Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-04 - 2018-10-21
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Kraków - Pescara, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Abruzzo Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela) .

Tanie linie lotnicze Ryanair oferują nowe loty z Krakowa do Pescary (PSR), położonej w środkowo-wschodnich Włoszech. Bezpośrednie loty w sezonie letnim od 26 marca 2018 dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Krakowa w każdy poniedziałek o godz 16:20, planowane lądowanie w Pescara o godz 18:10, loty piątkowe o 12:50-14:40. Lot powrotny na trasie Pescara - Kraków także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 18:35-20:25, w piątki o godz 15:05-16:55. Zarezerwuj promocyjne loty z Krakowa do Włoch online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Pescara

Tanie Loty z Krakowa do Włoch

Informacje o lotach Kraków - Pescara. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-01-30 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Pescara (PSR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2018-04-06 14:05 Kraków (KRK) 2018-04-06 15:55 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3045

    2018-04-06 14:05 Kraków (KRK) 2018-04-06 15:55 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2018-04-13 16:20 Kraków (KRK) 2018-04-13 19:10 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3046

    2018-04-13 16:20 Kraków (KRK) 2018-04-13 18:10 Pescara (PSR)

Cena 388 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2018-04-06 14:05 Kraków (KRK) 2018-04-06 15:55 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3045

    2018-04-06 14:05 Kraków (KRK) 2018-04-06 15:55 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2018-04-13 07:30 Kraków (KRK) 2018-04-13 16:15 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4036

    2018-04-13 07:30 Mediolan (BGY) 2018-04-13 08:45 Pescara (PSR)

  • FR

    1. FR 6876

    2018-04-13 13:25 Kraków (KRK) 2018-04-13 15:15 Mediolan (BGY)

Cena 853 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2018-04-06 15:40 Kraków (KRK) 2018-04-07 00:20 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 8h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6877

    2018-04-06 15:40 Kraków (KRK) 2018-04-06 17:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 4015

    2018-04-06 23:05 Mediolan (BGY) 2018-04-07 00:20 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2018-04-13 16:20 Kraków (KRK) 2018-04-13 19:10 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3046

    2018-04-13 16:20 Kraków (KRK) 2018-04-13 18:10 Pescara (PSR)

Cena 573 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2018-04-06 15:40 Kraków (KRK) 2018-04-07 00:20 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 8h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6877

    2018-04-06 15:40 Kraków (KRK) 2018-04-06 17:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 4015

    2018-04-06 23:05 Mediolan (BGY) 2018-04-07 00:20 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2018-04-13 07:30 Kraków (KRK) 2018-04-13 16:15 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4036

    2018-04-13 07:30 Mediolan (BGY) 2018-04-13 08:45 Pescara (PSR)

  • FR

    1. FR 6876

    2018-04-13 13:25 Kraków (KRK) 2018-04-13 15:15 Mediolan (BGY)

Cena 1028 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2018-04-06 22:50 Kraków (KRK) 2018-04-07 22:35 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 23h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2018-04-06 22:50 Kraków (KRK) 2018-04-07 00:25 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 982

    2018-04-07 19:00 Londyn (STN) 2018-04-07 22:35 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2018-04-13 16:20 Kraków (KRK) 2018-04-13 19:10 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3046

    2018-04-13 16:20 Kraków (KRK) 2018-04-13 18:10 Pescara (PSR)

Cena 1048 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2018-04-06 22:50 Kraków (KRK) 2018-04-07 22:35 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 23h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2018-04-06 22:50 Kraków (KRK) 2018-04-07 00:25 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 982

    2018-04-07 19:00 Londyn (STN) 2018-04-07 22:35 Pescara (PSR)

Podróż do Pescara

2018-04-13 07:30 Kraków (KRK) 2018-04-13 16:15 Pescara (PSR)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4036

    2018-04-13 07:30 Mediolan (BGY) 2018-04-13 08:45 Pescara (PSR)

  • FR

    1. FR 6876

    2018-04-13 13:25 Kraków (KRK) 2018-04-13 15:15 Mediolan (BGY)

Cena 1508 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-09-2017

    Loty do Pescary przeważnie tanieją poza sezonem wakacyjnym, warto więc organizować wyjazdy w terminach jesiennych.

  • 20-07-2017

    To jedynie wrzesień zostaje Ci na podróż do Pescary, wcześniejsze terminy mają tak wysokie ceny że Ci się odechce podróży do Włoch.

  • 03-07-2017

    To chyba nowe połączenie, nie widziałam go w zeszłym sezonie, ale nic straconego z przyjemnościa polecę w tym roku

  • 09-05-2017

    Dobry pomysł z tym Rzymem przy okazji lotu do Pescary. Loty do Rzymu są dużo droższe, w końcu dużo osób tam pielgrzymuje. Nic dziwnego.

  • 06-04-2017

    Z Pescary do Rzymu tylko 2 godziny drogi, więc przy okazji zahaczyć trzeba o to miasto. Czyli upieczecie dwie pieczenie na jednym ogniu, a pewnie i koszty lądowania sa mniejsze w Pescara.

  • 09-03-2017

    Nowe połączenie i to w takim kierunku- super na to czekłem

  • 08-03-2017

    Pescara to od kiedy lata, bo dopiero trafiłam na ten lot, w dodatku bezpośredni, takie loty są najlepsze.

  • 06-09-2016

    Brawo dla Włoch, mamy coraz więcej możliwości lądowania. Od północy, po środek i południe. To rozumiem.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena