 18 czerwca bardzo niska cena 96zł, wow bardzo tanio. Bolonia jest bardzo ładnym miastem, każdego ciągne tam na zwiedzanie więc cieszy mnie jak widzę tanie loty.

  • 26-06-2014

    NAJLEPSZE, NAJTAŃSZE I BEZPOŚREDNIE.

  • 24-02-2014

    To chyba najlepsze połączenie do Bolonii jakie znam, główne lotnisko, bezpośrednio i tanio !!!

  • 18-12-2013

    Dobre, tanie połączenie, latam do Bolonii Ryanairem do pracy od dawna i każdemu polecam tanie linie, bezpośrednio bez problemu lądujecie na głównym lotnisku.

  • 30-10-2013

    na pewni taniej niż samochodem, przynajmniej jak sie samemu jedzie, o wygodzie nie wspomnę

  • 02-09-2013

    szybciutko i tanio- jak dla m ie to lux

  • 22-07-2013

    Bardzo fajne połaczenie, korzystam z lotów na tej trasie nie raz i zawsze sobie je chwalę

  • 19-07-2013

    Zawsze mam obawy jak wsiadam do samolotu ale bardzo szybko mijają, jestem zadowolony i jak ktos się zastanawia to polecam

  • 28-06-2013

    Wylot i powrót punktualnie, cała podróż miła , polecam

  • 17-06-2013

    Bolonia zazwyczaj nie jest w wiadomo jak wysokiej cenie, ale wiadomo że im wcześniej tym lepiej

  • 11-06-2013

    Nie widzę powodu narzekać, ja cieszę się z takich lotów, zwłaszcza że przez lata jeździłem autokarem do Włoch

  • 24-05-2013

    Polityka tanich linii yrochę mnie przeraża, ale czasem lepiej nie mysleć tylko lecieć i cieszyć się że są takie możliwości

  • 06-05-2013

    za taka cene to tylko lecieć- żadne autokary, busy, samochody

  • 18-04-2013

    Poleca każdemu kto ma wątpliwości, warto spróbować i odważyć się lecieć potem to już sie za tym tęskini

  • 15-04-2013

    Zrobiło sie w końcu ciepło i wszystko innaczej wygląda, nawet tego latania mniej się boje, a to połączenie do Bolonii i tak zawsze szybko mija i spokojnie

  • 15-02-2013

    Lubie latać z Balic, jak dla mnie fajny dojazd, lotnisko przestronne, odnajduje się tam łatwo i jakoś tak ogólnie wszysitko ok, do Boloni lece drugi raz , licze na fajny lot- jak zwykle

  • 10-10-2012

    BARDZO DOBRE CENY NA GŁÓWNE LOTNISKO, CZĘSTO LATAM Z LINIAMI RYANAIR WŁAŚNIE NA TYM KIERUNKU.

  • 06-10-2012

    Jak dla mnie super ze połączenie jest 3 razy w tygodniu i to własnie w takie dni i godziny, ceny spoko, i fajnie ze są tanie loty do Bolonii bezpośrednio z Krakowa

  • 18-09-2012

    Nadal dobre ceny na ten kierunek, to mnie cieszy. Z Ryanairem latam już 2 sezon, niezawodne linie. Polecam wszystkim.

  • 24-08-2012

    Trasa Kraków- Bolonia- Kraków troche mi juz bokiem wychodzi:) no ale odkąd zdecydowałam się na to połaczenia Ryanairem jest o niebooo lepiej

  • 08-08-2012

    Świetne połączenie i ceny !!!

  • 20-06-2012

    Korzystam z tego połaczenia dosyć czesto i jestem zadowolna, polecam każdemu kto wybiera się w okolice Boloni.

  • 19-06-2012

    Z KRAKOWA DO BOLONI I ODWROTNIE LATAM RAZ NA 2 MIESIĄCE, ZAWSZE BEZPIECZNIE, PUNKTUALNIE, BEZZASTRZEZEŃ

  • 27-04-2012

    w miare szybko, tanio , bez zastrzeżeń

  • 25-04-2012

    Właśnie sprawdzam ceny na maj, czerwiec, to już za niecałe 300 zł można polecieć i wrócić. Świetna stronka, bardzo czytelnie tu:) Będę polecać ją znajomym.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena