Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Kraków - Lamezia Terme, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Sant Eufemia Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Czwartek) .

W okresie letnim 2017 linie lotnicze Ryanair wprowadzają nowe połączenie z Krakowa do Lamezi Terme. Jest to urokliwy kurort położony w regionie Kalabari na południu Włoch. Piaszczyste plaże, morze, piękne krajobrazy to główne atrakcje tego miejsca. Loty liniami Ryanair na lotnisko Lamezi Terme oddalonego zaledwie kilometr od miasta startują dwa razy w tygodniu w czwartki i w niedziele. Wyloty z Krakowa o godz 11:15, lądowanie we Włoszech o godz 13:25. Loty powrotne relacji Lamezia - Kraków także 2 razy w tygodniu (czwartki, niedziele) o godz 08:40 - 10:50. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Lamezia Terme. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-27 znaleziono 9 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Lamezia Terme (SUF).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-11-12 15:05 Kraków (KRK) 2017-11-12 21:55 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3906

    2017-11-12 15:05 Kraków (KRK) 2017-11-12 15:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1463

    2017-11-12 19:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 21:55 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do Lamezia Terme

2017-11-19 08:30 Kraków (KRK) 2017-11-19 17:25 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5093

    2017-11-19 08:30 Milano (BGY) 2017-11-19 10:15 Lamezia Terme (SUF)

  • FR

    1. FR 6876

    2017-11-19 14:35 Kraków (KRK) 2017-11-19 16:25 Milano (BGY)

Cena 531 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-11-12 15:05 Kraków (KRK) 2017-11-12 21:55 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3906

    2017-11-12 15:05 Kraków (KRK) 2017-11-12 15:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1463

    2017-11-12 19:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 21:55 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do Lamezia Terme

2017-11-19 22:25 Kraków (KRK) 2017-11-20 09:25 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1464

    2017-11-19 22:25 Warszawa (WAW) 2017-11-20 00:45 Lamezia Terme (SUF)

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-20 07:30 Kraków (KRK) 2017-11-20 08:25 Warszawa (WAW)

Cena 703 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-11-12 12:20 Kraków (KRK) 2017-11-12 21:35 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6877

    2017-11-12 12:20 Kraków (KRK) 2017-11-12 14:10 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 5292

    2017-11-12 19:50 Milano (BGY) 2017-11-12 21:35 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do Lamezia Terme

2017-11-19 08:30 Kraków (KRK) 2017-11-19 17:25 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5093

    2017-11-19 08:30 Milano (BGY) 2017-11-19 10:15 Lamezia Terme (SUF)

  • FR

    1. FR 6876

    2017-11-19 14:35 Kraków (KRK) 2017-11-19 16:25 Milano (BGY)

Cena 1253 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-11-12 12:20 Kraków (KRK) 2017-11-12 21:35 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6877

    2017-11-12 12:20 Kraków (KRK) 2017-11-12 14:10 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 5292

    2017-11-12 19:50 Milano (BGY) 2017-11-12 21:35 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do Lamezia Terme

2017-11-19 22:25 Kraków (KRK) 2017-11-20 09:25 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1464

    2017-11-19 22:25 Warszawa (WAW) 2017-11-20 00:45 Lamezia Terme (SUF)

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-20 07:30 Kraków (KRK) 2017-11-20 08:25 Warszawa (WAW)

Cena 1449 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-11-12 21:45 Kraków (KRK) 2017-11-13 10:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2017-11-12 21:45 Kraków (KRK) 2017-11-12 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 4966

    2017-11-13 06:45 Londyn (STN) 2017-11-13 10:45 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do Lamezia Terme

2017-11-19 08:30 Kraków (KRK) 2017-11-19 17:25 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5093

    2017-11-19 08:30 Milano (BGY) 2017-11-19 10:15 Lamezia Terme (SUF)

  • FR

    1. FR 6876

    2017-11-19 14:35 Kraków (KRK) 2017-11-19 16:25 Milano (BGY)

Cena 898 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-11-12 21:45 Kraków (KRK) 2017-11-13 10:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2017-11-12 21:45 Kraków (KRK) 2017-11-12 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 4966

    2017-11-13 06:45 Londyn (STN) 2017-11-13 10:45 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do Lamezia Terme

2017-11-19 22:25 Kraków (KRK) 2017-11-20 09:25 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1464

    2017-11-19 22:25 Warszawa (WAW) 2017-11-20 00:45 Lamezia Terme (SUF)

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-20 07:30 Kraków (KRK) 2017-11-20 08:25 Warszawa (WAW)

Cena 1084 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-11-12 15:05 Kraków (KRK) 2017-11-12 21:55 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3906

    2017-11-12 15:05 Kraków (KRK) 2017-11-12 15:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1463

    2017-11-12 19:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 21:55 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do Lamezia Terme

2017-11-19 09:30 Kraków (KRK) 2017-11-20 09:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 23h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8609

    2017-11-19 09:30 Brussel (CRL) 2017-11-19 12:10 Lamezia Terme (SUF)

  • FR

    1. FR 6728

    2017-11-20 06:45 Kraków (KRK) 2017-11-20 08:45 Brussel (CRL)

Cena 511 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-11-12 12:20 Kraków (KRK) 2017-11-12 21:35 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6877

    2017-11-12 12:20 Kraków (KRK) 2017-11-12 14:10 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 5292

    2017-11-12 19:50 Milano (BGY) 2017-11-12 21:35 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do Lamezia Terme

2017-11-19 09:30 Kraków (KRK) 2017-11-20 09:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 23h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8609

    2017-11-19 09:30 Brussel (CRL) 2017-11-19 12:10 Lamezia Terme (SUF)

  • FR

    1. FR 6728

    2017-11-20 06:45 Kraków (KRK) 2017-11-20 08:45 Brussel (CRL)

Cena 1233 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-11-12 21:45 Kraków (KRK) 2017-11-13 10:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2017-11-12 21:45 Kraków (KRK) 2017-11-12 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 4966

    2017-11-13 06:45 Londyn (STN) 2017-11-13 10:45 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do Lamezia Terme

2017-11-19 09:30 Kraków (KRK) 2017-11-20 09:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży: 23h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8609

    2017-11-19 09:30 Brussel (CRL) 2017-11-19 12:10 Lamezia Terme (SUF)

  • FR

    1. FR 6728

    2017-11-20 06:45 Kraków (KRK) 2017-11-20 08:45 Brussel (CRL)

Cena 877 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-08-2017

    Ciągle pojawiają się nowe loty, dla osób mało korzystających z samolotów to nowości. Dobrze że mamy teraz takie możliwości latania. Włochy to bardzo atrakcyjny kierunek.

  • 21-08-2017

    Ta Lamezia to chyba gości od niedawna, nie pamiętam żeby były wcześniej tam loty?

  • 14-08-2017

    Dla miłośników włoskich klimatów idealne miejsce

  • 04-08-2017

    Lotnisko Lamezia ma świetne położenie, jest bardzo blisko miasta. Dojazd z lotniska nie jest problemowy.

  • 01-08-2017

    Oby więcej takich połączeń- typowo wakacyjnych, Polacy latają coraz częściej i korzystają właśnie z takich lotów, nasza Polska piękna ale wiadomo pogoda w kratkę i ceny kosmiczne np nad morzem, a tam jest wszystko w miarę pewne

  • 27-07-2017

    Loty na południe Włoch są dobrym rozwiązaniem długich podróży. Nikomu w obecnych czasach nie chce się spędzać więcej iż 4 godziny w trasie.

  • 17-07-2017

    Miejsce przepiękne jestem pod wrażeniem, super że są takie loty z Krakowa

  • 14-07-2017

    Lamezia leży prawie na końcu tzw "buta" z niej juz bardzo blisko na Sycylię.

  • 07-07-2017

    Wszędzie czytam jak każdy narzeka na ceny, że za drogo, że kiedy będzie lepiej. Wszystko drożeje. Nie czarujmy się, bilety i tak są tanie. We Włoszech dużo drożej niż u nas.

  • 25-04-2017

    Jak na loty do Włoch to ceny w sam raz choć oczywiście nie mam nic przeciwko temu żeby było taniej ale nie oczekuje cudów

  • 13-02-2017

    Dobra baza na wypady w góry, na narty, choć bardziej Francja jest znana i Austria z dobrych tras zimowych.

  • 09-02-2017

    To bardzo ciekawe miejsce na tzw "końcu buta". Teren górzysty, ale musicie wiedzieć że ciężko się tam dogadać, jeśli ktoś nie zna włoskiego, to sam angielski niestety nie wystarczy, mało kto operuje tym językiem.

  • 24-01-2017

    Lamezia lata, no no, tego jeszcze nie było. Ryanair robi co może żeby zachęcić nowych potencjalnych klientów do podróży. Dobre podejście, wprowadza nowe loty to i może będa nowi klienci.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena