Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2019

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Kwiecień 2019

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-04-02 - 2019-10-27
Promocja aktualna: do 2019-04-30

Lot na trasie Kraków - Wenecja, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Wenecja Marco Polo Linie lotnicze easyJet . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Loty z Krakowa do Wenecji. Bezpośrednie loty oferują brytyjskie tanie linie easyJet. Połączenia z Krakowa trzy razy w tygodniu we wtorki w godz 16:45-18:25, czwartki o godz 09:45, lądowanie we Włoszech o godz 11:25, w soboty o godz 17:35-19:15. Loty powrotne z Wenecji do Krakowa 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty). W sezonie letnim 2019 loty zostają zawieszone. Zarezerwuj tani lot do Wenecji online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Wenecja

Średni czas lotu Kraków - Wenecja:
1h 35m
Jakie linie latają bezpośrednio:
easyJet
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Wenecja:
Kraków (KRK) -> Hamburg (HAM) -> Wenecja (TSF)
Kraków (KRK) -> Stuttgart (STR) -> Wenecja (TSF)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wenecja - Kraków:
Wenecja (TSF) -> Stuttgart (STR) -> Kraków (KRK)
Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 24.04.2019
  • 23.04.2019

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Wenecja. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-04-22 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Wenecja (VCE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2019-06-08 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-08 17:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3037

    2019-06-08 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-08 17:40 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-19 16:55 Kraków (KRK) 2019-06-19 19:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3038

    2019-06-19 16:55 Wenecja (TSF) 2019-06-19 18:30 Kraków (KRK)

Cena 262 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-06-08 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-08 17:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3037

    2019-06-08 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-08 17:40 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-15 18:05 Kraków (KRK) 2019-06-15 20:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3038

    2019-06-15 18:05 Wenecja (TSF) 2019-06-15 19:40 Kraków (KRK)

Cena 262 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2019-06-13 07:20 Kraków (KRK) 2019-06-13 18:25 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7260

    2019-06-13 07:20 Kraków (KRK) 2019-06-13 08:55 Hamburg (HAM)

  • FR

    FR705

    2019-06-13 16:40 Hamburg (HAM) 2019-06-13 18:25 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-15 18:05 Kraków (KRK) 2019-06-15 20:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3038

    2019-06-15 18:05 Wenecja (TSF) 2019-06-15 19:40 Kraków (KRK)

Cena 253 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-06-13 07:20 Kraków (KRK) 2019-06-13 18:25 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7260

    2019-06-13 07:20 Kraków (KRK) 2019-06-13 08:55 Hamburg (HAM)

  • FR

    FR705

    2019-06-13 16:40 Hamburg (HAM) 2019-06-13 18:25 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-19 16:55 Kraków (KRK) 2019-06-19 19:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3038

    2019-06-19 16:55 Wenecja (TSF) 2019-06-19 18:30 Kraków (KRK)

Cena 253 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2019-06-13 17:35 Kraków (KRK) 2019-06-14 16:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 23h 5m / 1 przesiadka

  • OE

    OE2361

    2019-06-13 17:35 Kraków (KRK) 2019-06-13 19:10 Stuttgart (STR)

  • OE

    OE2306

    2019-06-14 15:30 Stuttgart (STR) 2019-06-14 16:40 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-19 16:55 Kraków (KRK) 2019-06-19 19:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3038

    2019-06-19 16:55 Wenecja (TSF) 2019-06-19 18:30 Kraków (KRK)

Cena 258 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-06-08 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-08 17:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3037

    2019-06-08 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-08 17:40 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-15 18:05 Kraków (KRK) 2019-06-15 20:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3038

    2019-06-15 18:05 Wenecja (TSF) 2019-06-15 19:40 Kraków (KRK)

Cena 262 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2019-06-08 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-08 17:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3037

    2019-06-08 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-08 17:40 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-19 16:55 Kraków (KRK) 2019-06-19 19:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3038

    2019-06-19 16:55 Wenecja (TSF) 2019-06-19 18:30 Kraków (KRK)

Cena 262 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2019-06-15 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-15 17:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3037

    2019-06-15 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-15 17:40 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-19 16:55 Kraków (KRK) 2019-06-19 19:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3038

    2019-06-19 16:55 Wenecja (TSF) 2019-06-19 18:30 Kraków (KRK)

Cena 262 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2019-06-08 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-08 17:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3037

    2019-06-08 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-08 17:40 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-17 17:30 Kraków (KRK) 2019-06-18 10:25 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 15h 55m / 1 przesiadka

  • OE

    OE2307

    2019-06-17 17:30 Wenecja (TSF) 2019-06-17 18:40 Stuttgart (STR)

  • OE

    OE2360

    2019-06-18 07:50 Stuttgart (STR) 2019-06-18 09:25 Kraków (KRK)

Cena 279 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2019-06-15 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-15 17:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3037

    2019-06-15 16:05 Kraków (KRK) 2019-06-15 17:40 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-17 17:30 Kraków (KRK) 2019-06-18 10:25 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 15h 55m / 1 przesiadka

  • OE

    OE2307

    2019-06-17 17:30 Wenecja (TSF) 2019-06-17 18:40 Stuttgart (STR)

  • OE

    OE2360

    2019-06-18 07:50 Stuttgart (STR) 2019-06-18 09:25 Kraków (KRK)

Cena 279 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2019-06-12 14:55 Kraków (KRK) 2019-06-12 16:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3037

    2019-06-12 14:55 Kraków (KRK) 2019-06-12 16:30 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-15 18:05 Kraków (KRK) 2019-06-15 20:40 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3038

    2019-06-15 18:05 Wenecja (TSF) 2019-06-15 19:40 Kraków (KRK)

Cena 297 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-06-12 14:55 Kraków (KRK) 2019-06-12 16:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3037

    2019-06-12 14:55 Kraków (KRK) 2019-06-12 16:30 Wenecja (TSF)

Podróż do Wenecja

2019-06-19 16:55 Kraków (KRK) 2019-06-19 19:30 Wenecja (TSF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3038

    2019-06-19 16:55 Wenecja (TSF) 2019-06-19 18:30 Kraków (KRK)

Cena 297 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 15-10-2018

    Jestem zdziwiony że w zimie do Wenecji Ryanair lata, a easyJet dopiero od czerwca? Nie chcą zarobić czy co? Przecież bardzo dużo osób odwiedza to miasto.

  • 21-05-2018

    Dobre ceny, grzechem byłoby nie skorzystać z okazji, Włochy wszędzie są piękne, zwiedzanie bez końca ciekawi, budownictwo zachwyca, polecam każdemu.

  • 29-08-2017

    Szykujemy się na lot od czwartku do wtorku we wrześniu, już nie mogę się doczekać, na zdjęciach przepiękne widoki, łódkami podpływa się wszędzie, coś innego niż u nas. Tanie linie easyJet - dobre ceny i to nas zapewniło że teraz czas na Wenecję.

  • 19-05-2017

    Jeśli ktoś planuje odwiedzić Wenecję to proponuje albo teraz na wiosnę albo na jesieni, najlepiej ominąć te najbardziej gorące i zatłoczone miesiące

  • 30-01-2017

    WENECJA JEST TROCHĘ PRZEREKLAMOWANA, A W DODATKU SZCZEGÓLNIE W SEZONIE LETNIM ZALANA LUDŹMI ŻE CIĘŻKO SIĘ WBIĆ ŻEBY ZROBIĆ SOBIE FOTKĘ W SAMOTNOŚCI, TROCHĘ SŁABO...

  • 08-12-2016

    Wenecję trzeba zobaczyć i samemu się przekonać jak tam jest, jest piękenie moim zdaniem ale całkiem innaczej niż sobie wyobrażałam

  • 07-11-2016

    Wenecja to bardzo klimatyczne i romantyczne miasto. Widać że coraz więcej linii lotniczych liczy na zarobek bo otwiera swoje loty. Ryanair ma więc konkurencję :) Może to i lepiej, będzie więcej opcji lotów.

  • 31-10-2016

    Mimo że w moim odczuciu miasto jest trochę przereklamowane to i tak jest cudnie, tylko trzeba sie przekonać na własne oczy, wyobrażałam sobie je całkiem innaczej, mimo wszsytko polecam

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena